DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 401 z 692
  • 1
  • 399
  • 400
  • 401
  • 402
  • 403
  • 692
 #824990  autor: iPlus
 24 wrz 2015, 12:22
ktoś oprócz tych którzy pisali że mieli taką ofertę dostał gratisowe 6 miesiący w opcji abonamentu 59 zł czy te miesiące są tylko w abonamencie za 69 zł ?
 #824996  autor: dzetson
 24 wrz 2015, 13:05
Witam wszystkich. Jako że pomogliście ojcu przedłużyć umowę na świetnych warunkach również postaram się zasięgnąć waszej opinii w sprawie kontynuacji umowy. W czym rzecz? Jestem klientem Play od kiedy tylko sieć powstała. Na początku byłem klientem indywidualnym natomiast od roku zmieniłem numer i jestem klientem biznesowym. Umowa kończy mi się za 3 miesiące (25.12) i zastanawiam się co mógłbym ugrać.
Skontaktował się ze mną jeden z przedstawicieli i zaoferował mi warunki o których raczej nie chce słyszeć gdyż taką ofertę dostają "nowi" klienci, mianowicie:

FORMUŁA SMARTFON Unlimited 49,99 dla Firm
nielimitowane minuty do sieci PLAY
nielimitowane minuty do innych sieci komórkowych
nielimitowane połączenia na stacjonarne
nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci
6 GB Internet w smartfonie dla Firm
nielimitowany internet przez 6 miesięcy
25 miesięcy czas trwania umowy
20 gr połączenia przychodzące w roamingu na terenie UE

A to wszytko z urządzeniem Garmin Dash Cam 20 za 50zł. Telefonu nie zamierzam brać gdyż mam Note'a i jak najbardziej mi odpowiada.
Zastanawiam się co i w jaki sposób mogę ugrać. Fajnie że nielimitowane do wszystkich (chociaż trzeba spojrzeć w umowę czy faktycznie) ale cena wydaję mi się zbyt wygórowana. Obecnie jestem na podobnych warunkach (mam 2GB internetu zamiast 6GB) i płacę 42zł.
Ojciec co prawda jest w sieci Plus ale tak mu użytkownicy z Telepolis pomogli że otrzymał podobną ofertę z tym że dostał jeszcze 1000 min w roamingu, 7GB internetu, nielimitowany LTE , plus dodatkowy numer dla mojej Matki. To wszystko za 34zł miesięcznie.
Zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia, bo z tego co czytam tylko wtedy następuje skuteczne negocjowanie. Podpowiedzcie mi tylko kiedy owe wypowiedzenie złożyć tak aby nie dostać jakieś kary bo wiem, że takie praktyki również istnieją.
 #825000  autor: greeey
 24 wrz 2015, 13:53
Właśnie dostałem telefon z playa w sprawie przedłużenia umowy, wypowiedzenie było złożone w poprzednim tygodniu. Bez większego wysiłku dostałem niemal z miejsca umowę za 29,99 zł na czas nieokreślony, wszystko bez limitu, stacjonarne, komórkowe, sms,mms i 5GB neta.
 #825003  autor: Gregrin
 24 wrz 2015, 13:59
greeey pisze:za 29,99 zł na czas nieokreślony, wszystko bez limitu, stacjonarne, komórkowe, sms,mms i 5GB neta.
Taka oferta jest tez dostępna w virgin na kartę. 29zl i to samo co u ciebie tylko bez MMS'ow.
 #825004  autor: greeey
 24 wrz 2015, 14:06
Gregrin pisze:
greeey pisze:za 29,99 zł na czas nieokreślony, wszystko bez limitu, stacjonarne, komórkowe, sms,mms i 5GB neta.
Taka oferta jest tez dostępna w virgin na kartę. 29zl i to samo co u ciebie tylko bez MMS'ow.
Zgadza się i tą ofertą z VM kierowałem się w negocjacjach. I jest to korzystniejszy wariant niż w Virgin a dlatego że dostaje jeszcze bez limitu MMS a dodatkowym atutem jest to że mimo wszystko Play posiada zasięg 4 operatorów a VM tylko 2 operatorów.

