DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 28 z 39
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 39
 #858010  autor: sebaa
 23 mar 2016, 22:10
Stary nie wiem co ćpasz, ale masz srogie jazdy. Kilka osób napisało do mnie na PW, żeby cię olać jak najszybciej i nie wchodzić w dyskusje. Widać że fajną masz tu renomę i wiele osób ma cię delikatnie mówiąc za oszołoma. Ciekawe dlaczego :lol: Widzę, że robisz wycieczki osobiste, a to już jako rozmówca pokazuje, że prezentujesz naprawdę żenujący poziom. No ale nic, odpisze, można się pośmiać jak sam siebie pogrążasz z każdą wiadomością.

Halset pisze:To samo tacy jak Ty gadali jak wchodził na Polski rynek LTE. A jak się okazało, dzisiaj praktycznie każda sprzedawana słuchawka obsługuje LTE.
I co to oznacza? Kiedy zaczęto wprowadzać LTE? Ile czasu od tego minęło? Ok, każda jest sprzedawana. Czy to oznacza, że z dniem jutrzejszym możemy wyłączyć 2G i 3G? Napisałem, że wiele czasu upłynie, a nie że niemożliwe. Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Więc tak, tak samo gadali i mieli racje. Mimo, że upłynęło już trochę czasu, mimo że prawie każda słuchawka ma LTE, to dalej jedziemy na 3G już nie mówiąc o 2G. I to samo będzie z VolLTE. Proste jak budowa cepa. W jakim celu się czepiłeś, skoro sam siebie pogrążasz? Chcesz wyjść jeszcze na większego durnia?
Halset pisze:Tak się znasz na biznesie :D
Te firmy nie kupują pasm z myślą, że im się zwróci to za rok czy za dwa. Oni myślą długoterminowo na co najmniej 10 lat.
Nawet idiota z matmy po tylko podstawówce potrafi policzyć. Załóżmy dla sieci TMobile.
4mld za pasma podzielone przez 10mln ludzi w sieci, podzielone przez 10 lat i podzielone przez 12 miesięcy - wychodzi 3,33 zł na usera. Normalnie majątek :D!!!
A dzięki temu firma zyska pasma, strategiczną również "siłę"
OMG i ROTFL :lol: :lol: :lol: Ojjjj dziecko dziecko tu już pojechałeś po bandzie :lol: :lol:, to się liczy w drugą stronę. 3,33 na usera * x *y daje nam 4mld w kieszeni. Już widzę jak na spotkaniu debatują nad jakimiś debilnymi kosztami, bo to tylko 3,33 zł na osobe, a tyle to jest nic nawet dla żula. Hahahahah Srogie piguły :lol :lol: :lol: Ale skąd ty to możesz wiedzieć... Dlaczego żaden op nie wybudował jeszcze 50 000 stacji pod światełkiem, skoro inwestuje się w przyszłość a dla x liczby osób rozłożone na y lat wychodzi 0,98 zł per osoba, a tyle kosztuje srajtaśma w biedrze. Żadnej sieci nie stać na srajtaśmę? :lol: :lol: :lol: Kolejna kompromitacja chłopie. :lol: :lol:
Halset pisze:Gościu - nie wiem z jakiej choinki się urwałeś i chciałeś zabłysnąć jak gwiazda betlejemska ale święta się dawno sko... [ciach jakieś debilizmy, wycieczki osobiste itp]
