DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 48
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 48
 #831643  autor: Maks SIM
 28 paź 2015, 00:11
iPlus pisze: trzeba się rejestrować w klubie Virgin, żeby korzystać z freemium ?
numer ważny rok, a freemium co ile trzeba odnawiać ?
KlubVirgin to dodatek, dzięki rejestracji możesz potem zalogować sie do obsługi OnLIne,
oraz pobrać APK na androida- >zalogować się i np sprawdzać bilingi, włączać pakiety itp.(niestety z najnowszą apk Virgin są jakieś problemy-Podam potem linka do starszej sprawdzonej wersji )
Nie trzeba odnawiać:) samo się odnawia:)
znajdź w poprzednich postach regulamin FREEMUM i sobie poczytaj :D

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831648  autor: Maks SIM
 28 paź 2015, 00:36
Rebeliant
Punkt 15 regulaminu FREEMIUM
15. Aktywacja Pakietu #Freemium powoduje przedłużenie ważności konta Numeru o rok (365 dni dla ważności połączeń wychodzących oraz dodatkowe 60 dni dla połączeń przychodzących)
Wystarczy kwota 5 zł z zakupu startera.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831651  autor: everymen
 28 paź 2015, 06:27
xander21 pisze:Ja zauważyłem na appce VM nie można włączyć pakietu sms. Nigdzie nie ma tej zakładki, reszta jest, tylko sms nie ma.
A o aktualizacji aplikacji nie pomyślałeś?;)
 #831672  autor: everymen
 28 paź 2015, 09:28
Remington pisze:Nie musiał. Pakiety SMS są dostępne dopiero po aktywacji Freemium.
Musiał. Bez aktualizacji apki, nie pojawiały się tam dodatkowe pakiety dla #Freemium, nawet jeśli aktywowałeś ofertę np. z poziomu strony:) Sprawdzone na sobie;)
 #831717  autor: xander21
 28 paź 2015, 12:42
Mam przecież domyślnie Fremium włączone. Aplikacja najnowsza na WP. Ogólnie teraz zauważyłem, że pakietów półdarmo nie ma. Te zakładki net i minuty to pakiety dodatkowe. Czyli nie mam pakietów półdarmo. Może to przez to, że nie zasiliłem konto pierwszy raz?
 #831722  autor: everymen
 28 paź 2015, 12:51
xander21 pisze:Mam przecież domyślnie Fremium włączone. Aplikacja najnowsza na WP. Ogólnie teraz zauważyłem, że pakietów półdarmo nie ma. Te zakładki net i minuty to pakiety dodatkowe. Czyli nie mam pakietów półdarmo. Może to przez to, że nie zasiliłem konto pierwszy raz?
To wygląda na to, że aktualizacji na WP jeszcze nie było:P
Wczoraj miałem tak samo na androidzie jak u Ciebie. Po aktualizacji pojawiła się zakładka #Freemium, a do tego Zmienił się układ konta numerów w #Freemium i pojawiła się opcja "dokup pakiet za półdarmo" i trzy opcje: net, smsy i minuty.
Tego przed aktualizacją nie było.
 #831821  autor: xander21
 28 paź 2015, 19:04
everymen pisze:
xander21 pisze:Mam przecież domyślnie Fremium włączone. Aplikacja najnowsza na WP. Ogólnie teraz zauważyłem, że pakietów półdarmo nie ma. Te zakładki net i minuty to pakiety dodatkowe. Czyli nie mam pakietów półdarmo. Może to przez to, że nie zasiliłem konto pierwszy raz?
To wygląda na to, że aktualizacji na WP jeszcze nie było:P
Wczoraj miałem tak samo na androidzie jak u Ciebie. Po aktualizacji pojawiła się zakładka #Freemium, a do tego Zmienił się układ konta numerów w #Freemium i pojawiła się opcja "dokup pakiet za półdarmo" i trzy opcje: net, smsy i minuty.
Tego przed aktualizacją nie było.
Masz racje, właśnie sprawdziłem datę aktualizacji i jest koniec sierpnia :) Więc jeszcze nie zaktualizowali apki.
 #831908  autor: Maks SIM
 29 paź 2015, 00:58
Najnowsza wersja APK KLubVirgin z 28-10-2015
APK VirginMobile 1.4.7 Google PLay

