DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 342 z 675
  • 1
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 344
  • 675
 #842703  autor: Eldamari
 29 gru 2015, 16:32
Cześć wszystkim,
potwierdzam - w poprzednim tygodniu również otrzymałem ofertę LG G4 (nie stylus) za 499zł na 24ms lub 119zł na 30ms (przy abo wspólny 99). Ze względu na brak skóry, zdecydowałem się jednak na krótszą umowę i htc'ka z seniorphon'em. Każdy tydzień przynosił mi inne możliwości (np. raz dawali mi 7gb więcej neta, innym razem ponoć przy 6gb wyrzucało inną dodatkową usługę).

Przy okazji, mam trzy pytanka:
1. jak to jest z tymi dodatkowymi usługami - czy są one współdzielone na wszystkie trzy numery (np. dzwonienie na stacjonarne)?
2. Dodatkowe dwa numery w planie wspólnym są bez dopłat na całe 24ms? czyli abo pozostaje na poziomie 66,67zł na cały czas umowy?
3. macie może aktualny cennik telefonów w Orange?

Dzięki! :-)
 #842704  autor: pumba
 29 gru 2015, 16:35
anita8503 pisze:Witam, wczoraj przesłane na BOK wypowiedzenie, dzisiaj rano sms potwierdzający rozwiązanie umowy, tak więc czekam na telefon. Ale wcześniej mam 2 pytanka, bo choć przeglądałem ostatnie kilkadziesiąt stron nie trafiłem na odpowiedź.
1) Interesuje mnie abonament 31,69 zł po zniżkach. Jego podstawa to kwota 65,98 zł tylko pytanie jak nazywa się ta oferta bo nie wiem jak naprowadzić ewentualnie na nią konsultanta?
2) Jedną ze zniżek jest kwota 5,99 za tzw. zgody marketingowe? Co się kryje za tą piękną nazwą? Codzienne nękanie jakimiś promocjami na garnki czy może tylko smsy?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ad.1. Popularnie mówiąc to abonament 49,99 z ceną wyjściową 65,98 która jest ceną teoretyczną bo i tak każdy na dzień dobry dostaje rabat w kwocie 15,99 za rezygnację z faktury w formie papierowej, zgodę telemarketingową i podpisanie umowy na czas określony.
Ad.2. Pod zgodą marketingową głównie kryje się to że pod koniec umowy będą mogli zadzwonić do ciebie z ofertą przedłużenia umowy jeśli nie dasz takiej zgody to nie doczekasz się telefonu z ich strony nawet z DUK.
 #842705  autor: kamil_roz
 29 gru 2015, 16:36
Eldamari pisze:Cześć wszystkim,
potwierdzam - w poprzednim tygodniu również otrzymałem ofertę LG G4 (nie stylus) za 499zł na 24ms lub 119zł na 30ms (przy abo wspólny 99). Ze względu na brak skóry, zdecydowałem się jednak na krótszą umowę i htc'ka z seniorphon'em. Każdy tydzień przynosił mi inne możliwości (np. raz dawali mi 7gb więcej neta, innym razem ponoć przy 6gb wyrzucało inną dodatkową usługę).

Przy okazji, mam trzy pytanka:
1. jak to jest z tymi dodatkowymi usługami - czy są one współdzielone na wszystkie trzy numery (np. dzwonienie na stacjonarne)?
2. Dodatkowe dwa numery w planie wspólnym są bez dopłat na całe 24ms? czyli abo pozostaje na poziomie 66,67zł na cały czas umowy?
3. macie może aktualny cennik telefonów w Orange?

Dzięki! :-)
tak,tylko w zeszłym tygodniu cena wyjściowa telefonu była 419zł
 #842706  autor: pumba
 29 gru 2015, 16:44
kamil_roz pisze:
karl4444 pisze:Umowa przedłużona :-)

wypowiedzenie złożone jakieś 2 tyg temu, po czym 3x kontaktowałem się z DUK *220 jednak wszelkie negocjacje zakończone fiaskiem, ściemniali że mogą dać tylko 15% mimo złożonego wypowiedzenia, za każdym razem słyszałem że mam czekać na kontakt z ich strony, oczywiście nikt nie dzwoni, więc dziś ponawiam kontakt *220 i wzięłem się na sposób, ściemniłem że dawali mi już 30% i 300pln rabatu tylko nie było LG G4, Pani wyciszyła słuchawkę, poszła zapytać o możliwy rabat, i ok 30% i -300zł na telefon

Abonament wspólny 99 zrabatowany na 66 z groszem
bez limitu
po negocjacjach pakiet europa + międzynarodowe + stacjonarne
internet 16gb
abonament na 30 miesięcy

LG G4 za 119zł tylko niestety w DUK brak klapek skórzanych :-( musiałem wziąść kolor titan :/

obdzwoniłem salony Orange w Poznaniu i tylko w 1 znalazlem 1 szt skórzana, ale niestety w DUK nie wyrazili zgody na przesłanie umowy do salonu, jak i sam salon również się nie zgodził na sprzedaż tel z takim rabatem, wyszło na to że musiał bym w salonie zapłacić więcej niż 119zł :-/ nie wiem jak co niektórym użytkownikom forum udało się to załatwić :-/ może trafili na milszych konsultantów bo już nie wiem od czego to zależy.

