DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 354 z 675
  • 1
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 356
  • 675
 #845104  autor: wazza25081982
 14 sty 2016, 09:46
Koledzy i Koleżanki czy wie ktoś z was czy mają w orange Galaxy s6 edge ?? Jeżli nie to może macie jakieś info kiedy ma być , bo czekam i czekam i nie wiem czy się doczekam :) Pozdrawiam
 #845128  autor: leszczak23
 14 sty 2016, 14:04
mate10 pisze:Nie wiem czy jest w ogóle sens rezygnować,jeśli przejdziesz na stacjonarkę w najtańszym abo to nie będziesz miał darmowych rozmów w Polsce.
Chcesz wziąć dwa abonamenty więc będzie przysługiwał ci rabat Orange Open-przy funpack+2 abo=35,01zł natomiast opcja druga stacjonarny+neo+2 abo=25,01, tak naprawdę dużo nie zaoszczędzisz-jakieś 8zł miesięcznie:)
No i pamiętaj ze migracja z Funpack na neostradę + stacjonarny nie działa tak samo jak w pierwszą stronę :)
Nie wziałem pod uwagę tego że jednak mam darmowe do wszystkich na stacjonarne w telefonie stacjonarnym Voip .
Duzo korzystano własnie ż tego darmowego na stacjonarne ale w przyopadku stacjonarnego zawsze sciągalo u mnie 20zł za dzwonienie na komórkowe i do infolinii Orange!!!, nie mówiac o telefonach komórkowych za granicę (nieraz drugie 20zł za pare minutek)).

Zauważ że biorę te dwa abonamenty komórkowe Open a tam jest nielimitowane do wszystkich na stacjonarne i na komórki
 #845129  autor: leszczak23
 14 sty 2016, 14:05
Nie wziałem pod uwagę tego że jednak mam darmowe do wszystkich na stacjonarne w telefonie stacjonarnym Voip .
Aby nie płacić dodatkowych rachunków to przy normalnej linii bedę musiał uważać aby nie dzwonić do stacjonarnych..
Zauważ że biorę te dwa abonamenty komórkowe Open a tam jest nielimitowane do wszystkich na stacjonarne i na komórki . więc tak na prawdę telefon stacjonarny bedzie służyl tylko do odbierania telefonów a w razie wyłączenia prądu bedzię sprawny nadal ( nie tak jak w Voipie - nie ma prądu w sieci nie mozna dzwonić )
Ponadto w Voipie zawsze sciągalo u mnie 20zł za dzwonienie na komórkowe i do infolinii Orange!!!, nie mówiac o telefonach komórkowych za granicę (nieraz drugie 20zł za pare minutek)).

Wytłumaczcie tylko jak to jest z ta migracją z voipa Funpack do zwykłej neostrady i przyłącza telefonicznego .Czy dostanę wtedy ten rabat na 2 abonamenty ?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2016, 14:17 przez leszczak23, łącznie zmieniany 2 razy.
 #845130  autor: irzi
 14 sty 2016, 14:08
andrzejgolota pisze:@irzi

Dzisiaj około godz. 12 były P8 lite ale tylko w wersji białej.
Dzięki. Wieczorem ma kobieta z DUK dzwonić.
Jak nie będzie P8 to wezme P8 Lite ale w mniejszym abo za 49,99zł ( może zejdzie na 40zł z abo ) i z ceną telefonu może też ze 169na 1zl zejdzie
 #845136  autor: Mareah
 14 sty 2016, 14:22
wazza25081982 pisze:Koledzy i Koleżanki czy wie ktoś z was czy mają w orange Galaxy s6 edge ?? Jeżli nie to może macie jakieś info kiedy ma być , bo czekam i czekam i nie wiem czy się doczekam :) Pozdrawiam

