DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 67 z 417
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 417
 #822543  autor: qler85
 10 wrz 2015, 20:25
W środę po północy (noc z wtorku na środę) aktywowałem voucher na minuty, w poprzedni czwartek wbiłem kod z gazety na minuty. Dzisiejszy kod na minuty z gazety nie wszedł ("przepraszamy, operator nie aktywował pakietu").

Poprzednio miałem podobnie gdy aktywowałem voucher zaraz przed kodem z gazety i zaraz po kodzie z gazety. Czyli żeby nie było takiej sytuacji - trzeba aktywować voucher nie za wcześnie ani nie za późno...
 #822584  autor: lee
 11 wrz 2015, 06:26
Dzięki za odpowiedź. Ba razie p24 jest niedostępny wiec póki co nie mam jak sprawdzić czy coś się zmieniło.
Pozdrawiam

Edit

Aktywacja udana; )
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2015, 08:39 przez lee, łącznie zmieniany 1 raz.
 #822586  autor: matkon
 11 wrz 2015, 08:09
Wcześniej nie sprawdzałem, chociaż już po migracji miałem raz komunikat, że sieć Play niedostępna. Teraz sprawdzam sieci komórkowe Play w ogóle nie jest na liście - do wyboru Plus, Orange i T. Ktoś też tak ma?
 #822620  autor: Gregrin
 11 wrz 2015, 12:59
Kupiłem sobie dla testu starter z playa i wczoraj przeniosłem go do faktu. Dziś dzwoniłem do konsultanta i jeszcze nie moglem przenieść numeru do RBM wiec sprawdziłem jakie mam opcje pod *163#. Okazuje się ze są tam 2 taryfy RMB. Mianowicie "RBM na kartę 5zl" i "RBM Energy na kartę". Na stronie RBM jest "RBM Energy na kartę 5zl" czyli patrząc po nazwach jakby te 2 taryfy w jednej nazwie ;) Co to są za taryfy, ktoś wie?? Która jest ta oryginalna ze strony "RBM Energy na karte 5zl" ?? I co to za 2 taryfa ? Bo z tego co pamiętam to taryfy z darmowym LTE są dwie. Stara RBM I 7zl i nowa II 9zl a to nie wygląda na żadną z nich.
 #822627  autor: Maks SIM
 11 wrz 2015, 13:20
Gregrin pisze:[.....] Okazuje się ze są tam 2 taryfy RMB. Mianowicie "RBM na kartę 5zl" i "RBM Energy na kartę". Na stronie RBM jest "RBM Energy na kartę 5zl" czyli patrząc po nazwach jakby te 2 taryfy w jednej nazwie ;) Co to są za taryfy, ktoś wie?? Która jest ta oryginalna ze strony "RBM Energy na karte 5zl" ?? I co to za 2 taryfa ? Bo z tego co pamiętam to taryfy z darmowym LTE są dwie. Stara RBM I 7zl i nowa II 9zl a to nie wygląda na żadną z nich.
1. RBM Energy na karte ( 5zl ) - to ta taryfa z nielimitowanymi rozmowami za 3zł/3 dni, 7 zł/7dni oraz z kodami z puszki Red Bulla na "Dzień bez limitów"
2.RBM na kartę 5zl- Ta druga to jest starsza oferta ReddBull, ale z z darmowym LTE ->> (doładowanie min 30 zł)
Zobacz sobie to: http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... 072015.pdf
i to:
http://www.redbullmobile.pl/obsluga-kli ... -karte-ii/
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2015, 13:48 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #822631  autor: Maks SIM
 11 wrz 2015, 13:34
matkon pisze:Wcześniej nie sprawdzałem, chociaż już po migracji miałem raz komunikat, że sieć Play niedostępna. Teraz sprawdzam sieci komórkowe Play w ogóle nie jest na liście - do wyboru Plus, Orange i T. Ktoś też tak ma?
1.Wyłącz i włącz telefon następnie przejdź do ręcznego wyboru operatora i wybierz PLUS->
->> Restart telefonu ->>> ponownie menu ręcznego wyboru- teraz powinieneś mieć na liście wszystkich 4 operatorów. Napisz tutaj czy pomogło :)
Może masz słaby zasięg na PLAY P4.
Przy zmianie taryfy po "sieciowym restarcie" następuje przełączenie na "automatyczny wybór operatora".