Mimo wszystko oferta dobra, dzwońcie i domagajcie się rabatów ! :-)

Powodzenia w negocjacjach !
119 zł za lg g4? jak na stronie orange kosztuje 719zł w abonamencie 99 na 30 miesiacy? Skąd ta cena?
pivovar pisze:właśnie, cena za G4 suuuuper, tylko skąd taka fajna, gratuluję i zazdroszczę :D
kamil_roz pisze:własnie dzwoniłem na *220 i cena lg g4 w abonamencie 99zł na 30 miesiacy po rabacie 619zł czyli nadal nie moge uwierzyc że dziś ktoś dostał 119zł
W dniu dzisiejszym cena LG G4 wzrosła więc karl4444 albo wczoraj przedłużył umowę albo dzisiaj jak jeszcze w systemie mieli stare ceny i przed podwyżką ten telefon w abonamencie 99,99 kosztował 799zł przy umowie na 24 miesiące lub 419zł przy umowie na 30 miesięcy otrzymując rabat 300zł ten telefon można było dostać odpowiednia za 499zł lub 119zł. Te niższe ceny to były jeszcze ceny ze "zjazdu cenowego" dlatego były takie atrakcyjne podobnie jak ceny XPERII Z5.
 #842708  autor: klimasz
 29 gru 2015, 16:52
i.slepy pisze:jesli moge, to tak troche z innej beczki zapytam - czy wszystkie telefony sprzedawane w Orange maja Sim Locka?
Nie. Np. żadna z Lumii nie posiada sim-locków, z resztą telefonów podobno bywa różnie ogólnie mają, ale zdarza się, że są bez. Nie wiem tylko jak sytuacja wygląda z ajfonami?
 #842709  autor: karl4444
 29 gru 2015, 16:52
Witam ponownie !

Co do ceny LG G4 to cennik DUK jest taki sam jak salonowy, na stronie orange aktualnie tel jest drozszy niz w salonie orange!

poniżej przesyłam cennik z 23.12.2015r

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 579571.pdf

LG G4 w abo wspolny 99zl na 24 mies. kosztuje 799 (- rabat od DUK 300zl cena tel to 499)
LG G4 w umowie 30 miesięcznej kosztuje 419zł, jest to cena standardowa dla każdego salonu orange jak i na infolinii, można przedzwonić i sprawdzić, nie mam powodu do oszukiwania was, od tej kwoty należy odjąć rabat 300zł który uzyskacie w DUK więc do zapłaty przyjdzie wam 119zł, całą rozmowę mam nagraną, jutro przyjdzie kurier z paczką więc mogę wam wkleić umowę jak i fakturę za tel do wglądu :)

Pozdrawiam i negocjujcie twardo !
 #842710  autor: pumba
 29 gru 2015, 16:53
Eldamari pisze:mam trzy pytanka:
1. jak to jest z tymi dodatkowymi usługami - czy są one współdzielone na wszystkie trzy numery (np. dzwonienie na stacjonarne)?
2. Dodatkowe dwa numery w planie wspólnym są bez dopłat na całe 24ms? czyli abo pozostaje na poziomie 66,67zł na cały czas umowy?
3. macie może aktualny cennik telefonów w Orange?
Ad.1. Tak, są współdzielone.
Ad.2. Będą rabatowane do 0zł tak długo, jak długo na numerze głównym będzie aktywny plan taryfowy Smart Plan Współny.
Ad.3. zawsze aktualny cennik salonowy i zawsze aktualny cennik na orange.pl
 #842712  autor: i.slepy
 29 gru 2015, 16:55
klimasz pisze:
i.slepy pisze:jesli moge, to tak troche z innej beczki zapytam - czy wszystkie telefony sprzedawane w Orange maja Sim Locka?
Nie. Np. żadna z Lumii nie posiada sim-locków, z resztą telefonów podobno bywa różnie ogólnie mają, ale zdarza się, że są bez. Nie wiem tylko jak sytuacja wygląda z ajfonami?
akurat iP mnie nie interesuja, ale jedna z Lumii (notabene, ta ktorej uzywasz) juz tak :)

dzieki za odpowiedz! pzdr.
 #842714  autor: kamil_roz
 29 gru 2015, 17:01
karl4444 pisze:Witam ponownie !

