DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 151 z 421
  • 1
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 421
 #869235  autor: garfield-
 03 cze 2016, 22:09
nie jest tak okrojony jak na początku, dorzucili stan multipakitów, ale bez ważności.
a czego brakuje w RBM ?
 #869248  autor: KC-KARLOS
 04 cze 2016, 04:33
Remington: a nie pomyślałeś, że to jest system Playa, gdzie na 2 dni przed odnowieniem pakietu wysyłają notyfikację, że pobiorą opłatę za pakiet? Tak jest przy pakietach odnawialnych.
Poza tym jest kod *108# i będzie widoczna ich ważność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #869918  autor: Rebeliant
 06 cze 2016, 17:23
W dzisiejszym wydaniu kilka stron poświęconych ofercie FM, ale nic odkrywczego dla nas forumowiczów.

Przy okazji sprawdźcie u siebie kod *111*49*1#. U mnie pokazuje, że numer nie jest zarejestrowany, choć zarejestrowany jest od czasów kiedy przeszedłem do Play. Ciekaw jestem czy taka informacja jest dla wszystkich Faktowców, czy tylko ma moim numerze.
 #869953  autor: Christofor
 06 cze 2016, 18:50
[quote="Rebeliant"]W dzisiejszym wydaniu kilka stron poświęconych ofercie FM, ale nic odkrywczego dla nas forumowiczów.

Przy okazji sprawdźcie u siebie kod *111*49*1#. U mnie pokazuje, że numer nie jest zarejestrowany, choć zarejestrowany jest od czasów kiedy przeszedłem do Play. Ciekaw jestem czy taka informacja jest dla wszystkich Faktowców, czy tylko ma moim numerze.

Podobna sytuacja. Numer zarejestrowany w Play potem przejście do Fakt. WW. kod pokazuje, że numer nie jest zarejestrowany ... :(
 #870076  autor: krzysiek255
 06 cze 2016, 22:54
Christofor pisze:
Rebeliant pisze:W dzisiejszym wydaniu kilka stron poświęconych ofercie FM, ale nic odkrywczego dla nas forumowiczów.

Przy okazji sprawdźcie u siebie kod *111*49*1#. U mnie pokazuje, że numer nie jest zarejestrowany, choć zarejestrowany jest od czasów kiedy przeszedłem do Play. Ciekaw jestem czy taka informacja jest dla wszystkich Faktowców, czy tylko ma moim numerze.

Podobna sytuacja. Numer zarejestrowany w Play potem przejście do Fakt. WW. kod pokazuje, że numer nie jest zarejestrowany ... :(
są jakieś problemy techniczne dla tego pokazuje że numer nie jest zarejestrowany ale technicy Fakt Mobile pracują już nad tym problemem
 #870131  autor: sa
 07 cze 2016, 03:49
Rebeliant u mnie to samo ...2 numery przeniesione z nju do playa a następnie do faktu.Są zarejestrowane o czym świadczy play 24 w zakładce dane,ale aby wejś na konto play 24 trzeba użyć nr. typowo playowego bo faktowe są odrzucane że jakoby jest błąd wewnętrzny systemu.Obstawiam że powodem jest to że fakt nie jest wpisany w bonusy promocyjne i stąd taka reakcja systemu ale z drugiej strony mam papiery udowadniające że nr są zarejestrowane.Wczoraj z nr. z faktu nie udało mi się wejść. na play 24 ale logując przez nr z formuły już tak.dodam że w systemie play 24 wszystko jest w porządku tj nr są wpisane jako zarejestrowane tylko kod pokazuje te numery jako niezarejestrowane.Zaś numerek z formuły został zarejestrowany ok. 1-2 m-ce temu i bonus na nim już mam z krótkiego kodu ale opcja włączenia dostępna jest też w play 24.Widać play wprowadzając bonusy odciął klientów faktu od systemu i nie ujął ich w regulaminach bonusowych co jednak zakrawa na ironię.Mam nadzieję że coś z tym zrobią bo teraz wychodzi na to że pewna grupa klientów którzy przenosili numer do playa mimo obowiązkowej przy przenoszeniu rejestracji nr jest traktowana jako nr niezarejestrowane..
 #870177  autor: Rebeliant
 07 cze 2016, 11:06
FM to produkt z pogranicza submarki i MVNO. P4 tylko obsługuje tę "taryfę" od strony technicznej, natomiast za całą resztę (promocja, reklama) odpowiada Axel i z tego punktu widzenia Faktowi jest bliżej jest do MVNO.

Teraz się obudziliście, że FM nie jest na równi z RBM? Przecież w Fakcie nie obowiązują promocje doładowań, doładowania przez facebooka (chyba też?). Za promocje w FM odpowiada wydawca Axel (kody z gazet, poradników, KŚ).
 #870264  autor: lee
 07 cze 2016, 15:03
Jest juz rekonfiguracji systemu. I tak. Wczoraj pojawił mi się na www jeden voucher na gb. Dzisiaj już go nie ma. Ech...
Po za tym aplikacja p24 pokazuje ilość minut mb i smsów z multipakietu.
Ma ktoś ten pakiet 100pln na koncie fakt?
 #870303  autor: Rebeliant
 07 cze 2016, 16:16
Na konferencji było, że promocja dostępna dla Play i RBM, a o FM nic nie było.
FM to odpowiednik TuBiedronka, gdzie oferty i promocje w TM i Heyah nijak mają się do biedry.
Promocji dla FM należy szukać w wydawnictwach Axel.

A tak przy okazji, to SMS-owa kampania informująca o pakiecie za 19zł rozpoczęta.
Właśnie przed chwilą dostaliśmy SMS-y. :-)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2016, 18:37 przez Rebeliant, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 151 z 421
  • 1
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 421
  • 1
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 421