@dzetson
Normalnie 31 października tego roku powinna skończyć mi się obowiązująca do tej pory oferta. Wypowiedzenie złożyłem w ubiegły piątek 19 września.
 #825080  autor: Llordus
 24 wrz 2015, 20:18
greeey pisze:Właśnie dostałem telefon z playa w sprawie przedłużenia umowy, wypowiedzenie było złożone w poprzednim tygodniu. Bez większego wysiłku dostałem niemal z miejsca umowę za 29,99 zł na czas nieokreślony, wszystko bez limitu, stacjonarne, komórkowe, sms,mms i 5GB neta.
Wypowiedzenie składałem chyba 2 dni temu.

Dziś zadzwoniła do mnie jakaś pani, tym razem już chyba z tej właściwej grupy utrzymaniowej - bo rozmowa była dosyć konkretna.

Pani oczywiście zaczęła od innych ofert, twierdząc że tej właściwej (Formuła Unlimited 49,99"= full no limit + 5gb za 29,99 pln) na stanie nie ma. Grzecznie jej powiedziałem, że zważywszy na to że patrzę w otwarty regulamin tejże promocji i widzę jej warunki oraz ze względu na to co oferuje konkurencja (virgin) w pre-paid, to albo dostanę tą ofertę, albo możemy kończyć rozmowę.

Pani poprosiła o chwilę przerwy w celu sprawdzenia ofert i już minutę później okazało się, że tak konkretna oferta jest jednak dostępna :) Zaszalałem - wziąłem wariant z 10GB.

Chciałem wszystkim serdecznie podziękować za informacje o dostępnych ofertach przedłużeniowych jak i sposobie rozegrania całej sprawy.
 #825128  autor: Robak85
 25 wrz 2015, 09:30
greeey pisze:Właśnie dostałem telefon z playa w sprawie przedłużenia umowy, wypowiedzenie było złożone w poprzednim tygodniu. Bez większego wysiłku dostałem niemal z miejsca umowę za 29,99 zł na czas nieokreślony, wszystko bez limitu, stacjonarne, komórkowe, sms,mms i 5GB neta.
Mam pytanie dotyczące w/w oferty. Mam abo do 19.12.

1.Czy już teraz mogę zadzwonić i zapytać o tą ofertę?
2. Co tzn, że jest na czas nieokreślony? Mógłbym po podpisaniu w każdym momencie z niej zrezygnować? Jaki jest okres wypowiedzenia i czy jest jakiś czas minimalny tej oferty tzn ile minimum trzeba ją mieć, by następnie zrezygnować?

Ta oferta jest lepsza o sławetnej za 19,50 zł + 10 zł (2 gb net)? A może się mylę? Proszę o odpowiedzi.
 #825134  autor: leoxxxx
 25 wrz 2015, 10:25
Wczoraj się udało po złożeniu wypowiedzenia i dosyć krótkich negocjacjach uzyskać przedłużenie abo za 29 zł no limit + 5 GB net, umowa na czas nieokreślony :) Pani na infolinii przedstaiwiła najpierw kilka opcji którymi nie byłem zainteresowany, aż w końcu znalazła się akceptowalna oferta. Okres umowy poprzedniej skończył mi sie w czerwcu.
 #825142  autor: greeey
 25 wrz 2015, 11:34
Robak85 pisze:
Mam pytanie dotyczące w/w oferty. Mam abo do 19.12.

1.Czy już teraz mogę zadzwonić i zapytać o tą ofertę?
2. Co tzn, że jest na czas nieokreślony? Mógłbym po podpisaniu w każdym momencie z niej zrezygnować? Jaki jest okres wypowiedzenia i czy jest jakiś czas minimalny tej oferty tzn ile minimum trzeba ją mieć, by następnie zrezygnować?

