DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 48
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 48
 #831332  autor: iPlus
 26 paź 2015, 13:23
bardzo mnie ciekawi czy abonament w Virgin będzie cenowo konkurencyjny tak jak oferta na kartę, jak tak to możliwe, że będę chętny na skorzystanie z tego abonamentu Virgin bo od 2012 Virgin ma w planach abonament i do dziś go nie wprowadzili czyli przez 3 lata od zapowiedzi na konferencji,

możliwe, że nabijają bazę klientów żeby zaproponować abonament i oby tak było bo to zdecydowanie lepsza opcja od sprzedaży numerów innym firmom które potem dzwonią do ludzi z wszystkim co chcą sprzedać,

wiesz od kiedy dokładnie ma być abonament w Virgin ? - od początku roku czy od połowy roku ? podali jakiś termin ?
 #831334  autor: asffaf
 26 paź 2015, 13:28
Po co w dzisiejszych czasach stara oferta BK2012 ?Mało rozmawiam biorę freemium, dużo rozmawiam - wybieram #Bezlimitu. Podejrzewam że ta słynna BK2012 jest marginalną taryfą w całej puli sim Virgin. Sam mam jedną kartę niby doładowanie + 50 % ale strasznie drogie pakiety danych czy brak dużej ilości minut.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2015, 14:02 przez asffaf, łącznie zmieniany 1 raz.
 #831348  autor: everymen
 26 paź 2015, 14:38
bolek2004 pisze:Choćby do korzystania w roamingu.
I to jest jakiś sensowny argument za pozostaniem w Virgin BK, który jednak część z nas jest w stanie obalić, robiąc solidną skarbonkę, która po przeniesieniu się do #Wszystko pozwoli nam się cieszyć z dobrodziejstw #Freemium i innych pakietów za niższą cenę (również roamingu).
W 2017 roaming zostanie zniesiony, a na rynku prepaidów też raczej gorzej niż teraz nie będzie:)

Osobiście uważam, że Bez Kompromisów jest ofertą archaiczną i mało atrakcyjną dla statystycznego użytkownika prepaida. Moje średnie miesięczne zużycie oscyluje w okolicach 100 minut/50 smsów i od pojawienia się Fakt Mobile mocno zastanawiałem się nad przejściem. Pojawienie się #Freemium jest dla mnie doskonałą okazją na zmianę. Nowa oferta jest bardziej elastyczna i korzystniejsza, jeśli chodzi o pakiety danych, a solidna skarbonka pozwoli mi na duże oszczędności;)
 #831442  autor: Maks SIM
 26 paź 2015, 23:40
pauvre pisze:Wygląda na to, że od wczoraj nie można już dołączyć do programu STARS. Po kliknięciu w zakładkę programu w Klubie Virgin wyświetla się komunikat:
"Od dnia 22.10.2015 w programie STARS nie mogą brać udziału nowi uczestnicy. Dotychczasowi uczestnicy programu mogą korzystać z przynależnych im uprawnieć i bonusów do końca 2015 roku."
Oby tylko tak samo za jakiś czas nie było z FREEMIUM........

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831444  autor: xander21
 27 paź 2015, 01:07
Maks SIM pisze:
pauvre pisze:Wygląda na to, że od wczoraj nie można już dołączyć do programu STARS. Po kliknięciu w zakładkę programu w Klubie Virgin wyświetla się komunikat:
"Od dnia 22.10.2015 w programie STARS nie mogą brać udziału nowi uczestnicy. Dotychczasowi uczestnicy programu mogą korzystać z przynależnych im uprawnieć i bonusów do końca 2015 roku."
Oby tylko tak samo za jakiś czas nie było z FREEMIUM........

Równie dobrze można by było powiedzieć : "Oby tylko tak samo za jakiś czas nie było z" Fakt Mobile :)
Bez sensu takie gadanie. Jak kogoś tak boli, że VM ma coś za free to zawsze można przejść do konkurencji. Jak nic nie dają to źle, jak freee dają to też źle. :?

STARS musiał być czasowo. To tylko promocja była na przyciągnięcie klientów. A teraz jest Fremium i zawsze będzie coś nowego, jak poprzednie się skończy.
 #831470  autor: Gregrin
 27 paź 2015, 11:05
Maks SIM pisze:Oby tylko tak samo za jakiś czas nie było z FREEMIUM........
Nie ma szans. STARS to "tymczasowy" program bonusowy w którym dużo dawali żeby przyciągnąć nowe osoby. Freemium to przemyślana oferta przy której prezentacji zrobili konferencje żeby zaznaczyć jej wprowadzenie i obecność na rynku. Teraz ona ma być wabikiem na nowych klientów i w sumie nic dziwnego ze wycofują program STARS po wprowadzeniu #Freemium.
 #831477  autor: iPlus
 27 paź 2015, 12:03
Gregrin pisze:
Maks SIM pisze:Oby tylko tak samo za jakiś czas nie było z FREEMIUM........
Nie ma szans. STARS to "tymczasowy" program bonusowy w którym dużo dawali żeby przyciągnąć nowe osoby. Freemium to przemyślana oferta przy której prezentacji zrobili konferencje żeby zaznaczyć jej wprowadzenie i obecność na rynku. Teraz ona ma być wabikiem na nowych klientów i w sumie nic dziwnego ze wycofują program STARS po wprowadzeniu #Freemium.
konferencje robili też zanim wprowadzili taryfe BK 2012, a teraz ją wycofują, więc ja doradzam kupienie nowego startera do aktywacji tego freemium bo jak Virgin osiągnie swój cel czyli zdobędzie ludzi i zgody na marketing to różnie może być z tym freemium, gdyby wycofali to osoby które zmieniły taryfe z BK 2012 na freemium stracą taryfe z 2012 roku, freemium i zostaną z niczym, więc póki co to najlepiej kupić nowy starter i na nim aktywować freemium i poczekać ze zmianą taryfy BK 2012, żeby się nie okazało, że nie było warto zmieniać taryfy
 #831486  autor: Gregrin
 27 paź 2015, 12:45
iPlus pisze:konferencje robili też zanim wprowadzili taryfe BK 2012, a teraz ją wycofują
Nie dają możliwości włączenia jej tak jak każdy operator który wprowadza nowe oferty a stare archiwizuje. Gdzie niby ja wycofują ??
 #831492  autor: iPlus
 27 paź 2015, 13:48
poprawka językowa,

