DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #832120  autor: adik
 30 paź 2015, 08:48
bazooka pisze:Ładując za 100zł powinienem móc wykupić pakiet 20zł + wielokrotność 10zł, czyli x 8 - dać mi 9 miesięcy spokoju z doładowaniem jeśli z żadnych innych usług nie miałbym zamiaru korzystać. A tak się nie da...
a u którego operatora możesz włączyć jakikolwiek pakiet noilimit naprzód na kilka miesięcy, ja takiego nie znam ?
bazooka pisze:Wyżej starałem się pisać obiektywniej o ofercie i odnieść do wpisu kolegi @data17 - może skomentujesz brak możliwości ustawienia ważności konta na Rok w RBME bez konieczności migracji (czyli do takiej wersji dla niewtajemniczonych)
Ja mogę ci to skomentować, od samego początku oferta RBM Energy była skierowana dla aktywnie korzystających z telefonu i nigdy nie było inaczej,podobnie jak to że nigdy RBM nie oferowało RWK samo od siebie, dla ciebie widać Fremium od Virgin jest ok bo ma RWK w standardzie i dostajesz coś za darmowo co miesiąc i ok(każdy wybiera co mu pasuje) ,dla mnie to jest nieopłacalne bo rozmawiam znacznie więcej niż te 90 minut, a taniej niż w RBM Energy nigdzie tego nie dostanę.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #832137  autor: bazooka
 30 paź 2015, 10:13
Co do pierwszego, nie wyciągaj jakiś dziwnych wniosków, po prostu przyzwyczaiłem się do RWK a nie pilnowania ważności konta. Trochę dziwne jest, że nawet za 100zł takiej opcji nie dostanę.
Co do aktywnego używania zgadza się, tylko w tym momencie mieliśmy na myśli opcję przedłużania pakietem 100minut pakiet za 20zł nolimitu i w tym momencie będzie z koniecznością doładowania tak jak piszę, bez myku z migracją do FM.
Co do potrzeb na nolimit sprawa jest u mnie bardziej złożona, ale faktycznie lepsze jest dla mnie obecnie freemium, tylko teraz troszkę się przestraszyłem, że faktycznie będzie to na pół roku a potem to zwiną lub zmienią zasady.
 #832213  autor: perdos1
 30 paź 2015, 16:23
bazooka pisze:Ale dlaczego doładowanie za 100zł ma mnie ograniczać do 100 czy 150 dni, bez alternatywy (np SMSa na przedłużenie na rok) :?:
Bo masz stan darmowy. Pokaż mi sieć, które daje darmowe rozmowy i smsy po sieci na rok po doładowaniu 100 zł.
bazooka pisze:[Nie piszę o wyjściu awaryjnym wiążącym się obecnie z FM, bo moim zdaniem to tymczasowa sprawa, tzw dziura]
Regulamin był już raz poprawiany i nic w tej kwestii nie zrobili.
bazooka pisze:Ładując za 100zł powinienem móc wykupić pakiet 20zł + wielokrotność 10zł, czyli x 8 - dać mi 9 miesięcy spokoju z doładowaniem jeśli z żadnych innych usług nie miałbym zamiaru korzystać. A tak się nie da...
Sam doskonale o tym wiesz, że przedłużanie minut pakietem za 10 zł to ich przeoczenie. Ci którzy wiedzą to korzystają. Nikt nie da świadomie no limitu za 10 zł.
bazooka pisze:P.S.
0,055zł - czyli stawka za minutę połączenia nie osiągalna w Kluczu :) ...i całkiem przy tym zapominam o fajnym bonusie czyli + 30SMSów i 300MB :D
0.00001157 zł - stawka za minutę jaką można osiągnąć w RBME :)
Nie rozumiem trochę, dlaczego nie skorzystasz. Raz zrobisz migrację z faktu i masz rok z głowy. Nawet jak później nie będzie takiej możliwości to przecież dopiero za rok będziesz musiał kombinować. Do tego masz Dual Sim, więc na drugiej karcie możesz mieć internet.
 #832214  autor: Dax13
 30 paź 2015, 16:34
perdos1 pisze: 0.00001157 zł - stawka za minutę jaką można osiągnąć w RBME :)
Nie rozumiem trochę, dlaczego nie skorzystasz. Raz zrobisz migrację z faktu i masz rok z głowy. Nawet jak później nie będzie takiej możliwości to przecież dopiero za rok będziesz musiał kombinować. Do tego masz Dual Sim, więc na drugiej karcie możesz mieć internet.
Rozumiem że ostatniego dnia no-limitu trzeba wykupić pakiet 100 minut za 10zł żeby osiągnąć taką stawkę za minutę?
 #832215  autor: perdos1
 30 paź 2015, 16:36
Nie, w pakiecie za 30 zł dostajesz 2592000 minut :) .
 #832227  autor: adik
 30 paź 2015, 17:36
nie bo to trafia na inne subkonto,minut z pakietu nolimit na wszystko nie przedłużysz inaczej niż kupując następny pakiet 3,7, lub 31 dni, przedłuża się sam pakiet nolimit na rozmowy do wszystkich.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #832239  autor: darkangel
 30 paź 2015, 18:17
Dax13 pisze:Rozumiem że ostatniego dnia no-limitu trzeba wykupić pakiet 100 minut za 10zł żeby osiągnąć taką stawkę za minutę?
Tak można przedłużyć pakietem 100min za 10zł, ale tylko pakiet 20zł, który daje nolimit samych minut (bez SMS, MMS i Netu)
 #832242  autor: adik
 30 paź 2015, 18:24
a czemu odpowiedziałeś tak na pytanie które dotyczyło minut z pakietu nolimit wszystko na 31 ?

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #833551  autor: olafo
 05 lis 2015, 22:54
Dobre info dla użytkowników RBM korzystających z programu Auto SMS / USSD / Call:
https://play.google.com/store/apps/deta ... call&hl=pl
W nowej wersji można w końcu ustawić automatyczne włączanie pakietu co określoną liczbę dni. Szczęśliwie się złożyło, że autor wydał tę wersję po tym jak play wprowadził pakiet na 31 dni :) Pamiętam, że sam do niego pisałem gdzieś w styczniu żeby rozważył tę opcję w aktualizacji i długo bo długo ale jednak to uwzględnił :)
 #833554  autor: darkangel
 05 lis 2015, 23:28
Nie miałem okazji korzystać z tego typu programów, co w sytuacji gdy apka wyśle kod USSD (z aktywacją pakietu) i nastąpi błąd w postaci braku zasięgu albo błędu po stronie operatora w stylu "spróbuj później".

Wykrywa ona to w jakiś sposób i ponawia próbę?
 #833556  autor: Maks SIM
 05 lis 2015, 23:54
olafo pisze:Dobre info dla użytkowników RBM korzystających z programu Auto SMS / USSD / Call:)
Sporo opcji ma ta apka
olafo "Auto SMS / USSD" ma wersje PL ?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 19:41 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #833557  autor: adik
 06 lis 2015, 00:32
darkangel pisze:Nie miałem okazji korzystać z tego typu programów, co w sytuacji gdy apka wyśle kod USSD (z aktywacją pakietu) i nastąpi błąd w postaci braku zasięgu albo błędu po stronie operatora w stylu "spróbuj później".

Wykrywa ona to w jakiś sposób i ponawia próbę?
ten program ci tego nie wykryje, on tylko wykona proste zadanie które mu wcześniej zaprogramujesz, oczywiście są programy które mają bardzo rozbudowane makra i w nich da się ustawić takie zależności, ale one nie są łatwe w obsłudze w przeciwieństwie do tego programu.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769