DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 202
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 202
 #873211  autor: darekka
 23 cze 2016, 14:26
Również otrzymałem kilka zaproszeń na numer Heyah, który nie miał usługi od nowości aktywowanej(czekał na moment kiedy w familii skończy się abonament)-fakt starter odpalony był przed datą graniczną ale miał stan 0zł,zablok.połączenia(minął termin ważności konta od aktywacji) przez 30dni. Tuż przed terminem miesiąca na poł.odbierane został doładowany. Mimo zablokowanych poł.wychodzących zaproszenia kilkukrotnie przyszły po doładowaniu również przysyłali.

W nówce sztuce T-mobile zaproszenie miałem w kilka minut po uruchomieniu startera(bez doładowania).

Zauważyłem, że na starterze Heyah na, którym była wcześniej aktywna usługa(30 dni minęło od pierwszej aktywacji) przyszło tylko 1 zaproszenie do reaktywacji(nie spamują o reaktywację).

Podsumowując mam 4 numery w tej Promocji(2xHeyah i 2xT-mobile) aktywowane przed datą graniczną i na każdy nowy(bo miałem również aktywowane przez poprzedniego właściciela) zaproszenia przychodziły do 1 godziny od aktywacji numeru.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #873213  autor: zoltan666
 23 cze 2016, 14:33
Mam tak samo na starterze z T-Mobile. Usługa zakończyła się (30 dni) 13 czerwca. Tego samego lub kolejnego dnia zaproszenie do ponownej aktywacji i od tamtego czasu brak kolejnych smsów mimo braku aktywacji usługi z mojej strony.
 #873214  autor: detmax
 23 cze 2016, 14:40
Darku i zoltan666 :) dzięki za cenne informacje :) , robi się ciekawie ;) albo i nie ;) , tak się zastanawiam czy przeczekać te 72h i wtedy zadziałać z kodem :) , szkoda, że nie można sprawdzić w miBOA aktywacji danej opcji usługowej.
 #873217  autor: darekka
 23 cze 2016, 14:48
72 godz. to mają na aktywację usługi(od momentu kiedy otrzymają sms od klienta).
W MiBoa to jest dobrze jak przez kilka godzin od pobrania 1zł. widać ilość GB/złotówek(u mnie po kilku godzinach widać piękne 0 mimo, że po pobraniu opłaty widzę 1450GB i ponad 150tys.zł.) ot taki folklor :mrgreen: Na szczęście kod *103*22*8*11# działa w T-mobile i Heyah i można sprawdzić pakiet GB.


Wyślij sms TAK pod 80481 -jeśli system starter uznał za "godny" to powinno zadziałać(Regulamin nie mówi o konieczności czekania na zaproszenie choć otrzymanie takiego gwarantuje możliwość odpalenia promocji)


Kolego zoltan666 no i dobrze, że nie spamują-poinformowali o możliwości reaktywacji i jeśli zechcemy to reaktywujemy.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2016, 14:57 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #873222  autor: detmax
 23 cze 2016, 14:57
Darku :) słuszna uwaga, 72h na aktywację usługi :) , nie wiem kompletnie co teraz robić czy najpierw doładować konto ? czy też po prostu wysłać tego sms-a aktywacyjnego ( bez doładowanie konta ) i zobaczyć co będzie :)
Ostatnio zmieniony 23 cze 2016, 14:59 przez detmax, łącznie zmieniany 1 raz.
 #873223  autor: darekka
 23 cze 2016, 14:58
Wyślij smsa i czekaj do 72 godzin(doładowania nie rób), bo ewentualnie jak nie wypali to kasy szkoda(14dni masz konto od aktywacji ważne jeśli kasy nie wydasz)-jeśli nie zadziała to możesz prosić BOA o pomoc(może pomogą choć nie muszą, bo Regulamin).

UWAGA-wykonałeś pierwsze połączenie-najlepiej zadzwoń gdziekolwiek i "porozmawiaj" dosłownie sekundę. Bez tego system może nie widzieć aktywności startera-lepiej zawczasu wyeliminować mogący wystapić problem. Jesli nie zarejestruje połączenia to i bankowo promocji nie odpali(o ile jeszcze ona mogłaby zadziałać dzięki błędom systemu).

Jak masz starter w smartphonie-koniecznie natychmiast zablokuj transmisję danych, bo szkoda 3zł. na Bezpieczny internet(zapierdzieli kasę nawet za 1kb danych).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #873229  autor: detmax
 23 cze 2016, 15:29
Darku :) robię wszystko zgodnie z Twoimi zaleceniami ... póki co ciiiisza ;) i oczywiście owa opcja w dalszym ciągu nie została aktywowana , chociaż taka ciekawostka, że w miarę szybko chodzi miBOA :) , ale niestety to marne pocieszenie, coś mi się zdaje, że bez BOK-u Heyah się nie obędzie ...
 #873230  autor: darekka
 23 cze 2016, 15:42
Wysłałeś sms-czekaj 72 godz.i sprawdzaj stan konta(może być tak, że opłatę pobiorą ale nie poinformują-w końcu to "leżak" jest). Jeśli kasy nie wezmą ani nie potwierdzą aktywacji promocji można zgłosić Operatorowi-może pomogą mimo nie spełnienia warunków z Regulaminu.

