DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 76 z 417
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 417
 #825998  autor: bolek2004
 30 wrz 2015, 16:03
Wczoraj przenosiłem do faktu numer z play przez infolinię, po podaniu puku i rozłączeniu się byłem już w Fakcie.
Pytałem konsultanta jak to jest że czasem jesteśmy w Fakcie od razu, a czasem konsultant musi napisać zgłoszenie i trzeba czekać kilka dni. Odpowiedział że nie wie od czego to zależy ale niektórych numerów nie da się od ręki przenieść, nie można tego zrobić od razu w systemie i dlatego musi to zgłaszać dalej.
Co do salonów stacjonarnych to szkoda czasu, konsultanci nastawieni są tam na wyrabianie planów itd i ich najbardziej interesuje oferta abo, karta to w większości dla nich czarna magia, bo i tak nie mają z niej żadnej prowizji.
 #825999  autor: Rebeliant
 30 wrz 2015, 16:05
Z tego co mi wiadomo, to faktycznie są specjalne karty SIM (białe koperty?), ale dla osób, które chcą przejść do FM z innych sieci niż Play.
Natomiast nie rozumiem po kiego grzyba czytelnik Telepolis/użytkownik forum idzie do salonu, skoro macie wyłożone jak na tacy, jak należy załatwić sprawę.
 #826005  autor: Marcel82
 30 wrz 2015, 16:12
Rebeliant pisze: Natomiast nie rozumiem po kiego grzyba czytelnik Telepolis/użytkownik forum idzie do salonu, skoro macie wyłożone jak na tacy, jak należy załatwić sprawę.
Hmmm, nie rozumiesz, to Cię oświecę...
Byłem w kerfjurze, a do salonu miałem 20 metrów od kasy, to sobie chciałem przenieść w trakcie rozmowy w 4 oczy. Dżizas krajst sorry! :)
Poza tym skąd założenie, że każdy czytelnik tego forum jest alfą i omegą w temacie? Ja jestem lamus :lol: ale chociaż mi za to nie płacą jak tym paniom :P :twisted:
 #826006  autor: adik
 30 wrz 2015, 16:16
nie trzeba być alfą i omegą, wystarczy przeczytać kilka stron wstecz i wszystko już wiesz.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #826008  autor: Rebeliant
 30 wrz 2015, 16:20
Nie odnosiłem się tylko do Ciebie, ale do ogółu. W kółko się wałkuje w tym wątku temat migracji do FM. Prosta sprawa, telefon na Infolinie (można znaleźć na stronie FM) i tam konsultanci pomogą. Tyle!
 #826009  autor: Marcel82
 30 wrz 2015, 16:22
Rebeliant pisze:telefon na Infolinie (można znaleźć na stronie FM) i tam konsultanci pomogą. Tyle!
Lub nie...
Dużo pisaliście o ich niekompetencji, akurat trochę czytałem... :D
No nic, koniec zaśmiecania, przynajmniej z mojej strony :smt006
 #826014  autor: sa
 30 wrz 2015, 17:14
Marcel82 pisze:historia PRÓBY przejścia z Play na Kartę do Fakt mobile

Pisaliście, że konsultanci są nieOgarnięci na infolinii FK, to poczytajcie, co mnie spotkało w salonie Play...
Podjechałem, bo mam blisko z pracy i wolałem to załatwić osobiście.
Jedna młoda pani mi powiedziała, że potrzebuję starteru od nich specjalnego, żeby przejść do FM, na co odpowiedziałem, że słyszałem, że ludzie to przez infolinię błyskawicznie załatwiają, więc jak to jest? Nowy starter im superkurierem wysyłają czy jakl? Zmieszana upewniła się pytając swoją równie młodą koleżankę, ta potwierdziła i powiedziała, że mogę spróbować w innym z salonów Play'a może tam mają takie startery (pies wie jakie?). Powiedziałem, że nie chce mi się jeździć po całym mieście i poprosiłem o zadzwonienie do tego salonu. Już wykręciła numer po czym ją oświeciło i powiedziała, że przecież nie można przenieść numeru z Play do Play, więc będę musiał na chwilę przenieść swój nr telefonu np. do Plusa, po czym z Plusa przejść do Fakt mobile...
