DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 202
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 202
 #867842  autor: Quwejt
 25 maja 2016, 20:00
darekka pisze:A to miło poznać forumowicza.
Gdzie kolega te startery "robi", że tak zapytam, bo już 2 szt.opchnięte widziałem, a tak posucha w tej materii?
Jam nic nie robił :D jam zamawiał tylko... :D
 #867852  autor: detmax
 25 maja 2016, 20:48
Darekka :) , wielkie dzięki za info ! :) , Quwejt napisz proszę na PW jaka cena by Cię interesowała za opcję kupna w Kup Teraz :) o ile taka opcja jest możliwa :) , jeśli nie - to czekam na licytację :) to numer w Heyah czy T-Mobile ? , chętnie mogę dołożyć $$$ jeśli to jakiś fajny, prosty numer :)
Czy te karta będzie już aktywowana w momencie gdy trafi na aukcję ? :)
Co do wyników to wygląda to imponująco :) , czy w tym tygodniu macie jakieś problemy z poprawnym działaniem tej opcji ofertowej ? jeśli tak - to jakie problemy się pojawiły ?
 #867861  autor: kaspeed
 25 maja 2016, 21:09
U mnie działa jak złoto własnie dotankowałem poraz kolejny by miec dłuugo spokoj:D Ogolnie problemów z usługą nie mam od ostatnich reklamacji.PS moja 38zł kumpla namowiłem 36zł:) :mrgreen: Ty to powinieneś mi dać przy 3cim chętnym rabat:D Ale bardzo chwali się wysyłka szybka :D kumpel na piątek dostanie ja miałem w 24h:D

Startery są po aktywacji ale to był warunek do 30.04 by je aktywować.

numery w stylu 880xx8x21 czyli słabe;)

nic nie pobije mojego 88-123-000 :P:P który chętnie za konkretną kasę spyle xD

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #867862  autor: Quwejt
 25 maja 2016, 21:19
detmax pisze:Darekka :) , wielkie dzięki za info ! :) , Quwejt napisz proszę na PW jaka cena by Cię interesowała za opcję kupna w Kup Teraz :) o ile taka opcja jest możliwa :) , jeśli nie - to czekam na licytację :) to numer w Heyah czy T-Mobile ? , chętnie mogę dołożyć $$$ jeśli to jakiś fajny, prosty numer :)
Czy te karta będzie już aktywowana w momencie gdy trafi na aukcję ? :)
Co do wyników to wygląda to imponująco :) , czy w tym tygodniu macie jakieś problemy z poprawnym działaniem tej opcji ofertowej ? jeśli tak - to jakie problemy się pojawiły ?
detmax.. numer heyah... karta aktywowana... ma odpaloną usługę "Masz 1zł masz NoLimit... na wszystko"... licytacja.... nie robię opcji KUP TERAZ chyba że zaproponujesz dobrą cenę... numer to 880 22x 00y będzie na alledrogo około 22....
 #867866  autor: mn9
 25 maja 2016, 21:40
Quwejt pisze:
detmax pisze:Darekka :) , wielkie dzięki za info ! :) , Quwejt napisz proszę na PW jaka cena by Cię interesowała za opcję kupna w Kup Teraz :) o ile taka opcja jest możliwa :) , jeśli nie - to czekam na licytację :) to numer w Heyah czy T-Mobile ? , chętnie mogę dołożyć $$$ jeśli to jakiś fajny, prosty numer :)
Czy te karta będzie już aktywowana w momencie gdy trafi na aukcję ? :)
Co do wyników to wygląda to imponująco :) , czy w tym tygodniu macie jakieś problemy z poprawnym działaniem tej opcji ofertowej ? jeśli tak - to jakie problemy się pojawiły ?
detmax.. numer heyah... karta aktywowana... ma odpaloną usługę "Masz 1zł masz NoLimit... na wszystko"... licytacja.... nie robię opcji KUP TERAZ chyba że zaproponujesz dobrą cenę... numer to 880 22x 00y będzie na alledrogo około 22....
Czy nadal trzeba będzie mieć min. 10 komentarzy by wbić się do licytacji?
Pytam ponieważ z chęcią bym licytował a mam konto od niedawna.
Sory za OT ;d

