DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 73 z 417
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 417
 #825054  autor: Maks SIM
 24 wrz 2015, 18:35
jason22 pisze:Co do mojej sprawy (utracone 40 zł na koncie promocyjnym przez przeniesienie złego numeru do FM), zaproponowano mi doładowanie za 30 zł rozbite na dwie raty (konto promocyjne).
Napisałem kolejne zgłoszenie, w celu domagania się o wyrównanie do utraconej kwoty 40 zł, nie z mojej winy. Zgłoszenie zniknęło z Play24, a mam jego numer w smsie potwierdzającym.
Można jakoś sprawdzić, czy usunęli je umyślnie (status tego zgłoszenia) ?
Jeżeli masz numer zgłoszenia możesz normalnie zadzwonić na infolinie FaktMobile, powinni Ci powiedzieć jaki jest stan realizacji zgłoszeń i czy przypadkiem nie zostały zamknięte.
Przedstawili jakieś uzasadnienie dlaczego całej kwoty 40 zł nie mogą zwrócić ?
Może odsłuchali rozmowę i coś tam im się nie zgadza, ale mimo tego postanowili Ci przyznać kompromisowo 30 zł... można tylko gdybać....

Dobra rada dla wszystkich, żeby robić zrzuty ekranowe
stanu konta, stanu pakietów, zgłoszeń na P24, odpowiedzi itp.
Dobrze, żeby była widoczna data i numer telefonu (jeżeli się da)

W razie czego zawsze będzie jakiś dowód wzmacniający zasadność reklamacji.

Z tego, co wyczytałem powinieneś mieć 2 numery zgłoszeń ? To pierwsze jest zamknięte ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #825152  autor: reboot
 25 wrz 2015, 12:17
KR2615 pisze:FAKT Mobile: Dla numeru (mój numer) przekroczono już dozwoloną ilość aktywacji kodów.
Mam to samo, w zeszłym tygodniu aktywowałem 10min smsem, potem nie miałem vouchera, pojawił się w środę, więc go aktywowałem. Przez to chyba zablokowało mi możliwość aktywacji minut poprzez sms, ale na szczęście znowu pojawił się voucher - gdyby nie on, to miałbym minuty ważne do środy wieczorem i by mi przepadły (bo kolejny kod jest dopiero w czwartek).

WKS
 #825186  autor: bobiwr
 25 wrz 2015, 14:16
Biorąc pod uwagę jedną sekwencję jakiegoś bonusa: sms + voucher, zaobserwowałem coś takiego:
- dokąd aktywowałem "jeden za drugim", było OK,
- gdy postanowiłem zrobić sobie bufor czasowy ważności pakietu opóźniając aktywację vouchera, było OK jak aktywacja była dzień po dniu. Ale jak voucherem odjechałem 3 dni od sms'a, to zaczęły się kłopoty z aktywacją kodu w dniu publikacji. Trzeba czekać, aż w Play24 pojawi się możliwość aktywacji kolejnego vouchera i dopiero wysłać sms'a.
 #825304  autor: blacQ1
 26 wrz 2015, 10:00
Panowie byłem w sklepie i przeglądnąłem gazetę co się okazało wpisali ,wydrukowali zły kod na neta trzeba dzwonić na infolinię -> 799599999 i konsultant uruchomi ,a kod jest taki jak poprzednio!
 #825336  autor: molibden
 26 wrz 2015, 13:17
Z racji tego że wątek ma już 100stron prawie i trudno go przefiltrować to pozwolę sobie zadać pytania które być może już były. Z góry przepraszam ale szybko musze podjąć decyzję

1. Pakiety w Fakcie odnawiają się automatycznie? W sumie to jak abonament ale wolę mieć te kilka złotych więcej na koncie i nie głowić się czy mam pakiet czy nie po 30dniach bo nie zawsze pamiętam. jeśli jest odnawianie automatyczne to jaki jest sposób rezygnacji z takiego odnawiania?
2. Te pakiety obejmują połączenia na stacjonarki czy to poza pakietem się rozlicza?
3. Żeby przenieśc później numer z Fakt do innego opa trzeba ten telefon zarejestrować. Wystarczy zalożenie konta netowego w Fakt/Play czy trzeba jakieś wnioski wysyłać? W Virgin wystarczyło zarejestrować się w klubie z tego co pamietam.
4. Gdzie można kupić starter Fakt Mobile?

