DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 139
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 139
 #874998  autor: cyanoone
 03 lip 2016, 10:16
Chyba RBM Energy wyjdzie taniej. Pakiet 20 zł no limit można wydłużyć za pomocą pakietu -10 zł 100 minut. Do tego pakiet po doładowaniu przez internet i 5 zł za 600 mb :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #874999  autor: KC-KARLOS
 03 lip 2016, 10:19
Maciej Loret pisze:Prosiłem o RBM Energy, ale uruchomiono mi RBM 7 MNP.
Nie ma innej opcji, przy MNP do Play w ramach RBM masz aktywowaną taką taryfę.
Maciej Loret pisze:Potrzebuję około SD, RWK, 200-300 minut do wszystkich, 1GB Internetu i fajnie by było kilka(naście) MMSów miesięcznie...
Lepsza będzie taryfa Energy czy MNP 7 ewetualnie MNP 5?
Energy lepsze do Twoich potrzeb, tyle, że lepszy deal miałbyś nie w RBM Energy, a w Formule Play na kartę (pakiet odnawialny co miesiąc za 25 zł z no-limitem minut i SMSów oraz 6 GB + kasa promocyjna na MMSy).
Energy już nie jest atrakcyjną ofertą. Musisz pilnować terminów. Pamiętaj też o bonusie za zarejestrowany numer (RWK + 10 GB + 100 zł na promocyjnym).
Więcej info w tematach pokrewnych:
> Zmiana ofert Fakt>RBM>PNK
> Nowa Formuła Play na Kartę 25 zł/mies.
> Pakiet 100 zł + 10 GB + RWK.
> [Play] Kody z nakrętek Fanta Sprite 2016r. (przedłużanie GB + złotówek promocyjnych NIE DOTYCZY RBM).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #875000  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 10:21
cyanoone pisze:Chyba RBM Energy wyjdzie taniej. Pakiet 20 zł no limit można wydłużyć za pomocą pakietu -10 zł 100 minut. Do tego pakiet po doładowaniu przez internet i 5 zł za 600 mb :)
Dokładnie z takim zamysłem przenosiłem się z RBME. Zdziwiłem się tylko, że rzuciło mnie do RBM 7 MNP, dlatego zacząłem się zastanawiać.

Przy okazji, na co mogę wydać 6zł na koncie promocyjnym? Da się z tego opłacić dwa 3(4) dniowe nielimitowane pakiety w RBME lub RBM 7 MNP?
Karlos20 pisze: Energy lepsze do Twoich potrzeb, tyle, że lepszy deal miałbyś nie w RBM Energy, a w Formule Play na kartę (pakiet odnawialny co miesiąc za 25 zł z no-limitem minut i SMSów oraz 6 GB + kasa promocyjna na MMSy).
Uciekłem z abonamentu, w którym płaciłem mniej niż 25zł za usługi, których potrzebuję. Przy pewnym wysiłku w RBME bedę płacił około połowy tego.
Karlos20 pisze: Pamiętaj też o bonusie za zarejestrowany numer (RWK + 10 GB + 100 zł na promocyjnym).
Kiedy bardziej opłaca się go aktywować?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875002  autor: KC-KARLOS
 03 lip 2016, 10:36
Maciej Loret pisze:Przy okazji, na co mogę wydać 6zł na koncie promocyjnym?
Tylko krajowe minuty, SMSy i MMSy.
Maciej Loret pisze:Kiedy bardziej opłaca się go aktywować?
Kiedy nie włączysz pakietu no-limit albo pakietu minutowego za 10 zł.
100 zł na promocyjnym to cennikowo nieco ponad 340 minut do wszystkich wymienialne na 1111 SMS lub ok 526 MMS.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #875005  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 10:51
Karlos20 pisze: Tylko krajowe minuty, SMSy i MMSy.
Najlepsza strategia wobec tego:
1. Zużyć 1zł na koncie głównym i 6zł na promocyjnym.
2. Zużyć dni "bez limitu" - mam 15 dni, będzie więc 30 dni rozmów (nie będzie problemów z ważnością konta?).
3. Przejść do RBME
4. Zarejestrować numer i wykorzystać środki z niego
5. Doładowywać konto za 50zł co 100 dni

???

