DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 37

 #86810  autor: heyman
 20 lip 2006, 15:23
Erajednostki ,które uzbierasz nigdy nie przepadają (tak samo jak te kupione w pakietach za 7,32zł lub 50zł) są bezterminowe,a więc możesz je wykorzystywać nawet przez kilka lat.Trzeba tylko mieć aktywne konto na rozmowy wychodzącę i dodatni stan konta pozwalający na wykonanie jednej minuty połączenia stawki podstawowej od 77gr do 59gr

 #86830  autor: D@rio
 20 lip 2006, 17:29
Michu pisze:Milo mi poinformować, że w/w "usługa obniżająca koszty połączeń" działa. Pragnę zapewnić, że dołoże wszelkich starań, aby skrzętnie wykorzystać nowość:) jako swiadomy użytkownik:D:D[/code]

[ Dodano: 2006-07-20, 14:45 ]
a czy era jednostki przechodza na kolejne miesiace czy tylko w jednym sa mozliwe do wykorzystania?
To widze ze Era pracuje już pełną parą :mrgreen: ;)

Obrazek

 #86832  autor: Michu
 20 lip 2006, 17:41
no, ja nie przesadzam zrobilem sobie 100 era jednostek i mi styknie:) plus dostane do tego 20 w letniej promocji czyli nie narzekam;) na jakis czas bedzie .... teraz juz mi nie potrzeba mega pakietu- wezme sobie ten mniejszy i looz:)

 #86865  autor: patyk
 20 lip 2006, 22:00
heyman pisze: to połączenie musi trwać przynajmniej 15 sekund(tyle w zupełności wystarcza,ale nie może być krótsze).Poczta zareaguje jakbyś zostawił tam wiadomość dostajesz sms-a od poczty i zaraz oddzwania.Odbierasz to połączenie i utrzymujesz jak najdłużej naciskając co 1 minutę klawisz 0
Zdecydowanie wystarczy 4-5 sekund po usłyszeniu sygnału :) najlepiej ustawic sobie bardzo krotkie powitanie wtedy cale polaczenie trwa jakies 6 sekund :) a co do klawisza 0 to mam lepszy sposob :) wystarczy nagrywac nowe powitanie i je odsluchiwac wtedy mamy wolne ponad 6 minut bez naciskania klawiszy :)

Idea - Łączy z ludźmi !

 #86887  autor: heyman
 20 lip 2006, 23:40
Patyk źle mnie zrozumiałeś.Chodziło Mi o całkowity czas połączenia z pocztą głosową (15 sekund) a nie po usłyszeniu sygnału tak to 2-3 sekundy

 #86889  autor: patyk
 20 lip 2006, 23:42
heyman pisze:Patyk źle mnie zrozumiałeś.Chodziło Mi o całkowity czas połączenia z pocztą głosową (15 sekund) a nie po usłyszeniu sygnału tak to 2-3 sekundy
No jak tak to OK :) pozdro :)

Idea - Łączy z ludźmi !

 #86894  autor: heyman
 21 lip 2006, 00:23
Patyk wytłumacz bardziej konkretnie z tym 6-minutowym powitaniem?

 #86895  autor: patyk
 21 lip 2006, 00:26
Wybierasz 2 zeby wejsc do menu osobistego wciskasz 2 żeby nagrać własne powitanie i 1 żeby rozpocząć nagrywanie. Wtedy przez ponad 3 minuty nagrywa się powitanie i przez ponad 3 minuty jest odtwarzane. Po 6 minutach wciskasz kratke żeby skasować i 1 żeby zacząć od początku :D

Idea - Łączy z ludźmi !

 #86896  autor: heyman
 21 lip 2006, 00:31
Znaczy się trzeba za każdym razem nagrywać nowe powitanie?

 #86897  autor: patyk
 21 lip 2006, 00:32
no tak ale oczywiscie nikt ci nie kaze sie nagrywac wystarczy odłożyć telefon a potem i tak powitanie anulujesz

Idea - Łączy z ludźmi !

