DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 122 z 136
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 136
 #839107  autor: cyanoone
 08 gru 2015, 19:03
Abo z telefonem:
1)Orange opcja 69,99 dla przenoszących numer jest 6 miesięcy za zero czyli średnio wychodzi nieco ponad 50 zł/miesięcznie. Opcja 6 miesięcy za zero jest dostępna przez internet.
>Wszystko bez limitu.
>2 GB internetu.
>50 mb w roamingu zagranicznym.

2) Plus opcja 69,99 dla przenoszących numer jest 6 miesięcy za zero czyli średnio wychodzi nieco ponad 50 zł/miesięcznie. Opcja 6 miesięcy za zero jest dostępna przez internet.
>Wszystko bez limitu.
>5 GB internetu.
>120 minut w roamingu.
3)T-mobile i Play średnio mają jakąś ofertę sensowną w abo, albo nie zauważyłem nic ciekawego.

Oferta na kartę (telefon kupujesz na wolnym rynku, możesz na raty)
1)Virgin mobile 19 zł
>no limit sms do wszystkich.
>nieograniczone rozmowy do Play
>100 minut poza Play.
>2 GB internetu.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #841078  autor: jonekjonatan
 18 gru 2015, 09:36
Dla mnie to porównywanie jest trochę mało wiarygodne, bo oferty się szybko zmieniają. Najlepiej wpisać w porównywarkę typu komórkomat albo tu na telepolisie i wyskoczy co w trawie pisczy i za ile... i czemu tak drogo !
 #841409  autor: calinka
 21 gru 2015, 00:29
ja tam w sumie z mojego wyboru jestem zadowolona, moze macie racje pod takim kontem ze bedzie zjadac transfer jak odpale z youtube czy cos, ale jak dla mnie spoko jest bo nie korzystam z tego na telefonie, najwiecej pisze smsy, dzwonie i wlasnie facebook nawet nie tyle co ze znajomymi ale mam swoj menager stron tam i moge odpowiadac na bieżąco nic za to nie płacać, a za wszystko płace te 29 zł u vikingów i po miesiącu użytkowania stwierdzam że do pracy sprawdza mi się idealnie. zobaczymy dłużej
 #843823  autor: sadogowah
 06 sty 2016, 11:00
Witam, mam nadzieję że dobry temat.
W tym momencie mam taryfe Twój Profil Simplus. Niestety brakuje tam taryf dotyczących smsów do wszystkich sieci. Mógłby ktoś coś polecić w plusie na kartę?
Ewentualnie zastanawiałem się nad przejściem na abonament o ile będzie to miało większy sens.
Chodzi mi o ofertę bez telefonu, same rozmowy i smsy. Internet też nie koniecznie, chyba że jakiś skromny pakiet internetowy. Bardziej chodzi mi o ekonomiczną ofertę typu 20zł i smsy za darmo i np. nie drogie minuty.

Pozdrawiam
 #843838  autor: Gregrin
 06 sty 2016, 12:03
Ja o plusie wiele powiedzieć nie mogę ale polecam ci zajrzeć tutaj [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl Pus tez tam jest ;) Jeśli chcesz coś innego to podaj mniej więcej swoje wymagania (ile minut/sms, netu) miesięczne. No i napisz czy zmiana operatora plus wchodzi w grę oraz czy mogą to być oferty w których trzeba pamiętać o aktywowaniu/sumowaniu pakietów na minuty/sms.
 #843839  autor: KC-KARLOS
 06 sty 2016, 12:12
sadogowah: zmień taryfę na Plus na kartę bez limitu kodem *147*20# (3 zł jednorazowo), następnie wybierz coś dla siebie.

> Włącz sobie za 10 zł Rok Ważności Konta, po odpaleniu ładujesz za ile chcesz konto i przez rok masz spokój.
> Z minut polecam promocję nielimitowanych minut na komórkowe przez pierwsze 30 dni za 10 zł. Aktywujesz to kodem: *136*11*08# w 28 dniu dezaktywujesz promocję kodem *136*00*08# a następnie ją znów odpalasz kodem powyżej, wtedy znów 10 zł zabiorą zamiast 25. OSZCZĘDZASZ 15 ZŁ.
> jeśli dzwonisz i SMSujesz do Plusa najwięcej, włącz specjalną promocję kodem: *136*11*20# a za KAŻDE DOŁADOWANIE otrzymasz darmówki do Plusa, np. 5 zł=5 dni, 50 zł=90 dni, 100 zł=180 dni.
> SMSy bez limitu za 10 zł - włączysz kodem: *136*11*09#
> 300 MB za 5 zł - *136*11*10# po wyczerpaniu 300 MB prędkość spada do 32 kbit/s i nie są naliczane dodatkowe koszty.

