DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 25 z 102
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 102
 #872164  autor: njuken
 17 cze 2016, 16:37
patrix-83 pisze:Zarejestrowałem przed chwilą mój numer FORMUŁA PLAY NA KARTĘ poprzez nr telefonu 730 300 300 i nie mogę aktywować bonusu. Pojawia się komunikat "błąd, brakujące parametry sekcji powiadomienia".
O co chodzi? Czemu taki komunikat jest? Miał ktoś tak?
U mnie po dodaniu poprzez konsultanta z 730 300 300, po 10 minutach dało się już aktywować na Play 24. Taryfa Surf (starter z darmowym 1 GB co miesiąc). W salonie Play nie dało się zarejestrować w tej taryfie - system odrzucał rejestrację.
 #872167  autor: artsky
 17 cze 2016, 17:23
artsky pisze:Zadzwoniłem pod 790 500 500, pomoc techniczna, z prośbą o aktywację pakietu 100 min 10 GB i RWK. Konsulka przekazała do działu technicznego w celu aktywacji. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chyba info mówi jasno co i jak https://www.redbullmobile.pl/rejestrujnumer/ ... Rok ważności dotyczy taryf Red Bull MOBILE Energy na kartę i Red Bull MOBILE 7 MNP...
Dziś uruchomili mi 100/10GB/RWK :D
 #872186  autor: marcinek243
 17 cze 2016, 19:55
Od czasu zakończenia 10gb za 10zł więcej GB wpada niż zużywam :lol: W play formule wszystko ładnie się zsumowało i mam już ponad 50gb + 1gb co miesiąc + stan darmowy + RWK + 100zł dojdą jeszcze nakrętki to do końca roku obejdzie się bez doładowań 8)
 #872209  autor: kwistas
 18 cze 2016, 00:57
No ja to mam jak kolega powyżej, nie wiem jak im się to opłaca, ale długo chyba konta nie będę musiał doładowywać, zdecydowanie najtańsza i najlepsza teraz oferta, opłacało się wcześniej z Plusa wyemigrować ;)
 #872219  autor: lee
 18 cze 2016, 08:36
kwistas pisze:No ja to mam jak kolega powyżej, nie wiem jak im się to opłaca, ale długo chyba konta nie będę musiał doładowywać, zdecydowanie najtańsza i najlepsza teraz oferta, opłacało się wcześniej z Plusa wyemigrować ;)
Playowi bardziej się to opłaca niż mnie dlaczego?

Proste czysta psychologia dajemy 500pln na konto promocyjne i czekamy aż "delikwent" zacznie te 500pln przedłużać... i skarbonka rośnie... i rośnie...

A jak używa się kilku kart sim i np. jeden numer laduje się dość rzadko to taki bonus spowoduje przypływ gotówki na takiej simce bo komu nie będzie szkoda takiego bonusu??

Mnie play ma na liście i ostatnio kiedy mam jakąś sprawę usiłują mnie namówić na abonament a ja do nich że jak będę chciał to poproszę o kontakt (ofertę dla mnie ponoć mają już od dawna jakąś a ja nie chcę bo mam aż nadmiar minut itp. a w sumie mało dzwonię)

Reasumując niezły skok na kasę z jednej strony. Z drugiej dobry pomysł na bonus dla rejestrujących niezarejestrowane karty sim.

Pozdrawiam
 #872228  autor: artix
 18 cze 2016, 09:41
Za każdym razem, gdy dzwoniłem rejestrować numer, to mi konsultant mówił, że jest przygotowana dla mnie fantastyczna oferta i pytał, czy mogą do mnie zadzwonić. Raz się zgodziłem, potem i tak o to dalej pytali. Po kilku dniach dzwoni do mnie gość i mówi, że JA prosiłem o kontakt, bo jestem zainteresowany jakąś ofertą, no i ja mam mu powiedzieć którą :D
Ostatecznie przedstawił mi fantastyczną ofertę nolimitów z 6GB za 39,90zł pizgłem się w czoło i podziękowałem.
 #872312  autor: honorr
 18 cze 2016, 17:11
honorr pisze:
Dzwoniłem dzisiaj pod 730 300 300. Konsultant zarejestrował mi drugi numer. Miałem zarejestrowany w salonie wcześniej jeden numer z prepaid. Ten drugi był tylko podpięty pod konto poprzez play24. Nie miałem wcześniej żadnego mixa ani abonamentu.

