DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 202
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 202
 #867941  autor: darekka
 26 maja 2016, 13:20
O "nieodwołalności" naszych ofert pisałem już 29 kwi 2016, o 09:16. Zresztą nie wycofają się z tego szybko, bo jak już wcześniej pisałem mają darmowych testerów stabilności sieci/ilości nielimitowanych minut,sms,mms,GB i prawdopodobnie nowego systemu bilingowego, który do końca roku mają wprowadzić. Generalnie testujemy sieć i produkując dla nich bezcenne statystyki zużucia no limitu . Dodatkowo mają darmową reklamę i dobry pijar z naszej strony, atutem tej oferty jest jeszcze Regulamin.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2016, 13:28 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867944  autor: darekka
 26 maja 2016, 13:32
No jeszcze byś chciał, żeby T w lato zimne napoje dał :smt005 (żart)
Mamy promo +20%, no limit prawdziwy(a nie nielimitowany do 100GB itp) wszystkiego za 28-31zł.msc.(oczywiście wyjdzie taniej z promocyjnymi doładowaniami), praktycznie nieodwołalną usługę z porządną siecią ogólnokrajową. Cieszmy się, a nie marudzimy, że mogą wycofać, że problemy techniczne itp.

Nawiązując do problemów technicznych: dziś na jednym z moich Heyah zakosiło 3zł. za Bezpieczny internet(żeby było ciekawiej to na starterze nie jest ponownie odpalona "Masz złotówkę..." , a transmisja danych jest w telefonie całkowicie zablokowana żeby kasy nie żarło). Wniosek z tego jest jeden-losowo obciążają numery opłatami. Po zgłoszeniu przez MiBoa w kilka minut oddali. :smt006 Przysłali email z przeprosinami gdyż jak sami zauważyli żadna transmisja danych nie wystąpiła co jest konieczne aby nie mając aktywnej usługi/pakietu mógł zadziałać Bezpieczny Internet.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2016, 14:44 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867948  autor: kaspeed
 26 maja 2016, 13:46
Bedę musiał codziennie zerkać bilingi;) Moze ta złotówka to im tak naprawdę za mało:P :mrgreen:
U mnie odpukac na razie cisza;) Usługa a nie promocja więc dla mnie to też zobowiązuje więc spokojnie używam i czekam co się stanie.PS byłem z tym u rzecznika konsumentów.Zgodnie z prawem muszą powiadomic o zmianach regulaminu.A skoro w regulaminie nie ma braku dat i innych istotnych kwestii....Traktujemy to jako umowa wiążąca obie strony wiec każda podkreślę każda zmiana warunków umowy nosi skutki prawne. Kwestia jak do tego podejdzie operator danej oferty czy usługi. :arrow:

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #867952  autor: darekka
 26 maja 2016, 14:00
Ja tam jak dusigrosz sprawdzam co kilka dni. Co do tych złotówek za Bezpieczny internet to przychodzi sms o początkowej treści "Korzystaj z internetu w telefonie bez obaw o koszty..." i wiadomo, że kasę zeżarł tylko nie wiadomo czy 3zł. czy też już 3zł. i 6zł.

Zważywszy na generalnie słaby pijar o T/Heyah to nie sądzę aby go jeszcze bardziej spartolili, a raczej będą walczyć o lepszy np. 4msc. nolimitu po 10zł.(w abo bezterminowym), duża akcja rozsyłania starterów, całkiem rozbudowane akcje reklamowe itp.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867954  autor: odkrywca1
 26 maja 2016, 14:10
darekka pisze: prawdopodobnie nowego systemu bilingowego, który do końca roku mają wprowadzić. .
Czy narewno nowego systemu ? to raczej jest poza ich głównym systemem dlatego są problemy z bezpiecznym internetem i właściwie pobieranymi złotówkami.

Czy może wiadomo coś na temat wprowadzania nowego sytemu ?? wszyscy na pewno czekamy na to z niecierpliwością.

Info do ostatnie reklamacji ( przyzane ostatnio 5 złotych) oraz 23.05 kolejne 5 rekompensta za brak internetu w tamtych dniach czyli łącznie 10 złotych -> reklamacja zakończona :smt005

brak jakichkolwiek problemów technicznyc
 #867958  autor: darekka
 26 maja 2016, 14:27
Ja też takie info po ostatnim zgłoszeniu otrzymałem(coś w ten deseń:u operatora wsio gro), a blokada za bezpieczny internet była(kasę oddali coś od siebie dali) więc dla mnie ok.

