DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 78 z 111
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 111
 #850289  autor: bolek2004
 09 lut 2016, 22:21
Ja tam zawsze Klucz Mobile będę bronił bo:
1. I tak stawki są dobre, nawet z tym naliczaniem minutowym, jak gdzieś za granicę jest stawka 15gr to przecież nawet przy minutowym naliczaniu są to śmieszne pieniądze i śmieszne oszczędności. Nie odczuje się tego praktycznie.
2. Wystarczy popatrzeć na ceny połączeń międzynarodowych w naszej W4. Nawet do UE.
Taryfa pnk 0zł w play: połączenie do UK kosztuje 2zł/min (naliczanie co 30 sekund)
Klucz: 0,15gr/min
Jest różnica? Moim zdaniem spora
3. Na dzień dzisiejszy tylko Klucz i Lycamobile dają na rynku jakieś sensowne ceny na połączenia międzynarodowe
Pominę już to że UE ma znieść roaming bo od kilku lat o tym słychać, a tak naprawdę nic takiego nie nastąpiło. Widać dobrze opy lobbują w PE :) Z wiadomych względów:)
Żeby nie być stronniczym to zdaję sobie sprawę że na niektóre kierunki ceny są wyższe niż 15gr, podałem pierwszy z brzegu przykład UK, ale myślę że i tak jest taniej niż w W4.
 #850305  autor: Gregrin
 09 lut 2016, 23:10
bolek2004 pisze:Pominę już to że UE ma znieść roaming
Ale zniesienie roamingu chyba nie będzie miało wpływu na stawki za połączenia zagraniczne.
 #850308  autor: bolek2004
 09 lut 2016, 23:23
Masz rację. W UE będzie pewnie jedna stawka jeśli w ogóle wejdzie to kiedyś w życie, ale zapomniałem o tym że są jeszcze inne kraje i inne kontynenty:)
A w sumie jakoś wziąłem pod uwagę głównie UE bo chyba najwięcej tam się dzwoni, choć z tego co pamiętam to Klucz i do USA czy Kanady też potrafi mieć niskie stawki porównywalne z niektórymi krajami UE.
 #850315  autor: Gregrin
 09 lut 2016, 23:53
Ale brak roamingu będzie (chyba) polegał tylko (albo aż) na tym ze będąc "na wakacjach" w granicach UE będziemy mogli dzwonić do swojego kraju macierzystego i odbierać z niego połączenia tak jak byśmy byli w kraju. Dzwonienie poza nasz kraj to rozmowy zagraniczne i chyba na razie nic z tym nie zamierzają robić. Dobrze rozumiem ??
 #850319  autor: Rebeliant
 10 lut 2016, 00:48
Bolku, ale nikt tu nie neguje atrakcyjności Klucza, chcę jedynie by odnieśli się do obniżek, o których wspominali na fejsie.
 #850321  autor: DanielR
 10 lut 2016, 01:40
Oj bolek2004, ale jaki związek mają regulacje unijne dotyczące roamingu w UE, ze stawkami połączeń międzynarodowych, których te regulacje - niestety, wciąż jeszcze nie obejmują? Przecież połączenia roamingowe, to zupełnie co innego, niż połączenia międzynarodowe. Wydawało mi się, że ktoś taki jak Ty powinien to wiedzieć i nie mylić tych dwóch kwestii. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #850326  autor: bolek2004
 10 lut 2016, 04:46
Odróżniam połączenia międzynarodowe od roamingu tylko przynajmniej z tym zniesieniem roamingu w UE to kojarzyło mi się błędnie że będzie jedna stawka w całej UE tylko że na logikę to 1 Euro w Polsce, to nie to samo co w Niemczech. W sumie niefortunne zdanie o tym roamingu bo akurat Klucza to mało dotyczy, no ale cóż:)
 #858593  autor: bolek2004
 27 mar 2016, 20:31
Jak jest z jakością połączeń w Kluczu? Dzwoniłem dziś z Klucza na holenderską komórkę i po prostu tragedia, ledwo co było słychać i się praktycznie nie dało rozmawiać. W drugą stronę jakość była ok, na pewno to nie wina telefonu. Często takie coś występuje?
Może lepiej działa lyca jeśli chodzi o jakość? Wolę dopłacić za minutę ale normalnie porozmawiać.
 #858595  autor: wasylek
 27 mar 2016, 20:51
bolek2004 pisze:Jak jest z jakością połączeń w Kluczu? Dzwoniłem dziś z Klucza na holenderską komórkę i po prostu tragedia, ledwo co było słychać i się praktycznie nie dało rozmawiać. W drugą stronę jakość była ok, na pewno to nie wina telefonu. Często takie coś występuje?
Może lepiej działa lyca jeśli chodzi o jakość? Wolę dopłacić za minutę ale normalnie porozmawiać.
To chyba do każdego kraju jest tak tragicznie, z lycamobile trochę więcej trzeba zapłacić ale nie trzeba kilka razy powtarzać,aby druga osoba wiedziała o co chodzi.
 #858785  autor: Klucz Mobile
 29 mar 2016, 14:22
[/quote]
To chyba do każdego kraju jest tak tragicznie, z lycamobile trochę więcej trzeba zapłacić ale nie trzeba kilka razy powtarzać,aby druga osoba wiedziała o co chodzi.[/quote]

