DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 325 z 675
  • 1
  • 323
  • 324
  • 325
  • 326
  • 327
  • 675
 #839381  autor: pumba
 10 gru 2015, 01:31
becool pisze:Oferta z DUK: Abonament Smart Plant LTE obniżony o 30 % do 45,69 zł (pierwotnie na stronie orange 69,99zł) dodatkowo 2 GB internetu za staż (łącznie 4GB).
HTC One M8s za 99 zł + seniorfon za 1 zł.
Umowa na 24 miesiące.
Warunki przyjęłam i o nic więcej się już nie targowałam.
Edit: Z3 compact po rabacie kosztował 369 zł, więc w ogóle nie uwzględniono ceny z szalonych dni.
Z3 i Z3 Compact jako jedyne nie mają obniżonych cen w cennikach salonowych zatem i w DUK czyli jak ktoś jest zainteresowanymi tymi modelami to pozostaje jedynie zakup przez orange.pl ale wtedy nie dostanie się rabatu 30% ale zawsze jest zielony71 ze swoimi rabatami ;-)
 #839384  autor: cirmusz
 10 gru 2015, 06:34
PUMPA nie jestem pewien czy ten myk z szukaniem fona w salonie przejdzie.Jak zgłaszasz że chcesz zrezygnować tudzież przenieś numer na kartę pracownik salonu (przynajmniej w moim przypadku) najpierw sprawdza i potwierdza Twoje dane w systemie a co za tym idzie ma informacje ze juz takowe zlozyles...Ja nawet miałem tak ze wklepal wypowiedzenie,wydrukowal i dopiero na moje pytanie czy nie powinien mnie połączyć z Duk z oporami to zrobił twierdząc że i tak nie dadzą mi więcej niż 10% procent.No i tak było,konsultant zarzekal się że tyle mu system podpowiada i nie jest w stanie nic zrobić.Na koniec wspomniał że być może ktoś się jeszcze ze mną skontaktuje ale on takiej gwarancji nie daje.Troszkę to irytujące biirac pod uwagę wysokość moich faktur za ostatnie dwa lata (130-200zl) i to że na tym kącie abonenckim mam jeszcze drugi numer też że skonczoną lojalką.Abo chcialem ten za 149.

1997r.> PHILIPS FIZZ, PANASONIC GD93, SONYERICSSON T610,SONY ERICSSON K800, SAMSUNG OMNIA, SAMSUNG GALAXY S, SONY XPERIA Z1, SONY XPERIA Z5, HUAWEI MATE 10 PRO
 #839385  autor: cirmusz
 10 gru 2015, 06:35
PUMPA nie jestem pewien czy ten myk z szukaniem fona w salonie przejdzie.Jak zgłaszasz że chcesz zrezygnować tudzież przenieś numer na kartę pracownik salonu (przynajmniej w moim przypadku) najpierw sprawdza i potwierdza Twoje dane w systemie a co za tym idzie ma informacje ze juz takowe zlozyles...Ja nawet miałem tak ze wklepal wypowiedzenie,wydrukowal i dopiero na moje pytanie czy nie powinien mnie połączyć z Duk z oporami to zrobił twierdząc że i tak nie dadzą mi więcej niż 10% procent.No i tak było,konsultant zarzekal się że tyle mu system podpowiada i nie jest w stanie nic zrobić.Na koniec wspomniał że być może ktoś się jeszcze ze mną skontaktuje ale on takiej gwarancji nie daje.Troszkę to irytujące biirac pod uwagę wysokość moich faktur za ostatnie dwa lata (130-200zl) i to że na tym kącie abonenckim mam jeszcze drugi numer też że skonczoną lojalką.Abo chcialem ten za 149.

1997r.> PHILIPS FIZZ, PANASONIC GD93, SONYERICSSON T610,SONY ERICSSON K800, SAMSUNG OMNIA, SAMSUNG GALAXY S, SONY XPERIA Z1, SONY XPERIA Z5, HUAWEI MATE 10 PRO
 #839386  autor: becool
 10 gru 2015, 07:36
pp85 pisze:
pokerman9 pisze:
becool pisze:Oferta z DUK: Abonament Smart Plant LTE obniżony o 30 % do 45,69 zł (pierwotnie na stronie orange 69,99zł) dodatkowo 2 GB internetu za staż (łącznie 4GB).
HTC One M8s za 99 zł + seniorfon za 1 zł.
Umowa na 24 miesiące.
Warunki przyjęłam i o nic więcej się już nie targowałam.
