DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 104 z 205
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 205
 #874075  autor: Hods
 28 cze 2016, 20:20
W klubie Virgin pojawiły się dodatkowe pakiety internetu w roamingu UE
25 MB - 9 zł
100 MB - 29 zł
300 MB - 69 zł
500 MB - 99 zł
Ważność taka, jak pakietu #wszystko bądź #freemium, albo 14 dni.
Ceny - moim zdaniem zbyt wygórowane (W porównaniu do Orange 300 MB za 15 zł, lub nawet PLAY 500 MB za 69 zł).
Ostatnio zmieniony 28 cze 2016, 21:19 przez Hods, łącznie zmieniany 1 raz.
 #874083  autor: Remington
 28 cze 2016, 21:18
29 zł za 100 MB to w Vikingach było już dawno. Swoja droga Play nie jest skory do obnizania tu stawek, co przeklada sie na slabe oferty MVNO.
 #874518  autor: drixter
 30 cze 2016, 14:10
Hej,

Ta plotka że Virgin ma zmienić głównego operatora infrastruktury z Play na Orange to jest prawdopodobna?

Dzięki,
 #874542  autor: Hods
 30 cze 2016, 15:59
drixter pisze:Hej,

Ta plotka że Virgin ma zmienić głównego operatora infrastruktury z Play na Orange to jest prawdopodobna?

Dzięki,
Też mnie to ciekawi, bo jeśli tak, to komfort korzystania w Virgin znacząco wzrośnie. Napisałem do CMOK Virgin i odpisali, że nie mają informacji, aby potwierdzić lub zaprzeczyć tej plotce.
 #874546  autor: Remington
 30 cze 2016, 16:05
Napisał jakiś w komentarzu na Telepolisie, że Orange, że potwierdzone, ale kto ich wie. Osoba p. prezes tylko za tym przemawia.
 #874552  autor: Hods
 30 cze 2016, 16:22
Bardziej bym przypuszczał, że zmieniają infrastrukturę na T-Mobile, bo ktoś tu pisał, że te nowe karty najpierw próbują się podłączać do T-Mobile.pl LTE, a dopiero później do PLAY LTE.
 #874559  autor: drixter
 30 cze 2016, 17:06
Hej,

Cokolwiek to będzie zamiast Play będzie lepiej, telefon 5/6 jest w roamingu T-Mobile ;-/ Czy to miasto czy wieś...

Dzięki,
 #874565  autor: Rozyk
 30 cze 2016, 17:59
A dla mnie to będzie pogorszenie. Mam tak skonfigurowane telefony w rodzinie, że dzwonią do mnie (VM) w stanie darmowym Playa. Gdy się zmieni dostawca to będzie d@@a, a nie stan darmowy :(
 #874566  autor: Hods
 30 cze 2016, 18:00
Ja jestem w budynku 150m od nadajnika PLAY i podczas dłuższych rozmów przełącza mnie do roamingu T-Mobile... a LTE Play ma tu prędkość 8 Mb/s (-110 dBm)... także będę się bardzo cieszył, jeśli zmienią zasięg
Rozyk pisze:A dla mnie to będzie pogorszenie. Mam tak skonfigurowane telefony w rodzinie, że dzwonią do mnie (VM) w stanie darmowym Playa. Gdy się zmieni dostawca to będzie d@@a, a nie stan darmowy :(
To wtedy przejdziesz sobie do Play za 25 zł/mc - nielimitowane rozmowy, SMSy i 6 GB, lepiej, niż w VM :)
 #874607  autor: Rozyk
 30 cze 2016, 21:59
Na razie nie mogę, bo zrobiłem sobie skarbonkę i nabiłem na ponad pół roku do przodu (wyszło mi ok. 15 zł za pakiet - wykorzystałem kupony Allegro :-) )
 #874841  autor: taddix
 02 lip 2016, 11:07
Od wczoraj nie aktywowali mi pakietu 29zł Dzwoniłem i mają problem techniczny nad którym pracują.
Czy ma ktoś podobny problem? Proszę o wypowiedzi zarówno pracowników VM, którzy pewnie tutaj przesiadują jak i użytkowników sieci.