U mnie w najnowszej wersji 1.4.7 nie można się niestety w ogóle zalogować
(pomimo wyczyszczenia danych z poprzedniej wersji)
komunikat:"Wystąpił nieznany błąd"

sprawdzona poprzednia wersja:
APK VirginMobile 1.3.7 Link bezpośredni SERWER
edit: zainstalowałem ponownie starszą wersje i też nie działa, no masakra zawsze z tymi apkami od Virgin
Możecie napisać czy działają u WAS ???
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, 01:11 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831912  autor: everymen
 29 paź 2015, 02:03
Maks SIM pisze:Najnowsza wersja APK KLubVirgin z 28-10-2015
APK VirginMobile 1.4.7 Google PLay

U mnie w najnowszej wersji 1.4.7 nie można się niestety w ogóle zalogować
(pomimo wyczyszczenia danych z poprzedniej wersji)
komunikat:"Wystąpił nieznany błąd"
Ten problem pojawił się jakoś teraz. Cały dzień apka chodziła dobrze. Może znowu coś robią. Jutro pewnie będzie ok.
 #831913  autor: Maks SIM
 29 paź 2015, 02:05
everymen czyli u Ciebie też nie działa ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #832033  autor: everymen
 29 paź 2015, 18:23
xander21 pisze:Na mój telefon WP, jeszcze nie zaktualizowali appki. Szkoda, że musze wchodzić przez komputer, aby kupić pakiety #półdarmo :-)
Żeby chociaż nie blokowali pełnej wersji strony na smartfonach... Nigdy nie otrzymałem odpowiedzi, dlaczego to zrobili:P
Możesz jeszcze użyć kodów:)
 #832049  autor: pakierhakierxd
 29 paź 2015, 19:33
Zamówiłem sobie starter może się przyda :)
mam już kartę z 5gb transferu Orange,kartę Aero 2,kartę Lyca do rozmów zagranicznych :P
a to może się przyda jak za free czasem ... :D

Mam w Play abo no limit pełny + 2.5 gb ale w 2 telefon wsadzę :P

Pozdrawiam :)
 #832076  autor: xander21
 29 paź 2015, 21:22
everymen pisze:
xander21 pisze:Na mój telefon WP, jeszcze nie zaktualizowali appki. Szkoda, że musze wchodzić przez komputer, aby kupić pakiety #półdarmo :-)
Żeby chociaż nie blokowali pełnej wersji strony na smartfonach... Nigdy nie otrzymałem odpowiedzi, dlaczego to zrobili:P
Możesz jeszcze użyć kodów:)

Żeby wyświetlało pełną wersje, trzeba ustawić w przeglądarce tryb desktopowy, nie mobilny. Wyczyścić przed tym historie, cookes, cache przeglądarki. :-)
 #832089  autor: Rebeliant
 29 paź 2015, 22:15
Nie śledzę tego tematu, dlatego też nie wiem jakby coś. Była poruszana kwestia VoIP we Freemium? Bo w regulaminie widnieje podobno, że nie wolno wykorzystywać do w/w.
 #832132  autor: molibden
 30 paź 2015, 10:00
nie wiem co wy macie z tymi danymi. Ta dyskusja o danych marketingowych ciągnie się od 2012r jeśli dobrze pamiętam i jakoś specjalnie nie dostrzegłem problemu. Mam numer w VM od zdaje sie lutego 2013 i jeszcze nigdy nie dostałem żadnego SMS z ofertą reklamową czy promocyjną.
Co do Freemium to sam zastanawiam się nad zmigrowaniem do niej wszystkich telefonów w domu bo rodzice korzystają tylko z rozmów właściwie a tam jest pakiet 19zł no - limit dla komórkowych i stacjonarnych wiec przydałoby się to zrobić przy samoodnawiajacycch się pakietach. Nie wiem tylko po co oni co pół roku każą odnawiac taryfę? Bez sensu ze strony klienta. Chyba ze im chodzi o to zeby mieli możliwość wycofania się z tej oferty.
Ciekawy tez jestem tego jak odnawiają się te pakiety. Skoro ważne są do końca miesięcznego pakietu Freemium to oznacza to ze odnawiałyby się dokładnie w tym samym momencie co i freemium. Tylko ile trwa odnowienie takowego skoro zastrzegli sobie jakąś przerwę w odnowieniu Freemium?
Tak czy siak Virgin wycelowało w segment emerytów tak naprawdę. 19zł za no limit z odnawiajacym sie pakietem to właściwie abonament - jeden z najtańszych na rynku. Wątpliwości budzi tylko właśnie ta półroczna potrzeba reaktywowania freemium - tak jakby operator planował sytuację gdzy odnawiać nie będzie czego.
  • Strona 10 z 48
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 48
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 48