DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 48
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 48
 #832398  autor: adik
 31 paź 2015, 14:57
na odpowiedź trochę sobie poczekasz, tj min 30 dni działania freemium.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #832400  autor: xander21
 31 paź 2015, 15:00
Ludzie, naprawdę nikt was nie trzyma w VM. Jeśli się coś nie podoba to droga wolna. Jest dużo ofert i każdy znajdzie coś dla siebie. :)
Takie żale są nie na miejscu w tym temacie. Otwórzcie nowy temat. Proszę was.
Jednym się podoba, innym zawsze źle. Każdy jest inny.
Ja nie chce tu nic mówić, ale reklamy wysyłane od operatora są na porządku dziennym u każdego operatora. Każdy reklamuje swoje własne oferty od czasu do czasu. Tutaj jest to samo.
Virgin nie będzie raczej rozdawać numerów na lewo i prawo. Koniec tematu. :) Mój nr jest czysty jak narazie, mam ich 4. W żadnym jeszcze nic nie przyszło. Oprócz VM zachęcających do kupna pakietów.
 #832402  autor: everymen
 31 paź 2015, 15:06
Maks SIM pisze:To jednak nie jest kwestia gustu, bo takie reklamy trafiają podprogowo na negatywny odbiór.Moim zdaniem te reklamy nie były robione i zatwierdzone przez speców od reklamy, a do profesjonalizmu to jej daleko.Pozostaje nadal taka jak na początku-pewnie oszczędzają na firmach reklamowych :D
Wolę pooglądać PLUShowego misia:))
Jesteś bardzo dalekoo od prawdy:) Reklamy Virgin zostały przygotowane między innymi przez Agencję Lubię To http://lubie.to/. Można się spierać, czy to co robią jest fajne, czy nie, ale na pewno pracują tam profesjonaliści.
Dobrze że przywołałeś Plusha:) Dla mnie to przykład wtórnej, tandetnej i wulgarnej kampanii skierowanej do tępej młodzieży. Zawsze się irytuję, gdy widzę te spoty z Tedo-podobnym misiem:P
Jak widzisz, to jednak kwestia gustu:P
Wracając do samej kampanii Virgin Mobile. Może się nie podobać, ale na pewno jest charakterystyczna. Nie jest nijaka jak poprzednie gimbazowe spoty, które mogłyby równie dobrze reklamować marki odzieżowe.
 #832404  autor: everymen
 31 paź 2015, 15:12
bazooka pisze:Żeby postem podtrzymać dyskusję, choć nie minął jeszcze miesiąc to bardzo ciekawią mnie faktycznie zasady aktywacji pakietów minutowych poza darmowymi 30minutami. Dajmy na to pakiet nolimitu 19zł - jak może to wzbudzić czyjeś zainteresowanie skoro np włączony po wykorzystaniu darmowych 30minut będzie działał tylko do końca tych 30dni.
Bazooka, wytłumacz mi proszę, jaka jest różnica między pakietem "no limit do wszystkich" za 19 zł ważnym 30 dni u innego operatora, a pakietem "no limit do wszystkich" + 30 minut za 19 zł ważnym 30 dni w Virgin:P
 #832405  autor: Maks SIM
 31 paź 2015, 15:18
everyman pisze: Jesteś bardzo dalekoo od prawdy:) Reklamy Virgin zostały przygotowane między innymi przez Agencję Lubię {....}
Ja dla mnie reklamy Virgin robią jacyś pierwotni ludzie, z pierwotnymi instynktami z czasów kamienia łupanego-przesycone agresją i prymitywizmem, odpychające, docierające do negatywnych podprogowych emocji. tak jak były na początku gimbusowate -tak pozostały do teraz :)
evermen rozumiem, że lubisz odcięte głowy na tacy, tak jak to jest w reklamie Virgin,
ale weź pod uwagę, że takie coś innych odstrasza.....
