DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 73 z 111
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 111
 #833646  autor: Klucz Mobile
 06 lis 2015, 14:36
bazooka "Brak chęci przywrócenia minut potraktowałem jako konsumpcyjne podejście do klienta, a nie stawienie się do niego frontem."

1. przypominam ze jestesmy MVNO na 100% uzaleznionym pod PLUSa. nie mamy nawet wlasnej platformy, wiec, przywrocenie czegokolwiek co zostalo stracone ZGODNIE z zasadami nie jest mozliwe techniczne. konczy sie czas co do sekundy i technika odcina usluge

2. operator, ktory wprowadza ta czy inna usluge licze na to zeby zarobic, a nie na to zeby uzupelniac cos co stracil nieuwazny abonent. przy czym stracil zgodnie z obowiazujaca umowa.

3. w sprawach finansowych mamy konsumpcyjne podejscie do klienta. jest to normalna sytuacja. biznes. w sprawach roznych rozwiazan pomocniczych oraz pomocy w korzystaniu z oferty Klucz jestesmy bardzo po stronie klienta - szybka odpowiedz, kompletna odpowiedz, rozwiazywanie problemow,a nawet zwracanie pieniedzy, kiedy byly nie wlasciwie pobrane ze wzgledu na bledy techniczne po naszej stronie.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #833655  autor: user_delete44
 06 lis 2015, 16:09
Karlos20 pisze:(...)
> Oferta: krajowa - średnia, lecz jeśli ktoś ma wyśrubowane wymagania - MB, rozmowy - Klucz jest bardzo dobry, szczególnie, gdy pakiety MB są teraz z bezpiecznym lejkiem.
Zagraniczna oferta (połączenia międzynarodowe) - tutaj jest walka z Lycamobile, która ogólnie jest gorzej zorganizowana niż Klucz (Lyca próbują być niezależni od Plusa). O korzyść ofert nie będę się wypowiadam - nie dzwonie za granicę.
(...)
Ja nieregularnie, ale dzwonię. Klucz jest ok, ale kolejność mam następującą:
1. Viber, Skype lub podobne (bezpośrednio między urządzeniami, nie na jakiś konkretny numer).
2. VoIP (betamaxowe konta). Owszem, bywa, że Klucz jest tańszy, ale dochodzą kwestie taktowania czasu połączenia.
3. Klucz.

LyCy nie sprawdzałem, sparzyłem się ze dwa razy na LyCe UK, numer przepadł, bo był nieaktywny i to już po niecałych trzech miesiącach... Z tego co pamiętam, w PL jest podobnie, więc mimo, że mam jakieś karty LyCy nieaktywowane jeszcze, to jakoś nie palę się do ich używania.
A Klucz jest ok, bo ma RWK, i niedrogie połączenia do UE (i nie tylko!).
Darmowe wewnątrzsieciowe to sprawa marginalna, nikt z moich znajomych nie słyszał o Kluczu, nawet koledzy z Ukrainy, serio. Oni używają Lycy właśnie.
 #833658  autor: Maks SIM
 06 lis 2015, 16:48
Trzeba pamiętać, że KLUCZMobile jest nastawiony przede wszystkim na tanie rozmowy międzynarodowe
np.USA, Kanada,Rosja,Indie -5gr/min
oraz połączenia w UE za 15 gr/min.
połączenia Polska 19gr/min
------
Analogicznie rozmowy w LycaMobile poza sieć i poza pakietami:
USA-12 gr/min
Kanada - 19gr/min
Wlk.Bryt, Niemcy, Francja 12 gr/min stacjonarne / 39gr/min komórkowe
------
Chyba jednak "w standardzie" poza pakietami niższe ceny ma KLUCZMobile

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #833800  autor: Remington
 07 lis 2015, 17:08
Klucz Mobile pisze:jestesmy MVNO na 100% uzaleznionym pod PLUSa
Śmiem twierdzić, że nie w 100%, bo chyba połączenia międzynarodowe sami jakoś dostarczacie? Dzwoniąc z Plusa nigdy nie prezentowałem się innym numerem, a dzwoniąc z Klucza - zawsze tak mam.

Za to potwierdzam, net jest jak najbardziej "plusowy" - to się chwali.
 #833811  autor: reboot
 07 lis 2015, 18:03
Remington pisze:Dzwoniąc z Plusa nigdy nie prezentowałem się innym numerem, a dzwoniąc z Klucza - zawsze tak mam.
Mógłbyś to przetłumaczyć na polski? :D

WKS
 #834262  autor: Klucz Mobile
 10 lis 2015, 10:48
Remington pisze:
Klucz Mobile pisze:jestesmy MVNO na 100% uzaleznionym pod PLUSa
Śmiem twierdzić, że nie w 100%, bo chyba połączenia międzynarodowe sami jakoś dostarczacie? Dzwoniąc z Plusa nigdy nie prezentowałem się innym numerem, a dzwoniąc z Klucza - zawsze tak mam.