Mimo moich jak najlepszych intencji i szczerego wsparcia dla sukcesu nie za bardzo widzę powodzenie tej operacji(plus jest taki, że masz "gwarancję" na starter)-obym się mylił w tej materii.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #873314  autor: detmax
 23 cze 2016, 21:59
Panowie, ciekawa informacja, dla osób, które uruchomiły starter Heyah po 30 kwietnia 2016r. , otóż przedzwoniłem do mojego znajomego, który z kolei zna dobrego prawnika i następnie opowiedziałem o zaistniałej sytuacji.
Opinia prawnika :
Jeżeli operator w pełni świadomie zdecydował się, że po upływie 30 kwietnia 2016r. karty Heyah wciąż można aktywować to jednocześnie na zasadzie implikacji wynika stąd w sposób jednoznaczny, że spełniony jest punkt 5.3 regulaminu Warunki Oferty Promocyjnej „Bezpłatne Startery Heyah na kartę zamawiane w Internecie – edycja limitowana”:
" Warunkiem aktywacji opcji jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty codziennej za opcję w wysokości 1 zł. "
Oczywistym jest, że aspekt wyłączenia karty SIM czyli braku możliwości wykonywania połączeń wychodzących jak i przychodzących determinuje brak możliwości wypełnienia przez użytkownika znamion skutecznego aktywowania niniejszej promocji.
Należy dodać, że operator mógł świadomie wyłączyć nieaktywowane startery z powyższej promocji po upływie daty 30.04.2016r. czego nie uczynił.
Spełnienie powyższego warunku 5.3 oraz spełnienie poniższego punktu 5.1 :
Użytkownik startera „Masz złotówkę – masz no limit na wszystko i do wszystkich” ma możliwość aktywowania opcji usługowej „Masz złotówkę – masz no limit na wszystko i do wszystkich”.
oznacza wypełnienie wszystkich przesłanek niezbędnych do aktywacji powyższej opcji usługowej zgodnie z powyższymi zapisami w regulaminie.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2016, 23:56 przez detmax, łącznie zmieniany 3 razy.
 #873318  autor: detmax
 23 cze 2016, 22:13
Surface123, w kupie siła ! :) im więcej osób upomni się o swoje prawa tym lepiej dla nas :) , pamiętaj przysługuje Ci opcja reklamacji - z której ja także skorzystam, potem można spróbować z UKE :) , sąd raczej nie będzie potrzebny :)
Ważne aby nie poprzestawać w walce o swoje racje ! :)
 #873358  autor: darekka
 24 cze 2016, 08:13
Operator popełnił jeden błąd-nie skasował reszty nieaktywowanych starterów(lub nie zapisał, że po terminie granicznym znika możliwość skorzystania z promocji, a numery zostają automatycznie w zwykłej Frii)., a domaganie się aktywacji promocji będzie bardzo trudne..
Generalnie Ci co po tym terminie zostali dopuszczeni do Promocji powinni się cieszyć, a pozostali co operator nie odpalił im promocji mogą iść do sądu/UOKiK/Rzecznika konsumentów itp i dowodzić swego ale małe szanse widzę na powodzenie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #874006  autor: Skayto
 28 cze 2016, 11:57
Witam, ponownie mam problem z Heyah w tej usłudze. Pobiera mi regulaminowo 1 zł dziennie ale od niedzieli po włączeniu internetu pobiera mi 6zł. Oczywiście dzwoniłem do BOK wszystkie pieniądze zostały zwrócone i sprawa miała trafić do działu technicznego. Miałem otrzymać sms potwierdzający zgłoszenie tego problemu zaraz po rozmowie ale nic nie widać po tym sms'ie potwierdzającym. Jest to już drugi taki wypadek w ciągu 2 miesięcy tylko wtedy cała sprawa została naprawiona w ten sam dzień zgłoszenia sprawy. Wie ktoś może co powinienem zrobić? Może ponowna rozmowa z BOK ? Doradzicie coś?
 #874101  autor: darekka
 28 cze 2016, 22:05
Zgłoś ponownie. U mnie dziś na rodzinnym Heyah upłynąć powinien ostatni dzień okresu działania usługo o 9rano. Do chwili obecnej dostępne są GB choć 1zł. już nie pobrało. Wczoraj natomiast system pobrał 2zł.za Szafa Gra-niby ok ale miesiąc temu było to samo(oddali z nawiązką wtedy) i to mimo 2krotnego wyłączenia tej "usługi" tuż po aktywacji startera 2msc.temu. Normalnie cyrk.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #874169  autor: darekka
 29 cze 2016, 10:48
Ja od dziś rana na 2-chT-mobilach mam pobrane nienależnie po 9zł. za Bezpieczny internet oraz co za tym idzie zablokowany całkowicie internet mimo opłacania usługi "Masz złotówkę...", a na numerze Heyah pobrane 2zł. za dawno wyłączoną Szafa gra oraz cuda z reaktywacją "Masz złotówkę...". Problemy na Heyah zaczęły się już wczoraj: powinni dezaktywować 28ego o 9:10 i podesłać zaproszenie-usługa działała do wieczora bez pobrania 31ej złotówki(wiem, że ma działać 30 dób), a dziś w nocy pobrali 3zł.za Bezpieczny internet(jakim cudem skoro od 27ego wieczorem zablokowana komórkowa transmisja nie wiem ale oddali). Dziś wysłany sms aktywacyjny(zaproszenie nie dotarło ale usługa już nie aktywna była) i czekamy kiedy reaktywują.

