DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 360 z 675
  • 1
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • 362
  • 675
 #846200  autor: zielony71
 20 sty 2016, 13:58
Jak dla mnie to szkoda czasu na gadanie z oszustwami. Lepiej się rozłączyć i zadzwonić ponownie, zwykle odbierze ktoś inny.
 #846221  autor: Str8Flush
 20 sty 2016, 16:04
Ja też na lodzie zostałem. W grudniu złożyłem wypowiedzenie bo polowałem na xperię Z5, niestety się nie udało, a teraz z każdą zmianą cennika jest coraz gorzej. Sytuacja wygląda tak że 25 stycznia wyłączą mi numer i mam kilka pytań. Jak i do kiedy mogę anulować wypowiedzenie? Czy jakbym zdecydował się przeniesć numer to po złożeniu dyspozycji jest szansa że mogę stracić numer jak się nie wyrobią w te kilka dni?
 #846245  autor: szmaszmo
 20 sty 2016, 18:09
Do mnie dziś zadzwoniła przesympatyczna pani z Duk-u. Pytanie o powód rezygnacji itp. Zaoferowała mi abo za 59 zł po 30 % rabacie, nielimitowane wsio, roaming i 10,5 Gb neta, ale nie ma HTC one m8s, swoją drogą lepszy ten Htc czy xperia Z3? bo taką mi proponowała, nie pamiętam za ile, ceny mam na kartce zapisane, którą zostawiłem w robocie.
 #846254  autor: anies_zg
 20 sty 2016, 18:42
Str8Flush pisze:Ja też na lodzie zostałem. W grudniu złożyłem wypowiedzenie bo polowałem na xperię Z5, niestety się nie udało, a teraz z każdą zmianą cennika jest coraz gorzej. Sytuacja wygląda tak że 25 stycznia wyłączą mi numer i mam kilka pytań. Jak i do kiedy mogę anulować wypowiedzenie? Czy jakbym zdecydował się przeniesć numer to po złożeniu dyspozycji jest szansa że mogę stracić numer jak się nie wyrobią w te kilka dni?
Mi przy składaniu wypowiedzenia powiedzieli, że jeśli będę chciała przenieść numer po złożeniu wypowiedzenia i inny operator się do nich zwróci z taką prośbą to będzie odmowa. Najpierw trzeba anulować wypowiedzenie, co oznacza, że umowa zakończy się później, bo dopiero po następnym pełnym okresie rozliczeniowym i dopiero wtedy wystąpić ponownie o przeniesienie numeru. Dlatego ja, jeśli nie dostanę ciekawych warunków to pod koniec wypowiedzenia przenoszę u nich numer na kartę i wtedy ewentualnie będę szukać innych lepszych warunków u konkurencji. Podobno z przeniesieniem na kartę po wypowiedzeniu nie ma problemów.
 #846257  autor: anies_zg
 20 sty 2016, 18:48
szmaszmo pisze:Do mnie dziś zadzwoniła przesympatyczna pani z Duk-u. Pytanie o powód rezygnacji itp. Zaoferowała mi abo za 59 zł po 30 % rabacie, nielimitowane wsio, roaming i 10,5 Gb neta, ale nie ma HTC one m8s, swoją drogą lepszy ten Htc czy xperia Z3? bo taką mi proponowała, nie pamiętam za ile, ceny mam na kartce zapisane, którą zostawiłem w robocie.
Byłabym wdzięczna za podanie cen telefonów przy tej ofercie oraz za podanie stażu w orange, bo się zastanawiam czy ta wielkość internetu to za staż czy ot tak.
 #846270  autor: blazejjj
 20 sty 2016, 20:00
Ja właśnie przedłużyłem, mix który przedłużałem 39.99 (wszystko bez limitu) i 3GB internetu + Galaxy A5 za 49zł,
zmiana w drugim abonamencie planu taryfowego z 55 zł (ograniczone minuty i sms) na 39.99 z wszystkim bez limitu.
 #846273  autor: scisly
 20 sty 2016, 20:06
Witam
Szukam oferty na abonament dla firm z telefonem Z5 compact.
Najbardziej odpowiada mi oferta Plusa, gdzie z umową na 24 miesiące płaciłbym przez 18 miesięcy abo 49 zł netto, a Z5c miałbym za 1199 zł netto.
Obecnie mam abo w Orange (jest to umowa na czas nieokreślony) i chciałbym się dowiedzieć czy Duk może mi coś lepszego zaproponować.

Czy ktoś dostał dobrą ofertę z tym telefonem na firmę w Orange?
W przypadku przeniesienia numeru Plus wysłałby wypowiedzenie do Orange, ale czy w trakcie miesięcznego okresu wypowiedzenia mogę jeszcze negocjować z duk w Orange?
 #846279  autor: szmaszmo
 20 sty 2016, 20:23
anies_zg pisze:
szmaszmo pisze:Do mnie dziś zadzwoniła przesympatyczna pani z Duk-u. Pytanie o powód rezygnacji itp. Zaoferowała mi abo za 59 zł po 30 % rabacie, nielimitowane wsio, roaming i 10,5 Gb neta, ale nie ma HTC one m8s, swoją drogą lepszy ten Htc czy xperia Z3? bo taką mi proponowała, nie pamiętam za ile, ceny mam na kartce zapisane, którą zostawiłem w robocie.
Byłabym wdzięczna za podanie cen telefonów przy tej ofercie oraz za podanie stażu w orange, bo się zastanawiam czy ta wielkość internetu to za staż czy ot tak.
Jutro podam ceny, ale wydawały mi się dość duże, choć nie pamiętam, w sieci jestem od ok 14 lat jak jeszcze idea była, z tym że kilka lat temu przerzuciłem się na kartę i poinformowano mnie, że staż będzie mi się naliczał od nowa co mnie zaskoczyło. W ofercie dostałem 5 Gb neta ale za staż dorzuciła dodatkowe 5,5. A ceny telefonów z tego co mówiła rabatowała o 300 zł. Ktoś może napisać czy czekać na htc on m8s czy wziąć Z3?
 #846316  autor: barmar90
 20 sty 2016, 22:26
Witam, do 28 listopada mam umowę chciałbym przedłużyć ją, ale odwaliłem i wydaję mi się, że jakbym podpisał umowę w grudniu byłyby jakieś promocje, nie przedłużając jej, przedłuży mi się do 28 grudnia automatycznie? Można przedłużyć umowę o miesiąc żeby na bardziej atrakcyjnych warunkach przedłużyć?
 #846318  autor: MaxQuake
 20 sty 2016, 22:30
Jeśli umowę masz do 28 listopada 2016 to po tym czasie będziesz miał umowę na czas nieokreślony w dalszym ciągu z obowiązkiem miesięcznego wypowiedzenia,
  • Strona 360 z 675
  • 1
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • 362
  • 675
  • 1
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • 362
  • 675