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png
 #867870  autor: kaspeed
 25 maja 2016, 22:03
W sumie racja szczerze nawet 500gb miesięcznie bym zniosł:) Przy mojej radiowce z limitem 150gb miesięcznie ta oferta spadła mi z nieba.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #867872  autor: Quwejt
 25 maja 2016, 22:08
mn9 pisze:
Quwejt pisze:
detmax pisze:Darekka :) , wielkie dzięki za info ! :) , Quwejt napisz proszę na PW jaka cena by Cię interesowała za opcję kupna w Kup Teraz :) o ile taka opcja jest możliwa :) , jeśli nie - to czekam na licytację :) to numer w Heyah czy T-Mobile ? , chętnie mogę dołożyć $$$ jeśli to jakiś fajny, prosty numer :)
Czy te karta będzie już aktywowana w momencie gdy trafi na aukcję ? :)
Co do wyników to wygląda to imponująco :) , czy w tym tygodniu macie jakieś problemy z poprawnym działaniem tej opcji ofertowej ? jeśli tak - to jakie problemy się pojawiły ?
detmax.. numer heyah... karta aktywowana... ma odpaloną usługę "Masz 1zł masz NoLimit... na wszystko"... licytacja.... nie robię opcji KUP TERAZ chyba że zaproponujesz dobrą cenę... numer to 880 22x 00y będzie na alledrogo około 22....
Czy nadal trzeba będzie mieć min. 10 komentarzy by wbić się do licytacji?
Pytam ponieważ z chęcią bym licytował a mam konto od niedawna.
Sory za OT ;d
już jest... nr 6222265737... mn9 a ile masz pozytywów?... ograniczenie spowodowane jest gnidą która wylicytowała mi kartę dla zabawy...
 #867873  autor: detmax
 25 maja 2016, 22:18
Quwejt dzięki za odpowiedź :) , także spróbuję zalicytować :) , kaspeed jaka cena by Cię interesowała :) za ten numer 88x-123-000 , rozumiem, że z aktywną opcją " Masz złotówkę " i zamiast tego x jest 0 ? odpisz proszę na PW, no właśnie kluczowym pytaniem jest czy ta opcja ofertowa jest na stałe dla wybranych ? a uważam, że powinny być na stałe ! to właśnie dzięki testerom mogą chociażby teoretycznie chcieć poprawiać działanie systemu :) , ta oferta to prawdziwy "killer" ale jak wiadomo w bardzo ograniczonym zakresie :) jeśli chodzi o dostępność dla mas ;)
Quwejt - to "kopertki" mogą w ostatnich sekundach licytować ? sorry za pytanie :) , ale na Alledrogo byłem dość dawno ;) i pamiętam, że było coś takiego, że na minimum 1h przed końcem aukcji można je było wyrzucić.
 #867876  autor: Quwejt
 25 maja 2016, 22:35
detmax pisze:Quwejt dzięki za odpowiedź :) , także spróbuję zalicytować :) , kaspeed jaka cena by Cię interesowała :) za ten numer 88x-123-000 , rozumiem, że z aktywną opcją " Masz złotówkę " i zamiast tego x jest 0 ? odpisz proszę na PW, no właśnie kluczowym pytaniem jest czy ta opcja ofertowa jest na stałe dla wybranych ? a uważam, że powinny być na stałe ! to właśnie dzięki testerom mogą chociażby teoretycznie chcieć poprawiać działanie systemu :) , ta oferta to prawdziwy "killer" ale jak wiadomo w bardzo ograniczonym zakresie :) jeśli chodzi o dostępność dla mas ;)
Quwejt - to "kopertki" mogą w ostatnich sekundach licytować ? sorry za pytanie :) , ale na Alledrogo byłem dość dawno ;) i pamiętam, że było coś takiego, że na minimum 1h przed końcem aukcji można je było wyrzucić.
sorry... ale "kopertki" nie mogą w ostatnich sekundach licytować... chce mieć przynajmniej namiastkę pewności że ktoś kto licytuje to wie co robi... bo ma dorobek na alledrogo....
 #867878  autor: detmax
 25 maja 2016, 22:51
Quwejt bez obaw ;) mam grubo powyżej 100 pozytywów ;) także pytałem ogólnie :) o aspekt kopertek :) , w odpowiednim momencie spróbuję włączyć się do Twojej aukcji :) jeśli kaspeed nie sprzeda swojego numeru 88x-123-000 z prawdopodobnie aktywną opcją ofertową " Masz złotówkę ... "
EDIT : Ważna informacja : przed chwilą rozmawiałem z moim znajomym, który oznajmił mi, że dzwoniąc dzisiaj do BOK-u Heyah powiedziano mu, że ów wspomniana opcja ofertowa to jest tylko promocja, którą w dowolnym momencie mogą wyłączyć - więc mam nadzieję, że w tym momencie to tylko ich gdybanie ... bo w przeciwnym razie byłoby nieciekawie ...
 #867881  autor: zoltan666
 25 maja 2016, 23:08
Czyli nie warto doładowywać zbyt dużymi kwotami, żeby potem nie zostać bez oferty, a z kasą na koncie. Dobrze by było, żeby co najmniej do końca roku działało, aby sie zwróciła kasa za zakup startera. ;)
 #867884  autor: mn9
 25 maja 2016, 23:23
Quwejt pisze:
mn9 pisze: Czy nadal trzeba będzie mieć min. 10 komentarzy by wbić się do licytacji?
Pytam ponieważ z chęcią bym licytował a mam konto od niedawna.
Sory za OT ;d
już jest... nr 6222265737... mn9 a ile masz pozytywów?... ograniczenie spowodowane jest gnidą która wylicytowała mi kartę dla zabawy...
1 albo i zero,ale bez obaw tak jak na pw Ci napisałem nie bawię się w licytację dla zabawy :d