WAŻNE: opcje łączą się ze sobą, poniższe pakiety i promocje możesz mieć je aktywne jednocześnie, pamiętaj, że pakiety minut, SMSów i MB odnawiają się co miesiąc. Zapewnij środki na koncie, aby je utrzymać.
źródło: strona plus.pl

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #843843  autor: sadogowah
 06 sty 2016, 12:34
Jak najbardziej zmiana operatora wchodzi w grę. Zapomniałem napisać. Rozmawiam raczej krótko, powiedzmy do 200 minut miesięcznie na spokojnie by starczyło. SMS chodzi o jeden numer do którego miałbym darmo ( za wszystkie darmo tez bym się nie obraził ;-) )

Dziękuje za szybkie odpowiedzi! Na razie zastosowałem się do propozycji Karlosa20 i uruchomiłem taryfę Plus na kartę bez limitu + smsy bez limitu bo tutaj strasznie gubiłem pieniążki.

Nie mniej droga dla mnie otwarta i chętnie zobaczę czy jest jeszcze jakaś ciekawa oferta czy też na kartę czy abonament w różnych sieciach.

Dziękuje jeszcze raz!
 #843885  autor: Gregrin
 06 sty 2016, 14:37
sadogowah pisze:SMS chodzi o jeden numer do którego miałbym darmo
Numer jest w sieci plus ?? Ile tych sms'ow jest miesięcznie ??
Na szybko to przychodzi mi do głowy mobile vikings za 24zl/m-c (nielimitowane minuty i sms'y na komórki +2GBnetu na infrastrukturze play i t-mobile) albo to samo ale bez netu za 21zl w lajt mobile (infrastruktura plusa) http://www.whitemobile.pl/telefon-na-karte
Ale może byłoby coś tańszego tylko napisz ile tych sms i do jakiej sieci.
 #843897  autor: KC-KARLOS
 06 sty 2016, 15:25
Jeszcze jest opcje #Freemium w Virgin Mobile.
30 minut + 30 SMSów + 300 MB za darmo. W każdej chwili można dokupić no-limit minut za 19, a SMSów za 9 zł.
ROK WAŻNOŚCI KONTA automatycznie po odpaleniu Freemium. Pakiet sam się odnawia przez pół roku.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845611  autor: janekt
 17 sty 2016, 17:03
Szukam oferty na kartę:
-nielimitowane SMS do wszystkich sieci [MMS nielimitowane też by się przydały]
-1 GB internetu
-nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci [stacjonarne niekoniecznie]
U kogo będzie najtaniej?

JanekT
 #847059  autor: GTwice
 24 sty 2016, 12:44
Poszukuję oferty:
- prepaid, mix, abonament - telefon mam i nie zamierzam zmieniać, nie lubię też długotrwałych zobowiązań - z kolei płacenie za rachunek na koniec miesiąca jest dla mnie wygodniejsze niż pilnowanie stanu i ważności konta
- min 1GB internetu
- bardzo mało dzwonię i smsuję (ok 50min/sms miesięcznie)
- koniecznie z zachowaniem numeru (obecnie Orange na kartę)
- miło byłoby mieć tak ze 100mb internetu w roamingu (EU)

Obecnie mam problem z zasięgiem w orange u siebie w pokoju - więc preferencja dla innych operatorów (aczkolwiek i tak za kilka miesięcy się przeprowadzę więc nie wykluczam)
Decydująca będzie ostatecznie cena.
 #847065  autor: cyanoone
 24 sty 2016, 13:48
@Janekt
Redbull mobile energy, za 30 zł masz wszystko bez limitu i pakiet neta.
@Gtwice
Virgin mobile + pakiet za 19 zł. Najtańszy internet w roamingu jest w Plusie,100 MB za 15 zł.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #847547  autor: ikkou
 27 sty 2016, 09:27
Skończyła się promocja w play 10 gb za 10zł w związku z tym poszukuje jakiejś oferty do 50 zl miesięcznie na karte bądź abonament która będzie mieć podobną ilość internetu. Reszta jest mniej istotna może jeszcze smsy by sie przydały. Takie minimum to 5gb
 #848125  autor: Gregrin
 29 sty 2016, 23:07
tomektg pisze:Nielimitowane połączenia na stacjonarne, komórkowe oraz smsy. Brak MMS.
No tak, widać wyraźnie ze nikt tam o MMS'ach nie pisze. Odpowiadam na posta:
ikkou pisze:poszukuje jakiejś oferty do 50 zl miesięcznie na karte bądź abonament która będzie mieć podobną ilość internetu. Reszta jest mniej istotna może jeszcze smsy by sie przydały.
 #848486  autor: 3700bn
 01 lut 2016, 09:38
Witam
Otóż jestem zainteresowany ofertą RedBull Mobile na kartę z internetem lte bez limitu,lecz czy w tej ofercie oprócz nielimitowanego internetu jest możliwy pakiet Stan Darmowy?
Czy oba te oferty są możliwe by działały jednocześnie?Bo na stronie operatora nic szczegółowo nie jest opisane
Z góry dzięki za odp i sorry jeżeli w złym temacie
  • Strona 122 z 136
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 136
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 136