DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 28 z 102
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 102
 #873233  autor: motyl27
 23 cze 2016, 15:45
Zarejestrowałem MiniMaxa telefonicznie dodając do konta numeru który byl przeniesiony z Orange na tafyfę Lubię To. Po kilku minutach dane widocznena Play24.
Jedyneco mnie zastanowiło konsul stwierdził w momencie rejestacji nie widzi hasła jakie wygenerował system, a samo hasło będzie widoczne za jakieś 10 minut.
Podobno wystarczy PUK przy telefonicznym kontakcie z BOK PLAY,
Mieliście podobnie ?
 #873277  autor: aizo
 23 cze 2016, 18:46
Mam dwa numery do zarejestrowania:
Fresh SmS do Wszystkich - Numer jest juz od dawna zarejestrowany. Rozumiem, że mogę ponownie zarejestrować numer i dostać bonus.
Kiedyś na P24 widziałem, że można sprawdzić od kiedy jest aktywny numer.Teraz tej opcji nie widzę.
Na 24 mam do W opcjach mam do wyboru włącznie pakietu Pakiet 100 zł, 10 GB i rok ważności konta
Numer mam aktywny od dłuższego czasu więce bonus powinien być dużo większy. Czy wyskość nie zależy od stażu? Jak to wygląda? Chyba odpowiednie kwoty dostanę w ciągu dni 7 (tylko chciałbym sprawdzić ile)
Czy rejestracja numeru jest jednoznaczna z wyrażeniem zgód. Zgoda na komunikację marketingową przez telefon, Zgoda na komunikację marketingową przez Pl

Drugi numer to to Mini Max na Kartę. Numer niezarejestrowany,również mam opcje na P24 Pakiet 100 zł, 10 GB i rok ważności konta
Tutaj chciałbym zmienić taryfę z racji tego, że nie do się przedłużać złotówek pakietami np 5z10. Zostaje tylko doładowanie przez FB+promocję na FB. Chyba, że o czymś nie wiem
Myślałem o przejściu na Nowa Formuła Unlimited (6GB/KOM/SMS) za 25zł ale nie wiem czy tam są pakiety którymi można przedłużyć. I chyba też nie ma promocji za rejestrację konta.
Ewenetualnie Red Bull
Co tutaj doradzicie. Krótko chodzi o rozmowy bez limitu(kom+stacjo)

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #873289  autor: tyre23
 23 cze 2016, 19:47
aizo pisze:Mam dwa numery do zarejestrowania:
Fresh SmS do Wszystkich - Numer jest juz od dawna zarejestrowany. Rozumiem, że mogę ponownie zarejestrować numer i dostać bonus.
Skoro numer jest zarejestrowany to nie można go ponownie zarejestrować. Bonus możesz otrzymać również w przypadku gdy numer został dawno temu zarejestrowany.
Czy rejestracja numeru jest jednoznaczna z wyrażeniem zgód. Zgoda na komunikację marketingową przez telefon, Zgoda na komunikację marketingową przez Pl
Nie.
Na 24 mam do W opcjach mam do wyboru włącznie pakietu Pakiet 100 zł, 10 GB i rok ważności konta
Numer mam aktywny od dłuższego czasu więce bonus powinien być dużo większy. Czy wyskość nie zależy od stażu? Jak to wygląda? Chyba odpowiednie kwoty dostanę w ciągu dni 7 (tylko chciałbym sprawdzić ile)
Tak, wysokość zależy od stażu. W Play24 widoczne kwoty to bonus podstawowy. Bonusy za staż: https://blogplay.pl/wp-content/uploads/ ... -SD-20.jpg
Drugi numer to to Mini Max na Kartę. Numer niezarejestrowany,również mam opcje na P24 Pakiet 100 zł, 10 GB i rok ważności konta
Tutaj chciałbym zmienić taryfę z racji tego, że nie do się przedłużać złotówek pakietami np 5z10. Zostaje tylko doładowanie przez FB+promocję na FB. Chyba, że o czymś nie wiem
Myślałem o przejściu na Nowa Formuła Unlimited (6GB/KOM/SMS) za 25zł ale nie wiem czy tam są pakiety którymi można przedłużyć. I chyba też nie ma promocji za rejestrację konta.
Ewenetualnie Red Bull
Co tutaj doradzicie. Krótko chodzi o rozmowy bez limitu(kom+stacjo)
Formuła Unlimited będzie bardzo dobra - bonusy za rejestracje są w tej taryfie (Formuła Play na Kartę).
 #873298  autor: aizo
 23 cze 2016, 21:12
@ tyre23 Thx

Jak można sprawdzić staż w sieci? Kiedyś na P24 było to widoczne teraz nie mogę odszukać takiej info.

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #873300  autor: kalebita
 23 cze 2016, 21:17
aizo pisze:@ tyre23 Thx

Jak można sprawdzić staż w sieci? Kiedyś na P24 było to widoczne teraz nie mogę odszukać takiej info.
Na Play24 sprawdzić Historię doładowań.
 #873306  autor: _
 23 cze 2016, 21:35
Kilka pytań;
1. Mam numer w Play, taryfa Rok ważności konta i czy zarejestrowanie numeru w Play = wyzerowanie konta ?
2. Jaka taryfa będzie najlepsza do tego pakietu dla rejestrujących się (100zł/10GB/RWK) ?
3. Ktoś już może przetestował jakie są możliwości przedłużenia tego pakietu dla rejestrujących się ?
4. Żeby dostać pakiet (100zł/10GB/RWK) za zarejestrowanie się trzeba najpierw wprowadzić kod *111*300*1# i wtedy iść do salonu Play ? Nie ma żadnego kodu na aktywację/sprawdzenie stażu ? Oni to później w salonie sprawdzają i ci dają odpowiedni bonus za staż ?
 #873308  autor: aizo
 23 cze 2016, 21:37
kalebita pisze:
aizo pisze:@ tyre23 Thx

Jak można sprawdzić staż w sieci? Kiedyś na P24 było to widoczne teraz nie mogę odszukać takiej info.
Na Play24 sprawdzić Historię doładowań.

THX Dobra metoda

Połączenie nie może być zrealizowane.
  • Strona 28 z 102
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 102
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 102