DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 31 z 94
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 94
 #851076  autor: kwasek66
 14 lut 2016, 13:46
Ile czasu może stać stacja na przyczepie - tymczasowa? W okolicy się taka zaparkowała i raban... że stację przestawiają z budynku przemysłowego na ogródek..
 #851218  autor: Spacedust
 15 lut 2016, 13:19
kwasek66 pisze:Ile czasu może stać stacja na przyczepie - tymczasowa? W okolicy się taka zaparkowała i raban... że stację przestawiają z budynku przemysłowego na ogródek..
Do 3 miesięcy ;)
 #851246  autor: zajadacz
 15 lut 2016, 14:33
Spacedust pisze:Do 3 miesięcy ;)
Do 6 miesięcy. Teoretycznie. W praktyce po 6 miesiącach przestawią po kilka metrów i dalej może stać. Albo w ogóle nie przestawiają. I na szczęście, bo bez takich stacji mobilnych to często byłaby tragedia z zasięgiem, jak z jakiś powodów są zmuszeni do rozebrania stacji, która przedtem stała.

Zdjęcia stacji bazowych
Mapa stacji bazowych na podstawie UKE
 #856653  autor: Młody..
 16 mar 2016, 20:04
Śmiechłem :D. A jaki operator tam chce się budować? Z tego co wiem, to nadajniki w Parszowie tam sięgają zasięgiem (czyli Play i N!). Plusa tam w zasadzie nie ma, więc może to on.
 #856829  autor: plk. Mortimer
 17 mar 2016, 19:52
Młody.. pisze:
Śmiechłem :D. A jaki operator tam chce się budować? Z tego co wiem, to nadajniki w Parszowie tam sięgają zasięgiem (czyli Play i N!). Plusa tam w zasadzie nie ma, więc może to on.
"Wieść o planach związanych z postawieniem masztu telefonii komórkowej Orange w pobliżu ulic Tychowskiej, Szydłowieckiej, Torowej i Radomskiej w Wąchocku, obiegła miasto w poniedziałek, 29 lutego."
Wszyscy operatorzy sa w Parszowie, ale zasieg jest tylko outdoors
 #856834  autor: Młody..
 17 mar 2016, 20:39
plk. Mortimer pisze:"Wieść o planach związanych z postawieniem masztu telefonii komórkowej Orange w pobliżu ulic Tychowskiej, Szydłowieckiej, Torowej i Radomskiej w Wąchocku, obiegła miasto w poniedziałek, 29 lutego."

Wszyscy operatorzy sa w Parszowie, ale zasieg jest tylko outdoors
Na ul. Złotoglin - dosyć świeże maszty ma Play i N!. Plusa w tych okolicach nie odczuwam (kiedyś demontowano nadajnik Plusa, bo chyba burzono komin), telefony albo trzymają zasięg ze Skarżyska (do skrzyżowania na Starachowice, lub Mostki), albo jadać na Mostki, telefon albo jest bez zasięgu, albo łapie marne 1-2 kreski GSM z Łącznej lub Gozdu. Pozostali operatorzy w tych rejonach mają przyzwoite lub dobre pokrycie.
 #856849  autor: plk. Mortimer
 17 mar 2016, 22:09
Jesli w Parszowie brak Plusa to w Wachocku nie ma sladu nawet na zewnatrz. Podobnie zrobili w Sw. Katarzynie, ale o Parszowie nie wiedzialem. Musi byc stosunkowo niedawno. Co za dziadowska siec!

Jak widac w Wachocku nie jest jednak rozowo - stad budowa Orange czyli pewnie takze N!
 #856887  autor: Młody..
 18 mar 2016, 10:17
plk. Mortimer - Już dłuższy czas utrzymuje się taka sytuacja (myślę, że nawet do dwóch lat już będzie). Play na początku także nadawał bodajże z takiej samej lokalizacji co Plus, ale później Play postawił własny maszt, po nim dorobiło się masztu N! (bo też ich przecież nie było, był sam Play) a Plusa brak. Zasięg albo dolatuje ze Skarżyska, w stronę Mostek to szkoda gadać.. a stronę Wąchocka nie wiem.. jak jakieś szczątki ze Starachowic tam nie dolatują, to albo nie ma nic.. albo nadają gdzieś pomiędzy Parszowem a Wąchockiem (w co jednak wątpię).
  • Strona 31 z 94
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 94
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 94