Ta oferta jest lepsza o sławetnej za 19,50 zł + 10 zł (2 gb net)? A może się mylę? Proszę o odpowiedzi.
Oczywiście że możesz ale wydaje mi się że jest to jeszcze trochę zbyt wcześnie to po pierwsze. Po drugie żeby dostać taką ofertę warunkiem koniecznym jest wcześniejsze złożenie wypowiedzenia umowy, nie będą z Tobą negocjować jeśli nie przyprzesz ich do ściany możliwością odejścia. Nie ma szansy żeby bez wypowiedzenia ją dostać.
Umowa na czas nieokreślony dokładnie znaczy to co rozumiesz, czyli jest to umowa którą możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na coś korzystniejszego, o ile pojawi się w playu coś korzystniejszego.
Okres wypowiedzenia jak taki sam jak dla wszystkich ofert czyli 30 dniowy okres wypowiedzenia.
Nie jestem pewien odnośnie tego ile trzeba ją mieć aby z niej zrezygnować bo szczerze nie czytałem dokładnie regulaminu, ale skoro umowa jest na czas nieokreślony to wydaje mi się że można zrezygnować z niej w każdej chwili. Oczywiście z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.

W sumie to trochę dziwne masz pytania, jesteś zainteresowany tą ofertą a pytasz tak jakbyś chciał ją dzisiaj dostać a jutro już z niej zrezygnować. :D

Moim zdaniem jest dużo lepsza niż oferta za 19,50 + 10 zł (2gb), bo w tej ofercie masz 5gb a dodatkowo masz przecież umowę na czas nieokreślony a nie na 6 miesiecy jak w przypadku za 19,50
 #825154  autor: iPlus
 25 wrz 2015, 12:30
Llordus, ile abonamentu będziesz płacił za opcje z 10 GB ?

Robak85, oferta za 19 zł jest dla tych, którzy chcą płacić te 20 zł miesięczne bo interesują ich głównie rozmowy, a net przy okazji żeby nie płacić więcej za mało korzystania z netu bo np mają już jakiś net mobilny,
oferta za 29 zł jest dla tych którzy wszystko mają na jednej karcie sim i którzy chcą odejść do Virgin,

tylko w tej opcji za 19 zł można dokupić pakiet no,limit dzalający na zasięgu LTE, a w tej opcji za 29 zł też jest,pakiet no limit LTE ?
i do ilu kb spada prędkość po wykorzystaniu 5 GB ? nie ma naliczania opłaty po wykorzystaniu 5 GB ?
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, 13:28 przez iPlus, łącznie zmieniany 1 raz.
 #825170  autor: Llordus
 25 wrz 2015, 13:19
iPlus pisze:Llordus, ile abonamentu będziesz płacił za opcje z 10 GB ?
49,99 - przy uwzględnieniu zniżek za e-fakturę i zgody marketingowe (również warunek na ofertę 29,99 w opcji z 5GB).
iPlus pisze:tylko w tej opcji za 19 zł można dokupić pakiet no,limit dzalający na zasięgu LTE, a w tej opcji za 29 zł też jest,pakiet no limit LTE ?
O to nie dopytywałem, ale wnioskując z regulaminu promocji to taki pakiet w tym abonamencie dostaniesz tylko, jeśli miałeś go w ramach dotychczas obowiązującej umowy.
EDIT: jeszcze raz rzuciłem okiem, i wychodzi że musisz mieć aktywny ten pakiet żeby móc w tej ofercie z niego korzystać, ale jest on dodatkowo płatny.
iPlus pisze: i do ilu kb spada prędkość po wykorzystaniu 5 GB ? nie ma naliczania opłaty po wykorzystaniu 5 GB ?
Wnioskując z regulaminu - nie ma lejka, po prostu ucinają możliwość transferu danych, można go wznowić w danym okresie rozliczeniowym przez wykupienie stosownego pakietu dodatkowego.
Ale to jest temat, który jeszcze przez www zarzuciłem do BOK, żeby mi finalnie potwierdzili, że tak faktycznie jest.
Inną sprawą jest to, że przy 10GB to nie wiem co musiałbym z telefonem robić, żeby to zużyć (na 5 GB mam parę pomysłów) :) Właśnie dlatego zdecydowałem się na tą opcję - plan A zakłada, że będę mieć święty spokój z kombinowaniem co dalej na najbliższych parę lat. Plan B za to zakłada skuszenie się na jakąś atrakcyjną ofertę (1% szans obecnie - musieli by dać porównywalne warunki w abo i jakieś urządzenie z serii Nexus w atrakcyjnej cenie).

