DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 79 z 102
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 102
 #823663  autor: Gregrin
 17 wrz 2015, 10:59
marcinek243 pisze:Priorytet raczej nie lecz punkt styku który znajduje się w Anglii :!:
Ale on nie mówi o szybkości netu tylko o sile sygnału z nadajnika. Moim zdaniem sygnału nie da się dostosowywać do pojedynczych urządzeń a tym samym uprzywilejowywać któreś.
 #825380  autor: Maq
 26 wrz 2015, 16:38
Zawsze mozesz sprobowac zaplacic przez blue.pl albo bm.pl (cashback 5%).

Wracajac do oferty, pozmieniali pakiety dla wszystkich:
http://www.lycamobile.pl/po/bundle?id=3

- za 29zl jest 5GB zamiast 3GB + oczywiscie no limit na rozmowy i smsy w PL
- sa drozsze pakiety no limit z wiekszymi paczkami danych
- zmiana ilosci smsow w pakietach za 9 (100 sms zamiast 50) i 19zl (sms no limit)

Tyle spostrzeglem zmian.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits
 #829099  autor: dan7
 15 paź 2015, 18:39
Witam.
Czytam i czytam i nie mogę znaleźć jaka jest ważność konta po jakich doładowaniach w Lyca.
Córka ciśnie mnie o internet i coś muszę wykombinować a mam darmowy starter Lycamobile.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #829115  autor: dan7
 15 paź 2015, 19:42
@Gregrin - wielkie dzięki.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #829121  autor: Camis
 15 paź 2015, 19:55
ak00101111 pisze:Na każdym OS-ie można podbić wartość TTL (Linux, BSD, OSX, Android, Meego, OpenWRT, etc) nie tylko na produkcie "mikro-miękkiego".
Bzdura na Windows tez mozna zmienic TTL, zmienia sie w rejestrze.
 #860526  autor: bolek2004
 06 kwie 2016, 21:03
Kupował może ktoś ostatnio w sklepie albo zamawiał przez internet kartę Lyca? Będę musiał nabyć/zamówić w najbliższym czasie i się zastanawiam czy taka karta jest 3w1 czyli standard/micro/nano?
Albo chociaż 2w1 czyli standard/micro.
Na stronie trzeba wybrać przy zamówieniu 1 rodzaj z trzech, ciekawe czy wybierając standard mamy też w niej opcje micro/nano?
Wiem że można docinać itd, ale nie o to chodzi, teraz standard to 3w1 bez kombinacji. Najbardziej zależy mi żeby było standard/micro chociaż.
W sumie można by micro zamówić i tylko ramkę od standard dorzucić i powinno pasować.
 #860723  autor: Snowman
 08 kwie 2016, 09:42
Miesiąc temu otrzymałem 4 sztuki, zamów nano czy micro i tak przyjdzie ci 3w1. teraz to standard w Lycamobile. Ze dwa lata temu 2w1 były standardem.
oczywiscie nic nie trzeba wycinać,tylko wyłamka.
 #861183  autor: Gregrin
 11 kwie 2016, 10:39
Witam. Chce uzupełnić swój watek http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=83663 o działanie lyca w roamingu. Jako ze ja z tego nie korzystałem a regulaminy na stronie są mizerne proszę o odpowiedz użytkowników korzystających z lyca jak działa w praktyce rozliczenie w roamingu.

1. Z pakietu 100min http://www.lycamobile.pl/po/zero-oplat-roamingowych schodzi tylko na połączenia wychodzące do lyca (wszystkich krajów?) ?? Na inne numery potrąca normalnie z konta ??
2. Odbieranie w roamingu schodzi tylko z jakiegoś pakietu 5000min na połączenia w lyca ?? Odbieranie wszystkich połączeń czy tylko tych z lyca ??
3. "po dowolnym doładowaniu konta lub wykupieniu pakietu." jaka jest ważność tych 100min po doładowaniu ?? Tak jak w pakiecie ?? 30dni ??

