DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 43
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 43
 #823248  autor: admundo
 14 wrz 2015, 21:41
Jeśli mam nową taryfę RBM na kartę (100 dni ważności konta za 50 zł) i rok ważności po przeniesieniu z FAKT to czy prócz 30 zł na koncie i włączania LTE co miesiąc potrzebuję włączać co miesiąc jakieś pakiety żeby korzystać z darmowego LTE?
 #823250  autor: Antyfcb
 14 wrz 2015, 21:46
admundo pisze:Jeśli mam nową taryfę RBM na kartę (100 dni ważności konta za 50 zł) i rok ważności po przeniesieniu z FAKT to czy prócz 30 zł na koncie i włączania LTE co miesiąc potrzebuję włączać co miesiąc jakieś pakiety żeby korzystać z darmowego LTE?

Potrzebujesz jeszcze pakietu danych żeby korzystać z LTE z pełną prędkością.

Siempre en mi corazón
 #823254  autor: Maks SIM
 14 wrz 2015, 21:57
buba1234 pisze:Mam trzy pytania dotyczące oferty LTE w Fakt->RBM:
1. Czy ma znaczenie kiedy doładujemy 30 zl [trzeba to zrobić w FAkcie czy w RBM?]
2. Czy jak dzwonię by zmienić taryfe z Faktu na RBM musze mówic "Chcę zmienić na RBM 7, czy wystarczy chcę zmienić na RBM i z automatu laduję na RBM7?
3. podajcie kod na ten 1GB na rok w RBM7
AD3 Cytat:"Oferta Promocyjna „1GB na start” dla oferty Red Bull MOBILE na kartę
Aktywacja Bonusa wymaga wybrania i zaakceptowania na klawiaturze telefonu kodu *111*232*1#,
a następnie Doładowania konta łączną kwotą wynoszącą minimum 10 zł.
3. Bonus może być wykorzystany przez Użytkownika w ciągu 365 dni od dnia przyznania
9. Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od Doładowania konta łączną kwotą wynoszącą minimum 10 zł."
Regulamin:http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... 072013.pdf

AD1 Cytat:"REGULAMIN USŁUGI „DARMOWY INTERNET LTE NA 30 DNI”
aktywacja: wybrać i zatwierdzić krótki kod o treści *111*480*1#
Warunkiem uruchomienia usługi jest posiadanie na koncie Pakietu Złotówek o minimalnej wartości 30 zł. Usługa jest aktywna przez 30 dni kalendarzowych liczonych od aktywacji usługi, zgodnie z pkt. 11 niniejszego regulaminu."
"Przez 30 dni możesz bezpłatnie korzystać z szybkiego Internetu LTE w Red Bull MOBILE i pobierać dane bez pomniejszania pakietów. Po upływie 30 dni usługę możesz włączyć ponownie, korzystając z kodu. Promocja dotyczy korzystania z technologii LTE tylko w zasięgu własnej sieci Play."
Regulamin: https://www.play.pl/resources/pdf/2014/ ... 102014.pdf
Chyba o to chodziło ?:)
Wszystkie regulaminy tutaj:http://www.redbullmobile.pl/obsluga-klienta/regulaminy/
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2015, 22:04 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 3 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #823256  autor: admundo
 14 wrz 2015, 22:00
Antyfcb pisze:
admundo pisze:Jeśli mam nową taryfę RBM na kartę (100 dni ważności konta za 50 zł) i rok ważności po przeniesieniu z FAKT to czy prócz 30 zł na koncie i włączania LTE co miesiąc potrzebuję włączać co miesiąc jakieś pakiety żeby korzystać z darmowego LTE?

