DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 53 z 72
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 72
 #818885  autor: krzaku1
 23 sie 2015, 21:31
Mam numer do przeniesienia do Play, jeśli ktoś ma jeszcze dostępne oferty, to zapraszam na pw bo nawet w tym miesiącu jest możliwość podpisania.
 #818945  autor: arcz84
 24 sie 2015, 11:37
Witam,
jestem w trakcie odchodzenia od P4 do innej sieci. Umowa skonczyła mi się dwa dni temu. Wczoraj już powinna mi działać karta od nowego operatora, ale nieeeeeee P4 nie zwolniło numeru! Dlaczego nikt nie wie. Widocznie taka maja teraz polityk zeby utrudniac odchodzenie. Bo jak masz sie z nimi uzerac to zostaniesz.
Podpytalem Pania na infolini i dowiedyialem sie ze moj przypadek nie jest jedyny.

Grattuluje P4(Play)
 #818963  autor: KA
 24 sie 2015, 13:36
U mnie inaczej: sieć nju zwolniła numer w terminie, a Virgin już 36 godzin "wyjaśnia problem", natomiast numer cały czas nie istnieje. Doradźcie, co im można jak najdoktliwszego zrobić (oprócz zabrania za chwilę po przeniesieniu numeru oczywiście)?!

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!
 #820981  autor: ppp1ppp
 02 wrz 2015, 21:21
arcz84 pisze:Witam,
jestem w trakcie odchodzenia od P4 do innej sieci. Umowa skonczyła mi się dwa dni temu. Wczoraj już powinna mi działać karta od nowego operatora, ale nieeeeeee P4 nie zwolniło numeru! Dlaczego nikt nie wie. Widocznie taka maja teraz polityk zeby utrudniac odchodzenie. Bo jak masz sie z nimi uzerac to zostaniesz.
coś w tym jest, właśnie zaliczyłem pozytywne przeniesienie z P4 do Plusa, ale jak zadzwoniłem dla pewności BOK Playa to usłyszałem, że żaden taki wniosek nie jest złożony. Dopiero po chwili gdy zażądałem połączenia z kierownikiem, nagle okazało się, że wszystko jest ok i data przeniesienia została ustalona.
 #823856  autor: izulka1171
 18 wrz 2015, 10:13
czesc, orientuje sie ktos z was czy jest taka mozliwosc: osoba jest w sieci komorkowej plus na karte, i dzwoni do niej operator Orange z propozycja przejscia do ich sieci...? jesli tak to skad w takim razie orange posiada dostep do numeru uzytkownika innej sieci..
 #825958  autor: jarekb11
 30 wrz 2015, 13:08
widocznie sieci komórkowe udostępniają /sprzedają info na temat nrów.

Powiem ci coś lepszego.
Znajoma kilka lat temu miała nr chyba w plusie na karte.
Zarejestrowała firmę i 3 dni później miała telefony od wszystkich operatorów kom z propozycją abo na firmę.