Ostatnio zmieniony 31 paź 2015, 15:24 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #832406  autor: everymen
 31 paź 2015, 15:22
Maks SIM pisze:Ja dla mnie reklamy Virgin robią jacyś pierwotni ludzie, z pierwotnymi instynktami z czasów kamienia łupanego-przesycone agresją i prymitywizmem, docierające do negatywnych podprogowych emocji. tak jak były na początku gimbusowate -tak pozostały do teraz :)
A możesz to uzasadnić? Wskazać, gdzie to wszystko znalazłeś w spotach z Babcią?:P
 #832409  autor: bazooka
 31 paź 2015, 15:27
everymen pisze:Bazooka, wytłumacz mi proszę, jaka jest różnica między pakietem "no limit do wszystkich" za 19 zł ważnym 30 dni u innego operatora, a pakietem "no limit do wszystkich" + 30 minut za 19 zł ważnym 30 dni w Virgin:P
No napisałeś w czym jest różnica ....+30minut przy nolimicie :P
A na poważnie i bez niepotrzebnej spiny przeczytaj dobrze moje pytanie i nie doszukuj się jakiejś innej kalkulacji niż moja. Wydaje mi się, że pytanie było mocno złożone :roll:

Powtórzę innymi słowami: do kogo jest to adresowane, kto skorzysta z oferty nolmitu za 19zł - uprzednio zmuszony do odnawiania usługi co 6 miesięcy, godzenia się na jakieś zgody reklamowe (będące warunkiem działania) oraz rezygnacją z zasięgu Plusa? ...no jest jeszcze jeden powód w stosunku do RBME, ale nie będę tego powielał... :)
Jeszcze inaczej zapytam: kto aktywuje usługę nolimit skoro Freemium nastawia ewidentnie na oszczędne korzystanie, czyli do skorzystania z tych darmowych rzeczy :?:
Na tę chwilę odpowiem sobie sam, gdy patrzę na całą ofertę Virgin Mobile: pakiet 19zł jest uzupełnieniem ich oferty, ale żeby nic się nie sumowało w razie czego oddzieli to w osobny dział zwany Freemium. Czy mogę mieć rację?
 #832411  autor: everymen
 31 paź 2015, 15:30
Maks SIM pisze:rozumiem, że lubisz odcięte głowy na tacy, tak jak to jest w reklamie Virgin,
ale weź pod uwagę, że takie coś innych odstrasza.....
To ciągle dyskusja o gustach... Mało merytoryczna...
Ale jeśli rozmawiamy o gustach, to tak. Wybieram absurdalny humor z reklam Virgin, a nie prostackie podteksty seksualne ze spotów Plusha.
Czy skończymy już dyskusję o upodobaniach estetycznych? Wrócimy do meritum?:)
 #832469  autor: xander21
 01 lis 2015, 02:31
Dziś nowy pakiecik freemium się zacznie, ciekawe czy sms reklamowy też wyślą :) Poczekam kilka godzin, bo jeszcze nie mam nowego pakietu.
 #832472  autor: forresty
 01 lis 2015, 06:50
Dajmy na to pakiet nolimitu 19zł - jak może to wzbudzić czyjeś zainteresowanie skoro np włączony po wykorzystaniu darmowych 30minut będzie działał tylko do końca tych 30dni.
Wzbudza np moje. a to dlatego że mam do tego 300mb i 30sms. Często zmieniam telefon i nie mam ochoty za każdym razem sprawdzać czy mam włączony czy wyłączony przesyl danych i czy rachunek w nju będę miał 50 czy 19zł.
Czy mógłby ktoś i odpowiedzieć na pytania które zadałem wcześniej? Te pakiety się łączą w obrębie 30dni że można za jednym razem kupić dwa pakiety (100+60min na przykład) żeby ne musieć czekac aż jeden się skończy pot to aby kupić drugi? Jak bym tak kupil 160min i do tego darmowe 30min to razem mam 190min za13zł - bardzo tanio. I czy oni prysyłają jakieś info sms że kończy się pakiet minut a zacznie zaraz ściągać z konta?
