DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 71 z 417
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 417
 #823627  autor: Daawid1993
 16 wrz 2015, 23:02
Maks SIM pisze:
Daawid1993 pisze:Czy coś się zmieniło w sprawie przenoszenia numeru do FM? Zawsze ważność konta była ustawiana na 30 dni po przeniesieniu a wczoraj ważność mojego konta pozostała bez zmian. Rozmawiałem o tej sprawie z dwoma konsultantami którzy jednak upierają się że w regulaminie nie ma mowy o tym że ważność konta powinna być ustawiona na 30 dni...
Daawid1993 - szkoda Ci wydać 5 zł, przecież to śmieszna kwota, nie szkoda Ci czasu....
Być może masz "świeżo aktywowany starter"? - z nimi zawsze są problemy, zwłaszcza jeżeli próbuje się wykonać zmiany przed upływem 24 godz. od aktywacji.
Chcesz za darmo skorzystać z voucherów, a szkoda Ci wydać 5 zł żeby mieć konto ważne na rok.....
Daawid1993 - masz jeszcze drugi numer w FaktMobile ? czy to Twój pierwszy w FM ?
A co Cie to w ogóle obchodzi czy mi szkoda wydać 5zł czy nie?!? Jeżeli konsultanci postępują wbrew regulaminowy to sprawa powinna być wyjaśniona...
Z tego co wiem to forum o nowinkach telekomunikacyjnych a nie o zarządzaniu pieniędzmi i o dysponowaniu swoim budżetem pieniężnym...
 #823633  autor: Maks SIM
 17 wrz 2015, 04:44
Maks SIM pisze: Daawid1993 - szkoda Ci wydać 5 zł, przecież to śmieszna kwota, nie szkoda Ci czasu....
Być może masz "świeżo aktywowany starter"? - z nimi zawsze są problemy, zwłaszcza jeżeli próbuje się wykonać zmiany przed upływem 24 godz. od aktywacji.
Chcesz za darmo skorzystać z voucherów, a szkoda Ci wydać 5 zł żeby mieć konto ważne na rok.....
Daawid1993 - masz jeszcze drugi numer w FaktMobile ? czy to Twój pierwszy w FM ?
Daawid1993 pisze: To raczej nie kwesta poczekania 1 czy 7 dni, wg. mnie to po prostu błąd systemu. Tak miałem zamiar korzystać przez miesiąc z voucherów na minuty i SMSy
[.....}
A co Cie to w ogóle obchodzi czy mi szkoda wydać 5zł czy nie?!? Jeżeli konsultanci postępują wbrew regulaminowy to sprawa powinna być wyjaśniona...
Z tego co wiem to forum o nowinkach telekomunikacyjnych a nie o zarządzaniu pieniędzmi i o dysponowaniu swoim budżetem pieniężnym...
Daawid1993
My tutaj rozmawiamy o doładowaniu za 5 zł, które przedłuża konto o rok i rozwiązuje problem. Stracisz więcej na rozmowy z konsultantami i na awanturach zamiast rozwiązać problem. Niestety oferta FaktMobile nie jest ofertą "na sępa" - socjalną i darmową.Wszyscy tutaj na forum FaktMobile doładowali konto i nawet wykupili jakieś pakiety.
piszesz "co nas to obchodzi" to może nie pisz na forum postów skoro nawet nie odpowiadasz na pytania:
czy to Twoja jedyna karta w FM
i czy to jest "świeży starter"?
Mogłeś zmienić na "Play na Kartę 5zł (0 zł w Play)" i na 200% byś miał 30 dni w FM.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #823649  autor: Daawid1993
 17 wrz 2015, 09:11
Maks SIM pisze:
Maks SIM pisze: to może nie pisz na forum postów skoro nawet nie odpowiadasz na pytania:
czy to Twoja jedyna karta w FM
i czy to jest "świeży starter"?
Mogłeś zmienić na "Play na Kartę 5zł (0 zł w Play)" i na 200% byś miał 30 dni w FM.
Nie nie jest to moja jedyna karta w FM, a co to w ogóle miało by za znaczenie czy pierwsza czy druga? :?
Starter też nie był świeży tak poza tym...
 #823804  autor: reboot
 17 wrz 2015, 22:02
Odnośnie "przepraszamy, operator nie aktywował pakietu" oraz "przekroczono już dozwoloną ilość aktywacji kodów" jaką macie taktykę, żeby zawsze wchodził zarówno sms jak i voucher?
Sms wysłać od razu pierwszego dnia ważności kodu, a voucher aktywować po kilku dniach?
W zeszłym tygodniu wprowadziłem kod na minuty w sms, w środę użyłem vouchera, a dziś nie mogę wbić kodu (komunikaty jak powyżej).
Proszę o podanie sprawdzonej taktyki na wszystkie 3 pakiety :)

WKS
 #823818  autor: bobiwr
 17 wrz 2015, 23:55
Kod SMS'em w dniu publikacji, voucher następnego dnia. I wtedy nie ma żadnych kłopotów.

