DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 48
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 48
 #840886  autor: Micho
 17 gru 2015, 11:38
Ile czekaliście na przysłanie tego darmowego startera? Ja zgłoszenie wysłałem w piątek, w poniedziałek dostałem @ że wysyłają we wtorek poleconym i jeszcze nie doszło.
 #840897  autor: Rebeliant
 17 gru 2015, 12:11
Papiery do przeniesienia wysyłali poleconym priorytetem i zawsze były na drugi dzień (przeniosłem kilka numerów). Jednak wszystko zależy od placówki pocztowej, która obsługuje Twój rewir. U mnie praktycznie wszystkie przesyłki priorytetowe docierały na następny dzień, ostatnim czasem jednak zmienił się listonosz i różnie z tym bywa. Sam czekam na ten darmowy starter.;) Dostał już ktoś? List ekonomiczny czy priorytet?
 #840911  autor: dan7
 17 gru 2015, 13:31
@ dostałem w dzień zamówienia a karta przyszła na 3 dzień.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #840929  autor: Micho
 17 gru 2015, 14:47
Przyszedł dzisiaj ten darmowy starter. Był w skrzynce, wysłany priorytetem. Nie wiem czemu pisali o poleconym. Włożyłem kartę, podaje że mam 5zł, odpaliłem kodem freemium i podało, że będzie aktywne po 1 połączeniu. Wykonałem połączenie na numer w Play na kartę, zjadło parę groszy a dalej nie jest aktywne. Jak chce dodać numer na stronie Virgin to podaje, że mam wykonać pierwsze połączenie. Zrobiłem dwa i dalej nic.
 #840930  autor: Rebeliant
 17 gru 2015, 14:48
Dużo handluję i kupuję na allegro etc. i nie zauważyłem ani opóźnień w dostawach, ani kolejek w placówkach pocztowych. Nawet kilka przesyłek ekonomicznych dotarło do adresatów na dzień następny.

Micho, a jaka jest ważność konta?
 #840935  autor: Micho
 17 gru 2015, 15:06
Rebeliant pisze:Micho, a jaka jest ważność konta?
Do 16.01.2016.
drozda pisze:Aktywacja chwilę trwa - tak z godzinę po wykonaniu pierwszego połączenia , najdłużej możliwość dodania do klubu Virgin.
Właśnie wyczytałem na twarzo-książce, że do 24h może trwać aktywacja.
 #840987  autor: Gregrin
 17 gru 2015, 18:28
Rebeliant pisze: i nie zauważyłem ani opóźnień w dostawach, ani kolejek w placówkach pocztowych.
Ja mam inne odczucia chociaż mniej zamawiam ;) W paczkomatach zawsze dostawałem na następny dzień (od wysłania) a dzia sprawdzam wczoraj wysłaną paczkę i jeszcze nie trafiła do mojego miasta.
Micho pisze:Właśnie wyczytałem na twarzo-książce, że do 24h może trwać aktywacja.
Ostatnio użytkownikowi po przeniesieniu jakoś po godzinie zaskoczyło http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 06#p840406
Micho pisze:Wykonałem połączenie na numer w Play na kartę, zjadło parę groszy a dalej nie jest aktywne.
Wykonaj dłuższe połączenie do BOK, jest darmowe.
 #840994  autor: Rebeliant
 17 gru 2015, 18:58
Gregrin pisze:W paczkomatach zawsze dostawałem na następny dzień (od wysłania) a dzia sprawdzam wczoraj wysłaną paczkę i jeszcze nie trafiła do mojego miasta.
W moim przypadku, to akurat normalne w przypadku InPostu.;) Sorry za OT, już kończę.
 #841045  autor: xander21
 17 gru 2015, 23:52
Mi według daty, wysłano pocztą w poniedziałek. W środę miałem simkę u siebie. :) Z kolei tydzień temu w środę zamawiałem. Więc kilka dni zamówienie kompletowali. Ogółem równy tydzień trwa realizacja, łącznie z weekendem.
Jak zamawiam Playa czy Redbulla to ok 2 tygodnie lub więcej to trwa.
 #841122  autor: xander21
 18 gru 2015, 15:01
Rebeliant pisze:Niestety ale plejowską korespondencje dostarcza pseudo poczta (PGP SA), więc stąd bierze się taki termin.
PGP i tak szybsze nić Inpost, który dostarcza listy w miesiąc ponad. :?
 #841128  autor: molibden
 18 gru 2015, 15:40
Ja złożyłem wniosek o przenosiny 4 listopada. 1o listopada karty miałem u siebie a widzę że 13 listopada już miałem wyznaczony termin przeniesienia więc ode mnie listo doszedł błyskawicznie. Nie zmienia to faktu że zwykłe listy ekonomiczne idą do mnie ok 10 dni podczas gdy ze 2-3 lata temu zdarzało się że po 4 miałem w skrzynce. Inpost tylko raz mi doręczał i trochę to trwało a listonosz ledwo zapuka w drzwi i już ucieka zostawiając avizo. Niemniej jednak z virgin idzie to bardzo szybko.
Same przenosiny bezproblemowe jak zawsze.. Fakt - zanim wyłączą sygnał minie 40min. Potem aktywacja freemium - u mnie godzina z dużym okładem. Doładowania momentalnie i aktywacja pakietów półdarmo jakieś 3-4min. W sumie zajęło to mi ok 3 godzin żeby oba telefony w sieci w pełni zainstalować. Teraz ciekaw jestem ile będzie trwało resetowanie freemium w innym telefonie - jutro mam kolejkę do zresetowania akurat to się przekonam
 #841130  autor: Rebeliant
 18 gru 2015, 15:53
Dostałem dziś starter, wbiłem kod *222*000# i po chwili wykonałem połączenie. Wszystko dobrze zrobiłem? Dostanę jakiś SMS, że aktywowali Freemium? Jak sprawdzić stan pakietu?
 #841134  autor: xander21
 18 gru 2015, 16:46
Rebeliant pisze:Dostałem dziś starter, wbiłem kod *222*000# i po chwili wykonałem połączenie. Wszystko dobrze zrobiłem? Dostanę jakiś SMS, że aktywowali Freemium? Jak sprawdzić stan pakietu?
*222# jak ci pokaże stan minut, smsów i neta. To włączone freemium a poza tym sms przychodzi, ze włączono. :)
  • Strona 21 z 48
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 48
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 48