 #832476  autor: bazooka
 01 lis 2015, 07:39
@forresty - wzbudza zainteresowanie pakiet za 19zł a pytasz o sumowanie minut? Wzbudza rozumiem dla tych 30SMSów, tak? Czytałeś o nowych opcjach w RBM Energy na forum?, bo widzę żeś tu od wczoraj a tam dają za doładowanie net za darmo... jeśli też dopuszczałeś inną sieć to w taryfie SMART na kartę w Orange nie będziesz miał gorzej, bo internet również dodany do doładowania, pakiet 120min za 9zl samoodnawialny i sumujący się wychodzi nie dużo drożej niż 13zł za 190min a nie trzeba nic pilnować, do tego 30smsów sposobem byłoby też za darmo :-) Masz poza tym Fakt mobile, gdzie byłoby to co byś chciał poza tym na prostszych chyba zasadach...
Ostatnio zmieniony 01 lis 2015, 08:14 przez bazooka, łącznie zmieniany 1 raz.
 #832478  autor: everymen
 01 lis 2015, 08:10
forresty pisze:Czy mógłby ktoś i odpowiedzieć na pytania które zadałem wcześniej? Te pakiety się łączą w obrębie 30dni że można za jednym razem kupić dwa pakiety (100+60min na przykład) żeby ne musieć czekac aż jeden się skończy pot to aby kupić drugi? Jak bym tak kupil 160min i do tego darmowe 30min to razem mam 190min za13zł - bardzo tanio.

Jest dokładnie tak, jak myślisz. Pakiety dodatkowe "pół darmo", które zakupisz np. na początku aktywacji pakietu #Freemium, łączą się z 30 darmowymi minutami i innymi pakietami "pół darmo".
forresty pisze:I czy oni prysyłają jakieś info sms że kończy się pakiet minut a zacznie zaraz ściągać z konta?
Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie. W regulaminie nie ma chyba takiego zapisu, który by na to wskazywał i wydaje mi się, że takiego info nie ma:(
Ostatnio zmieniony 01 lis 2015, 10:29 przez everymen, łącznie zmieniany 1 raz.
 #832481  autor: everymen
 01 lis 2015, 09:00
bazooka pisze:A na poważnie i bez niepotrzebnej spiny przeczytaj dobrze moje pytanie i nie doszukuj się jakiejś innej kalkulacji niż moja. Wydaje mi się, że pytanie było mocno złożone :roll:

Było bardzo złożone:) A właściwie można powiedzieć, że Twoja wypowiedź składała się z kilku niezależnych pytań dotyczących jednego tematu, a ja na jedno z nich zareagowałem kontrpytaniem:)
bazooka pisze:Powtórzę innymi słowami: do kogo jest to adresowane, kto skorzysta z oferty nolmitu za 19zł - uprzednio zmuszony do odnawiania usługi co 6 miesięcy

Z tego pakietu skorzysta każdy, kto ceni sobie elastyczną ofertę i ma bardzo nieregularne zużycie, a w danym okresie będzie potrzebował No Limitu:) Pod tym względem nie ma obecnie lepszej oferty na rynku.
W Nju Mobile, przy niskim zużyciu, pojawia się konieczność odpowiedzi na sms, która spowoduje dalsze przedłużenie ważności konta. Oczywiście przy regularnych doładowaniach tego nie będzie, ale hipotetycznie jest taka konieczność:)
W przypadku #Freemium musimy co pół roku wklepać odpowiedni kod ussd lub aktywować #pakiet z poziomu strony/aplikacji. Jeśli dla kogoś będzie to zbyt uciążliwe, nie skorzysta z tej oferty. Choć z drugiej strony, biorąc pod uwagę gimnastyki niektórych aby zaoszczędzić parę groszy, wklepanie kodu co 6 miesięcy jest niską "ceną" za darmowy pakiet:)
bazooka pisze:godzenia się na jakieś zgody reklamowe (będące warunkiem działania)
Tak jak napisali już inni w tym wątku, nie demonizowałbym tej opcji. Jak na razie jest to jeden sms w tygodniu. Przyszłość pokaże, czy rzeczywiście zostaniemy zawaleni spamem totalnym, jak sugerują niektórzy:)
bazooka pisze:oraz rezygnacją z zasięgu Plusa? ...no jest jeszcze jeden powód w stosunku do RBME, ale nie będę tego powielał... :)
Zasięg Plusa, zasięg Plusa...