Dodatkowo nawet BOA nie jest w stanie zalogować się na jeden z moich numerów T-mobile na, którym pobrali 9zł.za Bezpieczny internet i zablokowali transmisję.
Podsumowując 2x T-mobile z zablokowanym netem mimo aktywnej usługi oraz Heyah z problemami reaktywacji usługi.
Słowem-coś im wczoraj/dziś w nocy padło, że sami nie wiedzą jak to ogarnąć.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #874171  autor: darekka
 29 cze 2016, 11:00
Ja od dziś rano mam 2 zablokowane(internet) T-mobile na, których mimo aktywnej "Masz złotówkę..." system pobrał po 9zł.za Bezpieczny internet po czym zablokował transmisję oraz 1 Heyah na, którym ponownie pobrano 2zł za Szafa Gra(miesiąc temu to samo było mimo, że wyłączona została smsem i dodatkowo przez kosultanta zaraz po aktywowaniu startera).
Dodatkowo wczoraj o 9ej rano usługa na Heyah powinna wygasnąć-działała do co najmniej wieczora ale w nocy system zakumał i pobrał 3zł. za Bezpieczny internet i nie przysłał zaproszenia do reaktywacji usługi. Dziś po zgłoszeniach telefonicznych kasę oddali(za wyjątkiem 1ego T-mobila do, którego nawet BOA nie może się zalogować-czekam, aż szpece się do niego dobiorą i kasę oddadzą oraz internet odblokują) oraz w Heyah wysłany sms aktywacyjny usługi(zaproszenia nie było). Teraz czekam, aż aktywują na Heyah"Masz złotówkę...".
Tak czy owak 2xT-mobile neta nadal brak, Heyah się produkuje z aktywacją nadal.

Generalnie sajgon od wczoraj niewyobrażalny mają. Za te problemy po ich zakończeniu domagał się będę rekomensaty.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, 11:02 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #874172  autor: surface123
 29 cze 2016, 11:00
Coś często pada w tym T-mobile, co jak co ale Darmowe LTE Playa działa pod tym względem o wiele stabilniej, a u byłej "Ery" ciągle jakieś problemy... Chyba specjalnie by zrazić użytkowników...

strach pomyśleć jak taki net byłby kogoś "jedynym dostępem..."

Ps.

Żeby Ci nie kasowało za "bezpieczny internet" to w Heyah włącza się dniówkę internetu za 0,28 zł, a T-mobile free internet "za darmo" - oba po 50 MB na dzień.
 #874173  autor: darekka
 29 cze 2016, 11:05
Miałem RBM z Darmowym LTE ale to długo już u mnie się do użytkowania nie nadawało(prędkości zwłaszcza wieczorem masakra jednym zdaniem)-ale jeśli chodzi o usługę jako taką zastrzeżeń poza bardzo niskimi osiągami nie było. Teraz dzielnie skarbonki służą jako numery do dzwonienia(RWK i RBMenergy z patentem 11zł.msc).

Niestety ale system T-mobile/Heyah od jakiegoś czasu działał bez zażutu aż do teraz u mnie.

Niech się gonią z Dniówką-płacę 1zł.dziennie za wszystko i ma to działać jak należy-kasę za Bezpieczny internet/inne błędy bilingu zawsze oddają więc stratny nie jestem-dodatkowo za problemy jakiś bonusik otrzymam więc luzik.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #874176  autor: darekka
 29 cze 2016, 11:16
Czekaj za 0,28zł mamy jednorazowo 50MB ale co jeśli chciałbym więcej np. kilka GB a system by coś pomerdał w "Masz złotówkę...? Płacę w tedy z konta 0,28zł. x ilość paczek po 50MB-dobrze zrozumiem? Jeśli zaś mamy tylko jedną taką paczkę to u mnie byłoby to bez sensu, bo 2 numery służą tylko do internetu.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 28 z 202
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 202
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 202