Jak opóźniłem (w poprzednim tygodniu) voucher o 2 dni (w stosunku do zalecenia powyżej), i próbowałem wbić kolejny kod w dniu podania go, to tez mnie system wyautował. Myślę, że gdybym poczekał aż system P24 pokaże możliwość aktywowania kolejnego vouchera i dopiero wtedy aktywował kod sms'em, to by przeszło.
Chyba między aktywacją poprzedniego vouchera, a aktywacją nowego kodu musi upłynąć 6 dni. Wtedy pojawia się możliwość aktywacji nowego pakietu (vouchera) w P24.
Zaczyna mi się to sprawdzać na 2 numerach przeniesionych z Nju.
Polecam lekturę mojego wpisu z wczoraj.
 #824132  autor: Maks SIM
 19 wrz 2015, 12:27
Ja zaraz idę do sklepiku, gdzie można ze spokojem przejrzeć gazetkę :) w BOK by coś wiedzieli pewnie. Loko_Poko dzwoniłeś może do BOK 799-599-999 ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #824140  autor: Loko_Poko
 19 wrz 2015, 12:45
Nigdzie nie dzwoniłem. Poprostu zauważyłem, że o 11 nie było jeszcze kodu tutaj na forum, więc stwierdziłem, że pewnie dziś już nikt nie wrzuci, bo stale podawała go jedna i ta sama osoba z samego rana. Zszedłem na dół do sklepu, przejrzałem gazetę a tam kodu nie ma. Jak ktoś będzie miał to niech wrzuci na forum do odpowiedniego działu. Mam nadzieję, że to tylko w moim sklepie był wadliwy egzemplarz, choć trudno w to uwierzyć. Strony były wszystkie. Poza tym zawsze o kodzie była informacja na pierwszej stronie gazety. W dzisiejszej nic nie ma. Mam nadzieję, że to nie koniec promocji, bo coś tam w gratisie zawsze wpadło.
 #824175  autor: Maks SIM
 19 wrz 2015, 16:49
kod SMS na 50 MB jest na 22 stronie gazety Fakt, dokładnie taki(dużymi literami)- jak zamieścił qerban w tym wątku: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 3&start=60
Kod sprawdzony, działający.
Trzeba dokładnie oglądać gazetkę :P

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #824198  autor: blacQ1
 19 wrz 2015, 19:47
Panowie nie wiem jak u Was ,ale nie długo ,jak ktoś doładował sobie konto w lipcu? to dostał promocyjne minuty nielimitowane do sieci play no i nie którym się będzie pewnie kończyć !
 #824203  autor: Rebeliant
 19 wrz 2015, 20:00
blacQ1 pisze:Panowie nie wiem jak u Was ,ale nie długo ,jak ktoś doładował sobie konto w lipcu? to dostał promocyjne minuty nielimitowane do sieci play no i nie którym się będzie pewnie kończyć !
U mnie się wczoraj skończyły minuty z w/w promocji. A co, masz przecieki odnośnie następnej promocji? ;)
 #824311  autor: cyanoone
 20 wrz 2015, 13:57
Mam takie pytanko: Czy ktoś kto posiadał roczny pakiet neta w RBM przechodził do Faktu? Pytam bo w drugą stronę czyli Fakt - - >RBM7 pakiet, który wchodzi na to samo konto został na numerze na którym robiłem rwk.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #824661  autor: Gregrin
 22 wrz 2015, 13:10
Dzięki blacQ1
Ja podam tylko małe info co do przenosin do faktu. Próbowałem wczoraj 2 razy i chcieli robić dyspozycje (pytali o numer telefonu na który będą potwierdzać). Podziękowałem i myślałem ze dziś to sobie od reki załatwię. Dzwoniłem niedawno i niby poszło a okazuje się ze dalej jestem w play. Zadzwoniłem ponownie i znowu niby ok ale konsultant podał informacje ze przeniesienie nastąpi ok północy :/. Spróbuje jeszcze za kilka godzin ale generalnie chyba trochę "popsuli" te przenosiny żeby nie były natychmiastowe :/
  • Strona 71 z 417
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 417
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 417