DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 76 z 111
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 111
 #840141  autor: user_delete44
 13 gru 2015, 21:34
@Rosolak
Z czystej ciekawości - też mam kilka niezłych numerów, które używam firmowo, a są w prepaidach.
Możesz to jakoś opisać bliżej:
Rosolak pisze:(...) Mój platynowy numer musiał przejść do abo, co by mi go nie wyłączyli za używanie do celów firmowych. (...)
Ktoś Cię do przejścia na abo zmuszał, groził wyłączeniem numeru etc?
Bo działam tak już kilka lat, i nikt nigdy nie zmuszał mnie do abonamentów. Owszem, były telefony z propozycjami, ale zawsze spuszczałem ich po sznurku. No, fakt, nie prowadzę call center, ale swoje dzwonię (jak to w firmowych celach).
 #840151  autor: 111
 13 gru 2015, 22:39
Wracając do tematu,czyli Klucza,to domniemywam,iż mają zamiar renegocjować swoją umowę z Minusem odnośnie stawek za minutę hurtową,bo jeśli teraz nie opłaca im się obniżyć ceny najdroższego pakietu ani wprowadzić coś na kształt proponowanego przez @bazookę pakietu za 15 zł to przy no limicie tym bardziej nie zepnie im się budżet,delikatnie pisząc.
Ogólnie to ciekawa kwestia jak tacy wirtuale mający w ofercie no limit,płacą za minuty swojemu infrastrukturalnemu partnerowi,że im się ów no limit opłaca.
Chyba bazują na słusznym przekonaniu,iż znakomita większość użytkowników i tak bedzie dzwonić relatywnie małą liczbę minut a kasa za wykupiony a w małym stopniu wykorzystany pakiet zasili kasę opa,co jest dla niego korzystniejsze niż sumowalne pakiety z określoną z góry liczbą minut,które można przedłużać mniejszymi i tańszymi pakietami i wykorzystać w 100%.
 #840160  autor: 111
 13 gru 2015, 23:19
Ale trzeba Kluczowi oddać,że mimo iż oferta krajowa nie zmienia się od dłuższego czasu to i tak jest w ścisłym topie najlepszych prepaidów.
 #840163  autor: Niezgodna7
 13 gru 2015, 23:42
bez ooka.
Oj taaak - wprost skakaki z radości w całym Klucz-u gdy Ci ten pakiet 6oo - cośtam minut skasowali zgodnie z regulaminem
:-D :-D :-D
Wy ustawiacie co 3o dni, ja ustawiam co 29 dni i to dwie karty sim na ten sam dzień - i z głowy (net i minuty).
PS. mnie tam szybko z Klucza nie wykurzą - i tak nie mam gdzie iś'c
:-P
PS. 2.
jeśli wprowadzą nolimit, to po ile? 4o zł..? a może tyle samo co 5oo'? eee... taniej..?
ach, nie zasnę z ciekawości!
;-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840169  autor: niXmR___
 13 gru 2015, 23:51
Moim zdaniem decydentom KluczMobile niełatwo będzie wynegocjować jeszcze rentowniejsze ceny za "hurtowe paki minut/danych". W obecnej sytuacji korzystniejszym posunięciem byłoby skoncentrowanie zasobów w kierunku swojego atutu a mianowicie próba wprowadzenia w życie ułatwienia dostępu do usług VOICE za granicę bez konieczności nabycia drugiego telefonu (należy pamiętać, że oferta KluczMobile jest najczęściej wybierana jako "drugi numer").

Moja propozycja wspomniana w poprzednim poście - usługa zwana

DOSTĘP DODZWANIANY/WDZWANIANY (brak jednoznancznego nazewnictwa).

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE
Nabywam kartę SIM KluczMOBILE. Zasilam dotychczasowym telekodem PLUS *123*1234567890123456#
W panelu konfiguracyjnym (po zalogowaniu) na klucz.net przypisuję wybrany numer (np. z innej sieci), który będzie łączył się z numerem dostępowym i uzyskiwał możliwość wykonywania usług VOICE na nabytej karcie SIM KluczMobile.
Taki mechanizm (możliwość aktualizacji numeru) uniemożliwi dostęp innym numerom.

Koszt minuty za granicę taki jak dotychczas czyli zazwyczaj 15 groszy/naliczanie sekundowe.

Po uruchomieniu wspomnianej usługi chowam kartę SIM KluczMobile w bezpieczne miejsce.

Tutaj cała magia..