Karta potrzebna tylko do rozmów wiec net nie bardzo mnie interesuje, ale fajnie by było gdyby te pakiety się odnawiały
 #825353  autor: Maks SIM
 26 wrz 2015, 14:52
molibden pisze:Ok, dziękiAha... jeszcze zapomniałem... czy działa w FM jakas blokada usług premium i jak się ją włącza?
*1. Blokady Premium Play
wysłanie Bezpłatnej wiadomości SMS na numer 8002 o treści:
BLOKADA SMS
BLOKADA MMS
BLOKADA PRENUMERATY
BLOKADA WAP
BLOKADA VOICE

------------------
*2. STOP SPAM
SMS o treści STOP na numer 252 (opłata za wysłanie SMSa wg cennika jak za zwykły SMS)
Dzięki usłudze STOP SPAM możesz zablokować SMS-y przychodzące z numerów skróconych zaczynających się od cyfr: 7,8,9 (wszelkie konkursy, loterie oraz inne usługi o charakterze rozrywkowym).
W każdej chwili możesz wyłączyć usługę, wysyłając SMS o treści TAK na numer 252.
UWAGA! Jeśli wyślesz SMS-a na dowolny numer Premium, żeby włączyć wybraną przez siebie usługę, blokada STOP SPAM zostanie automatycznie wyłączona. Aby nadal korzystać z blokady, musisz ponownie włączyć usługę.

Sprawdzenie aktywnych subskrypcji Premium:
SMS o treści: LISTA pod numer 6000
Wyłączenie wszystkich subskrypcji:
SMS o treści: STOP pod numer 6000
---------------
*3. Blokada ProguPremium odpowiednio 35 PLN, 100 PLN albo 200 PLN brutto
poprzez wysłanie Bezpłatnej wiadomości SMS na numer 8001 o treści:
blokada 35
blokada 100
blokada 200

--------------
*4. Blokada 3zł , 9zł 15zł, – blokowane są SMS/MMS Specjalny oraz Przychodzący SMS/MMS
Specjalny, połączenia głosowe na Numery Specjalne, a także WAP Specjalny i
serwisy strumieniowej transmisji wideo, pobieranie Treści Multimedialnych z
Serwisu Internetowego P4 lub Serwisu Mobilnego P4,
których cena przekracza 3, 69zł , 11, 07 zł , 18, 45 zł
zł z VAT za jednostkę rozliczeniową.
Wysłanie Bezpłatnej wiadomości SMS na numer 8003 o treści:
blokada 3
blokada 9
blokada 15

----------
*5. I dodatkowo:
Wyłączenie NOTKA SMS [płatnej dla dzwoniących] notyfikacji związanej z przekierowaniami
SMS o treści : STOP NOTKA pod bezpłatny numer 8042
chyba wszystko...
Ostatnio zmieniony 21 paź 2015, 15:34 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 5 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #825361  autor: szunaj
 26 wrz 2015, 15:09
Maks SIM pisze:
szunaj pisze:
Rebeliant pisze:Czyli tak jak w czwartek, YTCI?
Wiem że jest osobny temat, ale sprawdzałem dzisiaj i był inny tzn.xfbl
Sprawdziłeś ten kod? działa?

Tak, właśnie się aktywował.
 #825364  autor: Maks SIM
 26 wrz 2015, 15:16
szunaj pisze: Wiem że jest osobny temat, ale sprawdzałem dzisiaj i był inny tzn xfbl
Sprawdziłeś ten kod? działa?
szunaj pisze:Tak, właśnie się aktywował.
OKI :) potwierdzam działa:) dzięki :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #825368  autor: Rebeliant
 26 wrz 2015, 15:29
Z drugiej strony poprzedni kod był 24 września. Raczej mało prawdopodobne żeby trzymali nadal czwartkowe wydanie. Wczorajszą gazetę, to się zgodzę, ale sprzed kilku dni :?: :!: Ważne, że wszystko się wyjaśniło i mamy swoje bonusy. :mrgreen:
 #825379  autor: sa
 26 wrz 2015, 16:37
molibden@ najprościej jest kupić lub przenieść posiadany numer do play ,jakb już numer będzie w play to zmienić taryfę na starter formuła (chyba że chcesz bonusa za doładowanie to wtedy za 5 doładować od razu)następnie jak ci bonusa przyznają to zmienić taryfę na jakiś z dłuższą ważnościa czyli albo prwk albo formuła starter i doładować za 5zł ,następnie założyć konto na play24 tam aktywować wszytkie interesujące cię blokady przetrwaić w systemie te 24-48 godzin i przenieśc do fakt .Dzwonic najlepiej między 21 a 23 wtedy jakby najbardziej rozgarnięci konsultanci tam siedzą a co najważniejsze system działa najpoprawniej, bo ciągu dnia często sie blokuje i wiecznie coś nie działa pewnie dlatego w ostatnich kilku dniach przenoszenie numerów między taryfami odbywa sie około godziny 24.
  • Strona 73 z 417
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 417
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 417