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875015  autor: bazooka
 03 lip 2016, 11:59
Maciej Loret pisze:Potrzebuję około SD, RWK, 200-300 minut do wszystkich, 1GB Internetu i fajnie by było kilka(naście) MMSów miesięcznie...
Lepsza będzie taryfa Energy czy MNP 7 ewetualnie MNP 5?

Do wykorzystania jest też 100zł za rejestrację i kody RBM Collect, które w międzyczasie wbiję.
Pakiet 100zł, 10GB i RWK - bardzo wiele znaczy w przypadku takich potrzeb i warto go utrzymać jak najdłużej w Twoim przypadku, obecnie 6zł na promocyjnym jest do wykorzystania przed migracją do Energy...
Potem po rejestracji 10GB teoretycznie to dla Ciebie 10miechów, a 100zł to około 1,5miesiąca.
Dni bez limitu trzymałbym na jakąś czarną godzinę, starczy czasem kod by je przedłużyć na 30dni.
Zatem po 30dniach pakietu 100zł przedłużasz doładowaniem za 5zł na następne 30:
https://doladowania.redbullmobilecollect.pl/
Doładowanie za 50zł da Ci 4GB i ważność 14GB pakietu na 100dni, po czym najlepszy pakiet za 5zł/30dni/600MB bo jeśli zużywasz 1GB miesięcznie do roku z takim bagażem 14GB starczy.
Do tego dojdzie po wykorzystaniu 100zł pakietu złotówek oczywiście pakiet nolimit 20zł przedłużany za 10zł (100minut).
Ja MMSów nie wysyłam, ale utrzymywać będę 100zł pakiet złotówek dla SMSów, bo uważam, że to nie problem doładować za 5zł co miesiąc - to wystarczy zważywszy, że mamy RWK z pakietu 100zł/10GB.
Dopiero w lipcu 2017 będziesz myślał co dalej.
Mając na czarną godzinę Dni bez limitu oraz czasem Jednodniowe Promocyjne Doładowania przez fb, które mogą fajnie zbiec się w czasie z terminem odnawiania nolimitu głosowego o 30dni (mi się udało 2 razy od listopada) to koszt miesięcznych wydatków (doładowań) to średnio: 1x 50zł + 8x5zł (1miesiąc Dni bez limitu) => 90zł / rok => 7,5ł / mc za ok1GB/nolimit głosowy/SMS-MMSy ze złotówkowego jeśli nie wykorzystasz na wejście całych 100zł tylko będziesz przedłużał.
 #875019  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 12:34
bazooka pisze: Pakiet 100zł, 10GB i RWK [...] ciach...
Mocno nieczytelne, to co napisałeś.
Najpierw chcę wykorzystać dni bez limitu, bo one i tak przepadną, jeśli nie wykorzystam. Na wykorzystanie jest 30 dni, a mam 15 dni czyli wystarczy na 30 dni. NIe wiem tylko, czy mogę z nich korzystać, jeśli np. nie mam środków na koncie głównym?
100zł i 10GB za rejestrację - jak napisałeś GB mogę co miesiąc przedłużać pakietami 600MB za 6zł, a co ze złotówkami - da się przedłużać? Może 10minut za 10zł?
Co wydłużają jednodniowe promocyjne doładowania? I dlaczego przez FB ? Do tej pory korzystałem z nich bez FB...

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875028  autor: bazooka
 03 lip 2016, 13:02
Maćku, bez urazy - "pisałem to na kolanie" to fakt - ale w przypadku dyskusji w tematach o Orange, też trzeba Ci było tłumaczyć po kilka razy...
1. Dni bez limitu
2. Neta
3. Pakiet Złotówkowy
...wszystko można przedłużyć.
Ad1. kolejnym kodem, podawanym czasem tutaj w tym wątku, ale można też poświęcić kilka zł i taki kupić na aukcjach :)
Ad2. w Energy jest to doładowanie konta (różne ważności), albo inny pakiet neta
Ad3. tylko takie doładowanie, z którego wchodzi na złotówkowe konto jakaś kwota (przedłuża o 30dni każdy wpływ, nawet z 5zł), czyli poprzez Strefę doładowań Play bądź RedBulla.