Edit: Z3 compact po rabacie kosztował 369 zł, więc w ogóle nie uwzględniono ceny z szalonych dni.
czekać...czekać...ew. zadzwonić i mieć farta :mrgreen:
podobno nie wszyscy maja 30% na abonam. i 300zł na telefon.
jak trafisz źle to nie da Ci więcej niż może.
pytanie czy taka opcja wogóle jest mozliwa? ten telefon (nowy) na wolnym rynku można kupić za jakieś 1300zł; wartość kontraktu przy abo ok 63zł/m-c i jednorazowej opłacie 99zł za tel to ok 1600zł. 300zł dla orange za 2 lata świadczenia usług to chyba już mało, przy abo poniżej 50zł/m-c to chyba działaliby trochę jak instytucja charytatywna?! mam rację czy się mylę?
Jak to czy taka opcja jest możliwa?! Przecież napisałam, że dostałam taką ofertę z DUK i ją przyjęłam. Aktualnie czekam na kuriera z umową i telefonami.
 #839397  autor: rtx
 10 gru 2015, 09:20
Pamiętajcie, że przy zamawianiu przez internet w ramach Szalonych dni i 6 m-cy gratis można skorzystać z mOkazji w mBanku 80zł za przedłużenie i 200zł za nową/przeniesienie numeru.
Dodatkowo 25zł przez 6 m-cy zwrotu (łącznie 150zł) za założenie konta w OrangeFinanse i opłacanie z niego faktur.
zielony71 czy przy przenoszeniu numeru jest tylko opcja 6 m-cy gratis, czy ty może masz kody obniżające abo np. o 30%, bo akurat na Grouponie ich brak?
 #839399  autor: pumba
 10 gru 2015, 09:37
cirmusz pisze:PUMPA nie jestem pewien czy ten myk z szukaniem fona w salonie przejdzie.Jak zgłaszasz że chcesz zrezygnować tudzież przenieś numer na kartę pracownik salonu (przynajmniej w moim przypadku) najpierw sprawdza i potwierdza Twoje dane w systemie a co za tym idzie ma informacje ze juz takowe zlozyles...
W takiej sytuacji mówisz że kontaktowano się z Tobą i przedstawiono taką propozycję że jednak zdecydujesz się na pozostanie w sieci i przedłużenie umowy ale ze względu że nie mieli u siebie telefonu na stanie to powiedziano żebyś udał się do salonu w którym go mają i tam podpisał umowę poprzez kontakt z DUK, bo takie rozwiązanie w DUK nie raz już proponowali o czym było pisane na forum. Tylko ważna rzecz zanim zaczniesz mówić o przedłużeniu poprzez DUK niech pokażą fizycznie Ci ten telefon bo ja miałem taką sytuacje że najpierw powiedziano mi że mają a jak powiedziałem że chce przedłużyć poprzez DUK to stwierdzono że jednak nie mają tego modelu na stanie i musiałem udać się do innego salonu gdzie najpierw poprosiłem o pokazanie interesującego mnie modelu i dopiero zacząłem gadkę i wtedy już nie umieli mnie zbyć.
cirmusz pisze:Ja nawet miałem tak ze wklepal wypowiedzenie,wydrukowal i dopiero na moje pytanie czy nie powinien mnie połączyć z Duk z oporami to zrobił twierdząc że i tak nie dadzą mi więcej niż 10% procent.No i tak było,konsultant zarzekal się że tyle mu system podpowiada i nie jest w stanie nic zrobić.
Bo tak rzeczywiście jest w DUK bez złożonego wypowiedzenia maksymalny rabat na abonament to 10% i 200zł rabatu na telefon, dopiero po zarejestrowaniu wypowiedzenia w systemie dostępny jest rabat 30% na abonament i 300zł na telefon.
 #839401  autor: keza01
 10 gru 2015, 09:44
henry84 pisze:Witam. Jestem tu nowy ale od kilku tygodni śledzę te forum wiadomo z jakich przyczyn :) . Warunki z DUK SMART PLAN LTE GŁÓWNY 99,99 ( 20 GB internetu , stacjonarne no limit, pakiet 400 minut w UNII I 100 MIN. ) Rabat 30% na abo , kwota do zapłaty 66 zł . Telefon IPHONE 6s PLUS 16 gb za 1800 zł .
@henry84 zapytaj przy następnej rozmowie z DUK czy te nielimitowane stacjonarne i pakiet Europa (400 minut i 100 MB w roamingu oraz 100 minut na rozmowy międzynarodowe) dotyczą tylko numeru głównego (Smart Plan LTE Główny) czy również osób które możesz wciągnąć do tego planu wspólnego (tzw. Smart Plan LTE Dodatkowy)?
Są co do tego wątpliwości na forum. Z regulaminu wynika usługi dodatkowe przyznaje się tylko dla numeru głównego i nie są współdzielone, ale o tym może lepiej już nie przypominaj Orange :D
 #839418  autor: henry84
 10 gru 2015, 10:58
Niestety pracownik DUK nie jest na 100 % pewny jak jest. Dopiero się dowiem jak wezmę drugi numer i myślę że to nastąpi za kilka dni. Ofertę przyjąłem.
