DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 68 z 111
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 111
 #826560  autor: Niezgodna7
 02 paź 2015, 22:58
nie no, dyszka nic nie zmieni...
Jedynym wabikiem, przyciąganiem są właśnie minuty, czy też pozagraniczne, oraz internet - dobra cena, sensowny pakiet.
Tylko tak powiększą grono swoich userów.
PS.
pakiety neta drgnęły, jest lepiej. Czekam na ruch w minutach w kraju
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #826580  autor: bazooka
 03 paź 2015, 09:03
Największą atrakcyjność na pakiety neta w Kluczu - nawet dla tych dość chłonnych GB w telefonie - osiągamy przy wykupie pakietu 5GB za 17zł i przedłużeniu go najmniejszym za 2zł na następny miesiąc przed upływem ważności tego pierwszego :)
Realna cena za 2,6GB na jeden miesiąc wynosi 9,5zł :)

Ci mniej zasobożerni mogą pakiet 5GB przedłużać po kilka miesięcy a stawka będzie dla nich zapewne jeszcze bardziej atrakcyjna:
6 miesięcy => 5GB + 5x200MB = 6GB => 4,5zł za 1GB

W zasadzie tylko ta możliwość oraz tak samo działające pakiety minut do wszystkich (wraz ze stacjonarnymi) trzymają mnie w tej sieci, na drugim numerze :)
Ostatnio zmieniony 03 paź 2015, 13:25 przez bazooka, łącznie zmieniany 1 raz.
 #826618  autor: Gregrin
 03 paź 2015, 12:49
A jak działa ten net ?? Gdzieś wyczytałem (chyba FB) ze są duże pingi. Podejrzewam ze to z powodu tego ze ten net jest puszczany "swoimi łączami" a nie brany od plusa (mam racje ?). Jak z szybkościami ??
 #826620  autor: cyanoone
 03 paź 2015, 13:07
Przed wakacjami miałem w szkole 11 /4 na myPhone Next S. Teraz zapomniałem odnowić pakietu i nie mam jak sprawdzić.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #826626  autor: bazooka
 03 paź 2015, 13:20
Klucz działa na czystym Plusie - połączenia z Plusa do Klucza zaliczane są jako wewnątrz sieci :!:
Nawet niektóre plusowskie kody USSD łapało w Kluczu, ale oczywiście nie odnośnie usług, bo te są różne.
Klucza neta nigdy nie wykupiłem, ale powinien działać tak samo jak ten w Plusie - tyle, że niby dopiero od niedawna w LTE. Trzeba jednak zdobyć kartę USIM by to przetestować. Jeśli ufać temu, to net z Plusa ma zasadniczą wadę w postaci rozliczania - każde połączenie UP/DL osobno rozliczany i zaokrąglany do 100kB więc może się zdawać, że pakiet schodzi szybciej niż np w Orange.
Dla tych użytkowników, którym sieć zanika lub rozłączają i załączają neta za każdym razem jak z niego korzystają (brak podtrzymania sesji w klasycznych fonach) - ma to znaczenie.
 #826786  autor: Pablo-1986
 04 paź 2015, 13:03
W związku z reaktywowaniem karty, którą odkopałem w moich zasobach mam pytanko. Uzupełniłem dziś konto, ważność dali na rok, kasa jaka wcześniej była dodała się do doładowania. Nurtuje mnie kwestia wymiany sim, ponieważ stara karta była standard, musiałem ją dociąć do mniejszego rozmiaru. Karta działa, jednak chcę mieć nową USIM. Jakie są koszty i jak to szybko załatwić?

Dobry humor podstawą dnia.
 #826836  autor: jogus48
 04 paź 2015, 16:16
Zastanawiam się nad przejściem do Klucza. Chciałbym wiedzieć kilka rzeczy?