Za to potwierdzam, net jest jak najbardziej "plusowy" - to się chwali.
międzynarodówka tak! po naszej stronie

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #836453  autor: molibden
 24 lis 2015, 08:16
Czy ktoś wie kiedy i czy Klucz planuje odświeżyć ofertę w zakresie pakietowym (minuty do wszystkich)? I na czym polega łączenie minut w Kluczu? Jak nie wykorzystam wszystkich minut z pakietu i przed jego końcem dokupię następny to mam nowy pakiet na 30dni +niewykorzystane minuty przechodzą do nowego pakietu na te 30dni?
 #836462  autor: Klucz Mobile
 24 lis 2015, 10:22
molibden pisze:Czy ktoś wie kiedy i czy Klucz planuje odświeżyć ofertę w zakresie pakietowym (minuty do wszystkich)? I na czym polega łączenie minut w Kluczu? Jak nie wykorzystam wszystkich minut z pakietu i przed jego końcem dokupię następny to mam nowy pakiet na 30dni +niewykorzystane minuty przechodzą do nowego pakietu na te 30dni?
nie planujemy nowych pakietów minut, uważamy że oferta jest wystarczająco dobra. chyba że ma pan sugestie, prosze zaproponować. pakiety się sumują

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #836510  autor: Niezgodna7
 24 lis 2015, 16:51
Ja mam
:- D
5oo' za 25zł
Zła propozycja..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836613  autor: Niezgodna7
 25 lis 2015, 10:16
panie, święta idą, jak to nie rentowne, to wymyślcie jakieś prezenty ,,doładuj za 5o zł, a 1o zł dostaniesz gratis".
Już nie chodzi o ,,ilość" w zł, ale warto.
Dlaczego - to już Wy powinniście wiedzieć.
Pozdrawiam.
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836664  autor: cyanoone
 25 lis 2015, 15:23
500*0.04=20 zł. Czyli dyszka zostaje, także obnizka o 5 zł nie wywoła tragedii. Moglibyście uruchomić też 2 kanał doładowań (własny) ze stałym bonusem np. 20%.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #836714  autor: Niezgodna7
 25 lis 2015, 18:18
Ja lubię Klucza, nie dam Im spokoju, póki mojego Orange Go nie pobiją
;- p
(ws. minut)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836808  autor: Klucz Mobile
 26 lis 2015, 09:57
cyanoone pisze:500*0.04=20 zł. Czyli dyszka zostaje, także obnizka o 5 zł nie wywoła tragedii. Moglibyście uruchomić też 2 kanał doładowań (własny) ze stałym bonusem np. 20%.
z miłą chęcią, zapraszamy do zainwestowania kilku milionów złotych w Klucz, żebyśmy mogli urochomić włany kanał doladowań. wtedy będzie miał pan szanse dodatkowo rozdawać po 20% rabatu :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #836812  autor: adik
 26 lis 2015, 10:13
drogi Kluczu ale do 1 kwietnia jeszcze trochę pozostało ;)

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #836813  autor: Niezgodna7
 26 lis 2015, 10:20
ok, poddaję się.
Przecież nic nie musicie robić (zmieniać, dodawać), skoro tylu co jest teraz userów Klucza - Wam wystarcza.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836814  autor: Klucz Mobile
 26 lis 2015, 10:27
Calm7 pisze:ok, poddaję się.
Przecież nic nie musicie robić (zmieniać, dodawać), skoro tylu co jest teraz userów Klucza - Wam wystarcza.

szkoda, że tak latwo wycofał się pan z inwestycji :)
inwestor zawsze jest mile widziany, będzie mógł pan wprowadzić doladowania Klucz Mobile, wydrukować pare milionów kart zdrapek, podpisać umowy ze wszystkimi dystrybutorami doladowań w kraju. a jak zdąży pan przed świątami będzie pan Mistrzem! właśnie kogoś takiego szukamy :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #836816  autor: Klucz Mobile
 26 lis 2015, 10:30
bazooka pisze:P
300minut za 15zł samoodnawialny i nie sumujący się z innymi mniejszymi i gwarantuje Wam sukces...tzn dochód 15zł co miesiąc od większości użytkowników Waszej sieci .
rozumiem że cena zakupu minut nie ma tu znaczenia? :) 15 zeta dochodu i basta! VAT też się nie liczy
fajne propozycje padaja na forum! życowe :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
  • Strona 73 z 111
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 111
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 111