Wiesz, że jeśli dasz małpie maszynę do pisania, dostatecznie dużo czasu i dostateczną liczbe kartek, to stworzy wielkie dzieło literackie? Co nie zmienia, że to dalej głupia małpa? Więc zadufany bucu po co podkreślasz czego to ty nie czytasz i jaki mądry to nie jesteś? :lol: Pokaż to, a nie fantazjuj o swojej wszechwiedzy :lol: Widać co cię boli. Jeszcze dopisz, że nie płaci podatków, był agentem, zmieniał nazwisko, jest rudym żydowskim kryptogejem. :lol: Boli? Bardzo dobrze, ma boleć! :D Do przejęcia Plus był najbardziej rentowną siecią w PL, po przejęciu możesz być pewien, że Solorz nie trwoni kasy. Tak więc tak, Plus jest taką samą maszynką do zarabiania jak inne sieci. Ma podobne koszty i podobne przychody. Solorz na Plusie trzepie kasę, a dokładniej z jego zysku spłaca kredyty zaciągnięte na przejęcie. Skoro tak się chełpisz, że tyle czytasz, to przeczytaj ze ZROZUMIENIEM jakiś raport finansowy CP.
Halset pisze:Nikt nie wspomniał, że Solorz zbankrutuje. ZA PAK to nie PGE Tauron czy inna większe korporacje energetyczne. Ci więksi sobie w tej branży w razie czego znajdą wyjście z sytuacji kosztem pracowników albo innych manewrów.
Solorz przejął firmę ZA PAK i chciał na niej szybko zarabiać, przy minimalnym wkładzie finansowym na modernizację
Odpis to wyjście z sytuacji tej spółki a nie całego imperium
Nawet komunikatu nie czytałeś
Teraz żeś zawalił babola. Chłopie :lol: Inne korporacje.. :lol: Chłopie :lol: ty masz chociaż najbledsze pojęcie co to jest odpis aktualizacyjny i czego dotyczył? :lol: Naprawdę najpierw sprawdź co to znaczy, bo sam siebie zaorujesz. Naprawdę jedziesz ostro po bandzie i albo świadomie kłamiesz, albo serio nie masz bladego pojęcia o czym piszesz:
Kod: Zaznacz cały
(..) wymienione w raporcie operacje mają charakter niepieniężny, księgowy i nie wpływają na sytuację płynnościową Spółki i Grupy. Wyniki testów na CGU PAK KWB Konin S.A. nie wpływają na bieżącą działalność wydobywczą i zamierzenia inwestycyjne związane z przygotowaniem nowych złóż węgla brunatnego dla aktywów wytwórczych Grupy" - napisano w komunikacie.
Serio nie używaj słów i znaczeń na które jesteś za głupi, albo których nie możesz pojąc.
Halset pisze:Orange musiało kupić bo w przetargu na LTE1800 dali ciała. A potem się tłumaczyli jak obecnie Solorz, że im to nie potrzebne.
A Solorz pewnie i tak przedłuży LTE800 Sferii czy Midasa, bo musiałby nawalić wiele nadajników w Polsce aby pokryć Polskę LTE1800 i 2600. LTE900 to za mało.
Tak tak, bo biznes polega na tłumaczeniu się :lol: :lol: :lol: Gimby to łykają bez problemu. A po grzyba ma pokrywać cały kraj? PO GRZYBA? Czy UPC dąży do pokrycia całej Polski? Trzeba być skończonym kretynem, żeby sądzić, że jakiemuś opowi zależy na pokryciu całej PL LTE? Litości...