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png
 #867885  autor: patrix-83
 25 maja 2016, 23:28
Podajcie link do aukcji tu albo na pw bo jestem zainteresowany takim starterem w rozsądnej cenie.
 #867922  autor: kaspeed
 26 maja 2016, 11:52
Ten moj wyjątkowy nr to stara taryfa z darmowymi sms w sieci heyah;) cena hmm mysle ze powyzej 15tyś pln ( kiedys celowo licytacje zrobiłem to staneło na 12tysiach ale nie wiem czy tez jakaś pijawka nie chciała kupić chociaz kika firm tez licytowało)

Wracając do tematu moj sim z masz 1zł tez ma jakis taki lipny numer.Tam wpisywali ręcznie do systemu co im się nawineło.Stąd te sms z zaproszeniami itd. A z moich rozmów i studiowania przepisów i regulaminu wynika tyle ze : to nie jest pomocja którą można odwołać z dnia na dzien.Jest to usługa którą aby odwołac muszą dać info o zmianie regulaminu choćiaż smsem z linkiem do nowej wersji regulaminu który precyzuje wszystko.Wiec nie liczę by to za szybko wycofano. Strzelili by sobie w kolano.Myslę ze tych starterów tez nie jest wiele może tysiac moze 2 ale nie jest tego duzo w skali krajowej.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #867931  autor: darekka
 26 maja 2016, 12:44
No to może zróbmy w temacie licznik posiadanych starterów w Heyah i T-mobile w opcji: "Masz złotówkę..."w, których możemy kliknąć po zalogowaniu na forum.

Co do odwołania tej oferty to marne szanse na to ponieważ: Regulamin starterów nic o takiej możliwości nie wspomina(a w każdej innej opcji/taryfie/operatorze) jest zapis mówiący o możliwości wycofania.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 16 z 202
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 202
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 202