Potrzebujesz jeszcze pakietu danych żeby korzystać z LTE z pełną prędkością.
No właśnie a w nowej taryfie chyba nie ma tak jak w starej bo zdaje się że trzeba jakiś pakiet włączać co miesiąc więc się tak nie opłaca jak w starej.
 #823271  autor: Maks SIM
 14 wrz 2015, 23:25
Edit / poprawkla 2015-09-15
RBM 7 - to inaczej mówiąc RedBull na karte 9zł I
Przed chwilą znalazłem opakowanie od zestawu RedBul 9zł+puszka z 2012 roku.
W tym zestawie było 7zł do wykorzystania i 150dni/50zł i to jest właśnie to tajemnicze RBM 7
Aby skorzystać z LTE i pakietu 1GB można wybrać to co
w USSD jest widoczne jako RedBull na Karte 5 zł
Tutaj wszystkie informacje:http://www.redbullmobile.pl/obsluga-kli ... -karte-ii/
Tutaj jeszcze post bolek2004, jakby ktoś miał wątpliwości:
bolek2004 pisze:No bo wychodzi że tak właśnie jest, bo to jest rbm na kartę II tyle że ja migrując kodem zmigrowałem też do rbm na kartę 5, a to jest właśnie też ta taryfa.
To jest po prostu celowe działanie i mieszanie żeby się ludzie tego nie ogarnęli.
[.......]
Czyli mamy rbm energy na kartę 5 i rbm na kartę 5, albo rbm na kartę 9, te 2 ostatnie taryfy to to samo.
Najlepiej to konsultantowi powiedzieć że chce się zmigrować do rbm na kartę, ale aby to nie była taryfa energy.
Sam jestem w rbm na kartę II, a w play24 mam że to rbm na kartę 5, a nie 9.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, 14:30 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 4 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #823285  autor: Gregrin
 15 wrz 2015, 00:16
A ja jeszcze podam linka do postu Maks SIM który mnie oświecił ;) http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 27#p822627
admundo pisze:No właśnie a w nowej taryfie chyba nie ma tak jak w starej bo zdaje się że trzeba jakiś pakiet włączać co miesiąc więc się tak nie opłaca jak w starej.
Nie, w obu trzeba. W regulaminie który podaje Maks SIM jest jeszcze punkt którego nie przytoczył który mówi właśnie o tym ze trzeba mieć jakiś aktywny pakiet żeby korzystać z tego LTE w normalnych prędkościach (15/5Mbps).
Regulamin usługi darmowy LTE pisze: 7. Jeżeli klient w trakcie uruchamiania usługi nie ma aktywnego żadnego pakietu internetowego prędkość transmisji danych wynosi maksymalnie
32 kb/s. W przypadku gdy Użytkownik w trakcie aktywności usługi posiada dowolny, aktywny pakiet na transmisję danych i go wykorzysta,
prędkość transmisji danych zostanie istotnie ograniczona i będzie wynosić maksymalnie 32 kb/s niezależnie od wykorzystywanej
technologii.
 #823288  autor: admundo
 15 wrz 2015, 07:15
Gregrin pisze:Nie, w obu trzeba. W regulaminie który podaje Maks SIM jest jeszcze punkt którego nie przytoczył który mówi właśnie o tym ze trzeba mieć jakiś aktywny pakiet żeby korzystać z tego LTE w normalnych prędkościach (15/5Mbps).
Czy jeśli mam RBM zrobiony z FAKT (rok ważności konta) to czy jest jakiś bezpłatny pakiet który pozwoli na korzystanie przez ten rok z darmowego LTE? (pytam o obie taryfy)? Wiem że tam jakiś bezpłatny pakiet bonusowy chyba po doładowaniu jest ale nie ten za 10 zł?
 #823299  autor: Gregrin
 15 wrz 2015, 10:48
admundo pisze:Wiem że tam jakiś bezpłatny pakiet bonusowy chyba po doładowaniu jest ale nie ten za 10 zł?
Na wcześniejszej stronie Maks SIM opisuje ten pakiet 1GB na rok który się włącza i ładuje za 10zl żeby go dostać. Pamiętaj żeby być tylko na LTE bo w przeciwnym wypadku będzie ci zjadać z pakietu.
 #823341  autor: adik
 15 wrz 2015, 14:26
tam jest i tylko tam działa, właśnie sprawdziłem na tej nowszej taryfie i po próbie aktywacji kodem ussd pisze usługa dla ciebie niedostępna no i oczywiście nie ma jej na liście usług w play24 w przeciwieństwie do pierwszej taryfy MNP 7 (RBM I)

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #823358  autor: Dzejkob
 15 wrz 2015, 15:51
Orientuje się ktoś, czy ten darmowy pakiet 1GB na rok w RBM 7:

Obrazek

umożliwi mi korzystanie z Darmowego LTE bez potrzeby kupowania najtańszego pakietu danych?

#edit - wnioskuję po wcześniejszych wypowiedziach, że działa. :wink:
 #823399  autor: admundo
 15 wrz 2015, 18:50
Skoro pakiet 1GB na dzień dobry nie jest dostępny dla nowej taryfy RBM to co można włączyć zamiast niego biorąc pod uwagę rok ważności konta (numer po przeniesieniu z FAKT)?
 #823435  autor: Gregrin
 15 wrz 2015, 22:02
Czy ja wiem. Sa dwie taryfy:
1.Gdzie są nielimitowane rozmowy za 20zl albo multi pakiety min/sms/net czyli: Energy
2.Gdzie jest darmowe LTE czyli :
a. aktualna wersja RBM II 5/9zl i w niej po doładowaniu za 50zl jest bonus internetu ważny 100dni.
b. starsza wersja RBM I 7 gdzie ten bonus internetu jest ważny 150dni i jest dodatkowo jednorazowy pakiet 1GB na rok i parę innych drobnych różnic na korzyść tej oferty.

Oferty 1(z lewej) i 2a (po prawej) są wyświetlane na stronie http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-k ... -na-karte/ Natomiast 2b nie jest już wyświetlana na stronie RBM ale dalej można do niej przechodzić.

Do darmowego LTE trzeba spełnić 3 warunki
1. Mieć na koncie min 30zl.
2. Mieć aktywny jakiś pakiet netu (dlatego tak ważna jest różnica aż 50 dni miedzy RBMI i RBMII w ważności pakietu netu po doładowaniu).
3. Byc w zasięgu LTE playa.
 #823531  autor: reboot
 16 wrz 2015, 14:22
mungo pisze:Właśnie na RBM7, przeniesionym z faktu, aktywowałem pakiet 1GB na rok i doładowałem za 10zł. Pakiet 1GB na rok wylądował na koncie Strefy taniego internetu (*108#), 100MB na 10 dni, za doładowanie, trafiło na konto Promocyjne MB (*107#).
Rozumiem że nie mam co ryzykować i kupować pakiet 10GB za 10zł, bo i tak nie wpadnie mi na subkonto z roczną ważnością?
Jak właściwie działa subkonto strefy taniego internetu? Przykładowo mam aktywowane nielimitowane LTE, 1GB na subkoncie strefy taniego internetu i puste/przeterminowane konto Promocyjne MB. Zgodnie z cennikiem transmisja danych w kraju jest bezpłatna (ale z lejkiem). Czy w takim razie:
- w zasięgu LTE Play korzystam z internetu za darmo z pełną prędkością?
- w zasięgu 3G/2G Play korzystam z internetu w ramach pakietu z *108#, z pełną prędkością?
- w roamingu krajowym korzystam z internetu za darmo, z lejkiem 32kbps?
Ktoś odpowie na pytania kolegi? Nie mogę z dalszych wypowiedzi w tym temacie wywnioskować jak to w końcu jest z tym pakietem 1GB.
Dzięki !

WKS
  • Strona 29 z 43
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 43
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 43