DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 103 z 170
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 170
 #869587  autor: PawlusG
 05 cze 2016, 14:46
W salonie byli bardzo pomocni, ale cała procedura trwała kilka dni.
Problem polegał na tym, że w systemie cały czas mój nr widniał jako aktywny.
Nie mogli mnie przenieść, bo system pokazywał błąd, że klient i nr są w Orange.

:)
 #869591  autor: WellDone
 05 cze 2016, 14:51
Heh. Najczęstszy błąd który oczywiście można ominąc. Tak jak napisałem, jak ktoś nie potrafi i nie chce wam się czekać w salonie to domagajcie sie wysyłki przez generator mnp. Dokumenty pracownik dostaje w 48h na maila.

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #869595  autor: PawlusG
 05 cze 2016, 14:53
Mniej więcej tyle trwało przeniesienie, coś koło 3-4 dni.

:)
 #872418  autor: kaspeed
 19 cze 2016, 16:27
w dniu 5Marca tata złozył przeniesienie nr do Orange z PLAY. OFerta była jakaś miksowana jakies zobowiazania na doładowania etc.Ok w salonie kobieta wypełniła dokumenty itd zaznaczyła na kartę choć wyraźnie mowiliśmy jej że to pod abonament podchodzi.W poniedziałek 7 sms ze nr nie przeniesiony bo blędna taryfa.Ok tuptamy do salonu babka poprawiła miała mówione 24h.Dobra posziśmy a ta miła panna zaznaczyła w systemie 30dni ( wg niej wszystko ok bo tyle wynosi rezygnacja z umowy...Nie chciałem się już kłócić.) przez nią ojciec jeszcze musiał 30dni do 1 kwietnia czekać i dac zarobić PLAY 30zł.Można? Można.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #872420  autor: artix
 19 cze 2016, 16:36
Jak się bezkrytycznie podpisuje, co podsuwają, to nie ma co się dziwić. Nie raz mi dali do podpisu papiery innej osoby podczas przenosin.
 #872449  autor: kaspeed
 19 cze 2016, 20:50
W dokumentach było 1 dniowy okres przeniesienia;)Ogolnie było tak namieszane przez tą kobitke że wniosek był jeden wycofany potem wpisany drugi i nie wwszystkie kartki dała z drugiego.Twierdząc że to to samo co w 1wszym.A że brakowało dat drukowania no to był miszmasz-bajzel.Podpisane było w trybie 24godzinnym.Wina pracownicy BOK.( przy moim przenoszeniu kilka lat wstecz9 byly bardziej kompetentne osoby w Punkcie) Oczywiście ojcu na czasie zależało ale miał dosyć chodzenia 30km do Punktu który by to mógł ponownie ogarnąc z dobrą datą.I skonczyło się na 30dniowym przeniesieniu.Ogolnie planuję przenieść 2x Heyah do Orange i ciekawe czy tez zrobią mi problemy źle wyszkoleni pracownicy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #872466  autor: Camis
 19 cze 2016, 22:44
Czy po przeniesieniu z np Virgin do Orange na kartę, numer pozostanie zarejestrowany?.
 #872665  autor: Camis
 20 cze 2016, 17:47
Przez czat dowiedziałem się że jest zarejestrowany. Ktoś pisał na forum że po migracji z Nju do Orange kasują. Jednak pozostał numer zarejestrowany.

Przeszedłem Play > Nju > Orange.
 #872699  autor: kaspeed
 20 cze 2016, 19:40
Chyba zasadą przeniesienia numeru jest obowiązek rejestracji nr i na tej podstawie operator 1 daje dane drugiemu.Wszystko z automatu :-D

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #872850  autor: MaxDeMe
 21 cze 2016, 15:37
Witam
Mam nowy nie rejestrowany numer w Orange. Wyczytałem że pomimo iż nie jest zarejestrowany jeszcze w Orange to mogę go zarejestrować w PLAY. Moje pytanie jest takie, czy po takiej akcji za kilka dni będę mógł wrócić do Orange i załapać się na "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich dla przenoszących numer" 26zł. Czy po powrocie do Orange nie będą mi robić problemów że numer Orange nie był wcześniej zarejestrowany w macierzystej sieci a został zarejestrowany u obcego operatora ?
 #872853  autor: artix
 21 cze 2016, 15:46
Numer możesz zarejestrować tylko w macierzystej sieci. W Play mogą go jedynie przenieść do siebie, pod warunkiem uprzedniego zarejestrowania w Orange.
A przy okazji jakbyś już się przenosił, to może warto zostać w Play w Formule Unlimited, gdzie masz nielimitowane połączenia na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich (bez MMS) i 6 GB danych za 25zł/msc.
 #872859  autor: MaxDeMe
 21 cze 2016, 16:03
Tak myślałem że rejestracja musi być w macierzystej sieci ale źle zrozumiałem przekaz :oops:
Mam numer w innej sieci. Czy mogę go zarejestrować w Play?
Tak. Oferta jest dla wszystkich. Każdy użytkownik numeru na kartę w Orange, T-Mobile, Plus lub innej sieci, może przenieść swój numer do Play i go zarejestrować. Wystarczy przyjść do Salonu, podać dane i odebrać bonus. Możesz też kupić nowy starter Play, zarejestrować go i odebrać bonus.
Co do oferty Playa to ciekawa propozycja, ale w miejscu zamieszkania Orange zdecydowanie lepiej działa.
 #872889  autor: kriskris
 21 cze 2016, 20:26
Próbował ktoś zarejestrować numer z nju na karte w salonie orange? Dzisiaj żona była zarejestrować i usłyszała "nie da się"...że tylko w jednym głownym salonie w całym mieście można tego dokonać na drugim końcu miasta...
 #872897  autor: artix
 21 cze 2016, 21:27
Że też wam się chce po salonach chodzić. Przecież karty nju się samemu w internetach rejestruje.
 #872902  autor: kriskris
 21 cze 2016, 21:48
artix pisze:Że też wam się chce po salonach chodzić. Przecież karty nju się samemu w internetach rejestruje.
Gdyby się dało nie pisałbym tego posta. Komunikat na stronie "numer nju na kartę możesz zarejestrować np. w salonie Orange. Szczegóły na rejestracjanju.pl".
Jeśli wiesz mimo wszystko jak to zrobić chętnie się pewnie dowiem nie tylko ja...
 #872905  autor: artix
 21 cze 2016, 21:53
A to przepraszam, nie wiedziałem, że się tak zmieniło kilka dni temu.
 #874704  autor: rudymax
 01 lip 2016, 13:34
Mam pytanie odnośnie przeniesienia numeru na kartę do Play. Podczas załatwiania formalności konsultant poinformował mnie, żebym aktywował kartę dopiero po zablokowaniu starej karty przez poprzedniego operatora. To nastąpiło dzisiaj. I teraz pytanie, czy jest jakiś graniczny termin na aktywację nowej karty. W tej chwili jeszcze mi nie jest potrzebna aż do września (ale ustalając datę przeniesienia jeszcze tego nie wiedziałem) i żeby nie robić skarbonki chciałbym odwlec moment aktywacji (od razu wyjaśnię, że RWK z bonusu za rejestrację odkładam na później, a zmiana taryfy na RWK też nie wchodzi w grę)
 #874711  autor: artix
 01 lip 2016, 13:51
Ponad rok mi leżą przeniesione numery, bez problemu je aktywuję, bonus za przeniesienie po roku też jest dostępny :)
  • Strona 103 z 170
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 170
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 170