Nie wiem czy miała ten nr zarejestrowany ,prawdopodobnie wystarczyło że podała swój nr na karte jako kontaktowy, sępom więcej nie trzeba.
 #837087  autor: kisiel95
 27 lis 2015, 20:37
Ja mam dwa pytania dotyczące przenoszenia numerów:
1. Czy można przenieść się z Plusa (karta SIM po sami swoi) do sieci wRodzinie, która współpracuje z Plusem bez rejestracji numeru?
2. Czy wysyłając wniosek o rejestrację numeru w Heyah konieczne jest wysłanie skanu dowodu? Co to numer seryjny karty SIM i gdzie go znajdę? Co to jest hasło?
 #841357  autor: Tabaluga
 20 gru 2015, 18:01
Opisze swoje przygody z próba przeniesienia nr do Orange na karte z T-mobile abo.
Pierwsza wizyta w salonie mowie w czym rzecz o jakie przeniesienie mi chodzi, to miła pani przez 40 minut mówiła mi o abo nie zważając o tym że nie mam zamiaru przechodzić na abonament tylko na kartę. Po czym 10 minut przed zamknięciem salonu poinformowała mnie że dziś już nie zdąży i zaprasza następnym razem.
Następnym razem była sobota i nie było kierowniczki a bez kierowniczki się nie da przenieść :)
Kolejny raz brak starterów.
Dziś zabrakło internetu do przeniesienia, powiedziałem pani że mogę udostępnić swój z wifi ale odmówiła :(
 #850775  autor: pawczak9
 12 lut 2016, 13:28
witam, mam pytanie odnosnie przeniesienia nr z sieci nju mobile do plus. W ofercie plus dla przenoszacych nr jest 6 mies. bez oplat, chcialem zrobic cos takiego ze podpisze umowe z nju tam jest na czas nieokreslony i pozniej przeniesc ten nr do plus, orientujecie sie czy takie rozwiazanie jest mozliwe ?
 #851391  autor: Ziendal
 16 lut 2016, 13:16
U mnie zaczęły się kwiatki.
Wczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie z virgin do Orange. Wszystko elegancko, pomoc bardzo miła. Lecz wniosek odrzucony. Dzwoniłem do BOK i Cmok. Nic konkretnego.
W salonie powiedzieli mi od razu że na koncie musi coś być. W sumie konto ważne plus miało dosłownie grosz. No ale od razu po wyjściu z salonu doładowalem konto. I teraz pytanie, czy przeniesienie w środę się odbędzie czy znowu muszę składać jakieś papiery?

Edit: Podobno mam poczekać 2 dni jeszcze, nowego wniosku nie podpisywałem. Mam nadzieje że teraz przejdzie. :D

Edit2: Dostałem E-maila od orange. Przeniesienie numeru nie udało się bo... w wniosku było wpisane t-mobile... Odpuściłem i kupiłem startówkę. Eh :D
 #854661  autor: Cocolino
 06 mar 2016, 14:48
Doradźcie mi proszę, bo nigdzie nie znalazłem jakiś świeżych informacji. Dziadkowi kończy się mix30 w Play. Chciałbym mu pomóc przejść na jakąś inną ofertę. Nie ma znaczenia co, chociaż chętnie gdyby się dało to abonament z nielimitowanymi rozmowami na wszystkie komórki i sms-ami. To jest najważniejsze, żeby potem nie okazało się, że płaci 2x tyle bo gdzieś tam zadzwonił i płaci poza abonamentem.
Jeżeli nie abo to może być na kartę a w ostateczności mix (gdzie jest najlepszy?). No i dobrze by było, żeby płacił podobną kwotę. Skoro mix da się za 30zł z telefonem, to może da się i jakiś abo bez telefonu? Fajnie by też było jakby dało się zostawić numer. Internet nie jest ważny, choć gdyby było ze 100MB to dodatkowy plus, bo czasem telefon coś tam potrzebuje pobrać, zdaje się że nawet przy mms-ie (ale oczywiscie jeśli to bedzie np. 1GB za 5zł/m-c to również może być).
 #854739  autor: greenrs
 06 mar 2016, 23:14
Aktualnie każdy operator oferuje no limit w granicach 25-30 zł zarówno w abonamencie bez telefonu jak i na kartę. Kwestia wyboru to osobiste upodobania i zasięg w swojej lokalizacji.
 #854989  autor: squirrel
 08 mar 2016, 16:12
Witam,

