DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 48
 #829109  autor: Camis
 15 paź 2015, 19:24
Maks SIM pisze: Możecie sprawdzić, czy po aktywacji FREEMIUM przedłuża ważność wychodzących o 365 dni ??
Tak przedluza o rok, dzis o 1 w nocy aktywowalem:


Obrazek
 #829128  autor: bazooka
 15 paź 2015, 20:30
@Camis - nieźle :) ...to tak systematycznie doładowywałeś na taką skarbonkę, czy teraz, po info o Free "pojechałeś" za ponad 300zł z doładowaniem :?: Miałeś jakieś problemy z przyznawaniem bonusów +50%, bo rozumiem, że tyle kasy to po niedawnej migracji z BK :?:
 #829129  autor: Maks SIM
 15 paź 2015, 20:37
Dzisiaj w dwóch kioskach pytałem i niestety brak starterów Virgin.. potem na horyzoncie znajomi się pojawili i już było za późno na szukanie.Jutro będę polował na nowe startery :)
Jak jest RWK - to rewelacyjna wiadomość na starcie FREEMIUM :)
Mam nadzieje, że nie wykupią jutro wszystkich starterów Virgin :D
Camis pisze: Tak przedluza o rok, dzis o 1 w nocy aktywowalem
Camis - nowy świeżutki starter Virgin miałeś ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829131  autor: Camis
 15 paź 2015, 20:57
bazooka pisze:...to tak systematycznie doładowywałeś na taką skarbonkę
Nie mialem BK, po prostu tyle uzbieralem, a kilka miesiecy temu mialem okazje odkupic od kogos doladowania za czesc ceny. W ramach rozliczenia, wiec tyle sie uzbieralo. Nie wiem kiedy to wykorzystam hehe.
Maks SIM pisze: Camis - nowy świeżutki starter Virgin miałeś ?
Nie, mam go juz od ponad 1,5 roku, mialem numer w play na karte, przenioslem go do Virgin.
 #829145  autor: słoneczny
 15 paź 2015, 22:21
Na szczęście mocno potaniały też pakiety netu, bez konieczności włączania freemium.
 #829150  autor: xander21
 15 paź 2015, 22:34
Gregrin pisze:
xander21 pisze:Co to BK? :D
Niedostępna już taryfa Oferta 2012 i dostępne tylko w niej promocje #BezKompromisow gdzie za doładowanie 10zl jest 100MB a do każdego doładowania jest +50%. Podstawowe stawki 19gr/min i 6gr/sms. Przy tym bonusie +50% wychodzą relatywnie po ~13gr/min i 2,5gr/sms.

Oferta jest w cennikach na stronie https://virginmobile.pl/regulaminy/regulaminy i na konferencji potwierdzali ze nie będą jej wyłączać dla tych którzy maja ja włączona (pewnie garstka została ;))