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #822632  autor: Maks SIM
 11 wrz 2015, 13:37
Gregrin pisze:
Maks SIM pisze:2. Ta druga to jest starsza oferta ReddBull, ale z z darmowym LTE
Czyli to jest ten RBM II 9zl tylko jak by starter 5zl ??
Popatrz sobie na pdf http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... 072015.pdf, kiedyś to były taryfy 5 zł i 9zł, były dostępne oba startery( redBull9zł- miał dołączoną puszkę z RedBulem )
Można tak powiedzieć, że ta jest ten starter 5zł- odpowiadając na Twoje pytanie :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #822634  autor: kalebita
 11 wrz 2015, 13:44
Gregrin pisze:
Maks SIM pisze:2. Ta druga to jest starsza oferta ReddBull, ale z z darmowym LTE
Czyli to jest ten RBM II 9zl tylko jak by starter 5zl ??
Dostępną masz dokładnie RBM 5, w tej ofercie doładowanie za 50 zł przedłuża o 50 dni. To nie jest najstarsza taryfa RBM. Najstarsza taryfa jest RBM 7, tutaj masz za doładowanie 50 zł konto ważne 150 dni. W obu ofertach jest darmowe LTE. Na RBM 7 możesz przenieść się tylko u konsultanta Fakt Mobile. Jak będziesz w FM doładujesz za 5 zł i przechodzisz z roczną ważnością konta dp RBM do której taryfy będziesz chciał, ale lepiej chyba do RBM 7.
Tutaj masz wszystko co dostępne w RBM 7.
http://www.redbullmobile.pl/obsluga-kli ... -na-karte/
 #822636  autor: Gregrin
 11 wrz 2015, 13:56
Maks SIM pisze:kiedyś to były taryfy 5 zł i 9zł, były dostępne oba startery( redBull9zł- miał dołączoną puszkę z RedBulem )
Można tak powiedzieć, że ta jest ten starter 5zł- odpowiadając na Twoje pytanie :)
To w takim razie rozumiem już wszystko :) Dziękuję za wyjaśnienia.
kalebita pisze:w tej ofercie doładowanie za 50 zł przedłuża o 50 dni
Z tego co zrozumiałem jest to ta nowa taryfa (9zl) a w niej jest 100dni. Mam nadzieje ze tylko pomyliłeś ilość dni po doładowaniu ;)
 #822644  autor: Rebeliant
 11 wrz 2015, 14:21
Gdzie można kupić startery Faktu? Na razie widziałem tylko w jednym kiosku na wystawie. Na pewno jedną z opcji była Poczta Polska, z tego co czytałem wątek, to ktoś potwierdził ich obecność. Poza tym były wymienione jakieś kioski sieciowe, zgadza się?
 #822647  autor: matkon
 11 wrz 2015, 14:28
@Maks SIM nie pomogło. Jedyna zmiana to zdublowany Plus. Mam 4 siecie ale dwa razy Plus. To nie wina etykietki - próbowałem logowanie do obu - oba pokazuję mi "R".
 #822651  autor: Maks SIM
 11 wrz 2015, 14:41
matkon pisze:@Maks SIM nie pomogło. Jedyna zmiana to zdublowany Plus. Mam 4 siecie ale dwa razy Plus. To nie wina etykietki - próbowałem logowanie do obu - oba pokazuję mi "R".
To powtórz teraz procedure i ręcznie wybierz T-Mobile
Napisz dokładnie jakie sieci widzisz w dostępnych? (Może podejdź bliżej do okna - żeby lepszy zasięg złapać)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #822674  autor: LOOPO
 11 wrz 2015, 16:57
Mam kłopot z kodami z gazety. W ubiegłym tygodniu przeniosłem numer z RBM i pierwszy kod na minuty aktywował mi konsultant bo sam nie dałem rady. Następne kody (na smsy i internet) weszły bezproblemowo. A z wczorajszym znów musiałem dzwonić do BOK. I pomimo zapewnień konsultanta że wszystko OK, bonusu do dziś nie otrzymałem. Co radzicie?
 #822678  autor: Rebeliant
 11 wrz 2015, 17:16
Gregrin pisze:
Rebeliant pisze:chodziło mi jednak o starter z brandem FM.;-)
Mozna zapytać o powód ??
Nie ma żadnego szczególnego powodu, tak z ciekawości pytam. Ja już korzystam, a moi znajomi mają z gazety lub ze zmiany taryfy. Pytałem na fejsie Playa i uzyskałem odpowiedź, że już nigdzie nie dostanę i poradzili mi takie samo rozwiązanie jak Twoje. Wiem, że startery jeszcze na mieście są, ale skoro takim przekonaniem żyją konsultanci Playa, to musi coś być na rzeczy...
  • Strona 67 z 417
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 417
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 417