Powiem Ci coś o zasięgu Plusa w moim wydaniu. Miałem przez ponad 6 lat główny numer w mBank Mobile, który korzystał z infrastruktury Plusa. Jakieś 2 lata temu zacząłem chodzić do Kasyna w Hotelu Novotel w centrum miasta (Poznań). Spędzałem tam co tydzień od 2 do 6 godzin (tyle trwała moja obecność na turnieju pokerowym) i przez ten czas byłem pozbawiony zasięgu GSM i 3G. Nie mogłem się do nikogo dodzwonić bez wyjścia na zewnątrz, odebrać połączenia albo skorzystać z internetu.
Jaka była moja radość, kiedy w sierpniu przeniosłem numer do Virgin Mobile i okazało się, że we wspomnianym kasynie mam zasięg GSM i 3G na zasięgu T-Mobile:)
Jak widzisz sprawa zasięgu danego operatora to kwestia bardzo indywidualna i co dla Ciebie jest plusem, dla mnie jest ewidentnym minusem (nie chcę już więcej niczego opartego na Plusie).
bazooka pisze:Jeszcze inaczej zapytam: kto aktywuje usługę nolimit skoro Freemium nastawia ewidentnie na oszczędne korzystanie, czyli do skorzystania z tych darmowych rzeczy :?:
Tak jak napisałem wcześniej, #Freemium daje ci pełną dowolność w układaniu oferty. Z dostępnych klocków możesz zbudować sobie taką, która w danym momencie jest dla Ciebie idealna:)
bazooka pisze:Na tę chwilę odpowiem sobie sam, gdy patrzę na całą ofertę Virgin Mobile: pakiet 19zł jest uzupełnieniem ich oferty, ale żeby nic się nie sumowało w razie czego oddzieli to w osobny dział zwany Freemium. Czy mogę mieć rację?
Na pewno możesz, ale fajniej by było, gdybyś ostatnią myśl nieco sprecyzował, bo nie do końca rozumiem, co chciałeś powiedzieć:)
 #832482  autor: everymen
 01 lis 2015, 09:21
bazooka pisze:@forresty - wzbudza zainteresowanie pakiet za 19zł a pytasz o sumowanie minut? Wzbudza rozumiem dla tych 30SMSów, tak? Czytałeś o nowych opcjach w RBM Energy na forum?, bo widzę żeś tu od wczoraj a tam dają za doładowanie net za darmo...
We #Freemium też dają, jeśli wystarcza komuś 300 MB. Nowe opcje RBME można porównywać tylko z #Bezlimitu, ni jak mają się do #Freemium. To zupełnie inny profil zużycia.
bazooka pisze:jeśli też dopuszczałeś inną sieć to w taryfie SMART na kartę w Orange nie będziesz miał gorzej, bo internet również dodany do doładowania, pakiet 120min za 9zl samoodnawialny i sumujący się wychodzi nie dużo drożej niż 13zł za 190min a nie trzeba nic pilnować, do tego 30smsów sposobem byłoby też za darmo :-)

"30smsów sposobem byłoby też za darmo" to jest ta Twoja prostsza opcja?:P Zamienił stryjek siekierkę na kijek:P
bazooka pisze:Masz poza tym Fakt mobile, gdzie byłoby to co byś chciał poza tym na prostszych chyba zasadach...
Jeśli myślisz o 190 minutach, to w Fakt Mobile pakiet za 19 zł też trzeba co miesiąc aktywować. A jeśli myślisz o darmowych opcjach (kody, vouchery) to trzeba je wklepywać kilkanaście razy w miesiącu i też o tym pamiętać, bo w przypadku nieprzedłużenia kolejnym kodem, wszystko przepada.
