DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 24 z 102
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 102
 #872035  autor: sebixon
 16 cze 2016, 20:27
Dzięki za szybką odpowiedź :) Sprawdziłem kodem i jednak mogę włączyć, na play24 nie widziałem nigdzie.Ogólnie miałem problemy od samego początku.Pracownik w salonie powiedział, że nie mogę przenieść numeru z virgn na kartę do play na kartę bo to dla play żaden interes.Powiedziałem mu, że czytałem forum i ludzie bez problemu przenoszą to zrobił głupią minę i zadzwonił do innego pracownika po czym zacząl rejestracje.Następnie powiedział, że bez obwódki w której była karta sim nie da rady bo tam jest jakiś numer, który jest niezbędny.Pojechałem po to i wróciłem, ale i tak nie przeniósł numeru bo system nie akceptuje i wysłał mnie do innego salonu a tam nie mieli starterów dla przenoszących.2 dni później wróciłem do pierwszego salonu i był inny pracownik, który przeniósł numer bez problemu i nawet ta obwódka nie była potrzebna.Spytałem czy dostanę ten pakiet 100zł i oczywiście odparł, że nie bo to nie dla przenoszących ,tylko "kart plejowskich" Jak już numer został przeniesiony to przez kilka dni nie mogłem włączyć pakietu bo niby niezarejestrowany numer.Zadzwoniłem na infolinie, konsultant nie mógł aktywować tego ręcznie i powiedział, że zrobi zgłoszenie.Podziękowałem i na drugi dzień dostałem ten pakiet :D Teraz gra gitara :)
 #872045  autor: reboot
 16 cze 2016, 21:32
sebixon pisze:Włączyłem ten pakiet 100,10,rwk i wszystko ok.
sebixon pisze:mam taryfę "Play na Kartę 1 zł MNP"
Czyli bez problemu w Play na Kartę 1 zł MNP działa 100zł+10GB+RWK?

Ciekawe która to taryfa spośród poniżej wymienionych? Play na Kartę?
1. Oferta Promocyjna "Bonus za rejestrację numeru w Play" skierowana jest do użytkowników oferty Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Play Karta, Nowy Play na Kartę, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMSy w Play, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Oferta Promocyjna Lubię to!

WKS
 #872048  autor: KC-KARLOS
 16 cze 2016, 22:04
surface123: zapoznałeś się z działaniem usługi? Przyznanie środków nastąpi do godz 1 w nocy. Opłata za pakiet będzie pobrana proporcjonalnie do pozostałych dni do końca miesiąca kalendarzowego.
Aktywowanie pakietu w taki sposób jest identyczne, jak w systemie mix oraz abonamentowym.

Aby pakiet się odnowił, ostatniego dnia miesiąca zapewnij 5 zł, aby nowy pakiet scalił się z tym nowym, który włączy się max o 1 w nocy pierwszego dnia nowego miesiąca.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #872064  autor: KC-KARLOS
 16 cze 2016, 23:09
Zgadza się, najpierw płacisz za fragment pakietu, a później 5 zł będzie pobrane z góry 1go dnia nowego miesiąca kalendarzowego, jak w ofertach na abonament i mix.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #872104  autor: garfield-
 17 cze 2016, 10:28
chodzi zapewne o ilość środków z bonusu do wykorzystania dzialąc na miesiące, a nie o ważność konta głównego.

Niebawem będą nakrętki, to nie będziesz musiał brać pakietu.
 #872106  autor: bobiwr
 17 cze 2016, 10:30
Być może tez mnie czeka migracja do M-M (bo karty są wieloletnie i nie mam innego pomysłu na skonsumowanie 500 jednostek promocyjnych). I tu rodzi się pytanie techniczne: Pierw przejść do M-M, a potem "wykorzystać" bonus rejestracyjny? (Bo złotówki promocyjne są zjadane przy zmianie taryfy na M-M.) Czy można odwrotnie / dowolnie?
 #872111  autor: patrix-83
 17 cze 2016, 10:54
Zarejestrowałem przed chwilą mój numer FORMUŁA PLAY NA KARTĘ poprzez nr telefonu 730 300 300 i nie mogę aktywować bonusu. Pojawia się komunikat "błąd, brakujące parametry sekcji powiadomienia".
O co chodzi? Czemu taki komunikat jest? Miał ktoś tak?
 #872115  autor: surface123
 17 cze 2016, 11:06
garfield- pisze: Niebawem będą nakrętki, to nie będziesz musiał brać pakietu.
Jak to sobie wyobrazasz ze w MiniMaxie przedłuzysz net ;) ?
Pierwszego dnia miesiąca Ci wyzerują jesli nie bedzie aktywnego pakietu miesięcznego...

@patrix

Poczekaj ze 2-3 godziny od rejestracji.
 #872121  autor: zoltan666
 17 cze 2016, 11:21
Mam zarejestrowane 3 numery na kartę w Play (przeniesione z Orange). Da rade zarejestrować kolejny numer telefonicznie, czy konieczna będzie wizyta w salonie?
 #872155  autor: zakopane
 17 cze 2016, 14:54
surface123 pisze:
garfield- pisze: Niebawem będą nakrętki, to nie będziesz musiał brać pakietu.
Jak to sobie wyobrazasz ze w MiniMaxie przedłuzysz net ;) ?
Pierwszego dnia miesiąca Ci wyzerują jesli nie bedzie aktywnego pakietu miesięcznego...
.
Hmmm a co w MM nie bedzie dzialac nakretka fanty? 1 nakretka do 1GB na miesiac
 #872156  autor: Spioszek
 17 cze 2016, 15:31
bobiwr pisze:yć może tez mnie czeka migracja do M-M
By korzystać z środków promocyjnych w MiniMaxie musisz już je posiadać, tzn najpierw przejść na MM a potem dopiero aktywować bonus za rejestracje numeru, jeśli zrobisz odwrotnie to przejdzą tylko środki z konta głównego, a promocyjne powiedzą bye bye :)
  • Strona 24 z 102
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 102
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 102