DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 26 z 102
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 102
 #872414  autor: mn9
 19 cze 2016, 15:51
@up Ale ja RWK nie chcę, po drugie wiem że to już nie działa ;d
Praktycznie innej możliwości migracji nie mam(zostaje jeszcze przeniesienie do innej sieci) by dostać się do RBM5.
Co do tych nakrętek,ktoś to potwierdzi że i w RBM5 da radę przedłużyć konto promocyjne?
Pod koniec miesiąca zapewne pewnie będę migrował do RBM5 wiec sprawdzę czy będę mógł aktywować bonus jeszcze raz.

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png
 #872422  autor: jarekt
 19 cze 2016, 17:03
Z praktyki jednak jak na razie nikt tego nie potwierdził czy tak jest.
No to ja potwierdzę, że po migracji (i powrocie do Play) bonusu 2. raz nie można otrzymać. Pojawia się komunikat w stylu "Ten numer już otrzymał Bonus za rejestrację. Z promocji możesz skorzystać tylko raz na danym numerze". Sprawdzone kilka razy z próbą aktywacji na kilka sposobów i po kilka razy.

Oczywiście przed migracją Bonus został przyznany normalnie/prawidłowo a po migracji środki oczywiście przepadły i po powrocie do Play nie pojawiły się automatycznie ponownie (niektórzy mogą myśleć, że Play je może przywrócić po powrocie ale tak się oczywiście nie dzieje i nigdy nie działo). To tyle z mojej strony w tej kwestii.
 #872427  autor: Fmobile
 19 cze 2016, 18:11
reboot pisze:Proszę o potwierdzenie, że w taryfie Play Internet na Kartę za 9zł czyli http://www.play.pl/oferta/play-internet ... 4glte-9zl/ po rejestracji otrzymujemy 100 GB + RWK, a jednocześnie jest uruchamiany pakiet 12 * 250 MB czyli jedynym kosztem skorzystania ze 100 GB jest jednorazowy wydatek 9zł, bo 250 MB będzie przez okres 12msc wydłużać ważność 100 GB?
Wszystko leci na jedno konto, ten pakiet 250 MB działa jak ten darmowy internet 1 GB co 30 dni na rok, więc te 100 GB powinno co miesiąc przedłużać. Przekonamy się za 2 tygodnie, odpaliłem PINK na początku promocji , dam znać czy przedłużyło :)

Odpalone na PINK darmowe weekendy ( nie pobiera transferu) przez 30 dni także cieszą


Co mnie martwi to tylko słabe osiągi PLAY:

LTE RSRP dBm -105
Obrazek

LTE RSRP dBm -100
Obrazek

LTE 1800 -90dBm 2.5 km do stacji
Obrazek
 #872484  autor: goldenmen
 20 cze 2016, 01:30
Gregrin pisze:Ale czemu miało by nie działać ?? W PInK z tym darmowym pakietem na rok przedłuża się co miesiąc i kumuluje a te 100GB wpadło na te właśnie konto.
zastanawiałem się i powinno działać ale pod warunkiem że 100GB nie aktywujesz w dniu aktywacji startera tylko za kilka dni bo wtedy nie zdąży wpaść comiesięczny bonus a 100GB wcześniej przepadnie. najlepiej aktywować bonus za rejestracje gdy kończyć się będzie ważność MB na starterze
 #872501  autor: bolek2004
 20 cze 2016, 08:39
mn9 pisze:Co do tych nakrętek,ktoś to potwierdzi że i w RBM5 da radę przedłużyć konto promocyjne?
Promocja nakrętkowa fanta/sprite nigdy nie obejmowała red bull mobile. Czy będzie można skorzystać w rbm z niej w tegorocznej edycji? Trzeba poczekać na regulaminy, ale szczerze wątpię.
 #872542  autor: reboot
 20 cze 2016, 10:58
goldenmen pisze:zastanawiałem się i powinno działać ale pod warunkiem że 100GB nie aktywujesz w dniu aktywacji startera tylko za kilka dni bo wtedy nie zdąży wpaść comiesięczny bonus a 100GB wcześniej przepadnie. najlepiej aktywować bonus za rejestracje gdy kończyć się będzie ważność MB na starterze
Tak właśnie myślę jak to zrobić, żeby mieć pewność, że będzie to na pewno działać.
Skoro pakiet 250 MB przyznawany jest po raz pierwszy 30 dni od dnia aktywacji, to trzeba aktywować (jak to się robi w PInK?) starter i w ciągu 7 dni (okres ważności połączeń internetowych w starterze PInK 9 zł) trzeba włączyć bonus 100GB+RWK i mieć pewność, że te np. 3-4 odczekane dni wystarczą, żeby się zazębiało 100 GB z bonusowymi 250 MB.

