DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 96 z 170
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 170
 #823279  autor: JCortazar
 14 wrz 2015, 23:41
Do RBM z Play też nie przejdziesz, jak kiedyś przyjeli taka dyspozycje od Ciebie i ja doprowadzili do konca to naprawde coś dziwnego. Do czasu odpalenia Fakt ludzie przenosili telefony na karte do innej sieci i tylko taka drogą okrężną dało sie zmienić Play na RBM i odwrotnie. Nawet na forum playa sie ludzie o to burzyli: http://forumplay.pl/showthread.php/2296 ... Play-a-RBMCo do 60zł bonusu, to zmieniajać taryfy w play przechodzi zawsze nie liczac minimaxa, tam jest pare wyjatkowych zasad (pakiety neta do konca miesiaca a nie kalendarzowo 30 dni).
 #823282  autor: Gregrin
 15 wrz 2015, 00:04
Masz racje, pomyliło mi się. Robiło się to w salonie ale tak jak mówisz, trzeba było być w innej sieci niż play. Poprawie wcześniejszego posta żeby nie zawierał błędów. Dzieki za zwrócenie uwagi.
 #823302  autor: jason22
 15 wrz 2015, 10:53
JCortazar pisze:Co do 60zł bonusu, to zmieniajać taryfy w play przechodzi zawsze nie liczac minimaxa, tam jest pare wyjatkowych zasad (pakiety neta do konca miesiaca a nie kalendarzowo 30 dni).
Przy zmianie taryfy bonus przepada, bo jest na koncie promocyjnym.
 #823305  autor: Gregrin
 15 wrz 2015, 11:05
Bonusowy pakiet złotówek przechodzi miedzy taryfami w play na kartę, bonusowe GB przepadają i zmienia się tez ważność konta głównego. Poniżej, jak to wygląda przechodząc na formule.
Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Zmień_na_Formułę_Play_na_Kartę pisze: a. Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z wcześniejszych Doładowań, o ile taka jest
dostępna na koncie Użytkownika, a jej okres ważności wynosi 14 dni od momentu
zmiany oferty.
b. Użytkownik zachowuje wszelkie pakiety promocyjnych złotówek przyznane na
podstawie innych Ofert Promocyjnych, a okres ich ważności nie ulega zmianie.
c. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie,
rabaty, uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie
dotychczasowych Ofert Promocyjnych lub regulaminów promocji,
d. przepadają wszystkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów oraz rabaty przyznane
w drodze indywidualnych ustaleń z P4.
Reszta taryf opisana w osobnych regulaminach.
http://www.play.pl/pomoc/karta/formalne/zmiana-taryfy/
 #823416  autor: jason22
 15 wrz 2015, 20:06
Ok, czyli bonus przepada w dwóch przypadkach:
1) Jeżeli zmienię taryfę przed doładowaniem, nie otrzymam bonusu
2) Jeżeli przechodzę do Fakt Mobile (co niby też jest taryfą) bonus przepada
 #823433  autor: Gregrin
 15 wrz 2015, 21:31
jason22 pisze:1) Jeżeli zmienię taryfę przed doładowaniem, nie otrzymam bonusu
2) Jeżeli przechodzę do Fakt Mobile (co niby też jest taryfą) bonus przepada
1. Nie otrzymasz, bo warunkiem otrzymania bonusu 60zl jest doładowanie zaraz po przeniesieniu.
2. Przepada przy przenoszeniu się przez fakt (zgodnie z regulaminem) ale nie przy zmianach taryfy jakie możemy sami zrobić np na p24 (czyli na taryfy playa).
 #830023  autor: jogus48
 19 paź 2015, 23:01
Skończyła mi się umowa z Orange i zażyczyłem sobie przejście na kartę po jej zakończeniu. Umowa nie była na mnie. Na stronie mojego konta jednak nadal jest imię i nazwisko osoby, na którą była wcześniej umowa. Docelowo chciałbym przejść do Klucza, ale chyba wypadałoby aby numer był zarejestrowany na mnie przed przeniesieniem. Czy da się coś zrobić, aby zmienić dane właściciela, ale nie ciągnąć go do salonu?
 #830183  autor: xander21
 20 paź 2015, 18:07
jogus48 pisze:Skończyła mi się umowa z Orange i zażyczyłem sobie przejście na kartę po jej zakończeniu. Umowa nie była na mnie. Na stronie mojego konta jednak nadal jest imię i nazwisko osoby, na którą była wcześniej umowa. Docelowo chciałbym przejść do Klucza, ale chyba wypadałoby aby numer był zarejestrowany na mnie przed przeniesieniem. Czy da się coś zrobić, aby zmienić dane właściciela, ale nie ciągnąć go do salonu?
Niestety musi być właściciel numeru. Może na ciebie przepisać numer, to się nazywa cesja. :)
 #831029  autor: Gregrin
 24 paź 2015, 18:06
Jeśli nie chcesz ciągnąć kogoś po salonach to przenieś numer do nju (zmiana po wysłaniu sms'a). Wtedy na stronie nju będziesz mógł sam uzupełnić dane.
 #831855  autor: grzegi
 28 paź 2015, 21:19
Pytanie techniczne - złożyłem dyspozycję przeniesienia numeru z Play Na kartę do Virgin przez neta. W międzyczasie zacząłem sobie z cikawości majstrować z taryfami i obecnie jestem nie na PNK tylko na FM. Czy robi to jakąś różnicę w świetle dokumentów, które do mnie wysłali? Na wniosku pisałem, że migruję z PNK a nie z FM (de facto to i to jest P4, ale wolę się upewnić).
 #831858  autor: KC-KARLOS
 28 paź 2015, 21:21
To jest Play, więc nie ma większego znaczenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #833473  autor: blak12
 05 lis 2015, 16:40
Plus na nowo zakupionym staterze daje tylko7 dni waznosci polaczen wychadzacych (waznosc konta), jednoczesnie zastrzega sobie( i najczescie tak robi) rowniez 7 dni na rejestracje numeru w sieci. W praktyce oznacza to, ze jezeli chcemy przeniesc numer z plus do innego operatora musimy doladowawac konto aby utrzymac jego waznosc. Moim zdaniem jest to zbojecka praktyka wymuszania doladowan na abonentach. Temat zgloszony do ich BOK.