No IDIOTKI do kwadratu czy jaja sobie ze mnie zrobiły?? [wyglądały poważnie :-D ]
Bo nie wierzę ani w jedną wersję (konieczna nowa karta SIM) ani w drugą tym bardziej (przeniesienie nr do innego operatora)
Wszystko się zgadza ja też kiedyś chciałam numer z play do faktu przenieść i facet w salonie oświecił mnie że z faktem jest jak z RED Bullem tj. muszą mieć odpowiedni starter z odpowienim logo i oznakowany inaczej nic z tego,a jak mówiłam że ci fakcie robia to przez telefon to poninormował mnie że oni mają inny system komuterowy specjalnie do tego dostosowany... a wplay tego systemu nie ma....inna oppcja jest jak kobitka zasugerowała przenoszą z innej sieci a;le już bezpośredniuo do faktu bo wtedy zazwyczaj taki starter jest specjalnie w tym celu Zamawiany,ale jednak jakby prościej jest jednk do play,a z play jednak najprościej i najszybciej jest jednak przez infolinię ,bo bieganie po salonach i pytanie czy mają starter do faktu by tam się przenieść zakrawa na lekki żart.Obstawiam że jak ktoś na oryginalny starter się nie załapał to po prostu najprościej jest kupić dowolny starter z playa i przenieść się prze infolinie zdecydowanie jest wtedy najszybciej i najmniej problemów.W moim mieście są w centrum 2 salony i w żadnym starterów do faktu niema,ba nawet mają taki "nieurodzaj" że ciężko kupić startery z innych opcji np do ponk czy po prostu dowolny starter z oferta playa na kartę najwiecej zaś starterów można nayć w dowolnych in mediach ruchach i nawet sklepikach ze sprzętem komórkowym,ot ironia saloników playa...
 #826020  autor: szunaj
 30 wrz 2015, 17:34
bolek2004 pisze:Wczoraj przenosiłem do faktu numer z play przez infolinię, po podaniu puku i rozłączeniu się byłem już w Fakcie.
Dokładnie tak samo, tylko że w niedziele.
 #826022  autor: Marcel82
 30 wrz 2015, 17:37
Dobra, przeniosło "od strzała", logo Fakt w Play24 po chwili też już było.
Doładowałem za 5zł i pakiet 300/300/300 aktywowało w 2min. Z wrażenia odesłałem SMSa z oceną celującą dla konsultanta :wink: respect
Z miłych rzeczy: jest ciągłość historii połączeń dla numeru
Z niemiłych: brak blokad premium, ale wiem wiem, są w tym temacie kody, czytałem niedawno
 #826027  autor: Rebeliant
 30 wrz 2015, 18:09
Marcelu, wszelkie kody są na początku tego tematu: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=82383 Jeżeli aktywowałeś blokady przed przejściem do FM, to one nadal obowiązują. W przeciwnym wypadku polecam napisać zgłoszenie przez P24, ze zleceniem blokad wszelkich usług typu premium, prenumerat etc.
 #826060  autor: limaK
 30 wrz 2015, 21:31
W dzisiejszym Fakcie widniała duża reklama FM z informacją, że startery są w sprzedaży w kioskach RUCH.Także gazeta, Play i kiosk mają osobne polityki w tym zakresie :) Podejrzewam jednak, tak jak zostało już napisane, że panie w kiosku zwracają startery bo im nie schodzą i stąd te braki.
 #826061  autor: Rebeliant
 30 wrz 2015, 21:44
Ja dostałem od pani kioskarki info, że "często są, ale je zabierają". Nie wiem kto i po co, ale taką uzyskałem odpowiedź. Ja to się dziwie, że niektórym się chce dopytywać o te ekstremalne marki. Tym bardziej wiedząc, że sprzedawcy są świadomi Ery, Orandża i Plusa, a z mniejszych Hejha, z Nju bywają problemy, Virgin dołącza pomału do tego grona drugiej kategorii.
 #826114  autor: jason22
 01 paź 2015, 10:27
Witam, chciałbym przenieść numer z Faktu do VM. Wiem, że bezpośrednio się nie da (można tylko Play-Fakt-RBM, co jest dla mnie dziwne, bo wszystko to submarki Play). Mam pakiet no limit ważny do 12.10, dlatego najchętniej wyznaczyłbym datę przeniesienia na 13.10. Jeżeli przeniosę się najpierw do t-m/plus/orange (tu pierwsze pytanie - czy obojetnie do ktorego, czy u kazdego przenoszenie nastepuje sprawnie w 24h?) to dopiero wtedy moge zlozyc wniosek o przeniesienie na stronie VM i pewnie przez te 14 dni waznosci konta, ktore dostane na start (tyle tez pewnie potrwa wyslanie dokumentow w 2 strony) jestem uziemiony w sieci posredniej, gdzie place wg cennika (pakiet na 30 dni sie wtedy nie oplaca)? Jak dokonac tego przeniesienia mozliwie najszybciej/sprawniej?
 #826126  autor: LOOPO
 01 paź 2015, 11:36
Wiem, że bezpośrednio się nie da (można tylko Play-Fakt-RBM,
Takie kombinacje to trzeba wykonywać gdy przechodzimy z Play do Redbull. Do Virgin jest prosto - wypełniasz wniosek.
 #826135  autor: jason22
 01 paź 2015, 12:21
A jak to wyglada w praktyce - sprawdzaja czy numer jest zarejestrowany w momencie skladania wniosku czy dopiero jak otrzymaja podpisane przeze mnie dokumenty i pytaja o zgode obecnego operatora?

I drugie pytanie: jezeli mam karte SIM z VM, na ktorej wylaczyli mi numer, czy moge na niej aktywowac przeniesiony numer (na stronie jest do zaznaczenia opcja "mam juz czysta karte sim") ?
  • Strona 76 z 417
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 417
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 417