p.s.
Co to za kupony allegro?
 #874871  autor: Rozyk
 02 lip 2016, 14:49
Co to za kupony allegro?
Od czasu do czasu się pojawiają do wykorzystania w aplikacji mobilnej Allegro. Jeśli kupisz coś za min. 50 zł to dają 20 zł zniżki. No to ja kupiłem sobie doładowania Virgin :-)
 #874985  autor: Hods
 03 lip 2016, 00:56
taddix pisze:Od wczoraj nie aktywowali mi pakietu 29zł Dzwoniłem i mają problem techniczny nad którym pracują.
Czy ma ktoś podobny problem? Proszę o wypowiedzi zarówno pracowników VM, którzy pewnie tutaj przesiadują jak i użytkowników sieci.
Nie mam żadnego problemu, pakiet odnowił się normalnie.
 #875375  autor: zwariowany.kurczak
 05 lip 2016, 18:59
VM jest super jeśli chodzi o rozwiązywanie umów u innych operatów!
1 - magicznie pojawia się lepsza oferta u obecnego... super sprawa, dzwonisz do takiej sieci X, kiedy masz już wyznaczoną datę MNP.
2 - VM za nas skutecznie rozwiązuje umowę, obecny op najwyżej wystawi korektę FV, przenosi numer - wystarczy jedno połączenie po przeniesieniu i po 90 dniach VM wyłącza numer.
 #875452  autor: Marens
 06 lip 2016, 11:28
Zleciłem dezaktywację pakietu #DLAMNIESUPER z myślą o powrocie do #BEZLIMITU. Pakiet zamiast wyłączyć się z końcem ważności odnowił się. Zgłosiłem im to więc jakaś mądra głowa zamiast definitywnie odłączyć pakiet to wyzerowała środki w ramach pakietu.

Efekt końcowy jest taki, że nie mogę aktywować żadnego pakietu zintegrowanego, internet mam z lejkiem a połączenia rozliczane są wg. cennika z konta głównego. CMOK każe uzbroić się w cierpliwość :lol:

Zastanawiam się kto pierwszy rozwiąże problem Virgin czy ja przenosząc numer do OFnK / NJU...

//edit
Udało im się uporać z problemem.
 #875528  autor: Majek7
 06 lip 2016, 20:45
Nie polecam kolego przejścia z virgin do OFnK... krótko napiszę kilka wniosków moich na świeżo po takim ruchu.
1 lipca zleciłem w salonie pomarańczy przeniesienie numeru z virgin, który miałem tam od pół roku i byłem bardzo ukontentowany, może z wyjątkiem że miałem po zakończeniu promocji netowej tylko 4gb w #bezlimitu, a staż nie pozwalał na dodatkowe odpalenie +1gb... Ten pieprzony detal zdecydował, że chciałem przenieść nr, bo korzystanie ze strimingu spotify czy yt na wakacjach etc potrafi skutecznie transfer uszczuplić. No i dziś z łaski od północy jestem w OFnK. Po przejsciu na taryfe free z yes oczywiście doładowane konto z allegro kuponem 30 za 27 i odpalenie pakietu. Wszystko spoko tylko że widziałem że w systemie figurowałem dalej w orange yes, a po 124*# w tel wisiałem już we free. Bonusu za doładowanie 6gb nie naliczyło, problem z taryfą inna w tel a inną w systemie i już pierwszego dnia byłem zmuszony stracić czas by w salonie to wyjaśnić. Ale już kij z tym, bo reklamacja szybka i ogarnęli konsultanci ofertę na prawidłową i przyznali te 6gb neta z bonusu za doładowanie do 8gb w pakiecie za 28zł dla przenoszących nr.

Zadzwoniłem rano na infolinie do banku smart żeby ich pogonić z wysyłką karty do rachunku - miałem 2pln na koncie głownym orange które zostały z pakietu i byłem pewien, że tak jak w virgin dzoniłem przez pół roku na wszelkiej maści infolinie sklepów internetowych, banków, operatorów itp (a dzwoniłem sporo, bo miałem ostatnio dużo męczenia się z heyah i play przy przenoszeniu nr mamy). Zonk, bo w trakcie rozmowy z bankiem przerwało połączenie - okazało się że normalnie z konta poleciała kasa za rozmowę z infolinią banku. Skisłem, zamuliłem się i smutłem z tego faktu że tak niefajnie orange robi z tymi połączeniami na infolinię, a babka w salonie mówi że nawet na ich własne biuro obsługi klient płaci z konta za połączenie a nie jest to wliczone w nolimit XD.

No coż, 5 sierpnia skończy sie pakiet w pomarańczy i z tydzień wcześniej zlecam powrót do Virgin, bo jednak tam obsługa klienta w porównaniu do orange jest jakoś kumata, a i te opłaty za infolinie są wliczone do #bezlimitu...

Pozdrawiam, mam nadzieję że komuś się przyda mój wpis jak stanie przed opcją zmiany lepszego operatora na gorszy sort :)
 #875531  autor: Majek7
 06 lip 2016, 20:57
Bywa, spadla kwota z gównego salda, nauczka i na szczęście prostota w przenoszeniu nrów między sieciami pozwoli mi po zakończeniu pakietu testowego w orange wrócić tam, gdzie było najsenowniej.
 #875541  autor: tyre23
 06 lip 2016, 21:33
Majek7, połączenia z typowymi numerami infolinii Virgin idą z konta, nie z pakietu. Tak samo jak w Orange. Płatny numer infolinii (m.in. 801XXXXXX) nie jest taryfikowany jako numer komórkowy, ani stacjonarny. Zawsze na stronach m.in. banków masz podany realny numer stacjonarny, w przypadku banku smart jest to 22 438-41-41. Takie połączenie jest taryfikowane jako zwykłe połączenie stacjonarne.
  • Strona 104 z 205
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 205
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 205