 #839423  autor: balu80
 10 gru 2015, 11:06
Witam, piszę po raz pierwszy, chciałbym Was prosić o podpowiedź. Żona ma na swoim koncie 2 numery w orange. Wczoraj wysłałem na bok orange wypowiedzenie i wieczorem dostaliśmy informację dla obu numerów o przyjęciu wypowiedzenia, a usługi mają zostać wyłączone 13 i 16 stycznia. I mam takie pytanie, czy mogę w tym momencie podjąć jakieś działania, które pozwoliłyby na skorzystanie z umowy przedłużeniowej i uzyskanie smart planu lte wspólnego zrabatowanego ze 149.9 do 101 zł i dobrania sony xperii z5 za 49 zł (tak jak kilkoro tutaj poprzedników)?
 #839429  autor: cirmusz
 10 gru 2015, 11:20
pumba pisze:Bo tak rzeczywiście jest w DUK bez złożonego wypowiedzenia maksymalny rabat na abonament to 10% i 200zł rabatu na telefon, dopiero po zarejestrowaniu wypowiedzenia w systemie dostępny jest rabat 30% na abonament i 300zł na telefon.
Czy o rejestracji wypowiedzenia w systemie zostanę poinformowany SMS czy wystarczy że dostałem potwierdzenie pisemne w salonie? Co do poprzedniego tematu to rzeczywiście dobry pomysł,no ale cóż orange zmusza klientów do kombinowania no bo przecież oczywiste że każdy by chciał uzyskać najkorzystniejsze warunki...

1997r.> PHILIPS FIZZ, PANASONIC GD93, SONYERICSSON T610,SONY ERICSSON K800, SAMSUNG OMNIA, SAMSUNG GALAXY S, SONY XPERIA Z1, SONY XPERIA Z5, HUAWEI MATE 10 PRO
 #839431  autor: agamemnons
 10 gru 2015, 11:31
Wczoraj kontaktowałem się z DUK:
200min do wszystkich
nilimitowane do orange
nielimitowane na stacjonarne
400mega internetu(dodatkowo przez pierwszych 6 msc 500mb)
Kwota: 34,89 zł/msc (24 msc)
Tel: 299 zł Samsung Galaxy J5 (zrabatowany do 246 punktami PayBack).

Proszę o komentarz.
 #839442  autor: pokerman9
 10 gru 2015, 12:06
jest to najniższy abonament z telefonem za 39,99(55,98zł) pomniejszony o 10% rabatu.
powalcz o wyższy 49,99zł 65,98zł) i większy rabat
gdzie będzie
no limit na kom. i (może stacjonarne),sms,mms i 1,5-2,5gb neta
nawet jeśli uda Ci się ugrać 20% rabatu ,nie mówię już o 30% to będziesz płacił 37,79/mies na 24mies.
do tego telefon bedzie tanszy bo z wyższego abonamnetu startujesz

jeśli długo jesteś w orange i płaciłeś do tej pory większe rachunki,niż np 30,-40zł to myślę że sie zgodzą nawet na 25-30%
może nie za 1x ,ale za 2-3 już pewnie tak :mrgreen:
powodzenia
 #839489  autor: ukefake
 10 gru 2015, 15:39
pokerman9, niestety aktualnie (1 połowa grudnia) nie ma darmowych MMSów do niższych smart planów. nielimitowane mms to koszt 10 pln/mies i możesz je dostać za darmo ale tylko na jeden okres rozliczeniowy. Całkowicie darmowe mmsy są w planie za 69,99pln.
U mnie bez wypowiedzenia w listopadzie proponowano 10% rabatu i 300pln zniżki na telefon. Dziś dostałem 10 proc i htc 620 za 119 (lub 19 - coś przerywało na linii), czyli znizka 200pln od ceny salonowej w abo 49,99.
 #839510  autor: pumba
 10 gru 2015, 17:10
balu80 pisze:Witam, piszę po raz pierwszy, chciałbym Was prosić o podpowiedź. Żona ma na swoim koncie 2 numery w orange. Wczoraj wysłałem na bok orange wypowiedzenie i wieczorem dostaliśmy informację dla obu numerów o przyjęciu wypowiedzenia, a usługi mają zostać wyłączone 13 i 16 stycznia. I mam takie pytanie, czy mogę w tym momencie podjąć jakieś działania, które pozwoliłyby na skorzystanie z umowy przedłużeniowej i uzyskanie smart planu lte wspólnego zrabatowanego ze 149.9 do 101 zł i dobrania sony xperii z5 za 49 zł (tak jak kilkoro tutaj poprzedników)?
