DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 37 z 97
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 97
 #852211  autor: KC-KARLOS
 21 lut 2016, 13:46
Regulamin jedno - praktyka drugie. Jedno jest pewne, darmowe LTE w starych RBM niestety ciężko już dostać w korzystniejszej opcji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #852226  autor: Gregrin
 21 lut 2016, 15:10
Uaktualniam pierwszego posta o aktualne zasady (przechodzenie przez p24, bonus 60 również w fakt, nowe regulaminy). Ważny 2pkt opisałem ogólnie (bo sam regulamin powrotu na play RWK ma kilka wariantów i sam się w tym gubię) ale myślę ze co do zasady to się zgadza. Nie pisze o nieregulaminowych przejściach do RBM5,7 przez konsultantów czy kodem bo sytuacja nie jest jasna i takie info najlepiej jak bedzie sie znajdowac na ostatnich stronach. Jak się wyklaruje to znowu lekko uaktualnię pierwszy post.
Jak ktoś ma jakieś uwagi to proszę pisać.
Nazwę tematu tez proszę uaktualnić [Play<-->Fakt<-->RBME i Play<-->RBME] Przenoszenie numeru
 #852232  autor: Andrzej311
 21 lut 2016, 15:39
Czy ktoś może potwierdzić na 100% że nie ma już rocznej ważności konta po przejściu z fakt mobile do rbm. I czy nie ma już możliwości uzyskania starej taryfy rbm nie chodzi o rbm5.
To wszystko. Acha i jeszcze jedno chce ostrzec ludzi kupujących na alledrogo, że jeśli sprzedający pisze na aukcji, że ma karte rbm tę starą ze 150 dniami ważności to powinien wam zdjęcie przesłać tej karty. Bo zapewne jest to karta rbm5 ze 100 dniami ważności konta. Te startery były za darmo zamawiane, a teraz sprzedają na alledrogo oszusty pisząc, że ma 150 dni ważności konta. Masa komentarzy na alledrogo kupujących mówiących, że karty mają po 100 dni a nie jak w opisie 150 dni.!!!
Jeśli znajdziecie taką aukcje to prosze dać linka. Chętnie zobacze te karty widmo. Równo 2 lata temu taką jeszcze z uporem dorwałem, a teraz nie chce mi sie wierzyć, że takie istnieją. :D
 #852243  autor: bolek2004
 21 lut 2016, 19:09
Co tu potwierdzać? Wystarczy się cofnąć jedną stronę wstecz i mamy osoby które to sprawdziły w praktyce. Czy tak ciężko jest przejrzeć wątek o jedną stronę wstecz? Tym bardziej że zmienił się regulamin. Jak ktoś nie wierzy niech sobie sam sprawdzi. Nawet nie trzeba inwestować 5zł jak kiedyś na rwk.
Migrujemy do fakt, ważność ustawia się na 30 dni, potem migracja do rbm5 kodem. Jeśli skróci to będzie 14 dni.
 #852250  autor: Gregrin
 21 lut 2016, 19:50
Andrzej311 pisze:Jeśli znajdziecie taką aukcje to prosze dać linka. Chętnie zobacze te karty widmo.
Jak pisał cyanoone taka taryfę powinno się dostać po przeniesieniu z innej sieci. Jak ktoś chce to proszę na PW mam gdzieś 2 karty z RBM7 których używałem do testów, ważne jeszcze jakieś 6m-cy. Karty mam pocięte własnoręcznie wiec albo trzeba z nimi kombinować (nie leżą idealnie) albo iść do play po nowe simki.