A teraz tak serio. Powiedz mi dlaczego nie potrafisz zaakceptować tak prostego faktu, że nie wszystkim zależy na LTE800? Że ktoś ma inna wizje rozwoju sieci? Stawiasz debilne tezy i próbujesz je jeszcze debilniejszymi argumentami bronić. W jakim celu? Masz jakiś kompleks LTE800? Jesteś fanatykiem? Masz jakieś fantazje erotyczne o LTE800? Coś innego? Nie mogę tego zrozumieć.
Solorz nie kupił, bo w tych cenach to chora inwestycja. Nie kryje się z tym, jasno pokazuje, że za dużo mniejsze pieniądze rozbuduje LTE1800, w perspektywie refarming U900 i jakoś to będzie. A ty jak Antek M. wszędzie widzisz spiski. Debilną matematyką wykazałeś że LTE800 jest tanie jak Paprykarz Szczeciński, ale co to ma do rzeczy?
Dla opa liczy się średnia prędkość sieci i pojemność. Można osiągnąć to różnymi metodami. Jeśli tort jest po równo podzielony pomiędzy W4, to wygra ten kto będzie miał najmniejsze koszty. W PL w praktycznie każdym biznesie kluczem do sukcesu jest cena i reklama.

Z mojej strony EOT. Coś ci dzwoni w głowie, ale nie wiesz co dokładnie. Tak jak napisałem stawiasz głupie tezy i próbujesz je popierać argumentami z d@@y. Robie tak jak mi doradzano, lecisz do ignorowanych i będzie spokój z trollem. Niestety rozmowa z tobą przypomina grę w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze by grać, gołąb zawsze przewróci figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej. Także nie kłopocz się z odpisywaniem.
 #858032  autor: Halset
 23 mar 2016, 23:28
sebaa pisze:Kilka osób napisało do mnie na PW, żeby cię olać jak najszybciej i nie wchodzić w dyskusje. Widać że fajną masz tu renomę i wiele osób ma cię delikatnie mówiąc za oszołoma.
A co mnie jakieś osoby interesują. Są userzy z którymi rozmawiam normalnie zarówno na forum jak i na PW
Widzę, że robisz wycieczki osobiste, a to już jako rozmówca pokazuje, że prezentujesz naprawdę żenujący poziom.

Śmieszny jesteś bo widać, że luki w pamięci masz niesamowite. Wycieczki osobiste? Zmusiłem się do zniżenia do twojego poziomu.
I co to oznacza? Kiedy zaczęto wprowadzać LTE? Ile czasu od tego minęło?
Od lutego 2013 od czasu ogłoszenia wyników przetargu na LTE1800. Jak umiesz liczyć do czterech to chyba wiesz jak to niedawno. A już sieci nie wyrabiają i muszą agregować i robić kombinacje z zasobami. A to dopiero początek.
Więc nie odwracaj teraz kota ogonem. Każdy widział co napisałeś. Proste jak budowa cepa.
Więc zadufany bucu po co podkreślasz czego to ty nie czytasz i jaki mądry to nie jesteś? Pokaż to, a nie fantazjuj o swojej wszechwiedzy Widać co cię boli. Jeszcze dopisz, że nie płaci podatków, był agentem, zmieniał nazwisko, jest rudym żydowskim kryptogejem. Boli? Bardzo dobrze, ma boleć!
Co ma mnie boleć? Twój niski poziom IQ? :roll:
Do przejęcia Plus był najbardziej rentowną siecią w PL, po przejęciu możesz być pewien, że Solorz nie trwoni kasy. Tak więc tak, Plus jest taką samą maszynką do zarabiania jak inne sieci. Ma podobne koszty i podobne przychody. Solorz na Plusie trzepie kasę, a dokładniej z jego zysku spłaca kredyty zaciągnięte na przejęcie. Skoro tak się chełpisz, że tyle czytasz, to przeczytaj ze ZROZUMIENIEM jakiś raport finansowy CP.
Coś Ty? Naprawdę? :D
Łoł. Dzięki za info. Dają za to medal?
Tak tak, bo biznes polega na tłumaczeniu się Gimby to łykają bez problemu.
Jesteś tego dowodem.
A po grzyba ma pokrywać cały kraj? PO GRZYBA?
A kto napisał o pokryciu całej Polski? Trzeba ci napisać jak w szkole od A do Z, bo inaczej nie rozumiesz? Przynajmniej do poziomu obecnego U900.
Czy UPC dąży do pokrycia całej Polski? Trzeba być skończonym kretynem.

Trzeba być, żeby porównać operatora stacjonarnego do operatora, który świadczy usługi radiowe. Porównanie na miarę twojego poziomu.
A teraz tak serio. Powiedz mi dlaczego nie potrafisz zaakceptować tak prostego faktu, że nie wszystkim zależy na LTE800? Że ktoś ma inna wizje rozwoju sieci? Stawiasz debilne tezy i próbujesz je jeszcze debilniejszymi argumentami bronić. W jakim celu? Masz jakiś kompleks LTE800? Jesteś fanatykiem? Masz jakieś fantazje erotyczne o LTE800? Coś innego? Nie mogę tego zrozumieć.
Nie wiem w jakim języku piszesz, bo bełkotu nie rozumiem.
Proste jak budowa cepa. Solorz nie miał tyle kasy. Ratuje go sytuacja, że chomikował od lat zasoby.
Solorz nie kupił, bo w tych cenach to chora inwestycja. Nie kryje się z tym, jasno pokazuje, że za dużo mniejsze pieniądze rozbuduje LTE1800, w perspektywie refarming U900 i jakoś to będzie.
No właśnie, ktoś pisał coś o łykaniu komunikatów przez gimbaze.....Jest dowód.