wersja edge plus jest częściej, a dostać którąkolwiek graniczy z cudem :) od razu znikają z magazynów, a zatowarowanie marne
 #845154  autor: wazza25081982
 14 sty 2016, 14:52
Mareah pisze:
wazza25081982 pisze:Koledzy i Koleżanki czy wie ktoś z was czy mają w orange Galaxy s6 edge ?? Jeżli nie to może macie jakieś info kiedy ma być , bo czekam i czekam i nie wiem czy się doczekam :) Pozdrawiam

wersja edge plus jest częściej, a dostać którąkolwiek graniczy z cudem :) od razu znikają z magazynów, a zatowarowanie marne
Tak myslałem , bo co z nimi rozmawiam to nigdy nie ma.dzięki za info , bedę wdzięczny jak ktoś coś :)
 #845168  autor: i.slepy
 14 sty 2016, 15:39
Przedwczoraj dzwonila Pani z DUK, spytala czemu chce zrezygnowac, to powiedzialem, ze oferta niesatysfakcjonujaca bla bla. Zadnych kłótni, ani nawet negocjacji, tylko od razu oferta maksymalna:

abo 31,69
wszystko no limit (chyba bez MMS)
2 GB
LG Wine Smart zrabatowany ze 169 na 19 PLN.

Czekam tylko na kontakt, jak pojawi sie telefon, bo nie bylo go na magazynie. Bardzo miłe i sprawne przedluzenie dla mamy :)
 #845193  autor: pumba
 14 sty 2016, 17:29
irzi pisze:A ciekawe czy by mieli w DUK nowego Huawei - Shot X ....
Była ostatnio w necie informacja ze Orange wprowadza go u siebie do oferty
W cennika obowiązujących od 13 stycznia już jest i w odróżnieniu od wcześniej wprowadzonego Huawei Honor 7 i Motoroli jest on także w cenniku salonowym a więc i w DUK, teraz tylko pozostaje kwestia dostępności na magazynach.
 #845203  autor: dublin1705
 14 sty 2016, 18:14
Czekam na konsultanta z DUK już 4 dni. Miał mnie poinformować jak P8 będzie w DUK. Prosiłem wyraźnie o telefon po godz. 14.30, a oni dzwonili 4 x między 10 a 14. Dostałem max zniżki tylko telefonu nie było, a teraz jak patrze to już nic nie ma
2 lata temu też tak było czekałem na telefon od przypisanego konsultanta, nie zadzwonił, musiałem zadzwonić sam i się okazało ze telefony były.
 #845214  autor: irzi
 14 sty 2016, 18:42
dublin1705 pisze:Czekam na konsultanta z DUK już 4 dni. Miał mnie poinformować jak P8 będzie w DUK. Prosiłem wyraźnie o telefon po godz. 14.30, a oni dzwonili 4 x między 10 a 14. Dostałem max zniżki tylko telefonu nie było, a teraz jak patrze to już nic nie ma
2 lata temu też tak było czekałem na telefon od przypisanego konsultanta, nie zadzwonił, musiałem zadzwonić sam i się okazało ze telefony były.
Hmmm ja też prosiłem o telefon zwrotny gdy P8 się ukaże. W niedziele była rozmowa. Max kobieta powiedziała że do czwartku wieczorem zadzwoni. Nie dzwoniła w poniedziałek, we wtorek, w środe i dziś też milczy. I czuje że nie zadzwoni ....
Ona dawala mi dobre warunki ale nie było telefonów. A jak z inną gadałem wcześniej to telefony byly ale warunki dawała kiepskie - mały rabat na abonament.
Dziś już bym nawet wziął P8 Lite ....
 #845237  autor: krzyszsz
 14 sty 2016, 22:15
Witam,

Czy ktoś orientuje się, czy przedłużając stary Smart Plan Multi II po 12 miesiącach jest możliwość aby uzyskać z DUK rabat 30% na abonament oraz zniżkę na telefon 300 PLN? Będę szczerze zobowiązany za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

