DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

 #709363  autor: Morvius
 10 kwie 2014, 15:59
zauważyłem że t-m się wycfaniło bo jako alert co minutę też mi to przysyła na telefon a kiedy się zaloguję na np orange nadajniki to cisza. zainteresowały mnie wasze pytania i odpowiedzi i się zastanawiam czy istnieje taka mozliwość że na wygaszonym ekranie mojego sgs 2 wyświetla się tylko godzina? czyli telefon działa- telefon blokuję-zamiast ciemnego ekranu mam godzinę i datę. da się tak?

Klasyczny obserwator wątku.

 #709380  autor: horas
 10 kwie 2014, 16:57
joxar1 pisze:Ten widget działa niezależnie od włączenia czy wyłączenia wiadomości sieciowych w ustawieniach telefonu - w Sonych w ogóle nie ma takich opcji w ustawieniach wiadomości. Spróbuj wyłączyć wszystko, co jest związane z wiadomościami sieciowymi i wtedy sprawdź.
hmmm, wszystko wyłączyłem i na razie brak CI. ...tylko napis T-mobile.pl.....
może to wina braku CI w Szczecinie ?
zobaczę przez kilka dni...może się coś zmieni.

chyba wszystko wraca do normy :lol:
pokazało się CI "Szczecin" (przynajmniej na chwilę) 8)

widget działa, to u mnie są problemy z CI
 #825587  autor: user_delete31
 28 wrz 2015, 07:04
Jest widget informacje o sieci na android. U mnie na huawei został włączony kanał 50 ale w ustawieniach transmisji komórkowej wszystko wyłączyłem aby nie przychodziły SMS z lokalizacją. Należy pobrać z sklepu play aplikację Cell Broadcast działa na kanale 50 więc po wyszukaniu wyświetla się lokalizacja na ekranie głównym androida. Można aplikację poszerzyć, można sprawdzić jakie były lokalizacje. Do tego polecam Hi Locker jeśli ktoś z włączonymi powiadomieniami jeśli ktoś blokuje telefon na wzór lub pin żeby się telefon nie odblokowywał. Za każdą raz ą gdy przyjdzie lokalizacja zostanie wyświetlona na widgecie a nie w formie SMS. Zależy to również od telefonu nie wiem jak inne reagują na aplikację Cell Broadcast i czy mają możliwość wyłączenia SMS-ów czy odbioru alarmu lub itp.
Wyświetlanie teraz informacji o sieci to raczej jest w T-Mobile czasami lub co 2-12 minut w Orange tylko w nie których miejscach na Wesołej spotkałem się z nazwą CI: WARSZAWA
Zmiana lokalizacji w widgetcie zmienia się automatycznie dobrze jest włączyć w ustawieniach działanie programu po zablokowaniu ekranu oraz z menedżera powiadomień ustawić cell broadcast na zezwól lub monitoruj.

Kilka screnów:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj dzieje się po zresetowaniu telefonu lub pierwszym włączeniem aplikacji czekamy na wyświetlenie.
Obrazek
Pokazuje jak na ogół powinno być dot. wyłączenia lokalizacji przez SMS.
Obrazek
 #826510  autor: user_delete31
 02 paź 2015, 19:12
Edit:
W ustawieniach w aplikacjach chronionych zaznaczamy aby po blokadzie telefonu, działała aplikacja Cell Broadcast. I w menedżerze powiadomień - możemy ustawić na monitoruj lub zezwól.