DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 48
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 48
 #841136  autor: molibden
 18 gru 2015, 16:57
To jest różnie. ja w jednym telefonie najpierw miałem sms o aktywacji freemium a potem dopiero stan pakietu pod *222# a w drugim telefonie odwrotnie. najpierw pojawił się pakiet pod kodem a po jakimś czasie sms. W każdym bądź razie poczekałbym na oba potwierdzenia przed wykonaniem jakiejś operacji pakietowej. Przez kilka minut po aktywacji licznik może wskazywać 0 minut/sms/mb. Po jakimś czasie normalnieje
2 zeta zginęło? A pod jaki numer wykonałeś 1 połączenie? Moze jakies premium?
 #841137  autor: xander21
 18 gru 2015, 17:01
Rebeliant pisze:No mam pod tym kodem stan wszystkiego po ZERZE. A poza tym zniknęło mi z konta 2zł. Aktywacja Freemium jest płatna?

Poczekaj z godzinkę lub dwie. Wszytko się normalizuje. Każdy tak ma. :o
 #841138  autor: Rebeliant
 18 gru 2015, 17:01
Nie, dwa połączenia po 1 sekundzie pod mój numer w FM. A z SMS-ów jedynie odpowiedziałem im na SMS-a, że wyrażam zgodę na marketing, co jest chyba warunkiem korzystania z Freemium.
Kod USSD ze stanem Freemium pokazuje już prawidłowo, ale gdzie moje dwie blachy? :o
 #841140  autor: xander21
 18 gru 2015, 17:04
Rebeliant pisze:Nie, dwa połączenia po 1 sekundzie pod mój numer w FM. A z SMS-ów jedynie odpowiedziałem im na SMS-a, że wyrażam zgodę na marketing, co jest chyba warunkiem korzystania z Freemium.
Kod USSD ze stanem Freemium pokazuje już prawidłowo, ale gdzie moje dwie blachy? :o
TO darmówka? Bo jak tak, to 1zł tylko na koncie będzie
 #841250  autor: molibden
 19 gru 2015, 16:25
Słuchajcie... jeszcze jedna sprawa. Dziś mi zresetowało pakiet freemium w jednym z telefonów i esemes przyszedl o 8 rano że dokonała się taka operacja. Nie chciało mi sie zarywac nocy rzecz jasna aby sprawdzić o której dokładnie to się stało, ale może ktoś bedzie wiedział taką rzecz. Pakiety Półdarmo ważne są do końca (do resetu) aktualnego pakietu freemium czy tez do końca 30 dnia od resetu freemium?
W pierwszym wypadku to półdarmo ważne by były do momentu resetu a w drugim tylko do 23.59 dnia poprzedzajacego reset i moze się zdarzyć ze następnego dnia do tej godziny ósmej jak w moim wypadku zostaniemy bez niczego? No bo pakietu półdarmo nie ma a freemium juz wykorzystany w trakcie tych 30 dni.
Ktoś wie jak to wygląda? Podejrzewam ze pakiety są ważne aż do resetu freemium, ale głowy bym nie dał. Później zajrzę jeszcze do regulaminów.

edit. sprawdziłem w regulaminie i rzeczywiscie w pkt siódmym wyraźnie napisano ze pakiety półdarmo ważne są aż do resetu freemium więc spokojna głowa :-)
 #841592  autor: motyl27
 22 gru 2015, 12:52
Wczoraj doszedł do mnie darmowy starter Virgin po 5 dniach od zamówienia, na opakowaniu brak numeru. Na szczęście w mailu potwierdzającym zamówienienie jest numer.
Niestety nigdzie nie ma daty do kiedy można aktywować ten starter, na pewno jakiś czas będzie czekał.
Zaznaczyłem sobie na opakowaniu numer i datę zamówienia może kiedyś się przyda.
 #841677  autor: Maks SIM
 22 gru 2015, 21:55
xander21 pisze:Mam niecały tydzień darmówkę i już dziś ktoś do mnie dzwonił z ankietą :(
xander21 - parę stron wcześniej już była mowa o wyłączeniu zgód marketingowych,
dzwoniłeś z prośbą o wyłączenie ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #841691  autor: xander21
 22 gru 2015, 23:34
Maks SIM pisze:
xander21 pisze:Mam niecały tydzień darmówkę i już dziś ktoś do mnie dzwonił z ankietą :(
xander21 - parę stron wcześniej już była mowa o wyłączeniu zgód marketingowych,
dzwoniłeś z prośbą o wyłączenie ?
wtedy deaktywują freemium :?
 #842229  autor: iPlus
 27 gru 2015, 15:10
xander21 pisze:
Maks SIM pisze:
xander21 pisze:Mam niecały tydzień darmówkę i już dziś ktoś do mnie dzwonił z ankietą :(
xander21 - parę stron wcześniej już była mowa o wyłączeniu zgód marketingowych,
dzwoniłeś z prośbą o wyłączenie ?
wtedy deaktywują freemium :?
trzeba rejestrować numer na dane osobowe żeby korzystać z freemium czy na niezarejestrowanym numerze też będzie działać ?
 #842230  autor: Rebeliant
 27 gru 2015, 15:14
iPlus pisze:trzeba rejestrować numer na dane osobowe żeby korzystać z freemium czy na niezarejestrowanym numerze też będzie działać ?
Będzie działać na niezarejestrowanym.
 #842271  autor: xander21
 27 gru 2015, 18:47
cyanoone pisze:Próbował ktoś usługi stop spam używać we Freemium?

Tak. Da sie uruchomić, ale czy działa nie wiem, bo nie otrzymuje reklam. :)
  • Strona 22 z 48
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 48
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 48