DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 83 z 206
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 206
 #840428  autor: konn365
 15 gru 2015, 08:17
nieco po 3 nad ranem pakiety się aktywowały oraz dostałem dostęp do Virgin Mobile - czyli przeniesienie poszło dosyć gładko ;)

chciałbym jednak zapytać czy można w jakiś sposób przełączać się między nadajnikami? obecnie łapie mi sygnał chyba z Play, bo jest on sporo niższy, niż ten co był z Orange

jak się tym pobawić? ;) czy nie ma możliwości?
 #840432  autor: pakierhakierxd
 15 gru 2015, 08:46
Możesz w ustawieniach wybrać ręcznie T-Mobile.
w Virgin masz dostęp do Play i T-Mobile ;)
jak będzie brak zasięgu to sam przerzuci na T-Mobile na auto.

Pozdrawiam :)
 #840439  autor: konn365
 15 gru 2015, 08:59
pakierhakierxd pisze:Możesz w ustawieniach wybrać ręcznie T-Mobile.
w Virgin masz dostęp do Play i T-Mobile ;)
jak będzie brak zasięgu to sam przerzuci na T-Mobile na auto.
wyświetla mi teraz nad ikoną zasięgu R - czyli roaming

czy to poprawne? :D nic za to przypadkiem nie zapłacę?
 #840443  autor: pakierhakierxd
 15 gru 2015, 09:16
Nie :) ,tak jak w Play ...
to jest roaming krajowy.
Przy granicy tylko trzeba uważać :]

Pozdrawiam :)
 #840455  autor: konn365
 15 gru 2015, 09:43
mam jeszcze takie pytanko.. może ktoś wie (a raczej na pewno ktoś stąd coś wie) :D

w jaki sposób mogę wykupić pakiet na 6 miesięcy w obniżonej cenie? tzn. doładowanie na 6 miesięcy z góry? bodajże wtedy jest 10% taniej

chodzi mi raczej o to, że mam Groupona na 50% zniżki i nie bardzo wiem, jak go wykorzystać :roll:

-----

dobra.. już wiem ;)

po prostu jakieś zaćmienie.. początkowo widziałem na stronie Virgin tylko opcję kupna pakietu razem ze starterem.. poniżej jest opcja zakupu dla już istniejącego numeru
 #840531  autor: Rozyk
 15 gru 2015, 16:49
Nawet nie wiedziałem, że jest taki grupon.
Mam teraz pakiet za 29 z 5 GB, tu bym miał za 29,50 pakiet gdzie jest 10 GB.

Akurat oferta nie dla mnie, bo nie wykorzystuję nawet tych 5 GB, ale jak ktoś potrzebuje 10 GB to warto. Grupon jeszcze można kupić za 9 zł. Napisali, że oferta niedługo się kończy, ale nie wiem kiedy, bo nie mogę tego znaleźć.

Link: https://www.groupon.pl/deals/virgin-mobile-2
 #840560  autor: pakierhakierxd
 15 gru 2015, 18:12
Ja jakoś bym nie chciał dawać od razu 200 ;) ,wolałbym 29 co mc :D ,ja mam 2.5 gb mies. w Play i jest połowa mc-a a ja wykorzystałem 700 .

Pozdrawiam :)
 #840800  autor: konn365
 16 gru 2015, 20:54
ja na razie wziąłem pakiety za 49 zł

skończą mi się 14 stycznia to wezmę ten 'sześciopak' z 50% zniżką z Groupona

zobaczymy czy zużyje te 10gb przez miesiąc.. sporo korzystam z Internetu na smartfonie, dziewczyna też.. myślę, że jest to do zrobienia :D

dla mnie to wygoda, bo przy sześciopaku ładuje raz na pół roku, mam tylko jedną fakturę za doładowania raz na pół roku (a prowadząc działalność gospodarczą wrzucam to sobie w koszty, więc mniej papierów, to więcej wolnego czasu)

ogólnie 'sześciopak' nawet bez promocji jest chyba tańszy jakieś 10%.. więc licząc choćby bez Groupona dla przenoszących wypada 44,10 zł/miesiąc za no-limit rozmowy i smsy, a także 10gb Internetu.. moim zdaniem całkiem przyjemnie ;)
 #840918  autor: maxplastic
 17 gru 2015, 13:45
Wg regulaminu ten groupon kończy się 31 grudnia, a voucher na sześciopak można aktywować do końca lutego. Zastanawiam się, chociaż raczej nie wykorzystam 10 GB, poza tym nie chcę od razu wywalać takiej kasy.
 #841074  autor: konn365
 18 gru 2015, 08:57
mały offtop..

też macie taki słaby zasięg korzystając z Virgin Mobile czy po prostu telefon coś 'przekłamuje'? 8)

mieszkam na ul. Ząbkowskiej w Warszawie.. na karcie Orange wszystkie kreski.. na T-Mobile to samo.. po włożeniu Virgin Mobile pokazuje raptem jedną kreskę (pewnie łączy przez Play, aczkolwiek to dziwne, że taki słaby zasięg mają, skoro nadajnik na nadajniku w stolicy)

po przełączeniu ręcznym na roaming T-Mobile pokazuje 3/5 kresek, czasem 2/5 kresek

wczoraj przy wycieczce na Ursynów okazało się, że zasięg zupełnie znikł.. może mam coś z telefonem? :D

