DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 323 z 675
  • 1
  • 321
  • 322
  • 323
  • 324
  • 325
  • 675
 #839193  autor: kim_lare
 09 gru 2015, 08:38
Mam pytanko czy rabat za przedłużenie(5,01 zl) jest zawsze przyznawany czy DUK daje sam od siebie w ramach przedłużenia czy trzeba to raczej negocjować dodatkowo ??
 #839198  autor: ewelinaxyz
 09 gru 2015, 08:53
Prawo do odstąpienia od zawartej umowy (na odległość) jest właśnie po to, aby Klient mógł na spokojnie zapoznać się min. z treścią umowy. Klient podpisując umowę de facto oświadcza iż zapoznał się z jej treścią oraz ją akceptuje. Jeśli klient oświadcza iż zapoznał się z treścią umowy to znaczy także iż wie, że ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy gdyż w umowie znajduje się ustawowy zapis o możliwości odstąpienia. Ustawodawca słusznie zresztą uznał iż klient, który zawiera umowę na odległość w przeciwieństwie do klienta, który zawiera umowę w siedzibie usługodawcy nie ma wystarczająco czasu na zapoznanie się z umową i analizą jej treści - będąc w salonie teoretycznie możesz na spokojnie przeczytać całą umowę i każdy niezrozumiały zapis omówić z pracownikiem a gdy odbierasz umowę od kuriera nie masz takiego komfortu.
Pozostaje także kwestia przedłużenia umowy zawieranej w formie aneksu - wiem iż były z tym problemy i orange kwestionował możliwość odstąpienia od aneksu gdyż aneks nie jest nową umową a formą zmiany obecnej umowy. Ustawa nie przewiduje przynajmniej bezpośrednio możliwości odstąpienia od aneksu.
 #839222  autor: pokerman9
 09 gru 2015, 11:51
kim_lare pisze:Mam pytanko czy rabat za przedłużenie(5,01 zl) jest zawsze przyznawany czy DUK daje sam od siebie w ramach przedłużenia czy trzeba to raczej negocjować dodatkowo ??

kwota 5,01zl Rabat za korzystanie z elektronicznej formy faktury i terminową płatność
rachunków

rabat jest przyznawany każdemu,jest już uwzględniony na stronie orange(możesz go sobie wyłączyć w kolejnym kroku zamówienia) wtedy płacisz co miesiąc 5,01zł więcej,oraz
jeśli spóźnisz się chociaż jeden dzień z płatnością ,ww. kwotę doliczą do kolejnej faktury.

Rabat za zawarcie aneksu do Umowy 4,99zł

DUK może dać Ci dodatkowe bezpłatne pakiety i udzielić rabat od 10-30%
 #839227  autor: Tyrson
 09 gru 2015, 12:29
Cześć,

mam sytuację, że do końca miesiąca kończą mi się 4 umowy - 2x komórka, Neostrada i stacjonarny (wszystkie są wypowiedziane).
Po zniżkach dla klientów z usługami stacjonarnymi na stronie Smart Plan LTE kosztuje odpowiednio 39,99 i 59,99, ale czy w tym przypadku odlicza się rabat Orange Open? I czy będzie to -15 zł, czy -20zł?
W przypadku uzyskania -30% z DUK byłoby 45,89 i 62zł, minus rabat OO, więc nieco korzystniej (chyba, że do tamtych jednak ten rabat się dolicza). Czy mógłbym prosić, aby ktoś mi to wyjaśnił logicznie, bo konsultanci z którymi rozmawiałem wyznawali zasadę 'Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie' ;)
 #839232  autor: _vidmo_
 09 gru 2015, 12:42
Przespałem koniec umowy i domyślam się, że kilka dni temu przeszła na czas nieokreślony. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Mogę złożyć wypowiedzenie np. z końcem roku, żeby DUK zadzwonił z jakąś sensowną zniżką? Ktoś to przerabiał? Ma to sens? Wypowiedzenie rozumiem, że składam w salonie? Wybaczcie jeśli już było, ale przejrzałem ostatnie strony z wątku i podobnych przypadków nie znalazłem.
Mam taką samą sytuacje, czyli wysłać wypowiedzenie z końcem okresu rozliczeniowego ?
 #839233  autor: tomassi14
 09 gru 2015, 12:45
Mareah pisze:
tomassi14 pisze:czy Iphone 6s z orange maja blokade simlock ?