Zakładam, że KluczMobile uruchomił jeden z przykładowych numerów dostępowych:

-->> stacjonarny 223456789
lub
-->> komórkowy 727876543

Moim przykładowym celem jest dowolny numer w UK (oczywiście każdy inny kierunek również miałby tak działać).
Przykład : 1234567890

Mając wspomniane dane zapisuję kontakt w książce telefonicznej analogicznie:

[numerDostepowy][znakPAUZA][dwazera-kierunek-numerdocelowy][znakHash]

Przykłady:

+48223456789p00441234567890#
lub
+48727876543p00441234567890#

Gdy mam zapisany kontakt - po prostu - wybieram go i dzwonię.

OT cała magia a w przypadku KluczMobile warta rozważenia aby ułatwić rozpowszechnienie usługi. Konsekwencją zaproponowanych działań byłaby poprawa rozpoznawalności marki oraz zachęta do skorzystania z oferty KluczMobile w pełnym zakresie.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 00:02 przez niXmR___, łącznie zmieniany 1 raz.
 #840170  autor: 111
 13 gru 2015, 23:54
@ Calm7 no jak nie masz gdzie iść?
A Fakt to co?
Ustawiasz na sztywno roaming tej sieci,która ma u Ciebie najlepszy zasięg i już,dla chcącego nic trudnego.
 #840174  autor: user_delete44
 14 gru 2015, 00:22
Fakt, że Fakt Mobile nie jest gorszy, a jeśli chcesz podzwonić więcej, to popatrz na RedBulla.
Dla niedużo dzwoniących/piszących/serfujących Virgin i pakiet Freemium jest też ciekawą alternatywą. Nie trzeba wbijać kodów, raz wystarczy ustawić i jest.
Dlatego Klucz w obrębie PL nie jest zły, ale i nie aż taki niesamowity, jak w międzynarodówce (IMHO).
 #840197  autor: Niezgodna7
 14 gru 2015, 09:03
bez ooka.
Orange tak samo się zachowuje, co ma zakończyć to kończy, tyle że w Orange są pełn dni, a w Kluczu co do sekundy kończy się pakiet, tak jak 24 godzinny pakiet 15sms - włączasz o 22:21;15 i nie ma zmiłuj, następnego dnia o 22:21;15 koniec pakietu. W Kluczu to 30 dni.
PS. nic mi nie przepadnie, mam lepsze kalendarium niż Ty
:-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840205  autor: Gregrin
 14 gru 2015, 09:29
Calm7 pisze:tyle że w Orange są pełn dni
Chyba nie do końca, bo pakiety samoodnawiają się o określonym czasie (tym samym co się je aktywowało) wiec chyba i wyłączają się w czasie gdy się je aktywowało a nie na koniec dnia. Ale nie jestem pewien ;)
 #841361  autor: Krzysxx
 20 gru 2015, 18:20
Kluczu jakie są kody do odnawialnych pakietów internetowych ( czy może z lejkiem )?. Kiedyś obiło mi się gdzieś o oczy a nie mogę znaleźć na Waszej stronie, a chyba było to przed wakacjami i myślałem, że przez pół roku umieściliście informację na stronie a tam tylko pakiety tradycyjne. Chyba, że odnawialnych (lub z lejkiem) już nie ma.
Wypadałby coś napisać.
Ponadto jakie właściwie są ceny tych pakietów internetowych, bo co innego na stronie w zakładce pakiety, a co innego w regulaminie (a chyba regulamin ważniejszy).
W regulaminie też brak informacji o pakietach odnawialnych (lub z lejkiem).
Wy prowadzicie prawdziwy biznes czy się tylko bawicie w czasie wolnym od lekcji.
Potraktujcie poważnie klientów, bo na razie to robicie sobie z nas jaja (a to przecież nie Prima Aprilis).
 #841371  autor: Krzysxx
 20 gru 2015, 19:07
cyanoone pisze:Odnawialnych pakietów nie ma :/
No właśnie nie pamiętam jakie wprowadzili, bo chyba miały być też odnawialne. Ale, że od wakacji internet mam w innej sieci to mnie to nie interesowało.Teraz muszę małżonce i dziecku jakieś pakiety w Kluczu aktywować to najlepiej jakby się same odnawiały.
A właśnie na stronie Klucza to czas się zatrzymał w miejscu (dokładnie regulamin pakietów internetowych z dn. 03.09.2014 r).
 #841376  autor: Niezgodna7
 20 gru 2015, 19:46
oj, chyba już koledzy z Klucz-a na urlopie świątecznym
:-D
...wybaczcie wpis nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 76 z 111
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 111
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 111