Podsumowując:
100min w roamingu (w 17 krajach) na dzwonienie do numerów Lycamobile (trzeba być w zasięgu lokalnej sieci lycamobile) po dowolnym doładowaniu konta lub wykupieniu pakietu. Odbieranie połączeń w roamingu realizowane jest z pakietu 5000minut.
Dobrze to zrozumiałem/ująłem ?
 #861536  autor: Snowman
 12 kwie 2016, 22:23
1.z pakietu 100 min w roamingu w 17 krajach potrąca tylko,kiedy dzwonimy do kogoś. Jesli jestesmy w roamingu i ktos dzwoni z Lycamobile w Polsce do Lycamobile w roamingu rozmowa jest traktowana jako rozmowa w sieci. Ja mam pakiet 10 PLN do wszystkich,tam w pakiecie jest 3000 minut rozmów w sieci i z tego bierze,kiedy dzwonię do kogoś kto jest w roamingu [17 krajów]. W innych pakietach jest chyba wiecej.
2. Odbieranie w roamingu z innego telefonu Lycamobile który jest fizycznie w Polsce,traktowane jest jako rozmowa w sieci. Kiedy dzwoni ktoś spoza sieci Lycamobile,opłaty wg cennika.
3.tak,jest to 30 dni

podsumowanie:tak,przy czym u jednych jest to 3000 min w sieci,u innych 5000.

Nie wiem od czego to zależy,ale nie zawsze sprawy maja sie tak jak w cennikach czy regulaminach widniejących na stronie Lycamobile Polska. Z własnego doświadczenia wiem,że można rozmawiać w sieci nie ładujac kasy na konto Lyca,wrzucając świeży SIM do telefonu.
Ładując konto np raz na 2-3 miesiące,za 10 PLN, rozmowy w sieci są darmowe także wbrew regulaminowi {ten mówi o 14 dniach kiedy nie mamy żadnego pakietu,lub 30 dni z pakietem],tak naprawdę nie trzeba mieć żadnego pakietu,żeby dzwonić do innego uytkownika Lycamobile będącego w Polsce czy w roamingu w 17 krajach Lyca.
Zdarzyło mi się też nieużywać jednej z kart ponad 120 dni a konto było nadal aktywne. Same niespodzianki i to na PLUS.
 #862638  autor: kristoph
 20 kwie 2016, 15:06
czy obecnie ktoś z Was używa Lycamobile do udostepnienia Internetu z telefonu (np. przez opcje router wi-fi)?
Ja niekiedy udostępniam Internet dzięki PdaNet+ ale tylko po kablu, niestety program raczej nie będzie działał z nowszym Androidem a mierze się na wymianę tel. Próbowałem tez z TTLmaster (telefon oczywiście ma rota) ale po zmianie ttl (próbowałem różne wartości) udostepnienie sieci przez wifi nie działa –tzn. z podłączonego do telefonu kompa nie ma komunikacji z netem.
 #870956  autor: rudymax
 10 cze 2016, 12:54
Mam pytanie odnośnie promocji "Zero opłat roamingowych, gdy korzystasz ze swojej karty SIM Lycamobile w 17 krajach i Hong Kongu" W opisie działania usługi w FAQ jest zapis "Powinieneś/aś jednak upewnić się, że Twoje urządzenie jest połączony z lokalną siecią Lycamobile, a nie z innymi operatorami." Czy ktoś może wie czy pod nazwą "lokalna sieć Lycamobile" w USA chodzi o T-Mobile?
 #870958  autor: arat99
 10 cze 2016, 13:03
Tak, u mnie po włączeniu telefonu w USA przyszedł SMS z lokalnym numerem telefonu, na który mógł ktoś do ciebie dzwonić. Minuta połączenia po stanach kosztuje około 10 centów.
 #870963  autor: rudymax
 10 cze 2016, 13:25
Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli dobrze zrozumiałem mam na karcie dwa numery: z Polski dzwonimy na ten podstawowy numer, a ten otrzymany SMS-em służy do odbierania połączeń z USA i nie da się z niego wykonywać połączeń.
 #878546  autor: bolek2004
 23 lip 2016, 20:14
Kupiłem sobie kartę lyca jeszcze żeby zdążyć przed tą całą ustawą, aktywowałem ją, na razie jednak nie chce z niej korzystać. Wiem że jeśli nie będzie żadnej aktywności na numerze w ciągu 90 dni to wyłączą kartę. Czy przysyłają jakiś sms w związku z tym? Czyli że za x dni wyłączą kartę jeśli się nie będzie korzystało?
  • Strona 79 z 102
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 102
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 102