DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #831612  autor: adik
 27 paź 2015, 21:51
jutro się okaże co z czym się łączy, dzisiaj to jeszcze na 100% nie jest pewne.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #831614  autor: Dax13
 27 paź 2015, 22:06
Tompson pisze:zadziała taki myk: kupię z 5 pakietów 10 Gb za 10 zł, wydam łącznie 50 zł, później doładuję za 50 zł, wydłuży mi się konto na 100 dni oraz zsumuje pakiet neta 50 Gb z 4Gb z doładowanie łącznie na 100 dni? Byłaby to rewelacja, "nieskończony" net bo przecież wpadają bonusy po 300 Mb co 4 dni. A za 100 dni znowu dołądowanie za 50 zeta i nie zużyty net się przedłuża dalej. Więc de facto pakiety co 4 dni są właściwie na rozmowy tylko i dokupywanie dodatkowych pakietów neta (gdy komuś brakło) już nie wchodzi w grę bo jest spory zapas.
Wszystko wskazuje na to że powinno tak być. W regulaminach jest wzmianka o tym że pakiet 10GB za 10zł jak i te pakiety z doładowań można sprawdzić wpisując kod *107# więc wynika że wpadną na to samo konto, jednakże życie pokazało że Play nie zawsze tak skrupulatnie przestrzega wszystkich regulaminów...
 #831620  autor: olafo
 27 paź 2015, 22:30
Hmm, w sumie dla tych co korzystali z pakietu 7 dni odnawialnego za pomocą jakiegoś programu to ta oferta nie robi jakiejś wielkiej różnicy. Można tylko w programie ustawić włączanie pakietu raz na miesiąc i przyjdą dwa sms-y od playa zamiast ośmiu w miesiącu :wink:

edit

A te bonusy za doładowania to przyznawane są tylko jak doładuje się przez dedykowaną stronę playa czy także jak skorzystamy z tańszego doładowania z allegro tudzież innych stron, które to oferują :?:
 #831796  autor: blak12
 28 paź 2015, 17:50
Potwierdzam - na sronie RBM nie ma takich informacji. Jest tylko jako nowosc pakiet
NOWOŚĆ! 30 dni bez limitów – nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 3 GB Internetu. 30 zł *111*763*1#

Je suis AquaFresh.
 #831811  autor: KC-KARLOS
 28 paź 2015, 18:41
blak12: Otóż są info, poza tym po co pisałeś info o bonusach z doładowań, skoro obrazek z bonusami wrzuciłem na pierwszej stronie wątku.

Info o ofercie: > http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-k ... -na-karte/
Oferta dostępna w taryfie RBM Energy na kartę 5 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #831814  autor: blak12
 28 paź 2015, 18:47
@Karlos20 W momencie pisania posta tej tabelki jeszcze nie bylo na stronie RBM (przynajmniej u mnie). Kilka min temu sie pojawilo, tak jak pisales na 1 stronie. Jest oki?

