DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 19 z 48
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 48
 #836351  autor: Maks SIM
 23 lis 2015, 16:27
Faktycznie Gregrin masz racje - szkoda,że ten pakiet jest tylko ważny do końca miesięcznego aut-odnawiania pakietu Freemium, przez to traci swoją atrakcyjność niestety.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2015, 17:55 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 3 razy. Powód: prośba nie tylko moja, ale również innego użytkownika- pisz o ofercie o której jest wątek

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #837488  autor: xander21
 30 lis 2015, 17:39
od 22 pażdziernika łącznie 3 smsy marketingowe. Ogólnie jestem zadowolony z VM. :) Pochwalcie się ile wam smsów przychodzi.
ps: Z czego 1sms powitalny* z tych trzech.
 #837497  autor: ala12
 30 lis 2015, 18:34
cześć

czy jeżeli wykorzystam darmowe 30minut i 30sms to żeby dalej rozmawiać i smsować muszę wykupić jakiś pakiet czy po prostu ciągnie z konta odpowiednią kwote wg cennika?
 #837508  autor: Maks SIM
 30 lis 2015, 20:07
ala12
Jeżeli wykorzystasz pakiety Minut, SMS, MB zawartych we Freemium
będą pobierane opłaty w/g standardowych stawek:
29 gr /min
29 gr / min połączenie VIDEO (rozliczane poza pakietem)
50gr / sms na tel stacjonarne
9 gr / SMS
25 gr / MMS
2.66 zł / min połączenie UE (np. Polska--->Niemcy)

Możesz wykupić dodatkowe pakiety: https://virginmobile.pl/oferta/freemium
Obrazek

Pamiętaj tylko, że te pakiety są ważne do daty autoodnowienia #Freemium

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #837569  autor: everymen
 01 gru 2015, 09:00
xander21 pisze:od 22 pażdziernika łącznie 3 smsy marketingowe. Ogólnie jestem zadowolony z VM. :) Pochwalcie się ile wam smsów przychodzi.
ps: Z czego 1sms powitalny* z tych trzech.
Jak na razie harmonogram smsów jest stały i raczej taki sam u wszystkich:) Przynajmniej u mnie na 3 numerach we #Freemium tak jest:
1) 4 dzień cyklu - "Jeżeli wykorzystasz darmowe minuty...".
2) 11 dzień cyklu - "W ramach #Freemium możesz dokupić...",
3) 29 dzień cyklu - "Twój pakiet #Freemium jest ważny do...",
4) 31 dzień cyklu - "Twój pakiet #Freemium jest ważny do...",
5) 1 dzień cyklu - "Witaj, właśnie odnowiliśmy darmowy pakiet #Freemium..."
Do tego dochodzą 2-4 smsy dotyczące aktualnej oferty promocyjnej (w listopadzie "1 GB za 2 zł" i "10 GB za 10 zł"). W przypadku wykupienia danego pakietu, tych smsów przychodzi mniej.
 #837944  autor: kwasek66
 02 gru 2015, 20:09
Techniczne pytanie na WWW Virgin, przy MNP numeru życzą sobie załączyć zdjęcia dowodu osobistego. Czy nadal należy dołączyć papierową kopię w kopercie zwrotnej z podpisanymi dokumentami?
 #838075  autor: kwasek66
 03 gru 2015, 16:21
papay pisze:Jeśli dołączyłeś skan/zdjęcie na stronie to już wersji papierowej nie musisz wysyłać
xander21 pisze:Ja przenosiłem numer i na stronce jak i w kopercie zwrotnej skan dowodu dać musiałem. :-)
Tak, kopie dowodu wymagają... Extra w bonusie, SMS iż dzięki za chęć przeniesienia z sieci X, a we wniosku z sieci Y.... :smt006 :smt005 :roll:
Ciekawe co na to CMOK, wysłałem mail.
-------
parafka + poprawka
 #838083  autor: Gregrin
 03 gru 2015, 17:12
Jak ja przenosiłem, to ani na stronce nie trzeba było ani w kopercie nie odesłałem (zapomniałem), tylko później się do mnie na maila odezwali to posłałem. Ważne żeby mieli kopie dowodu zatwierdzając przeniesienie. Skoro proszą 2 raz o skan to w takim razie system który wprowadzili na stronce nie działa za dobrze i nie jest połączone z ostatnim etapem.
 #838130  autor: słoneczny
 03 gru 2015, 21:14
Może się powtórzę, ale za dużo stron żeby wszystko czytać.
Pytanko. Czy włączając freemium, mogę zaraz w ten sam dzień włączyć pakiet za pół darmo, czy muszę czekać aż te darmowe jednostki zejdą do zera?
 #838309  autor: bazooka
 04 gru 2015, 17:04
Kod: Zaznacz cały
Witaj, Nowa metoda DRS M.Milhausen juz w Polsce. Jedyny naprawde skuteczny sposob na zbedne kilogramy oraz zakwaszenie organizmu. Sprawdz nas Zespol BioTechSlim
Przyznam szczerze, że takich reklam się obawiałem i bardzo nie chciałem by takie przychodziły, a więc jednak będzie spory spam :(
..dobrze, że numerek z Freemium mam jako domowy - będzie mniej denerwowało.
 #838339  autor: Rozyk
 04 gru 2015, 20:06
To są raczej reklamy z innych źródeł lub wysyłane na przypadkowe numery.
U mnie na 3 numerach Freemium żadna reklama nie przyszła. Oprócz wysyłanych raz na jakiś czas przez VM. Ostatnia chyba była o pakiecie 10 GB.
 #838376  autor: xander21
 04 gru 2015, 22:52
Nikt nie jest jasnowidzem i nie wie:
1. Numer nowy czy przeniesiony.
2. Jeśli przeniesiony to czy:
wycofane wszelkie zgody marketingowe w momencie przeniesienia i u starego operatora tak samo zgody na off od nowości numeru przy kupnie.
3. Nikt nie wie gdzie podany został numer, czy to sms gra czy wróżka a może gdzieś jakiś serwis informacyjny.
4. Gdzieś się zarejestrowaliście i nie pamiętacie, czy to przy zakupach online czy forach.
Zdziwilibyście się jak potrafi numer latać tu i tam, tak przy okazji zakupów.

Wszystko pisze z własnego doświadczenia od samego siebie i rodziny a także przyjaciół.
Mały błąd i numer już nie jest czysty. :?

Ja mam dwa numery VM. Jeden przeniesiony i jedem oryginalny. Na każdym zero reklam oprócz raz na miesiąc namawiających do kupna pakietów.
 #838466  autor: Rozyk
 05 gru 2015, 17:14
No dokładnie.
Niektóre osoby na tym forum na siłę szukają ciemnej strony Freemium i VM.
Ja osobiście na 3 numerach Freemium jeszcze nic złego nie zauważyłem - na szczęście. A raz nawet miałem takiego fuksa, że przeszedł niewykorzystany pakiet internetu na następny miesiąc, ale zdarzyło się to tylko raz na jednym numerze.
  • Strona 19 z 48
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 48
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 48