-----

właściwie to trochę się pobawiłem..
przy ręcznym wybraniu Play zasięg 1/5, mam LTE
przy ręcznym wybraniu T-Mobile zasięg 3/5, nie ma LTE, jest H+ albo 3G
przy ręcznym wybraniu Orange zasięg 5/5, nie ma LTE, nie ma H+, nie ma 3G - ogólnie to tylko rozmawiać można :D może trzeba coś ustawić jeśli chodzi o dostęp do sieci? czy po prostu VM nie udostępnia Internetu z nadajników Orange?
 #841093  autor: molibden
 18 gru 2015, 10:49
Sorry jeśli temat był już poruszany ale na szybko potrzebuję info jak właczyć blokadę połączeń głosowych, mms, sms premium dla Virgin - przych/wych. Da się to zrobić kodem czy trzeba dzwonić? Wolałbym uniknąć dzwonienia bo mam aż 4 telefony w Virgin i dzwonienie z każdym to trochę trwa.
 #841098  autor: wasylek
 18 gru 2015, 12:17
molibden pisze:Sorry jeśli temat był już poruszany ale na szybko potrzebuję info jak właczyć blokadę połączeń głosowych, mms, sms premium dla Virgin - przych/wych. Da się to zrobić kodem czy trzeba dzwonić? Wolałbym uniknąć dzwonienia bo mam aż 4 telefony w Virgin i dzwonienie z każdym to trochę trwa.
spróbuj tymi kodami:
http://www.nom1044.pl/index.php/uslugi- ... a-polaczen
 #841109  autor: pakierhakierxd
 18 gru 2015, 13:04
Virgin nie ma zasięgu Orange.
Więc niestety jakbyś chciał mieć zasięg Orange byś musiał przejść do Orange/Nju lub Playa -on ma zasięg wszystkich sieci,to samo Rbm ...

Play ma nie wiele droższą ofertę
36zł
No limit do wszystkich + no limit sms + 3 gb (taka różnica).
Ostatnio zmieniony 18 gru 2015, 13:07 przez pakierhakierxd, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiam :)
 #841110  autor: molibden
 18 gru 2015, 13:05
napisałem do nich na maila i prosili aby podać im numery teli oraz puk. Podałem. na razie cisza. Nie wiem czy mam się spodziewać esemesów po właczeniu tych blokad? organoleptycznie nie chciałbym raczej sprawdzać wysyłając jakieś promo esemesy :-)
 #841111  autor: pakierhakierxd
 18 gru 2015, 13:10
A co zasięgu Play to lte na 1800 ma słabszy zasięg trochę niż umts 900/2100 i 2g ;)
podczas rozmowy i tak z lte zrzuca na 3g/2g.
Ja mam na auto.
Jak straci zasięg Play to wchodzi na inny ;)
Czasem nawet robi to nie zauważalnie.
Ręczny wybór wybieram tylko czasem na wsi bo tam nie ma Playa a T-Mobile lepiej chodzi od Orange i Plusa ,pozatem na Orange nie mam netu tam ...

Pozdrawiam :)
 #841916  autor: arr-strz
 25 gru 2015, 08:58
Red Bull daje też czasem promocję 50 % do doładowania? Mam już dosyć tego zasięgu, do czerwca muszę się jeszcze pomęczyć a później idę gdzie indziej. Nie myślałem że będzie aż tak źle, nawet wkładając do starej noki kartę Virgin w której zasięg był zawsze full tutaj gubi sygnał.
 #841921  autor: jacabad
 25 gru 2015, 10:01
Do arr-strz Red Bull to ta sama sieć co Virgin Mobile czyli Play , jak masz Virgin Mobile przełącz w ustawieniach sieci telefonu na sztywno T-mobile.
 #842009  autor: maxplastic
 25 gru 2015, 21:10
To prawda, ale chodzi o to, że jako operator infrastrukturalny Play jedzie na ich zasięgu, tak jak Red Bull i większość sieci MVNO, poza tymi które należą do pozostałej trójki (NJU, Heyah, plush). Nie ma sensu zmieniać na innego z "grupy Play" tylko dla zasięgu. ja niestety też zauważam problemy z zasięgiem, mieszkam w Warszawie, w różnych miejscach typu market w centrum handlowym itd. Chociaż to pojawiło się tak z miesiąc albo dwa temu i zdarza się sporadycznie. Podobnie problemy z internetem, czasami po połączeniu nic nie działa, muszę go rozłączyć i spróbować ponownie. Lub po pewnym czasie przestaje funkcjonować. Tego też nie było przez wiekszość roku, a jestem w tej sieci od 12 miesięcy.
 #842032  autor: Rozyk
 26 gru 2015, 00:16
A ja z kolei zauważyłem znaczną poprawę. Zarówno zasięgu, jakości rozmów i jakości internetu. W Poznaniu.
Jeśli chodzi o internet, pomimo ich dużego pakietu korzystałem z orange, bo ten virginowo/playowy, był fatalny. Od dwóch miesięcy internet tak się fajnie poprawił, że drugą kartę SIM orange w ogóle wyjąłem z telefonu.
Jakość rozmów też jest świetna, często HD.
  • Strona 83 z 206
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 206
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 206