K
 #845240  autor: mago112
 14 sty 2016, 22:53
Witam , mam takie pytanie czy jak mam rabat z racji orange open to mogę dostać jeszcze jakiś dodatkowy na abonament przy przedłuzeniu umowy od DUK ?
 #845248  autor: WoocashGDA
 15 sty 2016, 01:19
Witam, czytam forum od 4 lat co pomogło w przedłużaniu umów teraz przyszedł czas żeby się wpisać. W grudniu 2015 przedłużyłem jedną umowę na Smart Plan LTE Główny 99,- -30% + HTC m8s 49,- + dołączyłem dwie karty sim za 0,- na 24 mieś. W styczniu 2016 przedłużyłem drugą umowę na to co wyżej tylko z iPhone 6s 1329,- i chciałem dodać kartę sim za 0,- i tu jest problem bo dwa abonamenty główne LTE są na jednym koncie i system widzi kartę sim jako trzecią płatną za 15,-. Byłem pewny że nie będzie problemu i można podpiąć za 0,- na ten abon. przedłużony od stycznia 2016. Konsul w salonie miał zagadkę bo nigdy nie miał takiego przypadku wołał kierownika i ten też nie wiedział. Wyjściem z tego jest rozdzielenie kont i utrata rabatu orange open 10,- Czy tak powinno być czy mnie oszukano ?


:mrgreen: dzięki zielony za radę przetestuje to i opiszę co wyszło z tego. Pozdrawiam :smt006
Ostatnio zmieniony 15 sty 2016, 03:10 przez WoocashGDA, łącznie zmieniany 1 raz.
 #845257  autor: nuki
 15 sty 2016, 09:14
i.slepy pisze:Przedwczoraj dzwonila Pani z DUK, spytala czemu chce zrezygnowac, to powiedzialem, ze oferta niesatysfakcjonujaca bla bla. Zadnych kłótni, ani nawet negocjacji, tylko od razu oferta maksymalna:

abo 31,69
wszystko no limit (chyba bez MMS)
2 GB
LG Wine Smart zrabatowany ze 169 na 19 PLN.

Czekam tylko na kontakt, jak pojawi sie telefon, bo nie bylo go na magazynie. Bardzo miłe i sprawne przedluzenie dla mamy :)
Oferta ok, możesz coś bliżej napisać jaki abonament został zrabatowany. Może ktoś posiada inf. Czy podobne warunki można uzyskać przenosząc nr z t mobile do orange ( mam już jeden abo w Orange)
 #845260  autor: zielony71
 15 sty 2016, 09:20
To są warunki z działu utrzymania klienta. Nawet nie zawsze stali klienci je dostają. Przechodząc z innej sieci nie można ich dostać.
 #845261  autor: irzi
 15 sty 2016, 09:29
I niestety - nr mam wyłączony. Ani nie było wczoraj obiecanego kontaktu ze strony DUK ani ja się też nie dodzwoniłem :-(
Chwilowo córka będzie bez nr.
Wogóle też widzę że na stronie Orange, ze stroną z telefonami z wyprzedaży, z oferty zniknął P8 !

Teraz pozostało mi zawrzeć nową umowę z Orange. Tak się zastanawiam, bo mam kupon na 6 miesięcy gratis przy przeniesieniu ( mam z Plusa na karte, ostatnio ją zarejestrowałem ) czy można by to połączyć z promocją co jest na Grouponie - bon za 9zł ( o wartosci 200zl ) do wykorzystania w Empiku, Zolando lub Agito ? Bo z tego co widziałem na grouponie, po kliknięciu w link przenosi mnie do strony gdzie trzeba podać nr zamówienia z Oranga, nr vouchera z groupon i wybrać który się chce bon.
A z kolei ten kod na zniżke na 6 miesięcy musze aktywować na orange.pl/kupon i wybrać oferte .....
  • Strona 354 z 675
  • 1
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 356
  • 675
  • 1
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 356
  • 675