Na dniach ktoś z DUK powinien się z wami skontaktować do mnie dzwoniono z nr 22...... lub możesz spróbować sam zadzwonić na *220 i powiedzieć że w związku ze złożoną rezygnacją chciałbyś ostatni raz wysłuchać propozycji na przedłużenie umowy w celu ewentualnego porównania z ofertą konkurencji gdzie za przeniesienie numeru oferują ci pół roku abonamentu za darmo co jest porównywalne do 25% rabatu na abonament i jaka by była cena interesującego Cię telefonu, po takiej gadce ja otrzymałem 30% rabatu na abonament i 300zł rabatu na telefon.
 #839514  autor: pumba
 10 gru 2015, 17:26
cirmusz pisze:
pumba pisze:Bo tak rzeczywiście jest w DUK bez złożonego wypowiedzenia maksymalny rabat na abonament to 10% i 200zł rabatu na telefon, dopiero po zarejestrowaniu wypowiedzenia w systemie dostępny jest rabat 30% na abonament i 300zł na telefon.
Czy o rejestracji wypowiedzenia w systemie zostanę poinformowany SMS czy wystarczy że dostałem potwierdzenie pisemne w salonie?
Nie wiem jak to jest w przypadku rezygnacji składanej w salonie, ja wysyłając rezygnacje e-mailem otrzymałem odpowiedź zwrotną e-mailem że rezygnacja została zarejestrowana i numer zostanie wyłączony dni...
cirmusz pisze:Co do poprzedniego tematu to rzeczywiście dobry pomysł,no ale cóż orange zmusza klientów do kombinowania no bo przecież oczywiste że każdy by chciał uzyskać najkorzystniejsze warunki...
Dwa lata temu po przedłużeniu umowy w Smart Plan Multi 89,99 w którym było 700 minut/SMS do wszystkich weszła korzystniejsza promocja w której otrzymywało się nielimitowane rozmowy/SMS do wszystkich, wtedy zadzwoniłem do BOK z pytaniem czy jeśli nowa taryfa wejdzie u mnie dopiero od nowego okresu rozliczeniowego czyli po wejściu w życie tej nowej promocji to czy również otrzymam te nielimitowane rozmowy/SMS to wtedy dostałem odpowiedź że jedynym rozwiązaniem żeby obejmowała, mnie ta promocja to musiałbym odstąpić od umowy bo była zawierana przez kuriera i ponownie dokonać przedłużenie, na co ja ale ja już uruchomiłem nowy telefon i z niego korzystam to otrzymałem odpowiedź że jeśli nie ma on żadnych uszkodzeń mechanicznych i nadmiernych śladów użytkowania to nie ma to znaczenia. Na tym przykładzie widać że orange liczy się z takimi sytuacjami.
 #839520  autor: Kamillo5
 10 gru 2015, 18:00
jestem po rozmowie z konsultantem
Przedstawił mi takie warunki:
abonament 52,89 + rata za telefon Samsung S6 EDGE 89zł
3Gb internetu
50 min w roumingu
50mb w roumingu
Nielimitowane rozmowy smsy mmsy i stacjonarne.
 #839522  autor: turtles
 10 gru 2015, 18:17
jak sie ma Smart Plan LTE Open do orange open ? to tylko taki chwyt marketingowy i to liczy poprostu orange open , czy jest to -30zl + orange open ?
 #839535  autor: Leo
 10 gru 2015, 19:06
Za połączone usługi stacjonarne i zakupiony abonament komórkowy dostajesz łaczny rabat Open 30 zł. Wszystkie usługi stacjonarne są w tym wypadku "wrzucane" do jednego worka i stanowią jedną usługę. Za połączone usługi stacjonarne można stracić rabat naliczany wcześniej osobno od każdej usługi więc trzeba skalkulować ponownie łączny rabat czy to się opłaca.
 #839554  autor: Pajdaq
 10 gru 2015, 20:00
Dziś dzwoniłem 3 razy do DUK.
Zaproponowano mi za każdym razem abonament ( cena pierwotna 65,98 zł ) po rabacie każdy konsultant mówił abonament docelowo w kwocie 43,89 zł ( w tym nie limitowane rozmowy na komórki, nielimitowane sms-y, 2 GB internetu, nie limitowane rozmowy na stacjonarne lub nie limitowane mms-y - w tym przypadku trzeba wybrać.
Zniżka na telefon - 200 zł, czyli np. Samsung J5 za 199 zł, Samsung A5 za 489 zł.
Nie spotkałem się by ktoś opisał na forum taka "kompozycję".
Czy to dobra propozycja jak myślicie ?

Pozdrawiam
  • Strona 325 z 675
  • 1
  • 323
  • 324
  • 325
  • 326
  • 327
  • 675
  • 1
  • 323
  • 324
  • 325
  • 326
  • 327
  • 675