potrzebuje pomocy/informacji. Moja umowa z tmobile konczy sie 11go marca i przenosze numer do innej sieci i dzis sie dowiedzialam (przypadkiem!) ze tmobile postanowil sam "uwolnic" moj numer dopiero 5go kwietnia! a rezygnacja poszla do nich jeszcze przed okresem rozliczeniowym jak tez potwierdzenie o zgodzie otzymalam rowniez przed okresem rozliczeniowym. Jakies ponad 1,5 miesiaca przed konczaca sie umowa. Wiec zdenerwowalam sie przeokrutnie jak sie dowiedzialam o tym co mi tmobile odstawia. Co mozna zrobic w tej sytuacji? Bede wdzieczna za pomoc!
 #855001  autor: Gregrin
 08 mar 2016, 16:54
Ok. Jaka rezygnacje do nich wysłałaś ? Generalnie jeśli z opcja przejścia na kartę to pewnie z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Powinnaś wtedy dostać pismo kiedy będzie uwolniony twój numer. Poczytaj w umowie albo zadzwoń do t-mob.
PS jeśli umowa skończy się 11marca to w tym dniu możesz iść do innego operatora z wnioskiem o przeniesienie do nich numeru z data na kolejny dzień bez żadnych konsekwencji. Wcześniej jednak popytaj u macierzystego operatora czy nie masz u niego jakiś kroczków w umowie i nie wymyślili sobie za to żadnej kary;)
 #855022  autor: squirrel
 08 mar 2016, 18:06
Gregrin pisze:Ok. Jaka rezygnacje do nich wysłałaś ? Generalnie jeśli z opcja przejścia na kartę to pewnie z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Powinnaś wtedy dostać pismo kiedy będzie uwolniony twój numer. Poczytaj w umowie albo zadzwoń do t-mob.
PS jeśli umowa skończy się 11marca to w tym dniu możesz iść do innego operatora z wnioskiem o przeniesienie do nich numeru z data na kolejny dzień bez żadnych konsekwencji. Wcześniej jednak popytaj u macierzystego operatora czy nie masz u niego jakiś kroczków w umowie i nie wymyślili sobie za to żadnej kary;)

Przenosze abonament na abonament. Zamowilam na stronie plusa oferte i oni wszystko zalatwili za mnie jeszcze w styczniu. Mam potwirdzenie zamowienia i sms potwierdzajacy zgode obecnego operatora.
 #855029  autor: Gregrin
 08 mar 2016, 18:31
squirrel pisze:Mam potwirdzenie zamowienia i sms potwierdzajacy zgode obecnego operatora.
Ale dalej nie podałaś żadnych szczegółów/dat na tych potwierdzeniach. Zadzwoń do tych do których się masz przenieść albo do obecnego operatora żeby coś więcej się dowiedzieć.
 #855031  autor: squirrel
 08 mar 2016, 18:33
Gregrin pisze:
squirrel pisze:Mam potwirdzenie zamowienia i sms potwierdzajacy zgode obecnego operatora.
Ale dalej nie podałaś żadnych szczegółów/dat na tych potwierdzeniach. Zadzwoń do tych do których się masz przenieść albo do obecnego operatora żeby coś więcej się dowiedzieć.

Racja. Wiec, umowa konczy mi sie 11go marca, 18go stycznia zamowilam na stronie Plusa oferte z przeniesieniem numeru, 25go stycznia potwierdzono mi sms-em, ze operator sie zgadza. Okres rozliczeniowy zaczyna mi sie zawsze 5go kazdego miesiaca. A jako date przejscia zaznaczylam ostatni dzien umowy w tmobile, czyli 11 marzec.
 #855136  autor: Gregrin
 09 mar 2016, 06:42
Skoro 11 marzec a okres rozliczeniowy zaczyna się 5go to mimo wszystko powinni cie tego 11go przenieść i naliczyć ci 5/31 kolejnej faktury. Jak widać kombinują jak mogą.
Z tego co rozumiem to termin dawno został ustalony na 5 kwietnia bo tak t-mob rozumie sobie "datę zakończenia umowy". Jedyne co zostaje to skarga do UKE lub UOKiK ale to już nie zmieni obecnej sytuacji.
 #855171  autor: squirrel
 09 mar 2016, 12:05
Gregrin pisze:Skoro 11 marzec a okres rozliczeniowy zaczyna się 5go to mimo wszystko powinni cie tego 11go przenieść i naliczyć ci 5/31 kolejnej faktury. Jak widać kombinują jak mogą.
Z tego co rozumiem to termin dawno został ustalony na 5 kwietnia bo tak t-mob rozumie sobie "datę zakończenia umowy". Jedyne co zostaje to skarga do UKE lub UOKiK ale to już nie zmieni obecnej sytuacji.

Aha, no dzieki za odpowiedz. Nie czuje sie pocieszona. Skarge oczywiscie napisze bo i tak mialam taki zamiar, jednak sie wtrzymalam, ale nie ma co czekac. Zaraz sie tym zajme.
  • Strona 53 z 72
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 72
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 72