WKS
 #872608  autor: Gregrin
 20 cze 2016, 14:39
reboot pisze:Skoro pakiet 250 MB przyznawany jest po raz pierwszy 30 dni od dnia aktywacji, to trzeba aktywować (jak to się robi w PInK?) starter i w ciągu 7 dni (okres ważności połączeń internetowych w starterze PInK 9 zł) trzeba włączyć bonus 100GB+RWK i mieć pewność, że te np. 3-4 odczekane dni wystarczą, żeby się zazębiało 100 GB z bonusowymi 250 MB.
Po przejściu na ta taryfę trzeba odczekać aż ten pakiet sam się uaktywni. Juz nie pamiętam jak to było w moim przypadku (czy był aktywny w dniu uruchomienia startera) ale bonus za rejestracje włączyłem dzień po rejestracji, gdy już ten pakiet 250MB był aktywny (pierwsze 250MB przyzna po 30 dniach). Napisze czy się zazębiło ;)
artsky pisze:A co będzie ze starterem, który ma np. ważność 10/2017. Czy da się go uruchomić np. w 09/2017? (Ustawa).
Pewnie będziesz musiał iść do salonu żeby go uaktywnić bo startery niezarejestrowane będą nieaktywne (nie wyłączane) i do aktywacji będzie potrzebna ich rejestracja.
 #872658  autor: reboot
 20 cze 2016, 17:37
Przeczytałem ulotkę PInK9 oraz regulamin i głupieję.
Mam na koncie 9 zł i dostałem 2632 MB po aktywacji numeru (co przy wykorzystaniu 9 zł po 1gr/500kB powinno razem dać 3GB). Teraz oczekuję na uruchomienie pakietu 250 MB - czy w Play24 powinno się to zmienić na zielone już teraz czy dopiero za 30 dni ta usługa będzie widniała jako właczona?

Obrazek

WKS
 #872667  autor: Gregrin
 20 cze 2016, 17:53
Gregrin pisze:Po przejściu na ta taryfę trzeba odczekać aż ten pakiet sam się uaktywni.
Czyli czekać aż zaświeci się na zielono (będzie pisać "Włączono"). U mnie było to najprawdopodobniej na 2 dzień.
Jeśli dobrze rozumiem regulamin to 250MB jest przy aktywacji (ważne 7dni) a kolejne (przez 11miesiecy) od 30dnia.
 #872668  autor: sernik92
 20 cze 2016, 18:02
Mam pytanie. Moja dziewczyna korzysta aktualnie z Formuły Unlimited na kartę za 25zł (no limit+6GB). Kilka dni temu uruchomiła procedurę uzyskania tego bonusu 10GB i 100zł, w wyniku czego aktualnie ma na koncie ponad 400zł na koncie promocyjnym i prawie 16GB transferu. Wobec tego moje pytanie - czy ważność tego pakietu może być dowolnie przedłużana?

Myślałem o tym, żeby doładowywała co miesiąc za 7zł przez facebooka, co da jej Formułę SMS na 30 dni, +1,05zł na konto promocyjne (i przedłużenie jego ważności o 30 dni?) oraz 100MB, które zsumuje się z aktualnie posiadanym saldem megabajtów. Do tego uruchomić Stan Darmowy, co spowoduje, że jedynymi płatnymi usługami będą rozmowy poza Play i MMSy (wszystko z obszernego konta promocyjnego). Fajny sposób na oszczędność na telefonie (gdyż mało dzwoni poza Play).

Czy wszystko w rzeczywistości wygląda tak jak to przedstawiłem, czy są jakieś haczyki?

Pozdrawiam. ;)
 #872671  autor: Gregrin
 20 cze 2016, 18:09
sernik92 pisze:czy ważność tego pakietu może być dowolnie przedłużana?
Info w pierwszym poście. W skrócie -Tak.
sernik92 pisze:yślałem o tym, żeby doładowywała co miesiąc za 7zł przez facebooka, co da jej Formułę SMS na 30 dni, +1,05zł na konto promocyjne (i przedłużenie jego ważności o 30 dni?) oraz 100MB,
Gdzie w formule jest 100MB za doładowanie ??
Reszta się zgadza.
PS. teraz to po ptakach ale lepiej było jej włączyć ten bonus w minimax.
PS2. Dodatkowo będzie można przedłużać bonusowe zakrętkami z fanty a formula sms jest tylko potrzebna jeśli dużo sms'ow wysyła poza play (>77sms).
Ostatnio zmieniony 20 cze 2016, 18:18 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #872673  autor: sernik92
 20 cze 2016, 18:18
Jest na stronie, że Formuła SMS = SMSy do wszystkich bez limitu i 100MB. Wobec tego 100MB zostanie dodane do całego salda i przedłuży się jego ważność o 30 dni, racja? Wolę się upewnić, żeby potem nie narażać się na gniew kobiety haha. :D

Myślałem o włączeniu bonusu w MiniMaxie, ale to już po fakcie. :D
 #872674  autor: bolek2004
 20 cze 2016, 18:29
100 MB w formule jest składnikiem pakietu, nie otrzymuje się tych mb za samo doładowanie.
Co do reszty to tak. Pakiet internetu będzie się sumował. Nic nie przepadnie jeśli będzie cały czas formuła sms włączona.
  • Strona 26 z 102
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 102
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 102