DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 48
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 48
 #829548  autor: buba1234
 17 paź 2015, 17:23
niestety w polsce znajdzie się cwaniaczek na każdy kiosk.... i taki przysłowiowy "kuźniar" kupi po 4 karty sim i potem będzie nimi sobie co tydzień żonglował, w sumie 120 min, 1,2GB za friko. Starterów zabraknie w kioskach. Skończy się ten pomysł jak darmowe lte w rbm

________________________________
 #829555  autor: bazooka
 17 paź 2015, 17:39
Przeanalizowałem sprawę: chcesz troszkę mojej matematyki :?: :)
...to proszę:
Uznałem, że takim idealnym doładowaniem by skorzystać jeszcze z bonusa +50% dla mnie byłoby te 100zł (czyli 150zł).
Mam sobie 150zł w freemium i potrzeby na poziomie 60-90minut miesięcznie poza sieć...O.
W przypadku dokupienia za 3zł - 30minut (mam 60minut) - przez całe 50miesięcy minuta z tych 60minut realnie kosztuje mnie 3,3gr - po co więc mam korzystać ze 120minut za 9zł w Orange kiedy tam minuta kosztuje 7,5gr a zarazem nie wykorzystam ich i będę co miesiąc (cykliczny pakiet) płacił 9zł :?:
Tak naprawdę będzie jeszcze taniej jeśli kupię to doładowanie jeszcze z upustem np topup za 85zł. Oczywiście to samo będzie jeśli załaduję za mniejszą kwotę tylko, że jak się już przeniosę to już po bonusie - dlatego tak ważne jest dla mnie czego się spodziewać po VM, ile to będzie działało itp ?!
Nawet jeśli potem dorzucę 5zł co rok to już nie robi różnicy...

P.S.
Dzięki DUALSIM za 13zł/mc (a raczej ok12zł z topup) będę miał w następnym roku...te 60minut poza sieć i 1000minut po Orange oraz NETa na cały rok co jak do tej pory mi starczało - no i zawsze mogę wydać kolejne 3zł za 30minut w razie potrzeby...po to trochę tej Skarbonki jest jednak potrzebne - czemu stracić taki gratis +50 :?: :)
 #829564  autor: KR2615
 17 paź 2015, 18:04
limaK pisze:
bazooka pisze:Skądś ten 1 mln klientów za trzy lata wziąć się musi. Widocznie GPO zauważyła, że samym no-limitem cudów w tej kwestii nie zdziała, więc rozdaje za darmo, następnie wzbudzi zaufanie do marki, po czym zacznie rozmywać atrakcyjność Freemium. Przecież to klasyka gatunku :D
A ja tu widzę co innego: operatorzy naglę zauważyli, ile osób nie wyraża zgód na kontakt marketingowy i jakie są tego utracone korzyści. Przyznanie pakietu nic nie kosztuje a potencjalny kontakt telemarketera może zaskutkować podpisaniem lojalki i zwiększeniem ARPU. A przecież o rosnące słupki w tej zabawie chodzi, czyż nie?
 #829565  autor: bazooka
 17 paź 2015, 18:17
Hmmm...to nie ja napisałem...błąd na forum :)