Btw - ktoś wcześniej zarzucał linki do warunków tej promocji. Dla przypomnienia - poniżej:
http://www.play.pl/dokumenty/2015/85336 ... -08-27.pdf
http://www.play.pl/dokumenty/2015/84255 ... -07-01.pdf
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, 13:35 przez Llordus, łącznie zmieniany 1 raz.
 #825172  autor: iPlus
 25 wrz 2015, 13:28
ktoś wie czy w opcji abonamentu z telefonem za 60 zł Play daje
darmowe miesiące jak w opcji za 70 zł ?
 #825202  autor: noname1234
 25 wrz 2015, 15:36
greeey pisze:
Robak85 pisze: Mam pytanie dotyczące w/w oferty. Mam abo do 19.12.
Oczywiście że możesz ale wydaje mi się że jest to jeszcze trochę zbyt wcześnie to po pierwsze.
Śmiało mi kończyła się 9.12, tydzień temu wysłałem wypowiedzenie, a dziś przedłużyłem za 29,99
 #825276  autor: KC-KARLOS
 25 wrz 2015, 20:45
noname1234: gratulacje :) Sam bym tak chciał, ale minęło dopiero u mnie niecałe 2 miesiące z 6 - mam koniec umowy do 29/02/2016, muszę czekać, a warto mieć więcej neta. Jeśli znów wyjdą te kwiatki z tymi zgodami, wtedy zacznę awanturę :)

Llordus (teraz nick napisałem poprawnie xD) oraz iPlus: w ofercie za 19,50 (stara taryfa) jest pakiet 2 GB + nielimitowane LTE za ekstra 20 zł. W Opcji za 19,99 jest tylko 250 MB, nic więcej. Można kupić 2 GB za 20 zł, ale po wykorzystaniu pakietu jest blokada transmisji danych. Wtedy ratują sytuacje pakiety NON-STOP (natychmiastowa ich aktywacja, ważne do końca okresu rozliczeniowego).

iPlus: albo 6m za free w umowie na 25m z fonem, albo z fonem LG (do 15/10/2015) masz NA ZAWSZE nieograniczony transfer danych (po minimum 10 GB obniżka prędkości do 1 mbit/s na każdej technologii, na smartfona to super lejek!)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #825288  autor: iPlus
 26 wrz 2015, 00:50
Karlos20 pisze:noname1234: gratulacje :) Sam bym tak chciał, ale minęło dopiero u mnie niecałe 2 miesiące z 6 - mam koniec umowy do 29/02/2016, muszę czekać, a warto mieć więcej neta. Jeśli znów wyjdą te kwiatki z tymi zgodami, wtedy zacznę awanturę :)

Llordus (teraz nick napisałem poprawnie xD) oraz iPlus: w ofercie za 19,50 (stara taryfa) jest pakiet 2 GB + nielimitowane LTE za ekstra 20 zł. W Opcji za 19,99 jest tylko 250 MB, nic więcej. Można kupić 2 GB za 20 zł, ale po wykorzystaniu pakietu jest blokada transmisji danych. Wtedy ratują sytuacje pakiety NON-STOP (natychmiastowa ich aktywacja, ważne do końca okresu rozliczeniowego).

iPlus: albo 6m za free w umowie na 25m z fonem, albo z fonem LG (do 15/10/2015) masz NA ZAWSZE nieograniczony transfer danych (po minimum 10 GB obniżka prędkości do 1 mbit/s na każdej technologii, na smartfona to super lejek!)

w wolnym tłumaczeniu o to mi chodziło, że w opcji za 19 zł jest opcja dokupienia pakietu no limit LTE za 20 zł, wtedy wychodzi 40 zł albo 39 zł jak kto woli i można wykorzystać np 20 GB z tego no limit LTE, za to nie wiem jak jest w opcji abonamentu za 29 zł z 5 GB bo jeśli w tej opcji nie byłoby pakietu no limit LTE to w rzeczywistości ten pakiet danych byłby mniejszy niż w opcji 19 zł + pakiet no limit LTE,

możesz wytłumaczyć co miałeś na myśli pisząc albo 6 miesięcy w umowie na 25 miesięcy albo z fonem LG - te promocje się wykluczają ? to są dwie różne promocje ?
nie można skorzystać z promocji z telem LG no limit net + 6 miesiecy bezpłatne ?