Co do nowego systemu piszę "prawdopodobnie" gdyż w 100% pewności nie mam ale coś chyba jest na rzeczy(mocno ograniczona ilość starterów, spora ilość problemów, bardzo szczodre zwroty, każdorazowe zgłoszenie problemów do techników itp.) no i zapowiedzi szefów T-mobile o wprowadzeniu do końca tego roku(na kimś muszą go przetestować, a my "przypadkiem" mamy bardzo korzystne i nader limitowane oferty).

:?: W MiBoa na numerze T-mobile "Masz złotówkę..." nadal mam pakiet GB ważny do końca miesiąca( a nie do dnia następnego). Działa bez zarzutu więc nie przeszkadza ale termin reaktywacji usługi to w tym momencie loteria(30dni od faktycznej aktywacji czy też 1 czerwca). Pozostaje jeszcze wielkość pakietu od 1czerwca.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867965  autor: detmax
 26 maja 2016, 16:08
Panowie, napiszcie proszę jak wygląda sytuacja :
1) z odmierzaniem 30 dni w przypadku zakończenia działania oferty ? przychodzi sms obwieszczający koniec działania usługi ?
2) po PONOWNYM wysłaniu smsa o treści TAK na numer 80481 ( czyli po 30 dniach od pierwszego miesiąca działania usługi ) - jak długo musieliście czekać na aktywację ?
3) po zakończeniu działania ów usługi " Masz złotówkę ... " czy w dalszym ciągu działa internet do czasu ważności połączeń przychodzących ?
 #867967  autor: darekka
 26 maja 2016, 16:51
1)przychodzi sms z info o możliwości ponownej aktywacji(usługa działa dokładnie 30cykli 24godz.licząc OD sms zwrotnego od operatora o aktywacji
2)ostatnio kilka minut
3)działać to on będzie nawet po końcu 30dnia działania usługi ale dla bezpieczeństwa zeżre 3zł, potem 6zł. i zablokuje całkiem internet po zużyciu 100MB(tak działa bezpieczny internet).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867970  autor: detmax
 26 maja 2016, 17:03
darekka , wielkie dzięki za odpowiedź :) , no właśnie :) powstaje pytanie w jaki sposób to kontrolować ( bo smsa, który przypomina o końcu usługi łatwo pominąć ) , aby w ostatnim 30 dniu korzystania usługi, a w szczególności internetu - nie przejechać się na pobraniu dodatkowej opłaty za bezpieczny internet :)
 #867972  autor: darekka
 26 maja 2016, 17:09
Licz ZAWSZE 24godziny od otrzymania sms zwrotnego od operatora(jeśli skosi kasę wcześniej reklamacja).
Przykład: 1ego o 11:10 otrzymasz sms z potw.aktywacji to 31ego kilka minut przed 11:10 blokujesz transfer(w smartphonie to akurat żaden problem)/rozłączasz net w routerze i czekasz na propozycję ponownej aktywacji. Ja tak w routerze zrobiłem i żadnej kasiorki nie skosiło.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867975  autor: zoltan666
 26 maja 2016, 17:29
kaspeed pisze:Bedę musiał codziennie zerkać bilingi;) Moze ta złotówka to im tak naprawdę za mało:P :mrgreen:
darekka pisze:Ja tam jak dusigrosz sprawdzam co kilka dni.
U mnie od aktywacji usługi 14 maja wszystko działa bez zarzutu - starter T-Mobile. Jedynie czasami dziwnie pobiera złotówki, bo już kilka razy mimo, że w bilingu jest, że pobrało 1 zł. to w rzeczywistości pobrało 0,99 zł. A przy doładowaniu za 5 zł. dodało 5,01 zł. Aktualnie dobijam do 100 GB transferu.
 #867977  autor: detmax
 26 maja 2016, 17:34
Jeszcze raz wielkie dzięki - darekka - za bardzo cenną wskazówkę :) , teraz pozostaje zakupić ten starter :) , a coś mi się wydaje, że za jakiś czas ceny tych starterów będą sięgać grubo powyżej 100zł za sztukę ... bo tak jak wspomniałem wcześniej ta opcja ofertowa to prawdziwy KILLER ! ...
Ciekawi mnie jeszcze czy w gdzieś w systemie Heyah online - jest pokazana informacja, że jest uruchomiona opcja usługowa " Masz złotówkę ... " ?
Panowie czy ktoś "dobił" z Was do 1 TB lub więcej w danym 30-dniowym okresie rozliczeniowym :) ?
 #867978  autor: darekka
 26 maja 2016, 17:43
W systemie nie widać ale po zalogowaniu do MiBoa na 1szej stronie na dole masz ilość GB,złotówek na wszystko(oczywiście te dane są "umownymi ilościami", bo mamy bezlimitu wszystko ale ograniczenie systemu wymaga aby jakieś dane były wpisane). Ilości te powinny być ważne 1 dzień czyli do np.jutra.
Ilość GB możesz również sprawdzić kodem USSD *103*22*8*11#.

