DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 72 z 417
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 417
 #824672  autor: Luks
 22 wrz 2015, 14:45
Ja też zmieniłem taryfę. Póki co numer wciąż jest w Red Bullu i również dostałem taką samą informację, iż zmienią dopiero koło północy.
 #824693  autor: garfield-
 22 wrz 2015, 16:44
dop. po zgłoszeniu w p24:
Uprzejmie informuje, że na portalu Play24 była przeprowadzana modernizacja i niektóre usługi tak jak w przypadku voucherów z gazety Fakt zostały oddalone.

Poniżej przedstawiam wszelkie ifnromacje dotyczące tych właśnie voucherów;


Poniedziałki – kody na darmowy pakiet 10 SMS do wszystkich sieci
Czwartki – kody na darmowy pakiet 10 minut do wszystkich sieci (komórki + stacjonarne)
Soboty – kody na darmowy pakiet 50 MB
Z darmowych pakietów mogą skorzystać jedynie użytkownicy oferty Fakt Mobile
Aktywacja kodu jest możliwa przez 3 dni od momentu publikacji danego kodu
Aktywacja kodu następuje poprzez wysłanie darmowego SMS na numer 4949, podając w treści kod opublikowany w dzienniku Fakt
Jeden użytkownik oferty Fakt Mobile może aktywować dany kod tylko raz.
Nie można 2 razy skorzystać z tego samego kodu.
Wszystkie pakiety są ważne przez 7 dni od momentu aktywacji
Kod z gazety publikowany danego dnia w dzienniku Fakt jest taki sam dla wszystkich kopii gazety.

Mam nadzieję, że informacje okażą się pomocne.

Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta Fakt Mobile.
Chyba leci kopy-pejst ;)
 #824694  autor: Rebeliant
 22 wrz 2015, 16:56
Garfieldzie, a kiedy dostałeś tę wiadomość? Być może coś faktycznie grzebali i skończą się vouchery, w senie dublowania bonusu, a zostaną tylko do aktywacji gazetowych kodów. Jeżeli nie teraz, to prędzej czy później to nastąpi. Nawet przy tych voucherach na P24 jest info, że będą aktywowane po akceptacji kodu z gazety.
 #824695  autor: reboot
 22 wrz 2015, 16:57
"Poniżej przedstawiam wszelkie ifnromacje dotyczące tych właśnie voucherów;"
...
i żadnej informacji brak.
Brak informacji = prawdopodobnie brak voucherów :)

Niektóre usługi zostały oddalone. Ktoś przetłumaczy z korpomowy na polski?

WKS
 #824697  autor: bobiwr
 22 wrz 2015, 17:05
reboot pisze:Odnośnie kodów - tym razem nie mam vouchera na smsy na żadnym z dwóch numerów.
Ale co masz:
1 - w ogóle nie widzisz pozycji: "Promocyjny pakiet 10 SMS do wszystkich sieci (voucher) ..."
2 - masz tak: "Promocyjny pakiet 10 SMS do wszystkich sieci (voucher) 0,00 zł włączony
(możesz jeszcze włączyć 0).
Jak masz 1 to bym się pokusił i wysłał SMS, ale jak 2 to poczekałbym do jutra.
 #824701  autor: reboot
 22 wrz 2015, 17:32
Smsy wysyłam na bieżąco, więc na obu numerach wysłałem wczoraj, a dzisiaj patrzyłem na Play24 i przy voucherach mam napis, że mogę włączyć 0 :)

WKS
 #824705  autor: szunaj
 22 wrz 2015, 17:46
reboot pisze:Smsy wysyłam na bieżąco, więc na obu numerach wysłałem wczoraj, a dzisiaj patrzyłem na Play24 i przy voucherach mam napis, że mogę włączyć 0 :)
Nie wiem jak u Ciebie, ale ja co czwartek wysyłam sms.Z kolei pierwszego vouchera aktywowałem dopiero w sobotę i od tego czasu możliwość aktywowania vouchera w Play24 mam zawsze w sobotę.
 #824753  autor: garfield-
 22 wrz 2015, 23:03
Odpowiedź na zgłoszenie z 17 września.

Co istotne dla dwóch numerów, które posiadam w Fakt mobile (oba simy oryginalnie z Faktu), funkcjonalność voucherów znikła w różnym czasie - odstępie około tygodnia.
Cały czas miałem (o czym już tu pisałem) różne zachowania tych voucherów dla obu tychże kart. np w sobotę wszystko na 0 a w niedziele miałem możliwość włączenia SMS, ale tylko dla jednej z tych kart.

Jeszcze miesiąc temu dostałem za brak ich pakiet 100 min/sms/MB, a teraz figa z makiem ...
 #824756  autor: Rebeliant
 22 wrz 2015, 23:39
U mnie działają vouchery na SMS-y i minuty zaraz po aktywowaniu kodu. Natomiast voucher na neta dopiero w niedzielę. Ja chyba poddaje się i już nie będę próbował rozkminiać tego.:-) Nawet bez kodów i voucherów oferta jest dla mnie bezkonkurencyjna.
 #824764  autor: Durek
 23 wrz 2015, 07:46
Gazeta FAKT dodaje jeszcze do wydania papierowego startery FM czy już nie ? Blisko 2 miesiące temu widziałem ich startery na Poczcie Polskiej. Wczoraj jak byłem na 2 pocztach to nie mają już w sprzedaży starterów żadnej sieci.
 #824775  autor: bobiwr
 23 wrz 2015, 09:01
Ja poszedłem do salonu Play. Nie mieli od ręki ale po dwóch dniach zadzwonili, że można odebrać. Co ciekawe, na pytanie: ile jeszcze mają kart? Odpowiedź była: tylko dla pana zamówiłam.
 #824783  autor: Luks
 23 wrz 2015, 10:05
Numer rzeczywiście przenieśli dopiero w nocy ;)

Dzwoniłem już drugi raz. Minęło dokładnie 26 godzin od poprzedniego telefonu.
Miły Pan powiedział, że numer ma być przeniesiony do 24 godzin. Po 5 minutach wyświetla mi się, iż jestem już w RBM 7 MNP :D
 #824936  autor: reboot
 23 wrz 2015, 23:27
Dziwne, bardzo dziwne.
Na jednym numerze mam zero voucherów, a na drugim pojawiły mi się vouchery na minuty i smsy.
Kompletny przypadek jak widzę ;)

WKS
 #824961  autor: KR2615
 24 wrz 2015, 09:44
A ja mam taki problem na jednym numerze. Po wysłaniu kodu dostaję komunikat:
Kod: Zaznacz cały
Przepraszamy! Operator nie aktywował pakietu
lub:
Kod: Zaznacz cały
FAKT Mobile: Dla numeru (mój numer) przekroczono już dozwoloną ilość aktywacji kodów.
O co chodzi?
 #824969  autor: jason22
 24 wrz 2015, 10:32
Co do mojej sprawy (utracone 40 zł na koncie promocyjnym przez przeniesienie złego numeru do FM), zaproponowano mi doładowanie za 30 zł rozbite na dwie raty (konto promocyjne).

Napisałem kolejne zgłoszenie, w celu domagania się o wyrównanie do utraconej kwoty 40 zł, nie z mojej winy. Zgłoszenie zniknęło z Play24, a mam jego numer w smsie potwierdzającym.

Można jakoś sprawdzić, czy usunęli je umyślnie (status tego zgłoszenia) ?
  • Strona 72 z 417
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 417
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 417