promocja no limit net LG trwa do 15 października ?

i chyba nie ma co tak zachwalać tego no limit netu z lejkiem 1 Mb na zawsze bo w abonamencie 60-70 zł za dwa lata kiedy przyjdzie czas przedłużenia umowy to taryfy mogą mieć inny lejek np 1 kb, a zmieniając taryfę godzisz się na nowe warunki, więc żeby było na zawsze to ci którzy mają tą taryfę musieliby jej nie zmieniać, nie przedłużać umowy, żeby tego nie stracić jeśli przyjąć założenie, że inne promocje nie muszą być tak dobre jak ta
 #825296  autor: KC-KARLOS
 26 wrz 2015, 05:00
iPlus - uściślaj wypowiedź. Tutaj grosze w "opcji za 19 zł" są WAŻNE. WIĘC UŻYWAJ TYCH GROSZY, BO WPROWADZASZ W BŁĄD.
Przypominam jeszcze raz:
> abo 19,50 - jest 250 MB + lejek 8 kbit/s + opcjonalnie LTE 100 GB (potem 2 mbit/s) + 2 GB poza LTE za 20 zł. Łącznie 39,50.
> abo 19,99 - jest 250 MB, potem blokada. Opłacalniej można dokupić pakiet NON-STOP 500 MB za 9,99 albo odnawialne co miesiąc 2 GB za 20 zł. Łącznie 29,98 lub max 39,99.

Tak, promo z netem no-limit z telefonem LG trwa do 15 października 2015. Dotyczy opcji taryfowych od 59,99 (FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED). Musisz wybrać, albo słuchawka LG z netem no-limit, albo bez fona więcej GB. Po złożeniu wypowiedzenia, zadzwoń pod *500 > 8 > 2 i negocjuj. Pamiętaj, że net no-limit to normalnie 30 zł, więc z fonem LG masz rabat 29,99 + zgody + eFaktura (łącznie 39,97). To spora zniżka.
1 mbit/s lepsze niż 512, 64, 32 czy 8 kbit/s.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #825311  autor: iPlus
 26 wrz 2015, 10:38
Karlos20,

1 Mb to dobry lejek tylko czy tego lejka sieć nie będzie chciała zmniejszyć kiedy przyjdzie kolejne przedłużenie umowy to nie wiadomo,

z fonem LG promo no limit net jest za 59 czyli 60 zł, a bez fona jaki jest abonament tej samej promocji ?
 #825386  autor: mariusz.dytko
 26 wrz 2015, 17:14
Witam,
Wypowiedzenie złożone. Telofon na numer *500 i później 8\2. Miła pani proponuje nieciekawe oferty, ja mówię, że interesuje mnie oferta za 29.99. Otrzymuję info, że nie ma takiej oferty. No to pytam o ofertę za 19.50 ~ pani mówi, że nie ma takiej. Dziwna sprawa bo mam taką ofertę na innym numerze. Na to pani mówi, że oferta taka była ale się skończyła....proponuję ofertę za 19,99zł. Ja jej na to, że chciałbym ofertę za 29.99. Pani po chwili proponuje taką ofertę, ale umowa na 6 miesięcy i internet 500MB. Proszę o większą paczkę internetu. Jest to niemożliwe powiada miła pani. Ta ofert, którą proponuje jest ostateczna. Nigdy według niej nie było oferty, która w abonamencie miałaby większy pakiet internetu. Mówię jej, że znajomy otrzymał 5GB internetu. Według konsultantki to niemożliwe. Według niej pomyliłem sieć....co zrobić podziękowałem. Powiedziałem, że w takim układzie rezygnację podtrzymuję i zmienię sieć.
Zobaczymy może jeszcze ktoś zadzwoni..

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
  • Strona 401 z 692
  • 1
  • 399
  • 400
  • 401
  • 402
  • 403
  • 692
  • 1
  • 399
  • 400
  • 401
  • 402
  • 403
  • 692