DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 77 z 418
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 418
 #826136  autor: Rebeliant
 01 paź 2015, 12:38
Ale kombinujesz. Idź jak najprędzej do salonu Play zarejestrować numer, nie wiem ile to potrwa w Play, ale chyba dostaniesz potwierdzenie. Jak będziesz miał zarejestrowany numer, to złóż wniosek z wyznaczoną datą, o której wspomniałeś.
 #826137  autor: Remington
 01 paź 2015, 12:42
jason22 pisze:A jak to wyglada w praktyce - sprawdzaja czy numer jest zarejestrowany w momencie skladania wniosku czy dopiero jak otrzymaja podpisane przeze mnie dokumenty i pytaja o zgode obecnego operatora?

I drugie pytanie: jezeli mam karte SIM z VM, na ktorej wylaczyli mi numer, czy moge na niej aktywowac przeniesiony numer (na stronie jest do zaznaczenia opcja "mam juz czysta karte sim") ?
1. Sprawdzają dopiero jak dostaną podpisane papiery, więc rejestrację można zrobić później (byle nie za późno).

2. W MV by to przeszło, w VM nie wiem. Zapytaj mailem obsługi klienta VM.
 #826138  autor: Rebeliant
 01 paź 2015, 12:48
Jason chce być przeniesiony za niecałe dwa tygodnie, także mnóstwo czasu. Ja bym poszedł jak najszybciej zarejestrować numer, później złożyłbym wniosek w VM. I na pewno się wyrobisz na 13.10. I tyle w temacie, działaj.;)
 #826177  autor: jason22
 01 paź 2015, 16:44
No wlasnie jest problem, bylem w salonie Play i babka mi powiedziala ze nie moze numeru w Fakcie zarejestrowac - probowala dwa razy wprowadzic dane i wyskakuje jej blad. Na stronie Faktu z tego co wiem nie ma zadnego formularza, wiec co jest grane?
 #826196  autor: jason22
 01 paź 2015, 17:42
Tak, rejestracja w kazdym salonie Play niby. Moze babka jakas nieogarnieta w tym salonie.
Bo gdyby byl zly numer karty SIM to raczej by jej blad wywalil, co nie?
 #826203  autor: Gregrin
 01 paź 2015, 18:04
Rebeliant pisze:Ale kombinujesz. Idź jak najprędzej do salonu Play zarejestrować numer, nie wiem ile to potrwa w Play, ale chyba dostaniesz potwierdzenie.
Rejestrują normalnie na miejscu (chyba ze będzie problem z tym ze numer jest w fakcie).
jason22 pisze:A jak to wyglada w praktyce - sprawdzaja czy numer jest zarejestrowany w momencie skladania wniosku czy dopiero jak otrzymaja podpisane przeze mnie dokumenty i pytaja o zgode obecnego operatora?
Pewnie w momencie odesłania do nich papierów bo wcześniej nie maja twojej zgody.
jason22 pisze:I drugie pytanie: jezeli mam karte SIM z VM, na ktorej wylaczyli mi numer, czy moge na niej aktywowac przeniesiony numer (na stronie jest do zaznaczenia opcja "mam juz czysta karte sim") ?