Je suis AquaFresh.
 #831815  autor: KC-KARLOS
 28 paź 2015, 18:49
Kolego, a czytasz blog Marcina Gruszki? Wczoraj, 27/10/2015 prezentował ofertę. Wszystko było podane.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #832045  autor: Gregrin
 29 paź 2015, 19:09
Przy założeniu ze korzystamy z nolimitu to chyba nie, bo i tak musimy ładować te 30zl. Zawsze można tez załadować za 100zl i z nolimitu skorzystamy 3 razy a net będzie jeszcze ważny 2 miesiące. Ale po co z tego korzystać jeśli nie chcemy za każdym razem kupować nolimitu ??
 #832068  autor: bazooka
 29 paź 2015, 21:04
Podobnie sobie analizowałem tę ofertę co kolega @data17 co do ważności środków na koncie... Obecnie standardem prawie już jest, że wydaje się pieniądze ulokowane na saldzie w czasie roku od doładowania, niemalże wszędzie jest możliwy taki proceder, wyjątek stanowią usługi dające tzw Stan Darmowy po sieci - i to jest zrozumiałe. Ale dlaczego doładowanie za 100zł ma mnie ograniczać do 100 czy 150 dni, bez alternatywy (np SMSa na przedłużenie na rok) :?:
[Nie piszę o wyjściu awaryjnym wiążącym się obecnie z FM, bo moim zdaniem to tymczasowa sprawa, tzw dziura]
Ta kwestia pozostawia tyle do myślenia, że szuka się czegoś podobnego u innych operatorów...
Inaczej oferta jest ewidentnym skazaniem się na wykupowanie nolimitów, bo nawet opcja przedłużania nolimitu głosowego pakietem mniejszym nie jest do końca komfortowa. Ładując za 100zł powinienem móc wykupić pakiet 20zł + wielokrotność 10zł, czyli x 8 - dać mi 9 miesięcy spokoju z doładowaniem jeśli z żadnych innych usług nie miałbym zamiaru korzystać. A tak się nie da...
To mi się nie podoba i mimo że byłem prawie przekonany do skorzystania z oferty RBME i zagwarantowania sobie spokoju migracjami do FM to jednak nie skorzystam.
Zdaje się też, że oferta jest tylko dla tych co forever korzystają z nolomitów, tak jak w Virgin, bo standardowa stawka 29gr/minutę poza pakietami jest troszkę niedopuszczalna przy innych ofertach, nawet FM w gruncie rzeczy :D
[[[[W tym miejscu mogę być źle odebrany, bo ktoś mi napisze o gratisowym internecie przy doładowaniu, ale to na razie świeża sprawa...a mnie akurat internet z RBM nie interesuje :) ]]]]
P.S.
Jeśli ktoś mnie czyta i kogoś to interesuje to przy małym zapotrzebowania na 50-100minut/mc najlepszą opcją będzie zdaje się jednak FREEMIUM - nawet przy niesumowaniu minut i wykupowaniu pakietu 60minut za 5zł - dostajemy 90minut (wraz z tymi darmowymi) to stawka 0,055zł - czyli stawka za minutę połączenia nie osiągalna w Kluczu :) ...i całkiem przy tym zapominam o fajnym bonusie czyli + 30SMSów i 300MB :D
 #832086  autor: Gregrin
 29 paź 2015, 21:50
bazooka pisze:miesięcy spokoju z doładowaniem jeśli z żadnych innych usług nie miałbym zamiaru korzystać. A tak się nie da...
Trochę nie rozumie twojego podejścia. Jak zrobisz sobie RWK to czemu boisz się ze ten sposób, później nie zadziała ? Tym nie będziesz się musiał przejmować przez caly rok. Czy te 600min po orange masz na wieczność bo to tez była "dziura" (a nawet poważny błąd a nie zapis w regulaminie) ? Podejrzewam ze nie a jednak skorzystałeś bo się opłacało. Nie rozumiem czemu teraz nie skorzystać skoro tez się opłaca ?? Wszystko według regulaminów wiec nie rozumiem wątpliwości ani strachu ze później już tej opcji nie będzie.
bazooka pisze:za 5zł - dostajemy 90minut (wraz z tymi darmowymi) to stawka 0,055zł -
To największy atut freemium, świetna oferta dla mało dzwoniących. Tylko tu już można się bać ze ona może zniknąć (chociaż jej działanie jest z góry zapowiedziane na pol roku, czy tam rok) i nagle będzie trzeba się przestawiać na coś innego (chociaż to tez pewnie odległa przyszłość i może nie dotknąć osób jej używających, (tak jak to było z BK) a zostanie jedynie zablokowana nowym aktywacjom (chociaż mało prawdopodobne bo to tylko jeden pakiet a nie cala taryfa)) . Natomiast jeśli zablokują możliwość RWK to tobie nic nie zmienia i będziesz sobie spokojnie używał do upłynięcia ważności konta i rozdysponujesz środki zgodnie z planem.
Jeszcze jedno. Za 5zl dostaje się 90min a tam za kolejne 5 to już nolimit, kto wie, może się rozdzwonisz i później tylko opcja nolimit będzie wchodziła w grę ;)
Pozdrawiam.
 #832094  autor: bazooka
 29 paź 2015, 22:49
Twoje niezrozumienie wynika z niewiedzy o moich innych prywatnych założeniach, dlatego coś nieco zaznaczyłem w P.S. - zostawmy więc te dywagacje jako dodatek bez komentarza :)
Wyżej starałem się pisać obiektywniej o ofercie i odnieść do wpisu kolegi @data17 - może skomentujesz brak możliwości ustawienia ważności konta na Rok w RBME bez konieczności migracji (czyli do takiej wersji dla niewtajemniczonych) :?: :)
 #832114  autor: Rosolak
 30 paź 2015, 08:02
Trochę mnie nie było i świat oszalał - bazooka analizuje między dwiema ofertami "ledwo masztowca". :shock: Przecież i tak playowski zasięg pozostawia wiele do życzenia, więc po co sobie głowę zawracasz tym? :P

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.