Trzeba jednak mocno brać pod uwagę, że po aktywowaniu pakietu 100zł,10GB dostaje się RWK :!:

Nie napisałem tego wyżej ładną składnią, ale spróbuj przeczytać kilka razy...lub może tutaj:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 73#p874838
A może ktoś inny jeszcze coś dołoży od siebie :)

Generalnie, ani Dni Bez Limitu, ani Pakietu Złotówkowego bym od razu nie wykorzystywał, jeśli nastawiasz się na przedłużanie wszystkiego jak opisałem, bo RWK się skończy i właśnie wtedy może się to wszystko przydać :)
 #875041  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 14:49
bazooka pisze: 1. Dni bez limitu
2. Neta
3. Pakiet Złotówkowy
...wszystko można przedłużyć.
Ad1. kolejnym kodem, podawanym czasem tutaj w tym wątku, ale można też poświęcić kilka zł i taki kupić na aukcjach :)
Piszesz o dniach bez limitu w ramach RBM Collect?
bazooka pisze: Ad2. w Energy jest to doładowanie konta (różne ważności), albo inny pakiet neta
To pierwsze, to doładowanie za 6zł, dające 600MB na 30 dni, a to drugie?
bazooka pisze: Ad3. tylko takie doładowanie, z którego wchodzi na złotówkowe konto jakaś kwota (przedłuża o 30dni każdy wpływ, nawet z 5zł), czyli poprzez Strefę doładowań Play bądź RedBulla.
Czyli doładowanie ze strony RBM? Najniższa kwota, to 5zł?
bazooka pisze: Generalnie, ani Dni Bez Limitu, ani Pakietu Złotówkowego bym od razu nie wykorzystywał, jeśli nastawiasz się na przedłużanie wszystkiego jak opisałem, bo RWK się skończy i właśnie wtedy może się to wszystko przydać :)
Napiszę jeszcze raz. Dni bez limitu przepadną za 30 dni tak czy owak. Chyba, że można je jakoś przedłużyć, ale inwestowanie w nie chyba mija się z celem?
Jakie są warunki by korzystać z dni bez limitów? Dodatnia wartość konta głównego?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875063  autor: bazooka
 03 lip 2016, 17:03
1. Tak, nie ma innych Dni bez Limitu raczej :-) ...czy się opłaca "inwestować" to pojęcie subiektywne, skoro każdy jeden taki dzień to 3zł to przedłużenie ich o 30dni jeśli ktoś tu poda kod... albo kupić taki na Alle... czasami może się przydać... ja trzymam do momentu aż coś się w tej taryfie zmieni na niekorzyść, na czarną godzinę... niestety nie wiem czy jest jakieś ograniczenie stanu KONTA, poczytaj w regulaminach.
2. Doładowanie w RBM Energy daje neta od 5zł (ale dopiero od 25zł jest 30dni ważny), a pakiet neta jest za 5zl/600MB... nie wiem o jakich 6zł piszesz?
3. ...lub ze strefy doładowań Play na fb.
 #875080  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 19:11
bazooka pisze:1. Tak, nie ma innych Dni bez Limitu raczej :-) ...czy się opłaca "inwestować" to pojęcie subiektywne, skoro każdy jeden taki dzień to 3zł to przedłużenie ich o 30dni jeśli ktoś tu poda kod... albo kupić taki na Alle...
Nie pomyślałem, że takie rzeczy można znaleźć na Allegro.
Ale nie raczej nie będę w to inwestował.
bazooka pisze: 2. Doładowanie w RBM Energy daje neta od 5zł (ale dopiero od 25zł jest 30dni ważny), a pakiet neta jest za 5zl/600MB... nie wiem o jakich 6zł piszesz?
Myślałem o pakiecie za 5zł/600MB/30 dni.
Tym pakietem przedłużę 10GB o kolejne 30 dni?
bazooka pisze: 3. ...lub ze strefy doładowań Play na fb.
Nie mam FB.

A co z moją strategią?