Niestety na drugim numerze nie mogę uruchomić pakietu z poziomu play24. Mam komunikat: "Brakujące parametry sekcji powiadomienia.".
Do dzisiaj nie dostałem bonusu za staż, dzwoniłem pod 730300300, mało ogarnięta Pani próbowała mi wcisnąć, że numer był aktywowany 11.06.2016, gdzie tego dnia był rejestrowany.

Zadzwoniłem pod *500 i tam po przekopaniu historii konsultant potwierdził, że numer jest użytkowany od 2013 roku. Przekazał zgłoszenie do działu technicznego.

Od dnia rejestracji mam całkowicie wykasowaną historię doładowań, połączeń itd.

Co ciekawe podczas rejestracji telefonicznej do numeru zostało przyporządkowane losowe hasło, którego nikt mi nie podał i teraz mogę sobie iść do salonu je zmienić :roll: .
 #872314  autor: Gregrin
 18 cze 2016, 17:26
honorr pisze:do numeru zostało przyporządkowane losowe hasło, którego nikt mi nie podał i teraz mogę sobie iść do salonu je zmienić :roll: .
Moze telefonicznie (po potwierdzeniu) zmienia ci hasło.
Mi w czasie rejestracji w salonie tez wygenerowali hasło zamiast zapytać :/ Nie chciało mi się czekać i mieszać ze zmiana i teraz przez telefon murze podawać komplet danych (imię nazwisko, pesel i pełny adres zamieszkania).
 #872347  autor: rogelio
 18 cze 2016, 22:35
Ludzie, pomocy;)
Mam 3 numery w Play na kartę, taryfa RWK wszędzie nie używane, przetrzymuję z powodu fajnych numerów. Dwa numery od kilku lat, jeden od roku. Mam służbowy numer więc nie mam parcia na bonusy z Play, ale jeżeli dają to chcę skorzystać. Zależy mi na internecie najbardziej, co muszę zrobić aby uzyskać jak najwięcej?
- zarejestruje numery
- dostanę pieniądze i GB na 30 dni oraz RWK
- co 30 dniu muszę przedłużać nakrętkami lub przez Facebook?
- którą taryfę wybrać? przed rejestracją, czy po?
Mam jeszcze 3 startery RBM, jaką taryfę będę miał po aktywacji i czy warto je rejestrować?
 #872398  autor: reboot
 19 cze 2016, 13:01
Proszę o potwierdzenie, że w taryfie Play Internet na Kartę za 9zł czyli http://www.play.pl/oferta/play-internet ... 4glte-9zl/ po rejestracji otrzymujemy 100 GB + RWK, a jednocześnie jest uruchamiany pakiet 12 * 250 MB czyli jedynym kosztem skorzystania ze 100 GB jest jednorazowy wydatek 9zł, bo 250 MB będzie przez okres 12msc wydłużać ważność 100 GB?

WKS
 #872410  autor: mn9
 19 cze 2016, 14:50
Czy jak teraz mam przyznany ten bonus w formule play na kartę(dali mi tylko 100zł a numer aktywny ok 5-6lat :d) i zmigruje najpierw do faktu a potem do RBM5(migracja dla free LTE) to będę mógł ponownie aktywować ten bonus?
I drugie pytanie czym bez doładowania przedłużać konto promocyjne w RBM5,bo nakrętkami chyba się nie da.

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png
 #872413  autor: garfield-
 19 cze 2016, 15:32
Po pierwsze migracja z faktu do RBM5 nie da Tobie RWK - już nie działa ten patent
Po drugie konto promocyjne przedłużysz właśnie nakrętkami - od 1 lipca

Bonus przyznawany jest na numer jednokrotnie - prawdopodobnie nie dostaniesz drugi raz. Było takie pytanie do rzecznika, czy jak zmigruje się do innej sieci i wróci to czy można otrzymać jeszcze raz.
Z praktyki jednak jak na razie nikt tego nie potwierdził czy tak jest.
  • Strona 25 z 102
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 102
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 102