Mają, chociaż zdarzają się modele bez blokady :P
a jak wyglada opcja sciagniecia ? jest darmowa? trzeba to jakos zglaszac ?
 #839234  autor: pokerman9
 09 gru 2015, 12:49
_vidmo_ pisze:
Przespałem koniec umowy i domyślam się, że kilka dni temu przeszła na czas nieokreślony. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Mogę złożyć wypowiedzenie np. z końcem roku, żeby DUK zadzwonił z jakąś sensowną zniżką? Ktoś to przerabiał? Ma to sens? Wypowiedzenie rozumiem, że składam w salonie? Wybaczcie jeśli już było, ale przejrzałem ostatnie strony z wątku i podobnych przypadków nie znalazłem.
Mam taką samą sytuacje, czyli wysłać wypowiedzenie z końcem okresu rozliczeniowego ?
TAK. Wysłać,że z najbliższym okresem rozliczeniowym zachowując 1-miesięczny okres wypowiedzenia umowy chciał byś rozwiązać umowę i przejść np.na kartę
jak przyjdzie sms potwierdzający przyjęcia rezygnacji zadzwonić na *220 lub czekać na telefon od DUK
Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 12:52 przez pokerman9, łącznie zmieniany 1 raz.
 #839235  autor: pokerman9
 09 gru 2015, 12:50
tomassi14 pisze:
Mareah pisze:
tomassi14 pisze:czy Iphone 6s z orange maja blokade simlock ?

Mają, chociaż zdarzają się modele bez blokady :P
a jak wyglada opcja sciagniecia ? jest darmowa? trzeba to jakos zglaszac ?
77zł w salonie orange lub BOK-u
w ciągu 24h masz telefon bez blokady i nie tracisz gwarancji.
 #839251  autor: Tyrson
 09 gru 2015, 13:58
zielony71 pisze:Nie, w tym wypadku rabat open już nie przysługuje.
A co w przypadku jak tylko na jednym numerze skorzystam z tej promocji, a na drugiej z rabatu DUK?
Według strony za 4 usługi jest -25,01zł, a za 3 -20zł, czy wtedy liczymy tylko 3 usługi?
 #839258  autor: kim_lare
 09 gru 2015, 14:39
pokerman9 pisze:
kim_lare pisze:Mam pytanko czy rabat za przedłużenie(5,01 zl) jest zawsze przyznawany czy DUK daje sam od siebie w ramach przedłużenia czy trzeba to raczej negocjować dodatkowo ??

kwota 5,01zl Rabat za korzystanie z elektronicznej formy faktury i terminową płatność
rachunków

rabat jest przyznawany każdemu,jest już uwzględniony na stronie orange(możesz go sobie wyłączyć w kolejnym kroku zamówienia) wtedy płacisz co miesiąc 5,01zł więcej,oraz
jeśli spóźnisz się chociaż jeden dzień z płatnością ,ww. kwotę doliczą do kolejnej faktury.

Rabat za zawarcie aneksu do Umowy 4,99zł

DUK może dać Ci dodatkowe bezpłatne pakiety i udzielić rabat od 10-30%
Dokładnie o tą zniżkę mi chodziło przyznaje je DUk czy każdy z automatu dostaje w umowie ulgę 4.99, pytam bo jak chciałem przez stronę przedłużyć umowę to takiej ulgi nie było.
 #839271  autor: pokerman9
 09 gru 2015, 15:13
kim_lare jeśli przedłużasz na stronie orange ,w pakiecie/wysokości abonamentu masz wyszczególnione za co dostajesz rabaty i jakie masz usługi wł. w abonamencie..np nielimitowane rozmowy do orange.
chyba że nie wybierasz przedłużenia umowy a abonament z nowym numerem.
 #839293  autor: kingadud
 09 gru 2015, 17:49
Prosze o pilna pomoc. Orange zaproponowali mi te. samsung galaxy s5 neo w cenie łącznej z abonamentem miesięcznie 70,99 zł. W tym nielimit. rozmowy i sms oraz 1,5 gb internetu. Telefon na raty jest. Czy warto? Kurier już jedzie z dostawa także proszę o poradę to odmówię przyjęcia.
  • Strona 323 z 675
  • 1
  • 321
  • 322
  • 323
  • 324
  • 325
  • 675
  • 1
  • 321
  • 322
  • 323
  • 324
  • 325
  • 675