DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 14 z 48
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 48
 #832663  autor: loker
 01 lis 2015, 23:09
To coś nowego z tymi formułami, bo do tej pory myślałem, że w tych nowych taryfach Play aby o 100 dni przedłużyć ważność konta muszę 50 zł wydać.
A jak z tymi reklamacji w #frepremium - atakują mocna czy jest OK?
 #832682  autor: everymen
 02 lis 2015, 05:31
Maks SIM pisze:Przy #FREEMIUM przy wykorzystaniu tylko tych 30 min/mies (do wszystkich sieci) na rok by wyszło 5 zł :D
Nie 5 zł a 0 zł. Przy przeniesieniu nie płacisz za starter 5 zł, a przedłużenie ważności konta następuje po każdej aktywacji #Freemium.
 #832683  autor: everymen
 02 lis 2015, 05:35
loker pisze:A jak z tymi reklamacji w #frepremium - atakują mocna czy jest OK?
Reklamy we #Freemium to jak do tej pory dwa smsy informujące o ofercie, które pojawiły się 18 i 25 listopada.
 #832732  autor: everymen
 02 lis 2015, 10:14
Przemix pisze:Dotarł ktoś do informacji do kiedy 1GB będzie za 2zl?
No jak to do kiedy. Do odwołania:P
A tak na poważnie, to pojawił się regulamin promocji "Pakiety za #PółDarmo w obniżonych cenach" ważny od dzisiaj. Ogólnikowy. Myślę, że mogą dowolnie obniżać ceny poszczególnych pakietów, ale według jakiego klucza i jak często to się będzie działo, nie mam pojęcia:)
 #832761  autor: everymen
 02 lis 2015, 12:25
Merafil pisze:Ten pakiet 1GB za 2zł jest tylko dla użytkowników Freemium ?
Tak. Obecnie tylko pakiety #PółDarmo objęte są taką promocją.
 #832883  autor: loker
 02 lis 2015, 22:57
A ja przeniosę chyba i ojca i mamę. Oboje mają Play Fresh, jak wyżej pisałem zazwyczaj co 3 miesiące doładowują za 30 zł, by 30 dni za darmo do Play zyskać. Prawda taka, że okoliczna rodzina w Play siedzi. Ale czasem zdarza im się poza sieć zadzwonić.

Ojciec to w granicach 20-60 minut w miesiącu.
Mama 60-100 minut w miesiącu + ew. 20 SMSów.
Więc przenoszac ich do Virgin Mobile do #FreePremium ew. raz na miesiąc za 3 albo 5 zł aktywowac albo 30 albo 60 dodatkowych minut rozmów. Więc przenosimy, powiedzmy za 30 zł doładujemy konto i na prawie rok żadnych wydatków na telefony więcej. Bo na dłuższą rozmowę do Play mają RBM z Darmowym LTE w modemie i aktywnym stanem darmowym, tylko kartę z modemu do telefonu na czas rozmowy trzeba przełozyć ;) Ew,. siostra ma Virgin Mobile za 29 zł/mc (nastolatka potrzebuje SMSów i internet).
 #832885  autor: Maks SIM
 02 lis 2015, 23:07
loker pisze:A ja przeniosę chyba i ojca i mamę. {....}
{....} Ew,. siostra ma Virgin Mobile za 29 zł/mc (nastolatka potrzebuje SMSów i internet).
Skoro siostra jest w Virgin to wystarczy, że #FREEMIUM sobie aktywuje i też sobie pakiety w miarę potrzeby dokupi, np ten 1GB za 2zł.
Zapłaci mniej niż do tej pory:)
będziecie mieli Family Freemium :D

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #832888  autor: loker
 02 lis 2015, 23:16
Ona potrafi w 2 tygodnie te 5 GB wykorzystać, choć mi 1 GB na miesiąc wystarczy.

Tak opisałem swoją rodzinę, bo moim zdaniem to idealny przykład jak można freepremium wykorzystać. Dodam babcię, która ma Play z rokiem ważność konta; telefon, z którego nie korzysta, chyba, ze przebywa np. w szpitalu, to można dzięki temu do niej zadzwonić. Czyli w Play mamy 5 zł na rok, a w Virgin tez 5 zł/rok, ale za te 5 zł co miesiąc 30 minut rozmów, które w Play juz by te 5 zł zżarło.


Ciekawe czy Virgin Mobile ruszy z reklamą tego #FREEPREMIUM. Może chcą teraz w rok kolejne 250 tys kart SIM wydać dzięki temu? Sznase mają spore.