Raczej nie bo tu bardziej chodzi o program stars https://stars.virginmobile.pl/ Poza tym w kopercie która do ciebie wyślą dostaniesz cały komplet papierów razem z karta sim. Ja bym nie mieszał bo możesz tylko niepotrzebnie wszystko skomplikować.
Rebeliant pisze:złóż wniosek z wyznaczoną datą, o której wspomniałeś.
To najlepiej złożyć jak najwcześniej co papiery zdąża do ciebie dojść i wrócić. Jak wszystko będzie załatwione przed czasem to tylko będziesz czekał na aktywacje w VM :)
 #826207  autor: Rebeliant
 01 paź 2015, 18:12
Gregrin pisze:Rejestrują normalnie na miejscu (chyba ze będzie problem z tym ze numer jest w fakcie).
Ja wymieniałem już dwie simki i procedura normalna jak w Play.
Gregrin pisze:To najlepiej złożyć jak najwcześniej co papiery zdąża do ciebie dojść i wrócić. Jak wszystko będzie załatwione przed czasem to tylko będziesz czekał na aktywacje w VM :)
Miałem na myśli wyznaczenie daty przejścia. Wniosek oczywiście złożyć jak najprędzej.
 #826240  autor: Gregrin
 01 paź 2015, 19:40
Rebeliant pisze: Miałem na myśli wyznaczenie daty przejścia
Wiem. Ja tylko napisałem ze nie ma co czekać aż ten termin się będzie zbliżał tylko jak najwcześniej wypełnić wniosek u VM żeby "maszyna ruszyła" ;) PS jak będziesz odsyłał papiery i nie bardzo gdzie będzie możliwość zrobienia ksera dowodu to możesz zrobić fotkę i dosłać mailem :) O przeniesienie możesz tez zapytać "doradce" w twojej okolicy https://virginmobile.pl/gdzie-moge-kupic/lista-punktow
 #826317  autor: jason22
 02 paź 2015, 08:57
Ale odplyneliscie od tematu. Dzis ide do drugiego salonu to dam znac co i jak. Facet z infolinii Faktu mi doradzil, ze jak tam sie nie uda, to lepiej wrocic do Play i wtedy zarejestrowac. Ale po pierwsze mam pakiet do 13.10, po drugie to nie rozwiazanie, bo Fakt czy jakakolwiek inna siec - numer powinno sie dac zarejestrowac. A oni odbijaja piłeczkę - Play mówi, że "tylko współpracuje z Faktem", a Fakt nie ma stacjonarnego salonu, żeby to wyjaśnić (wada MVNO).

Co do samego złożenia wniosku, złożyłem go wczoraj, bo ktoś mi już wcześniej powiedział, że do momentu otrzymania przez nich podpisanych dokumentow numer nie musi byc zarejestrowany.

A co do samej karty SIM to jest fioletowa z Playa (to ten sam nr, o ktorym pisalem, ze mial byc przeniesiony, a zamiast tego wyzerowali mi 40 zl na tym, z ktorego dzwonilem i reklamacje rozpatruja po dzien dzisiejszy). Nie wiem, co za blad jej wyskoczyl na monitorze. Jak dzis bedzie ten sam problem to zapytam. Najlepiej jakby ta babka z salonu sama zadzwonila na infolinie Faktu, skoro nie umie tego zrobic.
 #826442  autor: jason22
 02 paź 2015, 14:35
Okazało się, że to grubsza sprawa. W żadnym salonie mając FM numeru bym nie zarejestrował. Po wprowadzeniu danych przy rejestracji numeru podobno "nie można wybrać oferty". Konsultantka zadzwoniła do centrali i tam również nie umieli tego zrobić. Sprawa w toku, mają mnie powiadomić jak naprawią tą usterkę w systemie. W sumie się dziwię, to od 11 czerwca nikt w FM numeru nie rejestrował? Bo w taryfach Playa nie ma żadnych problemów z rejestracją karty.
 #826444  autor: Rebeliant
 02 paź 2015, 14:41
Pewnie świadomi użytkownicy to migranci z ofert Playa (zainteresowani są zarejestrowani jak np. ja), a pozostali to tacy, którzy mają startery z FM i są nieświadomi, że chcieliby zarejestrować swój numer, bądź byli w podobnej sytuacji do Ciebie, ale nikt tego nie poruszył jeszcze na forum.
 #826600  autor: szunaj
 03 paź 2015, 10:46
Jak to jest z kodami? Na jednym numerze kod się aktywował a na drugim nie. Gdy zadzwoniłem na infolinie gość był zdziwiony że nie można go włączyć.Poprzedni pakiet aktywowałem w niedziele to może teraz też będzie możliwość dopiero jutro? Ktoś coś wie na ten temat?
  • Strona 77 z 418
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 418
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 418