Gdzie są te prostsze zasady?:)
 #832483  autor: bazooka
 01 lis 2015, 09:33
@everymen - stosując Twoją taktykę odpowiedzi należałoby przytoczyć powiedzenie: "każdy .... na swój strój" :)
Odechciało mi się wyliczać do czego się odnosisz, a do czego nie chcesz więc tego nie robisz :)
Dlatego odpowiem równie wybiórczo jak Ty: jeśli chodzi Ci o 30SMSów w gratisie na miesiąc masz absolutną rację, naprawdę - chylę czoła ofercie Freemium :D
Co do uściślenia "ostatniej myśli" to po prostu nie mogli dać pakietu 19zł na cały nolimit do ofert #WSZYSTKO, bo nie mogłoby być za dobrze, wymyślili coś takiego jak Freemium - zobaczymy jak to będzie funkcjonowało, ale tak jak niektórzy wyżej się wypowiadali nie zamieniałbym BK na to i tyle :)
Elastyczność oferty również ocenia się indywidualnie - jednak oferty nolimit raczej docierają do tych, co potrzebują ich zawsze, a jeśli ktoś dzwoni nieregularnie i nie na stacjonarne to jednak 99gr do komórkowych w nju jest równie elastyczne, jeśli nie bardziej...
...ale tu wracam do aż 30SMSów w gratisie - jeśli to główny priorytet to jak najbardziej... wolę jednak swoje darmowe 100/mc sposobem i 7,5gr za minutę w pakiecie 120minut bez pilnowania.
 #832491  autor: everymen
 01 lis 2015, 10:20
bazooka pisze:@everymen - stosując Twoją taktykę odpowiedzi należałoby przytoczyć powiedzenie: "każdy .... na swój strój" :)
Tu właściwie powinniśmy skończyć dyskusję...
bazooka pisze:Odechciało mi się wyliczać do czego się odnosisz, a do czego nie chcesz więc tego nie robisz :)
Dlatego odpowiem równie wybiórczo jak Ty:
Musisz, jeśli chcesz prowadzić dyskusję, a nie walić bezpodstawnymi zarzutami, do których nie można się odnieść. Odpowiadam na te pytania, tezy, które rozumiem. Te które są dla mnie niejasne, pomijam albo proszę o sprecyzowanie:)
bazooka pisze:Co do uściślenia "ostatniej myśli" to po prostu nie mogli dać pakietu 19zł na cały nolimit do ofert #WSZYSTKO, bo nie mogłoby być za dobrze, wymyślili coś takiego jak Freemium - zobaczymy jak to będzie funkcjonowało, ale tak jak niektórzy wyżej się wypowiadali nie zamieniałbym BK na to i tyle :)
Pakiet #Freemium jest elementem oferty #Wszystko tak jak pakiety #Pełenluz i #Bezlimitu. Czy chodzi Ci o to, że "Nielimitowane rozmowy do wszystkich" nie pojawiły się jako goły pakiet bez konieczności zatwierdzania zgody marketingowej i przedłużania konta co 6 miesięcy? Udało mi się w końcu dotrzeć do tego, co chciałeś powiedzieć?:P
bazooka pisze:Elastyczność oferty również ocenia się indywidualnie - jednak oferty nolimit raczej docierają co potrzebują ich zawsze a jeśli ktoś dzwoni nieregularnie i nie na stacjonarne to jednak 99gr do komórkowych w nju jest równie elastyczne, jeśli nie bardziej...
Jasne. W zależności od potrzeb każdy wybierze ofertę i operatora idealnego. Obecnie większość ofert jest porównywalna, a za danym wyborem przemawiają pewne niuanse, elementy pozamerytoryczne.
bazooka pisze:...ale tu wracam do aż 30SMSów w gratisie - jeśli to główny priorytet to jak najbardziej... wolę jednak swoje darmowe 100/mc sposobem i 7,5gr za minutę w pakiecie 120minut bez pilnowania.