Co do ceny LG G4 to cennik DUK jest taki sam jak salonowy, na stronie orange aktualnie tel jest drozszy niz w salonie orange!

poniżej przesyłam cennik z 23.12.2015r

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 579571.pdf

LG G4 w abo wspolny 99zl na 24 mies. kosztuje 799 (- rabat od DUK 300zl cena tel to 499)
LG G4 w umowie 30 miesięcznej kosztuje 419zł, jest to cena standardowa dla każdego salonu orange jak i na infolinii, można przedzwonić i sprawdzić, nie mam powodu do oszukiwania was, od tej kwoty należy odjąć rabat 300zł który uzyskacie w DUK więc do zapłaty przyjdzie wam 119zł, całą rozmowę mam nagraną, jutro przyjdzie kurier z paczką więc mogę wam wkleić umowę jak i fakturę za tel do wglądu :)

Pozdrawiam i negocjujcie twardo !
...już nie kumam tego...na stronie orange lg g4 przy wspólnym 99 na 30 miesiecy jest cena salonowa 829zł,dzwoniłem do dwóch salonów i dalej ta cena..
 #842716  autor: karl4444
 29 gru 2015, 17:09
Dziwne, faktycznie PUMBA ma rację, sam zadzwoniłem teraz do salonu sprawdzając oferte na LG G4 i cena jest wyższa niż dziś rano o godz 9 :-/ porażka jakaś, faktycznie cennik już jest nowy i obowiązuje niby od dziś, więc nie mam pojęcia dlaczego dali mi taką cenę w DUK dziś rano :/ sory za zamęt, jutro wkleję wam umowę i zdjęcie faktury jak przyjdzie do mnie paczka :-/
 #842721  autor: pumba
 29 gru 2015, 17:17
Pod adresem który powyżej podał karl4444 jest już dostępny nowy cennik, a tutaj jest cennik z 23 grudnia 2015 roku jest to cennik przy umowie na 24 miesiące, niestety nie mam dostępnego cennika na 30 miesięcy. Orientuje się ktoś czy na stronie orange.pl są dostępne cenniki telefonów dla umów na 30 miesięcy?
 #842723  autor: karl4444
 29 gru 2015, 17:22
PUMBA online nie ma niestety cennika na 30 mies, jest dostępny jedynie w salonie oraz na infolinii do wglądu konsultanta :/ faktycznie pod tym linkiem widnieje już nowy cennik, jeszcze raz sory za zamęt ale dziś o 8 rano pobierałem cennik z tego linka i był jeszcze z datą 23.12.2015 :/
 #842725  autor: pumba
 29 gru 2015, 17:30
karl4444 pisze:Dziwne, faktycznie PUMBA ma rację, sam zadzwoniłem teraz do salonu sprawdzając oferte na LG G4 i cena jest wyższa niż dziś rano o godz 9 :-/ porażka jakaś, faktycznie cennik już jest nowy i obowiązuje niby od dziś, więc nie mam pojęcia dlaczego dali mi taką cenę w DUK dziś rano :/ sory za zamęt, jutro wkleję wam umowę i zdjęcie faktury jak przyjdzie do mnie paczka :-/
Po prostu miałeś szczęście, widocznie rano nie mieli jeszcze zaktualizowanych cen w systemie, nic tylko się cieszyć ;-) Gratuluje takiej oferty, sam jakbym nie miał umowy do końca listopada i nie musiał jej przedłużać w zeszłym miesiącu to bym celował dokładnie w taką ofertę, bo ja wybrałem LG G3 za 69zł przy umowie na 24 miesiące, ale jakbym miał możliwość wzięcia G4 tylko o 50zł droższego to również bym się pisał na umowę na 30 m-cy zważywszy na to jak już ktoś pisał na forum że rabat 30% na abonament przyznawają na całe 30 m-cy w Twoim przypadku jest tak samo?
 #842747  autor: Ruben
 29 gru 2015, 18:54
Czy dobrze rozumiem, że mając w Orange usługi tel. stacjonarny, internet, tel komórkowy, to w przypadku przedłużenia umowy tel. komórkowego (bez telefonu) poza rabatem 30% korzystam z Orange Open (rabat 20 pln) czyli w zasadzie telefon komórkowy można mieć za free?
Max co można bez telefonu wyrwać, to słynne 17,69 pln i jeżeli uwzględnić rabat Orange Open to telefon komórkowy jest bez opłat? Jest to w ogóle możliwe?

Jeżeli mając taka sytuację zdecydowałbym się za kilka miesięcy przenieść jeszcze 1 numer komórkowy, to na jaki rabat można liczyć i którą ofertę wtedy opłaca się wybrać?
 #842762  autor: lenka00
 29 gru 2015, 19:50
witam.
konczy mi sie umowa za niecale dwa miesiace i chcialam otrzymac lepsze warunki. czy moge ja wypowiedziec mailowo? na jaki adres wyslac? czy DUK oferuje tez np. Nokie lumie, czy maja tylko wybrane telefony do zaoferowania?
pozdrawiam.
magda
  • Strona 342 z 675
  • 1
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 344
  • 675
  • 1
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 344
  • 675