Nie masz argumentów aby odpowiedzieć na moje. Stąd odwracasz kota ogonem, porównujesz do paprykarzu itd. Uciekaj dalej. Zrobić kupę i uciec albo zwalać winę, że to pies. W tym jestes nie do pokonania.
Robie tak jak mi doradzano, lecisz do ignorowanych i będzie spokój z trollem
We wszystkim ci musza doradzac? A rob sobie co chcesz. Jednego mniej, Przynajmniej nie będę marnował wzroku na twoje wypociny.
Jest takie przysłowie: Nie gadaj z debi.m bo najpierw zniży cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Zniżyłem się na chwilę ale kontynuować tego nie będę.

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #858036  autor: Halset
 24 mar 2016, 00:01
Jako, że to temat w sumie o pierdołach....
Napiszę jak wygląda mniej więcej obciążenie poszczególnych sieci. Postarałem się w miarę obiektywnie podejść do tematu

Znamy wyniki, bo każda sieć je podawała.
Play i Orange nie podają w ten sam sposób jak TM czy Plus, więc mają wyniki zawyżone.
W każdym razie, wg Telko Play ma co najmniej ok 2.2mln kart SIM mniej niż podaje oficjalnie.
Czyli z 14.1mln wychodzi ok 11,5-12mln ludzi w sieci Play.
Orange podało 15,9mln ludzi więc - po odjęciu tyle co w Play (ok 2,2mln, żeby było równo i bez faworyzowanie Play czy Orange) wychodzi ok 13-13,5 mln ludzi.
Plus podał wynik i wynosi ok 12,5 mln ludzi (5,9 mln + 6,5mln)
TMobile wyczyścił bazę o 3,6mln i podał 12mln. Odejmijmy jeszcze z 1-1,5mln i mamy 10,5 -11 mln, w zależności ile odejmiemy
Czyli:
Orange ok 13-13,5ml
Plus ok 12,5 mln
Play ok 11.5-12mln
TMobile ok 10,5 -11 mln.

Wychodzi na to, że najbardziej obciążoną siecią jest Orange.
Play Plus i Tmobile podobnie, z tym, że Play ma o połowę mniej od nich stacji bazowych. Ale ratuje się hotspotami (sposób budowania sieci na pojemność a nie na zasięg) w mieście oraz roamingiem innych opów. W tym przypadku TM z obciążeniem Play ma więcej użytkowników niż Play (dodałem ok 1mln, jednocześnie ta jedna bańka nie lata po nadajnikach Play) i jest bliski ilością Plusa.
Play (po odjęciu ok 1mln ludzi jak nie więcej latających na sztywno po nadajnikach głównie TM ale również Orange i Plusa - myślę że procentowo to wyjdzie ok 1,5mln SIMów Play latających po wszystkich opach) ma najmniej ludzi w swojej sieci ale najmniej stacji, ponieważ po dodaniu 1mln do TM (wtedy TM ma 11,5 -12 mln) oraz jakąś część do Plusa - Plus przekracza zdecydowanie 12,5 mln. Play pozostaje wtedy z wynikiem ok 11mln
Założyłem ok 10% w przypadku Play (z 14mln daje to 1,4mln którzy latają po roamingu, a po znajomych wychodzi to 50% bo co drugi ma na sztywno TM)
I tak to bardziej optymistycznie policzyłem, niż podaje Play w swoich "raportach"
P4 poinformowało, że we własnej sieci realizowane jest 73 proc. ruchu głosowego i SMS (wzrost o 2 pkt proc. w porównaniu z 2014 r.) oraz 95 proc. ruchu związanego z transmisją danych (spadek o 2 pkt proc.), w tym 88 proc. ruchu wynikającego z wykorzystywania smartfonów do przesyłania danych (wzrost o 2 pkt proc.).

Wg mnie to jest maks 60-65 % po ich własnej sieci jeśli chodzi o voice i maks 80-85% jeśli chodzi o data.