-Czy dobrze rozumiem, że jeśli chcę doładować konto online, to doładowuję tak jakbym miał numer w Plusie?
-Jak jest z jakością rozmów w kraju? Obecnie mam abo w Orange i wydaje mi się, że jest tutaj coś w stylu HD Voice - rozmówca jest naprawde dobrze słyszany. To chyba zależy od tego czy jestem w zasięgu 3g. W każdym razie, czy tutaj jest coś podobnego?
-Jeśli chodzi o przeniesienie numeru, to czy mogę to załatwić osobiście? Chodzi o to, że w domu jestem tylko w weekendy, dlatego też przeniesienie trwałoby dosyć długo.
 #826837  autor: Rebeliant
 04 paź 2015, 16:22
Doładowania zdrapkami Plusa, ze strony Plusa, bankowość mobilna etc. Czy tak jakbyś był normalnie w Plusie.
Zasięg i jakość Plusa, czyli bardzo dobra, nawet przy połączeniach zagranicznych.
Przenoszenie tylko i wyłącznie pocztowo.
 #826850  autor: Gregrin
 04 paź 2015, 17:11
jogus48 pisze:-Czy dobrze rozumiem, że jeśli chcę doładować konto online, to doładowuję tak jakbym miał numer w Plusie?
Tak.
jogus48 pisze:-Jeśli chodzi o przeniesienie numeru, to czy mogę to załatwić osobiście? Chodzi o to, że w domu jestem tylko w weekendy, dlatego też przeniesienie trwałoby dosyć długo.
Wypełnij formularz na stronie https://www.klucz.net/TransferNumber Pismo przyjdzie pod koniec tygodnia. Podpiszesz je a karta którą dostaniesz uaktywni się po przeniesieniu na niej numeru.
Jak masz szczegółowe pytania to możesz tez wejść w zakładkę kontakt i zapytać u źródła :)
 #826852  autor: Rebeliant
 04 paź 2015, 17:18
Papiery z simką wysyłane są natychmiastowo. Jak wypełnisz formularz jeszcze dziś, to pewnie wyślą już jutro rano i nawet we wtorek możesz dostać list (priorytet).
 #826903  autor: jogus48
 04 paź 2015, 20:46
póki co czekam aż skończy mi się za 2tyg umowa z Orange. Potem będzie migracja na kartę do Orange i się zastanowię ostatecznie dokąd przejść. Myślałem nad VM, ale ponieważ ostatnimi czasy mało dzwonię a dużo korzystam z internetu, to uważam, że mi się nie opłaci :)
 #826924  autor: Gregrin
 04 paź 2015, 22:39
jogus48 pisze:póki co czekam aż skończy mi się za 2tyg umowa z Orange
Pamiętaj ze okres wypowiedzenia to przeważnie pełne 30dni.
Rebeliant pisze:Możesz już składać wniosek na przeniesienie z konkretną datą.;)
Dokładnie. Można chyba tez zaznaczyć coś w stylu "z zachowaniem okresu wypowiedzenia" i wtedy nie musisz się martwic o żadne terminy i kary.
 #826926  autor: jogus48
 04 paź 2015, 22:53
o to martwić chyba się nie muszę, byłem juz w salonie, powiedzieli mi tam, żeby przyjść i podpisać pewien papier jak będzie mniej niż miesiąc do końca umowy, bodajże w trakcie ostatniego okresu rozliczeniowego.
 #826943  autor: Rebeliant
 05 paź 2015, 00:40
A co do Klucza, to naprawdę solidny operator. Gdyby nie miażdząca przewaga kontaktów w P4, to miałbym w Kluczu swój główny numer.
 #826959  autor: JacekK
 05 paź 2015, 08:33
jogus48 pisze:o to martwić chyba się nie muszę, byłem juz w salonie, powiedzieli mi tam, żeby przyjść i podpisać pewien papier jak będzie mniej niż miesiąc do końca umowy, bodajże w trakcie ostatniego okresu rozliczeniowego.
Jeśli chcesz przenieść swój numer telefonu, to nie powinieneś niczego (ale to niczego) załatwiać ze swoim dotychczasowym operatorem (dawcą). U niego możesz co najwyżej dopytać o okres wypowiedzenia, żeby bez żadnych wątpliwości uniknąć kar umownych. TYLE. Podpisywanie wypowiedzeń, etc, tylko utrudni proces przeniesienia numeru. Nierzadko pojawiają się w tedy problemy. Nie będę już wymieniał jakie.

To u operatora-biorcy powinieneś wszystko załatwić. Podpiszesz tam nie tylko wniosek o przeniesienie numeru, ale i pełnomocnictwo, które uprawni operatora-dawcę do załatwiania wszelkich formalności w Twoim imieniu.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #826961  autor: bazooka
 05 paź 2015, 08:43
Dokładnie, JacekK ubiegłeś mnie... :?
@jogus - niby pytasz na forum, a robisz po swojemu - po co lazłeś do tego salonu :?: ...napisz dokładnie co podpisałeś? - czy czasami nie wydłuży Ci to całego procesu.
Przeniesienie numeru robi teraz całkowicie samodzielnie biorca numeru na podstawie Twojego oświadczenia, które wypełniasz... to zresztą najlepsza metoda przeniesienia numeru z abo na kartę zgodnie z datą zakończenia umowy i to u niektórych opów bez wychodzenia z domu...
Teraz gorzej jest jeśli chce się zostać w danej sieci i przenieść numer do oferty na kartę - czynione są różne operacje utrudniające cały proces... pamiętam jak 8-9lat temu rzucałem abo w cholerę w Orange... biegałem 3 razy do salonu, bo BOK wprowadził mnie w błąd - podpisałem wypowiedzenie, a potem okazało się, że się nie podpisuje wypowiedzenia, bo można numer stracić - tylko pisze się podanie o przeniesienie numeru do oferty na kartę ... wypowiedzenie musiałem wycofać :)
  • Strona 68 z 111
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 111
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 111