Dobrze ją pamiętam. Byłem prawie od początku z VM, kilka lat. Aż Pojawił się w Play pakiet na neta tańszy i w VM wyszła nowa taryfa zamykająca +50%. :)
 #829168  autor: goldenmen
 16 paź 2015, 02:06
Powiem wam że fremium służy tylko do tego żeby założenia co do ilości SIM zostało zrealizowane a zobaczycie że bedziecie mieli spam sms z reklamami i na tym VM bedzie zarabiać po to im zgody na reklamy do tego zaczną nie długo wydzwaniać z ofertą abonamentową bo mają ją wprowadzić.
 #829182  autor: everymen
 16 paź 2015, 08:50
Długo się zastanawiałem i chyba zdecyduję się na opuszczenie BK i poeksperymentowanie z #freemium:) Dziś zrobiłem ostateczne doładowanie i myślę, że na początku listopada tam przejdę. Jeśli zaczną się jakieś hocki klocki albo zmęczy mnie wpisywanie kodów, przejdę na #pełenluz, co będzie mnie kosztować miesięcznie ok 11 zł aż do kwietnia 2017:)
 #829508  autor: xander21
 17 paź 2015, 14:56
Oferta ciekawa, tylko obawiam się nadmiernych reklam i rozdawania nr na lewo i prawo. Ta felerna zgoda marketingowa. :? Jak myslicie, czy to chodzi tylko o co miesięczne wysłanie jednej reklamy w smsie podczas auto przedłużenia #fremium? Bo na to wychodzi, myśląc logicznie.
 #829519  autor: Maks SIM
 17 paź 2015, 15:05
Xander - można by podusić z tym pytaniem w CMOK, tylko ciekawe czy oni mogą coś na ten temat wiedzieć. Proponuje, żeby tutaj na forum od razu pisać jak ktoś dostanie jakiegoś etnicznego SMSa, albo uroczy marketingowy telefon :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829521  autor: xander21
 17 paź 2015, 15:13
Ja niedawno zmieniłem nr na czysty, wolny od reklam i po przejściu do virgin nie chciałbym znów dostawać reklam.
Myśle nad przeniesieniem nr. Wystarczy wysłać wniosek online. Ciągle się zastanawiam...
 #829527  autor: bazooka
 17 paź 2015, 15:39
...z fb:
Virgin Mobile Polska Będą to maile i SMS-y na temat naszych ofert, promocji etc. Żadne zewnętrzne informacje.
Czy ktoś się z Was orientuje na czym może polegać korzyść dla Virgin, że chce rozdać 300min/30SMSów/300MB co miesiąc kompletnie za darmo :?:
Szczerze mówiąc taki zestaw dla mało aktywnych użytkowników jest po po prostu ofertą darmową - gdzie może być haczyk :?:
 #829533  autor: Maks SIM
 17 paź 2015, 16:11
Haczyk, to pewnie właśnie te reklamy, firmy reklamowe płacą za możliwość przesyłania ofert reklamowych.. chociażby bonusy i zniżki na zakupy w Klubie Virgin, które jednak są powiązane z "podmiotami zewnętrznymi". Poczekamy - zobaczmy :) Ja też się na razie wstrzymałem z przejściem
z oferty #BezKompromisów 2012

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829534  autor: bazooka
 17 paź 2015, 16:15
Ja bym przeszedł już dziś, ale mając BK należałoby z tego korzystać i doładowanie jakąś niemałą sumką po +50% - doładuje, zamrożę a potem będę niezadowolony...i będę zmuszony korzystać (przy swoich małych potrzebach pewnie przez kilkanaście miesięcy).
...albo szybko zlikwidują :?
 #829536  autor: PiotrG-dz
 17 paź 2015, 16:25
Kiedyś pewien użytkownik (Jojo) pisał pod newsami ,że wszystko powinno być za darmo no i doczekał się :mrgreen:
 #829543  autor: limaK
 17 paź 2015, 17:04
bazooka pisze:Czy ktoś się z Was orientuje na czym może polegać korzyść dla Virgin
Skądś ten 1 mln klientów za trzy lata wziąć się musi. Widocznie GPO zauważyła, że samym no-limitem cudów w tej kwestii nie zdziała, więc rozdaje za darmo, następnie wzbudzi zaufanie do marki, po czym zacznie rozmywać atrakcyjność Freemium. Przecież to klasyka gatunku :D

Na początku nie musi mieć to finansowego uzasadnienia, a nawet nie powinno.

Babcia z reklam jest teraz jak znalazł, by w tym wszystkim pomóc. Nie sądzę, by te smsowe reklamy grały na naiwności osób starszych, ale na pewno przysporzą płatnych aktywności w tej grupie, bo chyba dużo rzadziej ignorują oni tego typu wiadomości w porównaniu z młodymi - nie mają co robić, to czytają.
 #829545  autor: Przemix
 17 paź 2015, 17:14
Wspominali o ARPU 22zl, a to ewenement w dziedzinie prepaid gdzie inni mają po 17zl. Tymi nieprzedluzającymi się pakietami chcą wyrwac kazdemu po np. 3zl a to juz pewnie wiecej niz wielu wygadywalo w Bez Kompromisow :p i milion pyknie bez większych strat.
  • Strona 4 z 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 48