Czyli wychodzi tak, po zaokrągleniu w górę (obciążenie własnych zasobów)
Orange ok. 13,5 -14 mln
Plus ok 12,5 - 13mln
TMobile ok 11,5-12mln
Play ok 10,5- 11mln
W ilościach SIM najgorzej wypada TM ale jeśli chodzi o ilość działających SIM po infrze, to Play jest najmniejszy. Orange nie wiadomo ile jest martwych kart, bo ciężko to określić. Może być co najmniej ok 3 mln przez tyle lat, skoro ich nie czyszczą. Play może być więcej niż tylko 2,2mln o których pisał Telko a raczej skłaniałbym się do co najmniej 3mln. Plus może również trochę zawyżać o ok 2- 3% (jakaś granica błędu). TMobile też pewnie zawyżył dlatego odjąłem 1 - 1,5mln i wydaje mi się, że to już z górką.

Plus ma tyle zasobów i pasm prawie co P4 z N! i chodzi prawie, że dzisiaj najgorzej. Wstyd dla Solorza!!!
Jest na szczęście światełko w tunelu i zapowiadana modernizacja za 1mld złotych może w końcu coś zmieni
Ogólnie mniej więcej między najmniejszym a największym jest ok 3 - 3,5 mln różnicy czyli mamy W4 jak strzelił. ;)
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016, 18:06 przez Halset, łącznie zmieniany 1 raz.

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #858037  autor: patrix-83
 24 mar 2016, 00:05
Drodzy userzy,

Nie dyskutujcie z tym ograniczonym umysłowo człowiekiem o nicku Halset bo szkoda waszego zdrowia i nerwów - on zawsze wie lepiej pomimo że nie ma racji. To troll i opłacony klakier T-szwaba, wszędzie wtrynia 3 słowa, w każdym wątku i do tego obraża innych a szczególnie abonentów P4 i rzecznika prasowego sieci Play.

Tego się czytać nie da a wątki te komentowane przez tego o to usera straciły swój sens ale to się skończy - wkrótce zgłaszam sprawę do adminów telepolis aby zrobili z nim wreszcie porządek za śmiecenie na forum i za wycieczki osobiste w kierunku abonentów P4!

Ja nie dyskutuje z tym opłaconym klakierem bo szkoda czasu, T-mobile wg niego i tak rządzi we wszystkim!
 #858038  autor: zorian
 24 mar 2016, 00:22
Daj spokój! Nie rób krzywdy. Nic mi tak nie porawia humoru przy śniadaniu, jak dawka magentowego fanatyzmu w wykonaniu wspomnianego osobnika :-)
 #858050  autor: loker
 24 mar 2016, 07:45
Tak stara trójka ma w Warszawie setki stacji z GSM1800, czasami tylko dodatkowo GSM900. A Play jest młodszy i się w takie BTSy co 100 metr9w nie bawił, tylko tak, aby pokrycie było i aby było wszędzie 3G A teraz LTE.

@Halset skąd wiesz, że w Play tylko 60% ruchu idzie po sieci macierzystej? Pamiętaj, że w miastach zasięg 3G oraz LTE Play jest mocny, więc w miastach 99,99999% idzie na macierzystym. A na wsiach mieszka mniej ludzi.
 #858054  autor: Halset
 24 mar 2016, 08:08
loker pisze: @Halset skąd wiesz, że w Play tylko 60% ruchu idzie po sieci macierzystej? Pamiętaj, że w miastach zasięg 3G oraz LTE Play jest mocny, więc w miastach 99,99999% idzie na macierzystym. A na wsiach mieszka mniej ludzi.
Do obliczeń założyłem ok 90%, co wyraźnie zaznaczyłem.
To co napisałem jest moje zdanie i nie miało wpływu na wynik obliczeń. Wynika to z tego, że Play podaje 73% a znajomi co drugi czyli 50% ma ustawione na sztywno TMobile (głównie), lub Plusa. Czyli średnia ok 60-65% Jednocześnie to obniża wartość procentową używania neta, bo na sztywno - nie używasz wcale neta z P4.
Wybacz ale 99,99% pokrycia w miastach to chyba tylko ma na mapie. 99,99%pokrycia żadna sieć nie ma, nawet w 2G. Zaryzykowałbym, że Play wg mnie ma realne pokrycie np w Trójmieście maks ok 80% (plus minus 5%).

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #858066  autor: Kryniczanin
 24 mar 2016, 09:26
Partrix, Zorian, loker

Nawet nie zaczynajcie dyskusji bo szkoda klawiatury.