Je suis AquaFresh.
 #833474  autor: KC-KARLOS
 05 lis 2015, 16:42
blak12 - a nie mają czasem 15 dni startowych? Oraz zamiast pełnych 5 zł, mają:
1 zł na wszystko i 4 zł na promocyjnym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #833477  autor: blak12
 05 lis 2015, 16:45
kopiuj/wklej z z plus online:

Taryfa: Nowy Plus Internet na Karte Zmień taryfę
Data aktywacji: 31.10.2015
Data ważności: 07.11.2015

Je suis AquaFresh.
 #833480  autor: KC-KARLOS
 05 lis 2015, 16:50
No to jeśli to starter 9-złotowy Plusa Internet na kartę - WSZYSTKO GRA. Jest to zgodne z info na starterze i zasadami regulaminu. Tylko info o bonusie na start na starterze internetu na kartę wprowadza w błąd.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #833483  autor: KC-KARLOS
 05 lis 2015, 16:52
Zawsze w Plusie nie liczą sobie ważności konta do 23:59 ostatniego dnia ważności, tylko od momentu doładowania liczą zgodną z cennikiem ilość dni ważności konta. Nieważne, czy to taryfa netowa, czy głosowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #833488  autor: blak12
 05 lis 2015, 17:04
1. Starter 1 zl na kocnie gl. 4 zl na promocyjnym.

2. Tu nie chodzi o to, ze niezgodnie z Regulaminem tylko o to, ze takie zapisy regulaminowe i ustawienie terminu waznosci konta i terminu na rejestracje numeru na ten sam 7 dniowy okres jest po prostu wyludzeniem dodatkowego doladowania w przypadku gdybym chcial zrezygnowac z plus i przeniesc sie do innego opa.

3. Czy taryfa plus internet na karte oznacza, ze nie nie moge przeniesc numeru do taryfy glosowej?

Je suis AquaFresh.
 #833490  autor: KC-KARLOS
 05 lis 2015, 17:14
1. Tak jest.
2. Takie maja zasady.
3. Możesz się przenieść. Zmiana taryfy kosztuje 3 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #833491  autor: blak12
 05 lis 2015, 17:23
ad 3.
Zalozmy,ze sie wykokosza z ta rejestracja nr w terminie 7 dniowym - czy numer w taryfe plus internet na karte moge przeniesc do innego opa na oferte glosowa?

Je suis AquaFresh.
  • Strona 96 z 170
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 170
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 170