Co do kontaktu i ofert - pierwszy post na tej stronie to cytat z fb...mowa jest o mailu i SMSie...
Ale powtórzę to po raz wtóry - jeden kontakt, jeden sms => Blacklista :) maile mi nie przeszkadzają, poza tym podejrzewam, że przechwyci je antyspamer :)
Rebeliant pisze:Czyli jednak coś się zmieniło, bo pierwotnie pisałeś tylko o tych 30 minutach na stacjonarki.;)
No jak napisałem wyżej..."przeanalizowałem" :D ...a 30 na stacjonarki to rezerwa, najwięcej w miesiącu wydzwoniłem 14minut :)
 #829591  autor: DanielR
 17 paź 2015, 20:04
Spytam z ciekawości. Czy ktoś już może aktywował pakiet #Freemium? Jak rozliczane są jednostki (minuty) z "darmowego" pakietu 30 minut i pakietów płatnych? Skundowo czy minutowo, bo nigdzie w regulaminach nie widzę o tym wzmianki? Według mnie powinny być rozliczane zgodnie z cennikiem trafy #ChcęWszystko.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #829594  autor: bazooka
 17 paź 2015, 20:11
Danuta J. Jak to jest, aktywowałam pakiet FREEMIUM, rozmawiałam 8 sekund a zeszła mi 1 minuta. W tej taryfie nie ma naliczania sekundowego?
Lubię to! · Odpowiedz · około godziny temu
Virgin Mobile Polska
Virgin Mobile Polska Jest naliczanie sekundowe. Żeby to wyjaśnić skontaktuj się z naszymi kolegami z CMOK: [email protected].
 #829597  autor: Ruben
 17 paź 2015, 20:17
Potwierdzam, że są rozliczane sekundowo chociaż pod *222# stan minut podawany jest w zaokrągleniu do pełnej minuty.
 #829623  autor: Maks SIM
 17 paź 2015, 23:04
Ciekawe jak ten stan minut wygląda w aplikacji Virgin? też są tylko pełne minuty?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829627  autor: Rozyk
 17 paź 2015, 23:34
Mnie też chodziło po głowie to pytanie o naliczanie sekundowe. No ale tu już wiemy, że jest (miejmy nadzieję).
Natomiast drugim pytaniem, które mi chodzi po głowie jest takie czy jeśli od razu po aktywacji wykupię pakiet 30 minut za 3 zł, to najpierw z konta zejdą mi darmowe minuty a później wykupione z pakietu?
 #829633  autor: emc
 18 paź 2015, 00:18
Rozyk pisze:Mnie też chodziło po głowie to pytanie o naliczanie sekundowe. No ale tu już wiemy, że jest (miejmy nadzieję).
Natomiast drugim pytaniem, które mi chodzi po głowie jest takie czy jeśli od razu po aktywacji wykupię pakiet 30 minut za 3 zł, to najpierw z konta zejdą mi darmowe minuty a później wykupione z pakietu?
Co z róźnica skoro z końcem miesiąca i tak się zerują?
 #829662  autor: xander21
 18 paź 2015, 12:08
Rozyk pisze:Mnie też chodziło po głowie to pytanie o naliczanie sekundowe. No ale tu już wiemy, że jest (miejmy nadzieję).
Natomiast drugim pytaniem, które mi chodzi po głowie jest takie czy jeśli od razu po aktywacji wykupię pakiet 30 minut za 3 zł, to najpierw z konta zejdą mi darmowe minuty a później wykupione z pakietu?
Mi się wydaje, że pakiety #półdarmo się sumują z #fremium i będzie jako jedna całość. To pakiety dodatkowe. :)
 #829663  autor: everymen
 18 paź 2015, 12:13
xander21 pisze:Mi się wydaje, że pakiety #półdarmo się sumują z #fremium i będzie jako jedna całość. To pakiety dodatkowe. :)
Jest dokładnie tak, jak Ci się wydaje:)
 #829665  autor: Marek_G
 18 paź 2015, 12:15
Jest pierwszy efekt zgody na komunikację marketingową. Na razie nic strasznego, żadnych aut do wygrania nie oferują jak to miało miejsce parę lat temu u dużych operatorów (z tego powodu zresztą zablokowałem komunikację marketingową na głównym numerze w Play).
Takiego SMSa dostałem dziś rano od Virgin:
Jezeli wykorzystasz darmowe minuty, SMSy czy Internet z #Freemium to nic nie szkodzi, bo mamy oferte dodatkowych pakietow ZA POLDARMO: virginmobile.pl/oferta
 #829666  autor: bazooka
 18 paź 2015, 12:19
Naturalnym będzie jak się zsumują...
Jednak jeśli korzysta się mało (jak ja max 90minut) to po co wykupować wcześniej jakikolwiek pakiet półdarmo, należy to zrobić dopiero gdy wykorzystamy te np 25minut i w ilości proporcjonalnej do pozostałego czasu z 30dni wykupić odpowiedni rodzaj pakietu półdarmo.
Mając 30 SMSów za darmo możemy się jeszcze z tym posiłkować, i np do osób ze Stanem Darmowym można napisać "zadzwoń proszę" o ile nie jest to nagła sprawa.

Zaraz znajdą się malkontenci, że to jest takie kombinowanie itp... zanim ktoś to jednak podniesie - przeczytajcie najpierw temat o taryfie FAKT :P
 #829681  autor: Rozyk
 18 paź 2015, 14:10
xander21 pisze:Mi się wydaje, że pakiety #półdarmo się sumują z #fremium i będzie jako jedna całość. To pakiety dodatkowe.
No właśnie. Bo bałem się, że wtedy te pierwsze darmowe przepadają i lecą tylko te z wykupionego pakietu.
bazooka pisze:Zaraz znajdą się malkontenci, że to jest takie kombinowanie itp
No to jest kombinowanie, w które teraz (gdy minuta kosztuje max. 0,29) ja już bym się nie bawił. Kiedyś (O! kiedyś, gdy minuta kosztowała ok. 1zł) to była zabawa, np. w Erze pierwsze 5 sekund było za darmo ;-) Ale nie krytykuję nikogo - uczniowie i studenci mają ograniczone budżety i duże potrzeby ;-) Można jeszcze kombinować z VoIPem itp...
 #829683  autor: Rebeliant
 18 paź 2015, 14:17
A niektórzy kombinują bo lubią.;) To prywatna sprawa każdego, jaką kto woli ofertę. Na numer główny lepszy pewnie Fakt, a na drugą simkę VM. Jeszcze jak ktoś ma BK i opcję zgarnięcia +50% doładowania, to ogólnie bezdyskusyjnie. To jeszcze zależy, jak kto lubi się bawić pakietami, kodami etc. Myślę, że akurat Ty Bazooko dałbyś radę, bo wydaje mi się, że lubisz takie tricki.:wink:
 #829689  autor: cyanoone
 18 paź 2015, 14:52
Rozyk pisze: No to jest kombinowanie, w które teraz (gdy minuta kosztuje max. 0,29) ja już bym się nie bawił
0.29*30=8,70 zł.
0.09*30=2,7 zł.
Pakiet 300 mb = 5 zł.

Razem 16,40 zł za darmo, ale jak kto lubi ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
  • Strona 5 z 48
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 48
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 48