1. Od razu przejść do RBME.
2. Zarejestrować numer.
3. Przedłużać konto główne i GB, aż do wyczerpania złotówek.
3a. Co 30 dni doładować za 5zł ze strony https://doladowania.redbullmobilecollect.pl/ (trzeba kupić jakiś pakiet?) co przedłuży niewykorzystaną część ze 100zł na koncie głównym.
3b. Co 30 dni doładować za 5zł i kupić pakiet za 5zł 600MB, aby przedłużyć niewykorzystaną część 10GB na kolejne 30dni.
4. Doładowywać co 100 dni za 50z i korzystać z pakietów 20zł i 10zł.

W jaki sposób doładować GB z punktu 3b?
Czy można po prostu doładować co 30 dni za 11zł?
Przy takiej strategii niewykorzystane dni bez limitu przepadną w momencie przejścia do RBME?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875089  autor: bazooka
 03 lip 2016, 19:39
Wszystko już złapałeś - teraz możesz, albo robić po swojemu, albo tak jak opisałem w tym "nieczytelnym" poście :D
 #875104  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 21:22
bazooka pisze:Wszystko już złapałeś - teraz możesz, albo robić po swojemu, albo tak jak opisałem w tym "nieczytelnym" poście :D
Nie do końca.
Co z punktem 3a - trzeba kupić jakiś pakiet?
Co z trzema pytaniami na końcu?
I na koniec - do momentu "normalnego" użytkowania tj. doładowań za 50zł co 100 dni, RWK nic nie daje w kwestii doladowan z punktów 3a i 3b ?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875111  autor: TomekO
 03 lip 2016, 21:55
3a doładowanie przez faceshita za 5 zł. da bonusu 0,75 zł promocyjnego pakietu złotówek i przedłuży je o 30 dni. Za 5 zł. najlepiej kupić pakiet cykliczny. Automatycznie będzie pobierało 5 zł, kumulowało dane i przedłużało o 30 dni. Można ładować za 5 zł co 30 dni. Warto się zastanowić czy potrzeba nam nolimit mając np. 500 zł bonusu czyli ponad 1700 minut do innych sieci. Do Play za darmo.
 #875123  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 22:49
TomekO pisze:3a doładowanie przez faceshita za 5 zł. da bonusu 0,75 zł promocyjnego pakietu złotówek i przedłuży je o 30 dni. Za 5 zł. najlepiej kupić pakiet cykliczny. Automatycznie będzie pobierało 5 zł, kumulowało dane i przedłużało o 30 dni. Można ładować za 5 zł co 30 dni.
Bez Facebooka nie da rady?
Trzeba wykupić jakiś pakiet?
Można doładować po prostu za 10zł, a potem uruchomić za 5zł pakiet 600MB i ewentualnie pakiet dla przedłużenia minut?

Co z pozostałymi pytaniami?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875125  autor: TomekO
 03 lip 2016, 23:10
Promocyjne doładowania od 25 zł przez stronę www Playa. Nie trzeba kupować pakietów. Pakiet danych za 5 zł powinien przedłużyć dane tylko do końca miesiąca. Za 10 zł nie wystarczy na pakiet za 5 zł i przedłużenie za 10 zł. RWK nic nie daje.
 #875134  autor: Maciej Loret
 03 lip 2016, 23:40
TomekO pisze:Promocyjne doładowania od 25 zł przez stronę www Playa. Nie trzeba kupować pakietów. Pakiet danych za 5 zł powinien przedłużyć dane tylko do końca miesiąca. Za 10 zł nie wystarczy na pakiet za 5 zł i przedłużenie za 10 zł. RWK nic nie daje.
Przez FB 5zł, przez www Play 25zł?
Pakiet danych 600MB za 5zł jest ważny przecież 30 dni i o tyle przedłuży dotychczasowy pakiet Internetu.
Jakie przedłużenie za 10zł?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #875136  autor: TomekO
 03 lip 2016, 23:55
Tak.
Pakiet 5 zł za 600 MB działa według regulaminu inaczej. Nie testowałem.To jest co innego niż cykliczny pakiet 5 zł 600 MB. Dwa różne pakiety.
Za 10 zł chcesz pakiet nielimitowanych minut przedłużać ?
  • Strona 92 z 139
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 139
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 139