Rozmawiacie z typem: Play ma 500 stacji w okolicy a T-Mobile jedną. Jakość i tak jest w T-Mobile.

Polecam Wam z całego serca blokadę antytrollową.
 #858067  autor: makivara
 24 mar 2016, 09:30
loker pisze:Tak stara trójka ma w Warszawie setki stacji z GSM1800, czasami tylko dodatkowo GSM900. A Play jest młodszy i się w takie BTSy co 100 metr9w nie bawił, tylko tak, aby pokrycie było i aby było wszędzie 3G A teraz LTE.

@Halset skąd wiesz, że w Play tylko 60% ruchu idzie po sieci macierzystej? Pamiętaj, że w miastach zasięg 3G oraz LTE Play jest mocny, więc w miastach 99,99999% idzie na macierzystym. A na wsiach mieszka mniej ludzi.
Nie zgodzę się. Play dba o jakość swoich stacji i przy słabym sygnale zrzuca do roamingu.
Warszawa czy Poznań to samo. Nie trzyma telefonów na siłę zasięg macierzysty. Tylko wywala (zazwyczaj do T-Mobile).

http://gsm.poznan.pl
https://imgur.com/a/tskv2RV
 #858506  autor: Halset
 26 mar 2016, 20:01
Kryniczanin pisze: Rozmawiacie z typem: Play ma 500 stacji w okolicy a T-Mobile jedną. Jakość i tak jest w T-Mobile.
Do pisania takich kocopołów to nie jestem zdolny jak Ty.
zorian pisze:Nie rób krzywdy. Nic mi tak nie porawia humoru przy śniadaniu, jak dawka magentowego fanatyzmu w wykonaniu wspomnianego osobnika :-)
Przygadał kocioł garnkowi, który to wyzywa kogoś od fanatyków mając w podpisie speedtest Play :D

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #859161  autor: goral2099
 31 mar 2016, 02:11
Na rpkom można przeczytać: "Jak wynika z naszych informacji działaniem NetNet zajęła się (już jakiś czas temu) Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która skierowała sprawę do Prokuratury Apelacyjnej (obecnie Prokuratura Regionalna), interweniującej, gdy w grę wchodzi utrata mienia państwowego o znaczącej wartości."

Może dobiorą się komu trzeba do tyłka...
 #859191  autor: zajadacz
 31 mar 2016, 10:29
Jest szansa, bo władze się zmieniły, a obecne 8 lat temu te słynęły z tego, że dobierały się do tyłka wszystkim biznesmenom, czy winny czy niewinny. Tutaj najpierw ABW powinno dobrać się do tyłka UKE, za to że wadium nie było tak wysokie jak kaucja.

Zdjęcia stacji bazowych
Mapa stacji bazowych na podstawie UKE
 #859251  autor: p2225
 31 mar 2016, 15:13
Aż się boję tego "minimum". :x

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #859257  autor: cinkciarz
 31 mar 2016, 15:27
Halset pisze:http://rpkom.pl/artykul/1264151.html
Decyzja co najmniej do 29 kwietnia jeśli chodzi o LTE 800
"Magdalena Gaj, prezes urzędu nie komentuje, ale wiadomo, że ma nie lada zgryz. Teoretycznie powinna kierować się zasadą efektywności wykorzystania pasma. "
Mam nadzieję, że zdrowy rozsądek wygra i będzie trzymała się wspomnianej zasady.
 #859265  autor: ja.michal
 31 mar 2016, 16:08
Kadencja obecnego prezesa UKE kończy się bodajże w styczniu 2017 r. Do tego czasu pewnie będą się bujać z tym bałaganem.
 #859267  autor: Mixiorek
 31 mar 2016, 16:14
Kadencję można skrócić, np: przez likwidację UKE lub połączenie z KRRiT itp.

https://www.speedtest.net/result/i/3214933873.png
 #859269  autor: ja.michal
 31 mar 2016, 16:18
Są różne opcje. Widać jednak, że we władzach zostawili cały bałagan swojemu biegowi i niech prezes kończy co zaczęła.
 #859296  autor: PawlusG
 31 mar 2016, 18:31
Coś mi się wydaje, że entuzjazm T chyba opadł i nie za bardzo chcą wybulić 2 mld na pasmo.

:)
  • Strona 28 z 39
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 39
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 39