Malo jest ludzi zorientowanych, że coś takiego jest ale Ci co wiedzą mogą mocno licytować.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867980  autor: DanielR
 26 maja 2016, 17:56
Ciekaw jestem czy to typowo polska akcja T-Mobile, czy też może w innych różowych oddziałach też się tak bawią. Tak swoją drogą, to aż zadziwia mnie ta niemiecka "szczodrość". Ale pewnie mają tam w centrali wszystko wyliczone co do 1 eurocenta. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #867983  autor: darekka
 26 maja 2016, 18:07
:mrgreen: To żadna szczodrość-to czysty biznes(na nas stracą ale reklama jaką im robimy jest bezcenna), wg.mojej teorii jesteśmy testerami sieci/nowego systemu bilingowego/dawcami danych o zapotrzebowaniu na NOLIMIT(ile nolimitu damy radę statystycznie zużyć). Dzięki naszej "pracy" ocenią opłacalność ofert bezlimitowych/jakość sieci/wady sytemu bilingowego(dzwonimy i piszemy do Nich z byle powodu np.zajumali 3PLN :smt005 - może sprawdzają czujność bezlimitowców, bo skoro mamy bezlimitu to pewnie nie sprawdzamy hajsu na koncie :smt006 ) To wszystko razem konkretną kasę by kosztowało, a my to "darmo" robimy i się cieszymy rewelacyjną ofertą płacąc 1PLN dziennie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #867985  autor: detmax
 26 maja 2016, 18:11
Darekka :) jeszcze raz wielkie dzięki za multum informacji :) , DanielR prędzej bym się spodziewał, że z tego typu ofertą wyskoczy przed szereg Virgin Mobile, aniżeli T-Mobile/Heyah.
W moim odczuciu ten pomysł z tego typu starterami ze strony T-Mobile/Heyah to raczej decyzja wprowadzona w chaosie aniżeli świadoma, strategiczna decyzja :) lub przetarcie szlaku dla klientów postpaid :) aby im się dobrze z internet korzystało ;) , bo w ów niemiecką "szczodrość" nie wierzę :) .
Najbardziej wstyd mi, że markę Heyah, którą dosłownie zadeptali skomplikowanymi, drogimi ofertami :( , takiej charyzmy w działaniach mi brakuje jaka była w 2004 roku ze strony Czerwonej Łapy - pokazała wtedy co oznacza "zamiatanie" konkurencji ... a teraz wstyd o tym pisać :( , to już nie ta sama Heyah co była kiedyś :(
 #867998  autor: kaspeed
 26 maja 2016, 19:32
Jak startowali to było inaczej teraz to widac Tmobile w sumie az mnie dziwi że łapa została.Konsule tez byli inni pamiętam Heyah Klub:) Pana Andrzeja Poświatę pracownika BOK i aktywnego forumowicza na heyah klubie.To było coś. Teraz te testowe karty mi przypominają o dawnych problemach w Heyah.Ile było walk o pakiety itd? teraz to szał ofert w T i Heyah.

Ale ta oferta masz 1zł to jest pomysł ok:P

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #868092  autor: detmax
 27 maja 2016, 18:24
Panowie napiszcie proszę, jak wygląda sytuacja z poprawnością działania opcji usługowej " Masz złotówkę ... " odpowiednio w T-Mobile / Heyah czy możemy powiedzieć, że np. w T-Mobile o wiele lepiej się sprawuje działanie powyższej opcji usługowej aniżeli w Heyah ?
 #868093  autor: darekka
 27 maja 2016, 18:27
Mając 2x Heyah i 1x T-mobile mogę powiedzieć, że problemy w szczególności dotyczą Heyah. Oczywiście z czasem wady ujawnione są poprawiane ale generalnie wniosek jest jeden-problemy mamy głównie w Heyah.

Wpisy o problemach moje i koleżeństwa forumowego zawarte są w tym temacie(poczytaj od początku i samodzielnie oceń co jest bardziej problematyczne).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 17 z 202
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 202
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 202