 #86899  autor: Pawrzes
 21 lip 2006, 00:49
Dodam że ja od początku utrzymuję połączenie przez nagrywanie nowego powitania - trwa to 3 minuty, potem lektor/lektorka mówi że powitanie osiągnęło maksymalną długość i przez kolejne 3 minuty jest ono odtwarzane, potem lektor mówi aby zapisać wybierz # aby anulować wybierz * i ją wciskamy, usłyszymy "skasowane" i potem aby nagrać nowe powitanie wybierz 1... Mam tryb głośnomówiący więc nabijanie Erajednostek praktycznie mnie nie męczy ;) 2000 minut złapane w 7 dni :-D

Pozdrawiam

 #87039  autor: martins
 21 lip 2006, 17:12
a tak przy okazji, czy ktos wie dlaczego moja poczta tt nie oddzwania do mnie tylko zawsze przysyla mi smsa informujacego o nowej wiadomosci? jak to zrobic zeby oddzwaniala. bylbym wdzieczny

 #87042  autor: D@rio
 21 lip 2006, 17:16
martins pisze:a tak przy okazji, czy ktos wie dlaczego moja poczta tt nie oddzwania do mnie tylko zawsze przysyla mi smsa informujacego o nowej wiadomosci? jak to zrobic zeby oddzwaniala. bylbym wdzieczny
Połączyć się ze skrytką i w ustawieniach poczty zmienić aby jednak zaczęła dzwonić...

Obrazek

 #87046  autor: martins
 21 lip 2006, 17:25
D@rio pisze:
martins pisze:a tak przy okazji, czy ktos wie dlaczego moja poczta tt nie oddzwania do mnie tylko zawsze przysyla mi smsa informujacego o nowej wiadomosci? jak to zrobic zeby oddzwaniala. bylbym wdzieczny
Połączyć się ze skrytką i w ustawieniach poczty zmienić aby jednak zaczęła dzwonić...
Bardzo dziękuję :)

 #87052  autor: Michu
 21 lip 2006, 18:13
zauwazylem ze przy polaczeniach z poczta glosowa zaczyna era przerywac polaczenia. Jestem w maksymalnym zasiegu a tutaj przerywa polaczenie i nie bylo to jeden raz. A czas po ktorym zaczyna przerywac zmniejsza sie:) ja juz sie koncze z tym bawic. Tyle ile natrzaskalem (kolo 300) starczy mi spokojnie:)

 #87062  autor: heyman
 21 lip 2006, 19:06
Nic takiego nie zauważyłem,żeby przerwało połączenie z pocztą głosowa.Po ładnych kilka godzin utrzymuję takie połączenia i nic zupełnie się nie dzieje,żeby cokolwiek przerywało :lol: :smt006

 #87213  autor: martins
 22 lip 2006, 08:24
Faktycznie nabija erajednostki, połączenia nie przerywa, ale to jest tak nudne, ze po nabiciu 7 erajednostek zrezygnowalem :( Ale len ze mnie :)

 #87249  autor: Michu
 22 lip 2006, 11:06
no ja na poczatku tez bylem leniwy i myslalem ze dociagne do 50 i dam sobie spokoj. Do wczoraj nabilem 346:) no przerywa troche:)ale dam rade obawiam sie jednego:)
Te jednostlki sa przyznawane raz w miesiacu... czy ktos juz mial tak nabite na amen ze mogl juz z nich korzystac? Bo ja mam narazie wirtualne tzn ze jeszcze nie moge z nich korzystac:/

 #87253  autor: K@mil
 22 lip 2006, 11:26
no ja na poczatku tez bylem leniwy i myslalem ze dociagne do 50 i dam sobie spokoj. Do wczoraj nabilem 346:) no przerywa troche:)ale dam rade obawiam sie jednego:)
Te jednostlki sa przyznawane raz w miesiacu... czy ktos juz mial tak nabite na amen ze mogl juz z nich korzystac? Bo ja mam narazie wirtualne tzn ze jeszcze nie moge z nich korzystac:/
Ja juz miałem i to kilka razy(nazbieralo się tych kilka tysięcy minut ;)) moge z nich korzystać. Teraz mi sie nie chce już nabijac bo szkoda mi czasu.

Pomysłodawca nabijania Bonusa ;)

©

 #87645  autor: heyman
 23 lip 2006, 18:45
Bonus działa wspaniale na jeden numer przekazano już kolejny raz następne 2000 minut(z których mogę już korzystać),a na drugi numer właśnie dzisiaj w nocy doładują też 2000 minut.Jaka to piękna usługa mogłaby zostać na stałe Pozdrawiam Cię K@mil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt006
  • Strona 4 z 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 37