Świetnie. Gratuluję. Skupmy się jednak na #Freemium (tego dotyczy ten wątek).
 #832496  autor: bazooka
 01 lis 2015, 10:33
everymen pisze:Pakiet #Freemium jest elementem oferty #Wszystko tak jak pakiety #Pełenluz i #Bezlimitu. Czy chodzi Ci o to, że "Nielimitowane rozmowy do wszystkich" nie pojawiły się jako goły pakiet bez konieczności zatwierdzania zgody marketingowej i przedłużania konta co 6 miesięcy? Udało mi się w końcu dotrzeć do tego, co chciałeś powiedzieć?:P
Tak i dziwie się, że dopiero teraz to skapowałeś. NOLIMIT za 19zł jest pakietem w pakiecie tak jak pakiety PÓŁDARMO. I dlatego właśnie myślę, że oferta Freemium może budzić wątpliwości. Nie bałbym się w sumie o te ew. reklamy, ale jej los jest troszkę nieprzewidywalny za te pół roku...
Zresztą to nie jest tylko moja teza, ktoś wyżej już to poruszał, i może mieć rację. Dlatego też wyraziłem swój pogląd w 3 punktach i chciałbym by potencjalni klienci tej oferty mieli to na uwadze, również Ty jako przechodzący ze skarbonką z BK. Intencje mam całe czas dobre, tylko odbiór przez niektórych jest różny :) ...im więcej tez tym łatwiej się zdecydować lub nie, ja już witałem się gąską, a jednak nie zaryzykuję :)
W zasadzie gorzej od Freemium oceniam ofertę FAKTu, jednak możliwość wyboru (mimo wszystko :) ) zasięgu Plusa, i nie pomijanie go jako partnera roamingowego przy opieraniu się na infrastrukturze P4, działa na jego korzyść - tak samo zresztą sprawa tyczy się oferty RBM.
 #832499  autor: everymen
 01 lis 2015, 10:58
bazooka pisze:Tak i dziwie się, że dopiero teraz to skapowałeś.
Największym chyba problemem na tym forum (i innych) jest nieprecyzyjne formułowanie swoich myśli i oczekiwanie po wklepaniu chaotycznego, emocjonalnego posta "na szybko", że ktoś to musi zrozumieć, że "na pewno skapuje o co mi chodzi". Żeby nie było, sam nie jestem bez winy, też mi się to zdarza:) Gorzej, kiedy zaczynamy się irytować, bo ktoś tego nie zrozumiał, a przecież jest to takie oczywiste;) Doskonałym przykładem są posty w tym wątku pewnego geniusza:P I to nie do Ciebie piję, Bazooko:P
bazooka pisze:NOLIMIT za 19zł jest pakietem w pakiecie tak jak pakiety PÓŁDARMO. I dlatego właśnie myślę, że oferta Freemium może budzić wątpliwości. Nie bałbym się w sumie o te ew. reklamy, ale jej los jest troszkę nieprzewidywalny za te pół roku...

Czy masz jakieś uzasadnienie swoich lęków? Czy rozmawiamy tutaj o przeczuciach?:)
bazooka pisze:Zresztą to nie jest tylko moja teza, ktoś wyżej już to poruszał, i może mieć rację.
Jak i może się mylić:) A fakt, że tych będących w błędzie będzie sporo, nie uprawomocni wcale tej tezy:P
bazooka pisze:Dlatego też wyraziłem swój pogląd w 3 punktach i chciałbym by potencjalni klienci tej oferty mieli to na uwadze, również Ty jako przechodzący ze skarbonką z BK.
Szanuję to:)
bazooka pisze:Intencje mam całe czas dobre, tylko odbiór przez niektórych jest różny :)
Wracamy do tego, co napisałem na początku:)
 #832502  autor: xander21
 01 lis 2015, 11:05
Dziwne, mam na koncie jeszcze stary pakiet #freemium. A dziś mamy 1wszego, nie powinien mi się nowy aktywować. Myślałem, że od pełnego miesiąca nowy? :D
  • Strona 12 z 48
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 48
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 48