chcą wycofać taryfe BK z 2012 przez zachęcenie ludzi do zmiany na freemium bo po zmianie taryfy nie ma powrotu do taryfy BK z 2012 roku, a wtedy można wycofać freemium i ludzie mogą zostać bez BK z 50% więcej i bez darmowych opcji z freemium na standardowych warunkach
 #831503  autor: Gregrin
 27 paź 2015, 14:52
iPlus pisze: a wtedy można wycofać freemium i ludzie mogą zostać bez BK z 50% więcej i bez darmowych opcji z freemium
No tak, trzeba brać pod uwagę ze w tym przypadku freemium to oferta promocyjna i może być w każdej chwili odwołana. BK można sobie zostawić, w końcu utrzymanie takiego numeru to 5zl na rok a używać sobie karty z freemium.
 #831519  autor: bazooka
 27 paź 2015, 15:59
Gregrin pisze:BK można sobie zostawić, w końcu utrzymanie takiego numeru to 5zl na rok a używać sobie karty z freemium.
I tak właśnie uczynię :)
 #831556  autor: macc
 27 paź 2015, 19:19
bazooka pisze:
Gregrin pisze:BK można sobie zostawić, w końcu utrzymanie takiego numeru to 5zl na rok a używać sobie karty z freemium.
I tak właśnie uczynię :)
i tak właśnie i ja uczyniłem :wink:
 #831636  autor: iPlus
 27 paź 2015, 23:29
ja chyba tak uczynię tylko mi napiszcie

jaką trzeba mieć taryfę żeby aktywować freemium ?

jak na nowym starterze aktywuje się to freemium ?

co ile trzeba przedłużać to freemium ? i jak - sms-em ?

przychodzi jakiś sms przypominający o końcu ważności freemium ? a jak nie to jakim kodem sprawdzić do kiedy jest ważne freemium ?

wystarczy doładować raz na rok za 5 zł żeby korzystać z freemium co miesiąc ?

w tym freemium net działa na lejku bezpłatnie ?
 #831637  autor: Maks SIM
 27 paź 2015, 23:32
Gregrin pisze: No tak, trzeba brać pod uwagę ze w tym przypadku freemium to oferta promocyjna i może być w każdej chwili odwołana. BK można sobie zostawić, w końcu utrzymanie takiego numeru to 5zl na rok a używać sobie karty z freemium.
Pewnie każdemu kto ma BK2012 przeszło przez myśl, że FREEMIUM może być ofertą promocyjną i czasową.. i każdy pomyślał pewnie podświadomie o ryzyku utraty BK2012....
Ja też kupię w końcu nową SIM+#FREEMIUM, a starą BK2012 sobie jednak zostawię :))
zobaczymy co będzie dalej.. ale tak będzie bezpieczniej jak dla mnie :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831638  autor: iPlus
 27 paź 2015, 23:38
ja kupię nowy starter do freemium i nawet rok albo dłużej mogę poczekać co będzie dalej z tym freemium bo mam wrażenie że Virgin za darmowe freemium chce osiągnąć cel liczby klientów i co gorsze przehandlować dane sprzedając je firmom zewnętrznym,

czytaliście zgody marketingowe czy tam nie ma czasem zapisu że się godzicie na udostępnianie danych firmom współpracującym z Virgin ?
 #831639  autor: Maks SIM
 27 paź 2015, 23:42
iPlus
1.Kupujesz starter VirginMMobile za 5zł
2.Aktywacja #ChceWSzystko kodem: *222*123#
3.Aktywacja #FREEMIUM kodem *222*000#
Masz od tego momentu numer w ofercie #FREEMIUM ważny 365 dni
oraz co miesiąc bezpłatne:
300 MB (z lejkiem 32kbps - po wykorzystaniu)
30 minut
30 SMS-ów
do wszystkich sieci z możliwością dokupienia pakietów.
P.S. Trzeba poczekać 24godz. na pełną aktywacje numeru w systemie Virgin,
aby zarejestrować się w klubie Virgin.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831642  autor: iPlus
 27 paź 2015, 23:58
Maks SIM pisze:iPlus
1.Kupujesz starter VirginMMobile za 5zł
2.Aktywacja #ChceWSzystko kodem: *222*123#
3.Aktywacja #FREEMIUM kodem *222*000#
Masz od tego momentu numer w ofercie #FREEMIUM ważny 365 dni
oraz co miesiąc bezpłatne:
300 MB (z lejkiem 32kbps - po wykorzystaniu)
30 minut
30 SMS-ów
do wszystkich sieci z możliwością dokupienia pakietów.
P.S. Trzeba poczekać 24godz. na pełną aktywacje numeru w systemie Virgin,
aby zarejestrować się w klubie Virgin.
trzeba się rejestrować w klubie Virgin, żeby korzystać z freemium ?

numer ważny rok, a freemium co ile trzeba odnawiać ?
  • Strona 9 z 48
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 48
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 48