Co do przenosin to oficjalnie są 2 regulaminy. Zmień na fakt i przejdź na RBME.
Przez Fakt oficjalnie można tylko do RBME i skraca do 14dni. Nieoficjalnie kodem do RBM5 ale tez już skraca do 14dni.
Przejdź na RBME z Play i wtedy oficjalnie nie zmienia ważności. Nieoficjalnej drogi z Play do RBM nie ma.
bolek2004 pisze:Migrujemy do fakt, ważność ustawia się na 30 dni
Na 14dni ;) Z i do faktu ustawia na 14dni (według najnowszego regulaminu na 1 stronie).
 #852270  autor: bolek2004
 21 lut 2016, 23:34
Ok, mój błąd, rzeczywiście masz racje, dopiero doczytałem się w regulaminie tego, no to nie bardzo jest jak sprawdzić bez doładowania. W sumie skoro już nie jedna osoba pisała że skraca do 14 dni więc pewnie tak jest i nie ma co samemu sprawdzać
 #854864  autor: ign123
 07 mar 2016, 22:13
bolek2004 pisze:To przenieś sobie do energy z rbm5 , potem zmigruj na pnk rwk, ustaw za darmo kodem ważność na rok i albo zostań na tej taryfie albo zmigruj z powrotem do energy, rok pozostanie.
Dopytam o rzecz nieco inną: czy po przejściu z taryfy pnk rwk (z ustawioną kodem ważnością konta na rok) na pnk Lubię To! pozostanie rok ważności konta?
Jeśli tak, to czy rwk pozostanie też przy przenoszeniu z Play Fresh (też ma rok ważności konta) do pnk Lubię To!? Mam nieużywaną kartę Play Fresh i nie wiem, czy muszę zmienić -> pnk rwk -> pnk lt! czy mogę bezpośrednio na pnk lt!
Ostatnio zmieniony 07 mar 2016, 22:15 przez ign123, łącznie zmieniany 1 raz.
 #854865  autor: KC-KARLOS
 07 mar 2016, 22:14
ign123: ustawi się ważność na 14 dni. Niestety.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #854961  autor: KC-KARLOS
 08 mar 2016, 15:18
Oficjalnie: z roczną ważnością przejdziesz do RBM Energy. Nie będe wrzucał info o nieoficjalnych sposobach zachowania RWK, piszcie na ten temat, korzystając z PW.
Nie ma co się tym chwalić, gdyż zbyt korzystne warunki niektórych usług mogą być zablokowane przez operatora. Żeby później nie było na forum żali i płaczu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #855939  autor: aster
 13 mar 2016, 08:39
Karlos20 pisze:Oficjalnie: z roczną ważnością przejdziesz do RBM Energy.
A jak wygląda sprawa późniejszych doładowań, czy po przenosinach do RBME mogą one... skrócić okres ważności? Np. przechodzę mając jeszcze 11 miesięcy ważności, doładowuję za 90zł... i raptem okres się skraca do 100 dni od chwili doładowania?
 #855956  autor: pakierhakierxd
 13 mar 2016, 10:22
Nie skróci się ;)
ja miałem Playa doładowałem za 5 aby mieć roczną ważność konta.
Przeszedłem do Faktu z tą ważnością a potem do Rbm 5 z tą ważnością,potem doładowałem za 50 i została taka ważność jak jest.
Jedynie ważność netu się ustawiła inna :P

Pozdrawiam :)
 #858338  autor: goldenmen
 25 mar 2016, 20:10
czesc potrzebna mi pomoc w wakacje skorzystałem z patentu na rok wazności konta w RBM z darmowym LTE przechodząc z faktu i teraz pytam sie jak znów skorzystać z promocji RWK w RBM z darmowym LTE bo chce dalej korzystać z tej oferty a czytałem kiedys ze sie pozmieniało trochę i poblokowali to i sa jakieśc nie oficjalne patenty.
Mogę wziaść nowy numer nie ma problemu bo czytałem że z playa mozna przejść.
Można pisać na priv

z góry dziekuje za rade
 #858340  autor: bolek2004
 25 mar 2016, 20:18
Nie da się. Zmienił się regulamin, teraz każda migracja z faktu do rbm5 powoduje skrócenie ważności konta do 14 dni.
Czyli z taryfy i darmowego lte możesz skorzystać po spełnieniu warunków natomiast rocznej ważności konta nie da się uzyskać. Obowiązują ważności konta po doładowaniu czyli 50zł daje 100 dni na wychodzące.
Możesz próbować przenieść numer z innej sieci do rbm, jeśli się uda to będziesz miał starszą taryfę gdzie doładowanie 50zł dawało 150 dni.
Ale rocznej ważności konta nie uzyska się w taryfach w których można skorzystać z darmowego lte. Skończyło się niestety.
 #858399  autor: bolek2004
 26 mar 2016, 02:28
Po prostu ktoś zrobił sobie sporo kart gdy jeszcze patent z roczną ważnością konta działał i obowiązywał stary regulamin. Dlatego jest tam 300 dni bo już pewnie trochę leżały i koło tych 65 dni już minęło.
 #858402  autor: pavesi
 26 mar 2016, 05:14
tylko ta aukcja mija się z celem, bo jak kolega wyżej napisał .. wystarczy numer przeniesc z np orange do red bull i mamy stara taryfę za50zl 150 dni... dwa razy ladujesz po 50 zl i tez jest 300 dni plus 100 zł na koncie do wykorzystania...
  • Strona 37 z 97
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 97
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 97