pytanie brzmi - chyba czy napewno?
ponieważ nie mamy ogromu zgłoszeń na infolinie dot. jakości. zgłoszenia są pojedyncze i rozpatrywane na czas.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #858787  autor: Klucz Mobile
 29 mar 2016, 14:29
Pragniemy poinformować, iż zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr
2015/2120 z dnia 25 listopada 2015r. w sprawie ustawienia środków dotyczących dostępu do otwartego internetu oraz zmieniającym dyrektywę 2002/22/WE w sprawie usługi powszechnej i związanych z sieciami i usługami łączności elektronicznej praw użytkowników, a także zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 531/2012 w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii Europejskiej, z dniem 30 kwietnia 2016r. ulegną zmianie ceny usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej, świadczone przez Klucz Telekomunikacja Sp. z o.o.

opłata za połączenie wchodzące 0.44 PLN /przychodzące 0.05 PLN
opłata za wiadomośc sms 0.19 PLN
opłata za wysłaną wiadomość MMS 0.50 PLN
opłata za odebraną wiadomość MMS 0.25 PLN
opłata za transmisję danych wysłanych lub odebranych 0.4548 PLN/MB

Zmiana wynika bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa i powoduje obniżenie cen usług telekomunikacyjnych
Ostatnio zmieniony 30 mar 2016, 11:10 przez Klucz Mobile, łącznie zmieniany 1 raz.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #858813  autor: wasylek
 29 mar 2016, 17:02
Wasylek pisze:
Klucz Mobile pisze: To chyba do każdego kraju jest tak tragicznie, z lycamobile trochę więcej trzeba zapłacić ale nie trzeba kilka razy powtarzać,aby druga osoba wiedziała o co chodzi.
pytanie brzmi - chyba czy napewno?
ponieważ nie mamy ogromu zgłoszeń na infolinie dot. jakości. zgłoszenia są pojedyncze i rozpatrywane na czas.
tam gdzie ja dzwonię to na pewno jest o wiele słabsza jakość rozmów niż z innych sieci, gdy miałem telefon w Lycamobile to rozmowy do tego kraju był w takiej jakości jakby dzwonił z polski do polski, czyli idealne, teraz gdy mam numer w klucz mobile często muszę powtarzać, tak samo osoba do która dzwonię także, słaba jakość i cicho. Ostatni po 5 minutowej rozmowie z klucza, się rozłączyłem i zmieniłem numer na Virgin Mobile i w ciągu minutowej rozmowy dowiedziałem się to co nie mogłem wciągu poprzednich 5 minut. Tylko koszt rozmowy w klucz to 60-80gr za minute, a z Virgin to 5zł.
 #858860  autor: mi80
 29 mar 2016, 21:54
Klucz Mobile pisze:opłata za transmisję danych wysłanych lub odebranych 0.04548 PLN/MB
A ja zaryzykuję tezę, że to pomyłka o jedno zero. Standardowa krajowa cena 0,20 PLN/MB + dopłata zgodnie z rozporządzeniem UE 0,25 PLN/MB daje właśnie 0,45 PLN/MB. A podali 10-krotnie taniej.
 #858863  autor: zorian
 29 mar 2016, 22:02
mi80 pisze:A podali 10-krotnie taniej.
... albo sypnęli się przy jednostce; wszędzie na swojej stronie posługują się ceną za 100kB (czyli 10x mniejszą).
I pewnie będzie szybkie nocne podmienianie PDF na stronie
:smt006
 #858881  autor: garfield-
 30 mar 2016, 01:13
W sumie, Orange w pakietach daje zbliżoną stawkę - 15 PLN za 300 MB.
Zatem drogi Kluczu, możesz nas utwierdzić, że będzie 4,5 gr za MB ?
Jeśli tak, kupuje Was na wakacje :)
 #858895  autor: Klucz Mobile
 30 mar 2016, 08:39
wasylek pisze:
Wasylek pisze:
tam gdzie ja dzwonię to na pewno jest o wiele słabsza jakość rozmów niż z innych sieci, gdy miałem telefon w Lycamobile to rozmowy do tego kraju był w takiej jakości jakby dzwonił z polski do polski,.... Tylko koszt rozmowy w klucz to 60-80gr za minute, a z Virgin to 5zł.
Rozumiem, ze dzwonil Pan kilka razy na infolinuie i bez skutku?
Prosze powiedzieć na jaki kierunek ma pan w Klucz minute za 60-80 gr? :) Kuwejt? Peru? Kirgyzstan?

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
  • Strona 78 z 111
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 111
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 111