A jeszcze 10lat temu za przedłuzenie umowy w abonamencie za 50 zł na miesiąc dodatkowe 10 minut rozmów wymienne na 40 SMSów to było coś...
 #832889  autor: Maks SIM
 02 lis 2015, 23:31
loker - proponuje poczytaj o jeszcze jednej ciekawej sieci:
tutaj>:FaktMobile

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #832893  autor: loker
 03 lis 2015, 00:11
A czytając to co wyżej napisałem co być mojej rodzinie w FaktMobile polecił? A co tam jest lepsze / gorsze niż #FREEPREMIUM?
 #832896  autor: iPlus
 03 lis 2015, 00:27
loker pisze:Ona potrafi w 2 tygodnie te 5 GB wykorzystać, choć mi 1 GB na miesiąc wystarczy.

Tak opisałem swoją rodzinę, bo moim zdaniem to idealny przykład jak można freepremium wykorzystać. Dodam babcię, która ma Play z rokiem ważność konta; telefon, z którego nie korzysta, chyba, ze przebywa np. w szpitalu, to można dzięki temu do niej zadzwonić. Czyli w Play mamy 5 zł na rok, a w Virgin tez 5 zł/rok, ale za te 5 zł co miesiąc 30 minut rozmów, które w Play juz by te 5 zł zżarło.


Ciekawe czy Virgin Mobile ruszy z reklamą tego #FREEPREMIUM. Może chcą teraz w rok kolejne 250 tys kart SIM wydać dzięki temu? Sznase mają spore.


A jeszcze 10lat temu za przedłuzenie umowy w abonamencie za 50 zł na miesiąc dodatkowe 10 minut rozmów wymienne na 40 SMSów to było coś...
pamiętam czasy kiedy Orange wprowadziło ofertę koło 15 minut za 10 zł i nic więcej w tym nie było, to była najniższa oferta bez telefonu, a w Virgin można mieć 30 minut za darmo
 #832912  autor: everymen
 03 lis 2015, 04:47
loker pisze:Czyli w Play mamy 5 zł na rok, a w Virgin tez 5 zł/rok, ale za te 5 zł co miesiąc 30 minut rozmów, które w Play juz by te 5 zł zżarło.
Widzisz, wprowadzono Cię w błąd na samym początku i nadal się to przewija w Twoich postach:(
Jednym z elementów #Freemium jest to, że przedłużenie ważności konta jest automatyczne po aktywacji pakietu i jest zupełnie darmowe. Nie trzeba robić żadnego doładowania, jeśli się nie potrzebuje.
Niby to tylko 5 zł, ale trzymajmy się faktów:P
loker pisze:Ciekawe czy Virgin Mobile ruszy z reklamą tego #FREEPREMIUM. Może chcą teraz w rok kolejne 250 tys kart SIM wydać dzięki temu? Sznase mają spore.
Zaczęli już ponad dwa tygodnie temu. W TV można natrafić na ich spoty. Czyli trochę kasy na to idzie:)
 #833040  autor: Maks SIM
 03 lis 2015, 19:17
Everyman -dlaczego w sprzedaży są tylko najnowsze startery #ChceWszystko za 8zł ?
Jako przedstawiciel Virgin może będziesz wiedział :)?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #833046  autor: molibden
 03 lis 2015, 19:34
Słuchajcie, a dla Freemium jest jakas opcja zeby dostać jakiś bonus przy doładowaniu albo gdzieś kupić tańsze doładowanie? Chodzi mi o legalne źródło a nie firmy które niby zarejestrowane za granicą a działają w PL i nie płacą vat przez co potencjalnie ja witam się z US jak zacznę od takich kupować.
 #833048  autor: Maks SIM
 03 lis 2015, 19:38
loker pisze:A czytając to co wyżej napisałem co być mojej rodzinie w FaktMobile polecił? A co tam jest lepsze / gorsze niż #FREEPREMIUM?
Loker ponieważ temat tutaj dotoczy #Fremium odpowiedz napisałem Tobie na priv

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #833052  autor: everymen
 03 lis 2015, 19:56
Maks SIM pisze:Everyman -dlaczego w sprzedaży są tylko najnowsze startery #ChceWszystko za 8zł ?
Jako przedstawiciel Virgin może będziesz wiedział :)?
Nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że nowe startery Virgin (białe) są za 5 PLN. Za 8 PLN były stare (czerwone). Jeśli chcesz kupić, zrób to online. Zazwyczaj wysyłają błyskawicznie:)
  • Strona 14 z 48
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 48
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 48