DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #868563  autor: aster
 31 maja 2016, 16:14
Gregrin pisze:-30zl RBME gdzie można ustawić na sztywno t-mob (z orange ciężej)

-30zl w orange podobny patent ale bonus jest 10% ważny 14dni a MMS kosztuje 40gr.
Wielkie dzięki.

Zmieniamy z nju głównie z powodu tych rozmów na stacjonarne, które nie są wliczone. No i chciałbym zamknąć wszystko w cenie 30zł. Osobiście jestem na RBME i niczego mi nie brakuje - sam się nie ruszam, ale Teściowej muszę pomóc i ustawić jej jakąś sensowną taryfę.

Na pierwszy rzut chyba spróbujemy Orange Free bo jedyne co tam brakuje to te MMSy - poza tym jest absolutnie wszystko (a ilość transferu olbrzymia). No i ważne, że jest tam cykliczna odnawialność, czyli tylko o doładowania co jakiś czas trzeba się martwić.

Zaciekawiła mnie natomiast opcja RBME ze sztywnym t-mob. Tu wystarczy manualnie wybrać sieć i ustawić na nich? Wtedy także internet będzie ciągnął z ich sieci cały czas?
 #868586  autor: Gregrin
 31 maja 2016, 18:57
aster pisze:RBME ze sztywnym t-mob. Tu wystarczy manualnie wybrać sieć i ustawić na nich? Wtedy także internet będzie ciągnął z ich sieci cały czas?
Z tego co wiem to tak, oczywiście bez LTE.
aster pisze: ale Teściowej muszę pomóc i ustawić jej jakąś sensowną taryfę.
Na pierwszy rzut chyba spróbujemy Orange Free bo jedyne co tam brakuje to te MMSy - poza tym jest absolutnie wszystko (a ilość transferu olbrzymia).
Przy przejściu z nju w pakiecie za 30zl net będzie tyko jako bonus za doładowanie czyli 6GB za 30zl czyli tak samo jak w Play i tak samo internet się sumuje. Przy przejściu na play jest jeszcze bonus 60zl na 3m-ce który można wykorzystać na MMS'y.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 19:26 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #868635  autor: aster
 31 maja 2016, 22:12
Gregrin pisze:Przy przejściu z nju w pakiecie za 30zl net będzie tyko jako bonus za doładowanie czyli 6GB za 30zl czyli tak samo jak w Play i tak samo internet się sumuje.
Ale mogę robić doładowania 100zł kiedy saldo po ostatnim przedłużeniu no-limit spada <30zł? Czyli rzadziej je robić (raz na kilka miesięcy zamiast co miesiąc), ale za każdym doładowaniem otrzymać aż 36GB?
 #868669  autor: Gregrin
 01 cze 2016, 00:28
Tak, wtedy wyjdzie średnio licząc prawie 11GB na miesiąc. Ja bym mimo wszystko przeniósł się na jeden dzień do innej sieci i wrócił do orange wtedy pakiet masz za 26zl i po doładowaniu za 100zl starcza na 4 miesiące a nie 3 ;) Pamiętaj ze skarbonkę można włączyć dopiero po 31 dniach wiec lepiej najpierw za 30 załadować a później za 100zl. Wszystko opisane tu [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl
PS. przed doładowaniem warto tez wysłać sms na rwk ;)
 #868676  autor: aster
 01 cze 2016, 01:20
Gregrin pisze:Z tego co wiem to tak, oczywiście bez LTE.
papay pisze:Do tego brak hd voice ale to dla większości osób nie problem☺
To fakt, ale w tym przypadku to wyjdzie na plus. Net 3G w zupełności wystarczy, natomiast pod względem rozmów to i tak będzie mega upgrade nawet bez głosu hd, bo w chwili obecnej kiedy jest się na sieci Play to przerywa makabrycznie, nawet nie sposób rozmawiać. Trzeba prosić osobę by wyszła na zewnątrz (lub bliżej okna - choć to i tak parodia). Tak więc w ciemno biorę super zasięg t-m w tym miejscu (przyznaję... zadupie) niż męczarnie i niemożność przeprowadzenia zwykłej rozmowy w sieci Play.